Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1210421, vloženo 22.01.2023 21:55:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
SŠ a operace
Dobrý večer, měla bych na vás prosbu. Potýkám se s velmi nepříjemnou situací, kdy jsem snad nikdy nechyběla ve škole a momentálně musím na operaci s kolenem. Bohužel vedení školy mě řeklo, že individuální plány nedávají. Nevím jak tedy řešit absenci, když budu teď asi 3 měsíce chybět. K maturitě nastoupím, ale škola mi hrozí tím, ze mi budou prodlužovat pololetí a k maturitě se nedostanu. Bohužel taky vím, že za celý měsíc nemůžu stihnout dopsat všechny testy. Jak byste to řešili vy na mém místě? Jsem z toho dosti nešťastná, protože si nemůžu dovolit špatné známky.
 Nevimsvojejmeno Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.01.2023 17:09:18
Ahojky. Řeším stejný problém - zánět okostice a šlach, běhám. 3 měsíce absence a pouze učení doma. Je to na tobě, jestli jsi dosti ambiciózní, aby ses naučila vše doma a nechávala si posílat látku. Já se dostala do školy teď, občas na pár dní kvůli testům. O berlích dojíždět nezvládám. Jsme jen lidé a zdraví je přednější, i kdybys maturovala v září, nikdo ti za to hlavu neutrhne :)
 Adel
23.01.2023 10:21:52
Jde o to, jak moc tu operaci potřebuješ a jestli by se dala odložit. Zdraví je přednější.

Onehdy si jeden doktor postesknul, když pacošovi doporučí nemocniční léčbu, tak občas některý namítne, že nemá čas ležet ve špitálu. Tak jsem mu poradil, až u něj podobný týpek bude, aby mu odpověděl, že v tom případě si za čas bude muset najít čas, aby si šel lehnout na hřbitov.

Jestli máš problém s kolenem a zanedbáš to, možná kvůli tomu budeš kulhat. A až se budeš chtít seznámit, asi to pro tebe bude vážný handicap.
Tak si přestaň vymýšlet blbosti a na tu operaci namakej.
Smajlík  Radič
22.01.2023 23:04:11
Pokud ti nemůže vyjít vstříc přímo vedení, tak bych obešla každého učitele a domluvila se přímo s nimi. Případně navrhla, že za to, že jsem nesplnila docházku, můžu udělat práci navíc.

Nevím, proč bys neměla stihnout dopsat všechny testy. Holt si jeden předmět napíšeš třeba v jeden den -předpokládám, že bys dostala nějaké komplexní testy. Na střední někdo dělá reparáty, na výšce máš šest takových zkoušek. Není to nezvládnutelné.
 dotykamsehvezd
22.01.2023 22:59:53
Jen bys měla být v kontaktu s vyučujícími z maturitních předmětů a každý týden jim třeba napsat mail s tím, co se zrovna probíralo ve škole, ať se pak můžeš učit doma během kurýrování. Občas požádat nějaké hodné spolužáky o zaslání výpisků, ono to nějak půjde.
Smajlík  GND3
22.01.2023 22:52:29
Kvůli kolenu chybět? Za nás se chodilo do školy i s berlema, a dneska jsou i fixovací ortézy.
 24IM
22.01.2023 22:44:37
Zkus to vyřešit se skolou a potvrdit si to od lékaře . Kdyby to nevyslo tak si uděláš prázdniny a prodlouzis si to ,
Smajlík  Ane4
22.01.2023 22:32:28
Při nejhorším budeš maturovat na podzim a došprtáš to přes prázdniny.
 GND3
22.01.2023 22:27:53
Je mi divné, že by škola pro tyto účely neměla žádný postup. No a i kdyby sis to musela prodloužit, také se nic moc nestane.
 MilanXYPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk