Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1210454, vloženo 23.01.2023 14:47:49 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Končím se seznamováním
Vůbec mi nejde seznamování. Když už se s někým seznámím přes internet a po delším psaní mám pocit, že si fakt rozumíme, tak si stačí zavolat nebo se sejít a vím, že jsem se mýlila. Každého chlapa si asi idealizuju, takže se s ním setkám/volám s určitým očekáváním, že jsme na tom podobně. Bohužel je mi to ale vždycky nepříjemné a připadá mi, jako bych byla na nějakém pracovním pohovoru nebo výslechu, že se musím nějak obhajovat. I když mi připadají během dopisování milí, tak při mluvení mi připadají tak nějak agresivní, jako kdyby mi něco vyčítali. Přitom se neseznamuju s nějakými hulváty, spíš s takovými nespolečenskými jedinci jako jsem já. Možná je to mým malým sebevědomím nebo tím, že se stydím za to, jaká jsem nicka. Vždycky jsem potom celá špatná a říkám si, že jsem tam radši neměla jít/volat mu. Samozřejmě z toho nic dalšího není, už jen z té chvilky vidím, že jsem byla pitomá a že by to vůbec nešlo, důvěra se vytratila. A stejně nemám pocit, že bych někoho z nich zaujala. Nechci jít do vztahu jen tak, abych někoho měla, chci si s ním rozumět.

Asi by bylo nejlepší se seznámit v práci, ale jsem v převážně ženském kolektivu a těch pár chlapů, co tu je, mají jinou povahu než já, takže to taky příliš nejde. Nemám žádné pořádné koníčky, jsem samotář a ještě k tomu pecivál, takže tudy taky cesta nevede. S nikým si nerozumím a nedovedu si představit, že bych s některým z těch chlapů, které jsem poznala, měla vztah, bydlela s ním nebo dokonce měla rodinu. Asi bych se na to měla vykašlat a už se s nikým neseznamovat, akorát si dělám velké naděje. Možná mi bude samotné nejlíp...
 Achjo Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.01.2023 22:40:37
4CKM
Tak určitě, sám si dávám bacha, snad si tady někdo nemyslí, že je to můj hlavní email? Ten bych fakt na místo jako je tohle nikdy nedal.
 realista
23.01.2023 18:00:28
Paradox velkého péra... čím větší v sobě máš, tím méně těch menších ti postačí. A čím větší si dáš, tím méně jich nalézáš, protože ne každý je velký.

Nakonec to s tou drogou tak propálíš, že už tě neuspokojí nic. Ale je to jenom tvoje svobodná volba.

Sama není nic moc, ale přesto vyžaduje vysokou kvalitu. Vesmír má tendenci vyrovnávat směr.
 TheTruth
23.01.2023 17:09:49
Anonymně si psát lze možná jen chvíli. Pokud nevíš kdo je na druhé straně tak to je nejen nebezpečné, ale postrádá to významu.
 4CKM
23.01.2023 17:05:37
helenesermě: Nepiš jí nesmysly, tahle slečna ještě není zoufalec jako ty a mnozí zde.
 Taninka
23.01.2023 17:01:55
Ahoj,
napíšu ti to asi úplně jednoduše. Bude to znít krutě, ale lidi fungují na bázi obchodu, tzn., že těm chlapům musíš dokázat nabídnout nějakou dlouhodobou přidanou hodnotu navíc, ne jenom třeba pěkný prsa ;-). Hodně lidí si myslí, že tohle funguje jen u ženských, ale chlapi to tak mají taky. Zkus se nad tím maličko zamyslet, pracovat na sobě a uvidíš, že se to setká časem s úspěchem. Hodně zdaru ! :-)
 helenesermě
23.01.2023 16:23:26
Já vím, že to tu není žádná seznamka, ale nechceš si třeba psát? Víš jak, ještě jednou to zkusit...
idiot.xxl@gmail.com
 realista
23.01.2023 15:10:39
To si jednou moje známá, tehdy 40ti letá labilní alkoholička, samoživitelka a kuřačka s nadváhou co měla 4 děti, vylepila na lednici seznam povahových vlastností, který by ten její vysněný, po kterém stále doufala, měl splňovat.
Přesné znění si nepamatuju, ale bylo to nějak takhle:
"Inteligentní"
"Citlivý"
"Vysoký"
"Milující"
"Sympatický"
"Pracovitý"
"Bohatý"
"Inspirativní"
atd.

To bylo tak před 15ti lety.
Nemusím dodávat, že během těch 15ti let měla jen pár jí podobných, a že to vždycky skončilo. Jeden chlap kterýho si našla asi 10 let potom co napsala ten seznam byl i dobrej, i když obyčejnej, byl to prostě chlap, dělal okna na stavbách, pil i kouřil stejně jako ona, byl nízkej a tlustej, ale rozuměli si a přišlo mi, že je s ním šťastná, ten jí ale bohužel umřel na mrtvici. I když splňoval jen pár z jejich původních přání, tak mi přišlo, že je s ním ráda.

Je to zakódované do naší sexuální selekce, že toužíme po tom nejlepším z opačného pohlaví, nakonec ale nevyhnutelně můžeme skončit jedině s někým, kdo je s námi nejvíc kompatibilní. Ten co je s námi nejvíce kompatibilní má nevyhnutelně stejné množství negativních stránek jako my, takže nemůžeš doufat v dlouhodobý vztah s někým, kdo je o levely výš než ty.
 Shinkanzen
23.01.2023 15:10:20
*Vykuk*

Myslím, žes to přesně vystihl. Obchodní schůzka za účelem navázání partnerského vztahu. Se divím, že si s sebou nenosí připravenou smlouvu.
 Hodislava Žena42 Kategorie
23.01.2023 15:06:58
Nemozem si pomoct, ale podla toho co tu casto citam, tak dnesne seznamky mi skutocne pripominaju iba pracovne pohovory. Neni tam ziadna naklonnost, ziadne city, len na opakovanych "pohovoroch", partneri po chladnomu uvazeni dospeju k nazoru, ze by to zrejme mohli spolu skusit... Bez zaruky samozrejme.
Ak to zase nevyjde, tak hura na dalsie kolo pohovorov. D
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
23.01.2023 15:04:22
Samotářka, co je ráda doma? Ale vždyť to je ideál, alespoň někam nezdrhne. Jasně, že si po pár zprávách nedovedeš představit, že spolu budete bydlet. Ale to se může časem změnit. Když tomu dáš šanci.


Víš, jak je ten vtip. Dítě říká své mamince, já jsem úplně sám, ty jsi měla alespoň tatínka, ale já nemám nikoho.

To dítě nechápe, že i maminka musela najít tatínka, aby ho měla a dřív to byl taktéž cizí člověm
 PanKnihovník
23.01.2023 14:53:42
Naopak ti jde, jen nechceš vztah s nikým, s kým to není pravé ořechové.
 Taninka
23.01.2023 14:53:22
Psala sis (uteklo mi jedno s)
 Hodislava Žena42 Kategorie
23.01.2023 14:52:51
Psala si někam seznam, co přesně od toho chlapa očekáváš? Jo, seznámit se s ním, ale .. proč? Jaké od něj očekáváš vlastnosti, jaký druh chování? Já si totiž myslím, že on by ti nevylezl chlap - ale spíš něco jako otec/psycholog, který by tobě samé pomohl uvědomit si, co vlastně chceš. Vedl by tě tam. Opatrně, polehoučku. Chceš-li tohle totiž po normálním chlapovi, pak je jasné, proč se ti nedaří. Máš totiž na druhém konci drátu/seznamce něco podobného jako jsi sama. A nic ve zlém, ale dva ne zrovna rovné a pevné kmeny se podepřít nedokáží. A konečně - je to chlap :-).
 Hodislava Žena42 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč