Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1210450, vloženo 23.01.2023 13:49:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Babiš bude kandidovat na papeže
Myslíte že se Babiš vzdá boje o Pražský hrad a chystá se kandidovat na papeže? Protože v každé kapse má nějaké jezulátko a náhle začíná navštěvovat kostele...

Nebo se přihlásí do Miss ČR, protože furt blábolí něco o celosvětovém míru a v pořadu Fabulace Jana Špačka dokonce zmiňoval že má největší obavy z promenády v plavkách.

Indicie jsou nejednoznačné. Ke které variantě se přikláníte vy?
 klukjakobuk E-MAIL: ww@ww.ww  Muž33  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.01.2023 23:58:44
Tak Graubnera už povýšil na kardinála... :D
 Kvido99 Muž56 Kategorie
23.01.2023 18:35:19
No, tak to asi neprojde. Víš, co všechno zahrnuje zvolení papeže? Jestli nevíš, tak si nedělám srandu, ale zvolený ještě musí prokázat, že je muž. Jde stranou se dvěma svědkama z konkláve, vyhrne před nima hábit a oni musí potvrdit, že viděli nádobíčko. No a teď co by ti dva svědci ostatním řekli? Víte, on ten Andrej sice vypadá jako řádnej čurák, ale koule teda nemá... to si může řvát Babiš kampááááň jak chce, ale usvědčit ho z bezkulnictví není problém.

Zeptej se ještě u židů a muslimů, co jeu nich potřeba na hlavního potentáta, ale obávám se, že to maj taky nějak antibabiš posichrovaný.
Smajlík  no uvidíš
23.01.2023 17:06:42
Bílý heteromuž 0 : tak frustrátek říkáš ....

a jak vznikla tvoje přezdívka ? o tom, že jsi rasista nemám pochyb ...
ale ještě váhám, jestli jsi homofob nebo latentní homosexuál ...

myslím, že o frustraci bys mohl přednášet
Smajlík  Honza123456789
23.01.2023 16:54:19
Další frustrátek. Gratuluji :-)
 Bílý heteromuž 0 Muž42 Kategorie
23.01.2023 16:12:17
Taktiku bych v tom moc nehledal. Tenhle ukničenec není zvyklý prohrávat a šok, do kterého postupně upadá, je vcelku věrohodný.
Pravda je, že jako premiér může natropit škody ještě závažnější, Šilerka s Havlíčkem jsou noční můrou daňového poplatníka.
 kulich
23.01.2023 15:13:49
leonardo da vinci: Mě připadá, že se chce zase vpasovat do role mučedníka, chudák se ze všech sil snaží bojovat proti korupci a pomáhat lidem a oni ho zase přehlasují nějací zlí voliči pětikoalice, zmanipulovaní českou televizí. To mu přidá nějaké hlasy z lítosti v příštích parlamentních volbách. Někteří nespokojení lidé se pro změnu zase pokusí dát šanci tomu Babišovi. A ČSSD se možná spojí s KSČM, aby se tyhle strany dostaly do sněmovny a pak utvoří povolební koalici s SPD a ANO.
 Qwertz
23.01.2023 15:09:00
Leonardo: podle mě si to spíš maloval tak, že vyhraje a pokud ve volbách co budou za tři roky (ale možná i dřív) vyhraje ano, dosadí loutkového premiéra a bude vládnout jako prezident. Na jen tak habaďuru do toho vrazil až moc prostředků.
 Van Generator Muž30 Kategorie
23.01.2023 15:08:55
oprava :

Myslím si, že Babiš nepočítal s tím, že by v prezidentské volbě zvitězil a že Babišův hlavní záměr je, stát se znovu premiérem (protože to je jakoby manažerská funkce).

Myslím si, že s oznámením kandidatury Babiš vyčkával, protože jeho volební tým zvažoval, zda by bylo možný, "nasadit" do prezidentské volby Havlíčka nebo Schillerovou a i tak "udělat" relativně dobrý výsledek. Myslím si, že nakonec si asi členi babišova týmu vyhodnotili, že kandidovat by měl sám Babiš. Možná i proto, že kdyby Babiš nekandidoval, tak by ho v takovým případě někteří voliči mohli považovat jakoby za člověka, kterej "uhnul konfrontaci" nebo kterej "se zalekl" apod.
Možná se i sám Babiš obával, že kdyby nekandidoval, tak by to mohlo přispět k posílení preferencí SPD.

Spekulovat lze různě.
 leonardo da vinci Muž45 Kategorie
23.01.2023 14:59:54
I když je to myšleno humorně, tak napíšu vážně míněný příspěvek.

Myslím si, že Babiš nepočítal s tím, že by v prezidentské volbě zvitězil a že Babišův hlavní záměr, stát se znovu premiérem (protože to je jakoby manažerská funkce). Myslím si, že Babiš počítal s tím, že postoupí do druhýho kola volby, což se stalo, ale že prezidentem zvolen nebude. I když by výsledek druhýho kola volby byl např. 42% ku 58% (dle výsledků průzkumů), tak by to znamenalo, že voliči ANO vidí, že Babiš má silnou podporu. A je možný, že to je hlavní cíl Babiše v prezidentské volbě, aby bylo vidět, že má silnou podporu.

Je ale taky možný, že číst voličů Babiše jsou lidi, kteří volit nepůjdou s tím, že stejně bude Pavel zvolen. A je možný, že právě proto se může stát, že Pavel vyhraje s rozdílem jednotek procent.
Samozřejmě je možný, že část voličů Babiše jsou lidi, kteří si budou myslet, že je zbytečný jít volit, když to má Babiš stejně prohraný a taky volit nepůjdou.
 leonardo da vinci Muž45 Kategorie
23.01.2023 14:39:19
za vsechno muze kalouske
 Tempus
23.01.2023 14:27:15
Myslím že kandiduje kamkoliv kde je nějaká imunita. Klidně i na patriarchu pravoslavné církve.
Smajlík  Šílený berserk Muž35 Kategorie
23.01.2023 14:15:32
A proč by nemohl být Miss papežem?
Smajlík  Qwertz
23.01.2023 14:14:01
Babiš a promenáda v plavkách je hodně creepy představa.
 Tojsemvedela Žena34 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk