Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1207654, vloženo 10.12.2022 12:37:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak to ženy cítí?
Chci ještě trochu líp porozumět průměrné ženě a jejím životním zkušenostem. Tak by mě zajímalo, s kolika nápadníky se třeba setkáte za týden nebo za měsíc? Jak často se stává, že nechápou odmítnutí? Co vám pomáhá “uzemnit” je, aby byl klid? A udržet chladnou hlavu, abyste to nemuseli prožívat?
Stalo se vám někdy, že s vámi někdo chtěl být kamarád, ale fejkoval to a šlo mu o něco víc? A je možné, že to třeba nefejkoval, ale byl upřímný a jen se styděl a neuměl to dát hned najevo?
Už jste někdy odmítly někoho, u koho jste toho litovaly? A přemýšlely jste někdy nad tím, jestli někomu neublížíte nebo to v tom množství zkušeností nejde a řešíte jen sebe?

Jsem zvědavý na všechny zkušenosti z opačné strany (samozřejmě není potřeba odpovídat každou otázku).
 Waste of Life Muž26 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.12.2022 15:19:22
tak těch mužů, kteří za nimi přijdou a chtějí se seznámit, moc není, protože na to nemají koule
Smajlík  Hodislava Žena42 Kategorie
12.12.2022 12:27:19
Tak on je velký rozdíl v tom, kde se člověk seznamuje. Pokud na internetu, tak tam se té ženě sejde třeba 200 nabídek k seznámení za dva dny. Jelikož se jedná o anonymní prostředí, kde často těm lidem nic moc nehrozí, tak jsou při odmítnutí často dost vulgární a léčí si tím své komplexy a nízké sebevědomí.

Pokud se ta holka seznamuje jen v reálu, tak těch mužů, kteří za nimi přijdou a chtějí se seznámit, moc není, protože na to nemají koule.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
12.12.2022 09:58:00
Jeden velmi starý film, Na hromnice o hodinu více. Hlavní hrdina je samolibý debil, který si to nepřizná a touží přitom po jedné ženě. Proč by měla chtít mít něco se samolibým debilem. Hrdina dostane čas, spoustu času to pochopit. Změnit se. A poznat, jak své vyvolené zaimponovat. Co ocení a co nikoli.

Co jsem tím chtěla říct? že než začneš balit nějakou holku, bylo by dobré vědět, co je zač, co chce a co nechce. Pokud skutečně za to stojí, pak odstranit ze sebe to, co nechce, abys měl. Pokud jsi ochotný se kvůli ní skutečně změnit. A pokud jsi připraven přijmout ten risk, že ani to nemusí být jistota, jak ji sbalit. Jen že velmi, velmi zvýšíš šance. A nebo naopak. Protože máš velmi, velmi málo času a prostoru jí skutečně zaujmout. A je velmi pravděpodobné, že už nikdy tuhle příležitost nedostaneš.
 Hodislava Žena42 Kategorie
10.12.2022 21:09:20
Díky předchozímu bývalému jsem získala dost i jeho kamarádů, kteří se stali i mými, po celých 6,5letech našeho vztahu byli jako kamarádi ok ....ale když jsme se rozešli, překvapilo mě kolik z nich mi začalo psát, a zkoušeli to na mě, i přesto, že bych to předtím nikdy do nich neřekla.

Jinak myslím, že se chlapům líbím, nebo aspoň si všímám pohledů na mě... Ale nikdo mě nikdy neoslovil, jen jednou, ale to už jsem byla zase zadaná, tak jsem ho slušně odmítla a on to přijal v pohodě :)
 Čokoholka Žena34 Kategorie
10.12.2022 19:11:16
Přímé odmítnutí je vždycky nepříjemné - ať už ho člověk dává nebo dostává.

Reálně - konkrétnímu pozvání na rande obvykle předchází nějaký ten úsměv, flirt a troufám si říct, že většina holek/žen velice rychle pozná, komu se líbí, kdo má zájem a kdo naopak vůbec nereaguje.
Pokud je to oboustranné, vyšle i ona sérii signálů, které dotyčného většinou "nakopnou" k nějaké akci, k pozvání apod. . Málokterý chlap se rozhoupe bez toho, aby mu ona dala najevo, že má šanci, že se jí líbí.
Tohle většinou funguje a umožňuje to vyhnout se přímému odmítnutí.
Jo, někdy dojde k omylu, pokud je jeden z aktérů vyznavačem tzv. Hry s ohněm (viz. Berne), nebo má jeden z nich nižší sociální inteligenci, nebo je jeden z nich hodně zamilovaný a odmítá si připustit, jak se věci mají...

Stalo se mi, že kamarád fejkoval zřejmě sám sebe, a když přišel na to, že vlastně nechce být kamarád, bylo už pozdě.
A ano, jednoho odmítnutí jsem litovala a dlouho mě napadalo co by bylo kdyby...
 Nymphadora Tonksová Žena40 Kategorie
10.12.2022 13:58:21
Teď už nikdo, jen chlapi na mě venku hodně koukají, ale nikdo za mnou nepřijde, protože většinu času jsem jen s přítelem, který je odzbrojí svým pohledem. :D
Ale dřív mi pořád někdo psal a nebo jsem šla večer ven, pročistit si hlavu a kolem mě nějací lidé s dětmi a šli asi z hospody a jeden kluk byl dost připitý a rozhodl se, že mě doběhne a chvíli půjde vedle mě a bude mě vysírat, něco mektal, já ani nevěděla co, měla jsem sluchátka. Prostě absolutní ignor a tak šel nakonec pryč a připojil se zpátky ke své skupině. Dost mě to tehdy vyděsilo. Nevěděla jsem, co chtěl. Furt mlel, že se mu líbím nebo co. Hrozné jak někteří muži dokážou být otravní.

A nikdy se mi nestalo, že by se se mnou někdo kamarádil vyloženě za jiným účelem. Buď mi to řekl narovinu a nebo se zamiloval až časem, třeba až po roce našeho přátelství. Tohle člověk prostě někdy neovlivní. A nelituju těch kluků, které jsem odmítla, protože mě většinou chtěli, když jsem byla zadaná zrovna. A taky se do mně jednou zabouchla kámoška, jenže ta mi to řekla až tak po 4 letech a ještě se zabouchla v době, kdy já naháněla kluky a nechtěla jsem si připustit, že bych byla bisexuální. Takže já to na ni i viděla a často, jenže to prostě dřív neřekla, páč hetero holka s lesbou chodit nebude že jo.
Hele a na ostatních mi fakt nezáleželo, jen pokud jsem s těmi lidmi měla bližší vztahy. Což tu mou kámošku jsem fakt zbožňovala a byla jak moje sestra, takže jsem si často říkala, jestli jí to náhodou neubližovalo, protože jsem věděla, že jo. Viděla jsem, jak vždycky žárlila, když jsem někoho měla. Ale co jsem s tím asi tak měla dělat .... Nechtěla mě ztratit úplně, tak se se mnou bavila pořád, ale časem ji to stejně doběhlo a stejně odešla, protože mě už jako kámošku brát nedokáže.

Konec příběhu :D
Smajlík  Roztomilé zlobivé Žena23 Kategorie
10.12.2022 13:17:49
modréznebe: já to chápu moc dobře… proč to píšeš prosím mně? Mě se zajímá, jak často se to stává, jaký to má na ženy dopad… já osobně to mám tak, že končím hned po prvním ne :) protože nechci někomu ubližovat, vnucovat se a přijde mi to nedůstojný obou dvou. A spíš mě zajímá, jestli to je třeba chyba, protože to ženy mají jako automatický filtr a neřeší v první chvíli, jestli se jim někdo líbí, ale omezení kvantity anebo jestli to dělám takhle správně.
 Waste of Life Muž26 Kategorie
10.12.2022 13:09:39
Tak hlavně muži by si měli uvědomit, že pokud žena ví, že s ním by absolutně nemohla nic mít, tak by to měli respektovat a ne se pořád snažit o kontakt.
Mně osobně je z něčeho takového psychicky nedobře. Jasně, zkusit to můžeš, ale respektuj prosím NE.
 modrénebe
10.12.2022 13:05:39
Jojojo: stydlivá introvertka, studijní typ, naprosto chápu :) tipuju, že asi málo chodíš na takové ty akce typu party apod., že? Je ti to líto, že to nemáš tak “jednoduché” anebo jsi takhle spokojená? (Jinak to slovo jednoduché jsem já nikde nenapsal - říkám si, že to musí být taky hodně vysilující, když člověk musí odmítat desítky otravů bez sebereflexe, co to prostě nechápou, a pak už může být otupělý a přehlídnout tu “jehlu v kupce sena” - ale to nechci předbíhat a počkám na ostatní komentáře, jestli ještě někdo napíše.)
 Waste of Life Muž26 Kategorie
10.12.2022 12:54:56
Tak, rozhodně to nemáme tak jednoduché, jak si někteří muži myslí. Není to tak, že bychom bez jakéhokoliv úsilí měli 10 nápadníků na každém prstu. Já jsem třeba celkem stydlivá a introvert, jinak většina lidí mi říká, že jsem hezká, jsem štíhlá, drobná, studuji VŠ a stejně moc nápadníků nemám. Na rande jsem byla 2x v životě, semtam mi někdo napíše na messengeru nebo na instagramu ( tak 2x do měsíce), ale většinou to nejsou kluci, kteří by se mi líbili nebo to jsou kluci, kterým jde jen o to jedno. Jinak když se někdo líbí mně a snažím se mu to naznačovat, tak to taky většinou nevýjde. A co se týče tvých otázek - nikdy se mi nestalo, že by se mnou někdo fejkoval přátelstí a chtěl být něco víc. A když odmítnu kluka, samozřejmě je mi to líto, nechci mu ublížit, asi tak stejně jako když ty odmítneš holku..
 Jojojojojojojojo
10.12.2022 12:48:56
Usuzuji tak z celkové stupidity otázek. Jak jo, kdyby ti bylo 15, dávalo by to smysl, ale skoro ve 30...? A na rovinu jen doufám, že "metody", které jsou obsaženy v těch otázkách, nepraktikuješ.
 leafroller Muž21 Kategorie
10.12.2022 12:44:47
ChatGPT: však proto to sem dávám jako “anketu” nebo jak to říct… aby tu právě byly různé názory a víc názorů

leafroller: jak jsi přišel na to, že hledám nějakou chybu? Snažím se rozšířit si obzory a dozvědět se něco nového :)
 Waste of Life Muž26 Kategorie
10.12.2022 12:41:11
Pořád hledáš chybu u někoho jiného než u sebe?
 leafroller Muž21 Kategorie
10.12.2022 12:40:23
Je těžké říct, jak všechny ženy vnímají seznamování s muži, protože každá žena je jedinečná a má vlastní zkušenosti a názory. Některé ženy mohou seznamování s muži vnímat jako příjemné a zábavné, zatímco jiné mohou mít negativní zkušenosti a mohou seznamování s muži vnímat jako stresující nebo frustrující. Důležité je, aby si každá žena udržovala svůj vlastní názor a cítila se bezpečně a pohodlně při seznamování se s muži nebo s kýmkoliv jiným.
Smajlík  ChatGPT Muž69 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč