Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1210419, vloženo 22.01.2023 21:14:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Taneční
Ahoj. Je mi 15 let a tudíž budu muet chodit do tanečních. Ale mně se tam vůbec nechce. Přijde mi to v dnešni době zbytečné, ale to moji matku nezajímá. Tak mi dost důrazně řekla, že do tanečnich půjdu ať se mi to libí nebo ne. Bydlíme v malém městě a půjdou tam i skoro všichni z mojí třidy a mám strach, že se tam brutalně ztrapním. Navíc jsem ascoiál a nerad chodím na různé akce diskotéky, plesy, přespávačky. . Jak jste se cítili před a po tanečnich ?
 Netančím Muž15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.01.2023 16:14:09
Nechodila jsem, nikdy jsem ani nebyla nikde kde bych to vyuzila a jsem rada ze nemam rodice co by me do toho nutili.
 Ducharka Žena30 Kategorie
23.01.2023 15:41:35
Kdo zvládne chodit, zvládne i taneční, od toho ten základní kurz je.

Je to dovednost, která se v životě může hodit, umět alespoň naprosté základy - když už bys nepokračoval do vyšších úrovní kurzů. Zkrátka je to další plus do osobního portfolia, jako umět řídit auto, lyžovat nebo uvařit.

Pokud nevidíš svoji budoucnost s lahváčem u televize, nebo ve lněných kraťasech na samotě v lese, tak se dříve či později dostaneš do situace, kdy se ti taková dovednost bude hodit. A naopak tě bude mrzet, když to vůbec nebudeš umět.
 SaraLi
23.01.2023 15:39:34
Je to sice trapný, ale přežil jsem to. Stejně jsem odchodil jen půlku. A zbytek jsem strávil v hospodě.
Partnerku před věnečkem jsem lapl až když jsme se šikovali do nástupu. Vzal jsem babu, co byla nejblíž a hotovo.
 ihoj
23.01.2023 14:52:58
Taky jsem asocialní a nemám vůbec rád akce ve velkém, ale zrovna ty taneční byly fajn. Chce si to najít nějakou partnerku, která nepotřebuje být miss tanečnice. To bude v klidu, neboj.
 Filipp
23.01.2023 13:10:46
Také jsem asociální a musel jsem tam chodit. Jediné pozitivum bylo, že jsem se dotýkal pěkných holek.
 Emsígej
23.01.2023 10:10:48
...Ale mně se tam vůbec nechce...
Poslyš mladej. To je asi jako kdybys napsal že se ti vůbec nechce dospět, udělat si řidičák....

Představ si, že chceš sbalit buchtu a řekneš jí, že neumíš tancovat, nemáš řidičák a že se ti líbí zůstat dítětem. Teprve pak se brutálně ztrapníš.

Pokud někdy budeš mít pocit, že se tam brutálně ztrapňuješ (většina ostatních na tom asi nebude lépe) aspoň si ten pocit vyzkoušíš, v životě se ti to určitě ještě občas stane.
Smajlík  Radič
23.01.2023 01:10:39
No sem velky odpurce tanecnich. Tancit te tam stejne poradne nenauci a je to imho vsechno takova poza takze za me je to zbytecnost na ntou.
 Psoug
23.01.2023 00:23:59
Taneční jsem absolvoval dost pozdě a zpětně myslím, že na střední škole by to bylo lepší. Takhle sem ssebou atem vozil ženu a nemoh si dát ani pivo, ani panáka, natož koukat po jiné.
A co se ztrapnění týká, většina je o sebevědomí. Když se tomu neumíš postavit, ztrapníš se ať děláš co děláš.
 Semizar Muž49 Kategorie
22.01.2023 23:59:49
Co máš radši, sebe nebo tvůj strach? Jestli řekneš sebe, tak jdi tam.
 G8GB
22.01.2023 23:47:44
Nechtěl jsem tam chodit, ale rodiče mě donutili. Nikdy se mi tam nechtělo, když jsem jel na tu hodinu, ale po tom večer jsem si říkal, že to nebylo zas tak špatný. Ale další týden se mi tam opět nechtělo. A takhle pořád, nebylo to nic extra příjemnýho, ale byli tam i lidi, který to bavilo.
Takhle zpětně to vnímám pořád jako blbost a zbytečnost. Když seš asociál, tak se tam aspoň můžeš trochu přestat stydět před lidma nebo před holkama. Ale z těch tanců si nepamatuju fakt nic a celkově myslím, že se to vzhledem k investovaným penězům, úsilí a času, moc nevyplatilo.
 Plotos3h
22.01.2023 21:53:09
Je mnoho důvodů proč se naučit tančit klasické i moderní tance, i když dnes se tančí všelijaké "cviky", nicméně jsou situace, kdy je třeba se umět pohybovat na parketě třeba s partnerkou, nebo pro partnerku, když se tam žádné "cviky" neprovozují. Je to dobré z mnoha důvodů (i jako průprava pro "cviky") a jsou situace, kdy člověk ani nečeká, že to bude potřebovat. Ztrapnit se, proč? Učí se tam tanec a když budeš v tomto oboru prospívat, nelze se tam ztrapnit.
 trebatak Muž72 Kategorie
22.01.2023 21:34:34
Není to zbytečné, Je to dokonce velice přínosné.
Já se tančit nikdy nenaučil protože jsem říkal podobné hlouposti jako ty....

Pak když došlo na hromadu parádních seznamovacích příležitostí, nebo akcí kdy byl tanec očekáván byl jsem druhej, a i to největší kopyto na parktu byl v tu chvíli na tom lépe než já a podobní....

Takže sup šup ať už jsi tam..... á dva tři, á dva tři...
 Borei
22.01.2023 21:31:56
Nikdo tě nemůže nutit, povinné to není. Já jsem do tanečních nechodil a jsem za to rád protože vím že nikdy s nikým tančit nebudu. Takže pokud to máš taky tak, tak na to kašli, je to ztráta času..
 Rumburak mladší Muž20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk