Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1207926, vloženo 14.12.2022 13:19:49 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak na boreout
Tohle je úplně přesně můj problém: https://cs.wikipedia.org/wiki/Boreout


Vůbec si s tím nevím rady. Táhne se to už delší dobu, z velmi pochopitelných důvodů jsem to dlouho neřešil, neuměl pojmenovat a nebral jako problém, a teď jsem už psychicky hodně na dně.
Jsem tu už rok a půl na jedné pozici. Denně teď v průměru pracuju čistého času cca 3 hodiny, protože jsem se postupně zlepšil, naučil věci řešit rychle a naučil i kolegy, aby nedělali chyby a nepřidělávali práci. Rok a půl věž profesního posunu, práce je už po té době extrémně nudná a stereotypní a většinu času není co dělat vůbec.
Měl jsem strach to proaktivně řešit, aby si to někdo z vedení nevyložil po svým jako flákání a lenost, nezaklekli nějak i na zbytek týmu, nezačali nás víc kontrolovat, snižovat počty atp.
Ale už to nejde - přijdu si jako když podvádím a mám strach, že se na to přijde, připadám si k ničemu, nemám žádné sebevědomí ani koníčky, které by mě bavily prostě proto, že toho volného času je moc a není to “zasloužený odpočinek” a člověk už nemá ani energii a náladu furt něco vymýšlet. Válím se doma na hranici deprese (nebo možná už v lehké depresi) a jak to trvá minimálně už půl roku, nevidím z toho cestu ven a přijde mi to normální.

Odejít není tak jednoduché - bydlím v zahraničí, takže buď bych musel hledat něco v angličtině, kde nevadí, že jsem cizinec anebo se stěhovat zpátky, i když v Česku nikoho nemám. Pohovory by tím pádem musely být přes videohovor. Moje sebevědomí je v troskách, jako vzdělání mám akorát maturitu z gymplu, což není dobrý. Navíc mám dost předchozích zkušeností s mobbingem a bossingem a nechci do toho spadnout znovu, k čemuž bych měl v tomhle rozpoložení asi nakročeno.
 Waste of Life Muž26 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.12.2022 16:36:55
Dobre si te otrokari vychovali. Gratulace.
 lol
14.12.2022 14:46:59
To je zcela běžná věc. Práci, kterou bys měl dělat 10 dnů máš za 3 hodiny hotovou a pak záleží jen na tobě, jak čas využiješ. Nemusíš mít žádné výčitky svědomí. Jen je třeba věrohodně předstírat, že pracuješ. I když to bývá nejtěžší... A nebo si umět najít způsob, jak vyklouznout z práce a jet třeba na výlet. Také takové lidi znám. Z práce se vytratí v 9 ráno, jede na výlet, užije si, ve 4 hodiny odpoledne jde do práce a věrohodně předstírá, že celý den pracoval. Ale to chce praxi...
Smajlík  fimisek
14.12.2022 13:49:35
Běžná věc, pokud nepracuješ freelance. Mám hotovo za 2 hoďky čisté práce, pak většinou s kolegy kecáme, čteme zprávy, blbneme a když už nás to fakt nebaví, jdeme domů s tím, že jak děláme v kritické IT infrastruktuře, tak spíš čekáme, než se ozve nějaký problém, takže se stane, že přijedu domů a sednu na dalších 15 minut k laptopu, ale to je jen v době týdenní služby 1/měsíc. Zbytek času užívám soukromého života.

Máš 2 možnosti: zabavit se v práci něčím a nedělat si z toho hlavu nebo povýšit a budeš toho mít zase nad hlavu.

Držím palce, ať tohle mini-vyhoření přejdeš v klidu.
 jowa Muž28 Kategorie
14.12.2022 13:26:12
Takže ty máš úplně normální klasickej problém, kterej řeší půlka národa. Přijde ráno k počítači, má před sebou osm hodin sezení a svoji práci má odvedenou za tři hodiny. Takže si to někdy během dne odmaká a zbytek sedí, brouzdá na netu, předstírá že pracuje když někdo jde kolem a užírá se. Užírá se nudou. Ty se k tomu ještě užíráš "svědomím", protože seš vychovanej a máš pocit, že bys měl dělat celejch osm hodin. Moc věcí na výběr nemáš, buď můžeš zkusit ukecat šéfa ať ti zároveň přidá a zároveň sníží úvazek (abys nebyl bitej za tvoji "efektivitu" a že umíš udělat práci dobře), nebo si zkus zařídit home office, aby sis těch 5 hodin fakt mohl dělat co chtěl, nebo to zabal a běž dělat někam, kde se dělá 8 hodin - aby ti to hezky uteklo, ten den. Jinak skončíš v bohnicích, jako jsem tam přesně z tohohle skončil kdysi já.
Smajlík  GrugVíGrugPoradí Muž31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč