Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1210439, vloženo 23.01.2023 08:53:32 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Manžel se chová jak single
Tak schválně, jestli vám to přijde běžnéa v pohodě...

Je to typ člověka, který si dělá, co chce, bez ohledu na mě. Třeba když jsme chodili ještě do školky, tak mi oznámil, že pojede na rok na Erasmus do Norska. Vůbec to se mnou nekonzultoval. Sedačku do bytu vybral takovou, která se mu líbila a já ji viděla až když nám ji dovezli domů. Když máme jet na návštěvu za mojí rodinou 200 km daleko a jemu se zrovna nechce, protože ho rodinné návštěvy nebaví, tak prostě nejede a řekne mi, abych jela sama. Stejně tak i on jezdí za svou rodinou někdy i sám aniž by mi nabídl, ať jedu s ním.
Když jsme se brali, tak jsem mu řekla, že chci, aby nosil snubní prsten. Sundal ho hned, co jsme vycházeli z obřadního sálu, že to na sobě nesnese a nosit to nebude.
Teď nově dostal nabídku práce na 3 roky ve Švýcarsku. Ještě mi tedy neřekl, že to bere, ale jsem si téměř stoprocentně jistá, že pojede a já tady budu 3 roky sama, a jsme chtěli dítě.
Co se týče věrnosti, s tím problém není a nepodvádí mě (tedy doufám), ale jinak jako kdyby nikoho neměl. Snažím se to brát trochu sportovně a často si z toho před přáteli dělám legraci, ale někdy je to s ním těžké.

Máte to někdo stejně?
 Zelená vdova Žena29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.01.2023 10:02:58
Neumím si představit jak bys to vydržela tři roky bez něj.
Ten snubní prsten by mi taky vadil, ale já nenosím ani řetízky, přívěsky ani hodinky, mám rád takovouto svobotu a nerad chodím ověšený. Žena jako ozdoba by mi bohatě stačila. Nutit do nošení snubního prstenu by bylo hloupé, protože tím si ho u sebe neudržíš. Není to podstatné. Horší by bylo kdyby to dělal proto, aby mohl balit ženský nebo se nechat balit.
 piko
24.01.2023 00:03:52
Nemiluje tě. Co chceš na to říct? Snubák nenosí, aby se mu lépe zahýbalo s jeho dalšími potenciálními oběťmi..
Jak tu bylo napsáno, jedná se o narcise, psychopata, který hraje různé hry, aby zapůsobil na tebe nebo dnes spíše už na své okolí.

Pokud jsi sama psychopat, asi ti to vadit nebude. Ale pokud nejsi, tak si rozmysli své další kroky, protože tito lidé už tuplem převýchovat nelze.
Smajlík  Slick sidewinder Muž35 Kategorie
23.01.2023 20:23:10
Je zvláštní, že tě staví před hotovou věc. Ale není to nic, co by tě mělo překvapit, vzhledem k minulosti. I když chápu, že jsi možná očekávala nějakou změnu, která přijde společně se svatbou a plánováním rodiny.
Já bych se ho zeptala, jak ty tři roky jako plánuje. A rovnou bych smetla ze stolu jeho hloupé návrhy (pokud přijdou) jako třeba "budu jezdit domů každý měsíc". A na základě jeho představy bych se rozhodla - tedy jak moc se mnou v ní počítá.
 dotykamsehvezd
23.01.2023 20:13:12
Víš když jsi neváží sebe vždy si najdeš dobce. Až se budeš mít ráda a budeš si sebe vážit, nenecháš si tohle líbit. Zatím jsi nenašla sebedůvěru. Tak proto žiješ vedle dobce který tě řádí až na druhou kolej.
 Anonnymouse
23.01.2023 20:03:35
Ponaučení pro všechny baby, že vtipnost u chlapa není ani zdaleka ten nejdůležitější faktor. Z nejvtipnějších lidí se často vyklubají ti totálně největší hajzlové.
 Dddddd
23.01.2023 19:48:38
Mně připadá, že máte úplně fantastickou příležitost splnit si oba své velké sny - vyrazit do Švýcarska, kde on bude pracovat a ty se starat o miminko. Strávíš mateřskou ve Švýcarsku a po návratu se v ČR můžeš vrátit do práce. Mně by to přišlo jako elegantní řešení.

A věřím, že tvůj manžel není tak špatný, jak se to tady mnohým zdá na základě tvé zpovědi, která je velmi jednostranná. Určitě má i velmi kladné stránky, které jsi neuvedla, protože jinak by sis ho nevzala.
Smajlík  Snehomurka789 Žena27 Kategorie
23.01.2023 15:18:35
G31L

Ty si tak trošilililinku debilná, že jo?
Smajlík  ctjb tvl dpc Muž36 Kategorie
23.01.2023 15:14:03
:-D :-D :-D
 ctjb tvl dpc Muž36 Kategorie
23.01.2023 14:40:13
úplně Tě rozumím. U nás se to změnilo a žije si svým životem. 25 let to bylo v pohodě byl tu pro mě, děti. A teď neříká, nereaguje nikam s námi nechce. Ale tajné si zmizí bůhví kam a přijede večer. Bez sexu objetí 3 roky. Jsme jak dva cizí lidi pod jednou střechou jen k tomu musíme být pro děti, kteří už jsou větší ale potřebuji nás. Nevím jak dlouho to takhle půjde vydržet. Řekl, že se mnou už do budoucna nepočítá chce žít bez nás tak žiju taky podle sebe s dětmi.nema smysl se trápit blbec za to nestojí. A chlapů je spousty. Tak ží sama svůj život. Než se najde nějaká pipina, která si ho vezme. Bude ti líp. Než si ho doprošovat, aby byl sTebou On. Chce být radši s cizími. U nás s chce být jen s kamarádkou, která ho dostala akorát do pekla.
 Teryna
23.01.2023 14:14:50
Nechci tě strašit ale je možné že tvůj manžel je skrytý narcis.
 lkjl
23.01.2023 14:04:40
Menb:

Jo no, muž se takhle nechová k někomu, koho si váží.
 Roztomilé zlobivé Žena25 Kategorie
23.01.2023 13:59:36
Jestli je to pravda tak to si pro něj absolutní nikdo. Podle mě když ho konfrontujes s něčím jako" buď to nebo já" tak tě instantně pošle k šípku. Ale na druhou stranu oceňuji jak tebe a ten život má v pič* ... Já skoro nemohu ani přes noc na ryby za kopec když neudělám kompromis.
Smajlík  Menb
23.01.2023 13:43:50
Nebo třeba vidí, že seš neschopná, tak už se ani nesnaží s tebou něco řešit. Nebo seš taková flegma, že to všechno necháváš na něm. Já do vašeho vztahu nevidím.

Ten prsten, ten nechce nosit třeba protože to je nekomfortní a nebo ti zahýbá.
 Roztomilé zlobivé Žena25 Kategorie
23.01.2023 13:41:39
Tohle mi nepřijde normální. Partneři by spolu měli všechno konzultovat. A ne že bude jen po jeho. Ale tak tobě ten přístup asi zdá se vyhovoval i předtím, když ses rozhodla si ho vzít a mít s ním dítě. Teď už si můžeš jen stěžovat na sebe.

Kdyby ti to tak moc vadilo, tak se neptáš tady ale rovnou mu to řekneš a nebo s ním vůbec nejsi. Sama ke konci píšeš, že to v podstatě bereš s humorem. Já nevím ženská co po nás teda chceš.
Smajlík  Roztomilé zlobivé Žena25 Kategorie
23.01.2023 12:57:09
Je třeba zdokonalit svou svíčkovou, je vidět že nemá důvod zůstat.
Smajlík  klukjakobuk
23.01.2023 12:35:31
Tak to je tvůj muž borec. Který jede jen tak za prací do Švýcarska? A taky je samostatnej. Jen nevím, jaké místo tam máš ty.
 Taninka
23.01.2023 11:56:37
Já vždycky říkám, že chlap by se na ženu neměl moc ohlížet. Ženy jsou totiž v životě chlapa pouze pomíjivým fenoménem a pokud má možnost posunout se v kriéře nebo seberozvoji, měl by tomu vždycky dát přednost, protože to mu na rozdíl od ženské zůstane. Jen nechápu, proč udělal takovou pitomost a vzal si tě.
 Dikobraz official Muž36 Kategorie
23.01.2023 11:18:50
Vidím v tom mix vztahu svých rodičů a svojeho posledního. Moje bývalá furt mluvila o cestování, brala to jako samozřejmost a život bez kořenů je pro ni ideální. Já jsem jí vždycky říkal, že tohle prostě nechci, ona to nebrala v potaz, jela si to svoje. Proto jsme šli od sebe. Ať si cestuje, ale já takhle žít nechci.
No a táta, ten už od svatby taktéž odmítal nosit prstýnek, protože kroužkujou se jenom ptáci, že. Rodinný oslavy taky neabsolvoval všechny, zas ale tady mu musím dát za pravdu, žerodina z máminy strany jsou někteří takoví namachrovaní vylízanci, že tohle prostě potkávat nechceš, a zase moji prarodiče z tátovy strany byli strašně líní, že jako děti jsme dovolenou u nich trávili před televizí, což zas hrozně nedávala máma. Vyslechl jsem si obě strany a soudce jim dělat nedokážu, protože v určitým smyslu chápu oba. Jen mě to vychovalo k tomu, že televizi nemůžu ani cejtit, když jede celej den. Já ji zapínám jen na hokejové MS nebo hokejový turnaj na OH, na mezistátní fotbalové zápasy a výjimečně, jak to je tenhle rok, n prezidentskou debatu, jinak to třeba půl roku nepustím vůbec, protože mě to prostě nezajímá a mám k tomu odpor. Obecně vnímám televizi jako něco, co ti svůj program vnucuje. Já, když se chci podívat na nějakej film, tak si ho vyberu a stáhnu sám a jsem naprosto nezávislej. Ale to odbočuju zas...
Prostě ten vztah není zdravej a myslím, že by bylo nejlepší, abyste šli od sebe. Respektive si to nejdřív vyříkali a pak šli od sebe, případně. Protože takhle se jenom utrápíš. Máma se trápila 24 let... no, to asi ne, protože mezitím stihla dvarát porodit, ale jak jsme s bráchou vyrostli, řekněme do tý střední školy, a už jsme začali mít svoje zájmy a rodiče jsme potřebovali spíš na praktický věci, tak jí došlo, že vlastně není šťastná.
 Král Lofasů revival Muž34 Kategorie
23.01.2023 10:43:52
Takovou kouli na noze bych chtěl znova všema deseti. Mít křišťálovou kouli a vědět co se z ex vyklube za berserka, měl jsem jet po dvou stážích jet ještě na třetí do Trenta. A měl jsem kejvnout na některou z pracovních nabídek do ciziny. Vůbec nic by se nezměnilo, beztak bychom šli od sebe, akorát to ještě mohlo jít bez dětí. Ono to nemůže klapat když je jeden z páru puťka a druhý do světa.
 pan Klobouk
23.01.2023 10:11:58
Nemáme, naštěstí ne.

Sedačku, stůl, veškerý nábytek a vybavení vybíráme společně. Dle všeho, co jsi zde uvedla, žtě vůbec nebere jako svoji partnerku. Má tě asi jenom na sex a časem tě vymění, jinou nahradí... jinou, se kterou už bude společně zařizovat byt...
 44CL
23.01.2023 10:08:05
"Třeba když jsme chodili ještě do školky, tak mi oznámil, že pojede na rok na Erasmus do Norska."

Nějakej sečtělej. Já když chodil do školky, tak jsem ani nevěděl, kde nějaké Norsko leží a erasmus pro mě bylo neznámý slovo.

... dál jsem ani nečetl, přes tuto větu jsem se nedostal, protože to je celý nějaká blbost a já na hlouposti nemám čas...
 A2N5
23.01.2023 10:04:43
Tohle je složitý. Na chlapy je kladen nárok, a by uživili rodinu, ale současně mají zakázáno ji opustit. bývávalo, že chodili do světa. Na půl roku. To, že vyjedou dneska někam za prací, je taky běžné. Nepovažovala bych to zas tolik za sobeckost.

Jiná věc, že bych taky radši chlapa doma. Takže co už. Věděla si, koho si bereš. Chtít ho předělat .... musela bys mít sakra trumf, aby měl pocit, že je respektovaná hlava rodiny, ikdyž bude sedět doma na zadku.
 Hodislava Žena42 Kategorie
23.01.2023 09:48:52
Naopak, když už má akčního jájínka, měla by se na jeho energii a akčnosti svézt.
Ještě teda mohla dopsat, jak často spolu chrápou a jak ví, že ji nepodvádí.

Vedle ve zpovědi se nějaký ženatý maník s děckem chlubil, jak vždycky řekne, že jde na bazén plavat a přitom brousí nějakou paničku...
 G31L
23.01.2023 09:47:01
Aspon budes mit tri roky na to soulozit s jinymi.

A jako prekvapeni k navratu mu muzes treba povit detatko.
 Kvetak
23.01.2023 09:36:41
zelená vdova: V žádném případě se od něj a ani od neznámých lidí na internetu nenech přemluvit, že máš (ještě k tomu ve chvíli kdy chceš založit rodinu) nechat všeho a jet někam do světa jen protože se tvému egoistickému manželovi zachtělo si užívat. U takových životních ozhodnutí jako je stěhování do zahraničí to musí chtít oba partneři, když se jeden pro druhého "obětuje" vždycky to dopadne špatně. Věř mi, vím o čem mluvím.
Každopádně nevím co bych dělala na tvém místě, já bych vedle takového sobce nevydržela ani minutu, ale ty asi budeš vědět, proč sis ho vzala. Ale radila bych ti abys sebou nenechala zametat a začala se důrazněji projevovat, protože se takhle nechat ušlapávat není normální.
 Elisabeth
23.01.2023 09:31:06
Co je to za obor, pokud to není tajné? Třeba se mýlíš. A beztak tam i na nějaké nekvalifikované pozici budeš mít tak 1,25-1,5x víc než tady a navíc si zdokonalíš jazyk.

Já bejt na tvým místě, tak jsem vůči tomu jájínkovi vtěrka jak svině.
 G31L
23.01.2023 09:29:39
Ne. Při výběru partnera pro mě bylo jedním z nejdůležitějších požadavků, aby bral ohled na ostatní a nebyl sobecký. Tohle chování znám totiž velmi dobře od své matky a věděla jsem, že s takovým člověkem žít nechci a nedokážu. Tihle lidé se nemění a pokud s ním chceš založit rodinu, počítej s tím, že budeš na všechno sama.
 Elisabeth
23.01.2023 09:23:09
Kdyby se kazdej staral sam o sobe, tak je o vsechny postarano.
Je zodpovednej. Chvalim mu to.

Tobe naopak vyctu, proc si beres nekoho, o kom vis, jaky je a ze ti takove chovani nevyhovuje? Takova volba byla nefer vuci vam obema.
 lol
23.01.2023 09:14:34
Hodislava: Samozřejmě tam mělo být "do školy"

G31L: právě v tom je problém, že já mám dobrou práci tady v ČR a odjet někam na 3 roky a dělat tam nějakou nekvalifikovanou práci (protože ve svém oboru bych tam dělat nemohla), tak by mě to nikam neposunulo a přišla bych o současné zaměstnání.
 zelená vdova
23.01.2023 09:08:57
Trvej na manželské pomoci a vetři se do toho Švajcu také, je tam fajn, to stejné Norsko.
Vybrala sis dobře, má dobrý vkus.
Smajlík  G31L
23.01.2023 08:59:21
Ne, nemám to stejně
 Loca Loca Žena98 Kategorie
23.01.2023 08:57:54
Třeba když jsme chodili ještě do školky, tak mi oznámil, že pojede na rok na Erasmus do Norska.

To víš, tyhle geniální děti, co už ve školce jezdí na Erasmus, nejsou úplně ehm .. standardní.
 Hodislava Žena42 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk