Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1207300, vloženo 03.12.2022 22:37:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak se můžu stát drzým bad boyem?
Žádná holka mě nechce, protože jsem moc hodný. Jak se mám stát tím přidrzlým grázlem, když mi to vůbec není přirozené? Jakým způsobem se dá změnit povaha?

Navzdory tomu, co ženy tvrdí, tak hodné kluky opravdu žádná nechce. Hodný kluk je to samé, jako morbidně obézní žena. Prostě je to nepřitažlivé. Jenže jak se změnit? Je to vůbec možné?
 Hodnykluk Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.12.2022 18:43:34
dotnet: kdybys ty zapracoval na svý fobii, tak bys našel holku i kamarády. Incel je zmrd, a proto je incel. To ty, zdá se, nejseš, proto taky nejsi incel.
 Parkaboy plus Muž26 Kategorie
04.12.2022 17:01:02
Blbost, že holky nechtějí hodné kluky. Nechtějí kluky, kteří jsou hodní, jen protože jsou uťáplí a nejsou schopni říkat ne. A nebo ti, co jsou hodní na oko, protože si chtějí někoho získat. Jedno je slabošství a druhé vychcanost.

Obecně lidi přitahují lidé, co jsou si jisti sami sebou a jejich charakter není jak bláto, které se přizpůsobí charakteru druhého. Což tohle často ti bad boyové mají, ale může to mít i ten hodný kluk...
 Ad Meliora Muž23 Kategorie
04.12.2022 16:55:30
Tohle téma je tady opravdu furt. :D :D
Žádná holka nechce přirozeného grázla. Jen ten grázl má vlastnosti, které ona vyhledává a přitom je ochotna tolerovat ty negativní. Líbí se jí jeho sebevědomí, smysl pro humor, schopnost lehce konverzovat, že dá najevo zájem a dokonce je mu jedno, že ona o tom ví, protože dokáže dát jasně najevo, že z ní fakt zase tak moc na zadku nesedí a obejde se bez ní. A když tohle má, tak mu bude tolerovat namyšlenost a občasnou povýšenost na lidi z okolí. -jen vymyšlený příklad.
 Jedna frajerka Žena22 Kategorie
04.12.2022 14:52:13
Parkaboy:

Chtěl jsem jenom říct, že absencí těchto charakteristik a vlastností se prostě snižuje pravděpodobnost. Jasný, že být dominantní, cílevědomý a chorobný sangvinik není předpoklad k tomu mít holku.

"Už ses někdy v knihkupectví zakecal s tou mladou prodavačkou"

Tohle u mě naprosto nehrozí.

Já mám prostě extrémní fóbii z obtěžování ostatních lidí svojí osobou. Proto se nikdy s nikým novým nedám sám do řeči, neboť zkrátka nevím na 100%, že o to má dotyčný/á zájem a že nebudu akorát vlezlý a otravný. To je asi hlavní příčina, proč nepoznávám nové lidi a vyhýbám se jim. Dále si neumím povídat a jsem děsně hloupej, proto když už mě teda okolnosti s někým seznámí, tak to skončí u podání ruky a pak na sebe stejně zapomeneme, protože si nemáme co říci, respektive druhou stranu naprosto odpudím tím, že jen poslouchám a nechci ji obtěžovat svými zájmy a názory.

Ne, nepovažuju ženy za objekty k zvyšování prestiže, není pravda, že je nenávidím, není pravda, že je ze všeho viním, není pravda, že jsem šovinista. Zájmy mám, kamarády nějaké taky. Přesto jsem incel, co si musí pro nějakou tu parodii na láskyplný ženský dotyk chodit za prostitutkami. Takže tak.
Smajlík  dotnet Muž24 Kategorie
04.12.2022 12:02:55
Takový musíš být od přirození :-)

Parkaboy plus: Ty tvoje snůšky nesmyslů zase...zdá se, že všechny znáš osobně, že se odvažuješ tvrdit, že někdo je ňouma.
 Bílý heteromuž 0 Muž42 Kategorie
04.12.2022 11:32:47
Nejdřív musíš přestat masturbovat v pokojíčku a začít se sebou něco dělat. Pak bude mít i někdo zájem s Tebou navazovat vztahy.
 takyjeden
04.12.2022 11:25:17
dotnet:

dominancí to fakt není, ta funguje jen na fetišistky.

Sebevědomím to být může, ale nic jako "generické sebevědomí" prostě není, každý si v něčem věří, ale ten, kdo si nevěří vůbec v ničem, většinou prohrává, to je pravda.

Cílevědomostí někdy jo, ta působí na někoho sexy, ale nemusí jít o prachy nebo moc, stačí bejt zažranej to něčeho svýho a to chtít posouvat dát. Klíčovým slovem je entuziasmus.

Výřečnost jo! Neznamená to, že jsi ukecanej, ale že se umíš vyjádřit. I tichý introvert je výřečný, když dokáže nežbleptat a nervózně neplácat pátý přes devátý. Naproti tomu drobná neohrabanost může být sexy, pro někoho.

Vtipnost. Jasně, o tom není pochyb.

Společenskost... úplnej asociál, navíc takovej, kterej závisí na partnerce, ten je v prdeli, když to není DV. Člověk asi nemusí bejt milovník pařeb, ale pokud má rád samotu, měl by s pár přáteli a sám trávit asi tolik času, co společenský tvor ve společnosti, a partnerovi dopřát volnost.

Holky jsou různé a sto lidí, sto chutí. Nebo máš pocit, že ti zadaní šprti, inženýři a otaku a hráči her a kdejací týpci jsou všichni dominantní, cílevědomí chorobní sangvinici? Ani hovno.

Obecně bych řekl, že je dobré mít koníčky, nejen kvůli setkávání, ale i pro nadšení do života; taky je dobré mít kamarádky (a nezkoušet na ně nic) a kamarády a sdílet s nimi ty koníčky, pokud je to možné. Dobré je aspoň trochu společensky žít, najít něco, v čem si věříš, a hlavně se holek nebát. Nepokoušet se každou sexy kočku sbalit, někdy jen navázat kamarádství a nepokoušet se to posunout. Holka pozná, když po ní kluk vyjede hlavně proto, že s ním vůbec byla ochotná mluvit, a máloco ji takhle zneuchutí jako tohle.

Já nevim, máš třeba rád mangu? Už ses někdy v knihkupectví zakecal s tou mladou prodavačkou, co dělá v oddělení komiksů, když ses zrovna ptal na poslední díl oblíbené série? Nemusí to bejt nutně adept na tvou holku, a většinou by ani bejt neměl, ale prostě může bejt moc fajn poznat někoho, kdo má taky rád stejný komiksy, dávat si tipy, půjčovat si knížky, pokecat i o čemkoliv jiném.
A ona má kamarády, určitě má. A ti mají kamarády. Některé z nich mít rád nebudeš, jiné jo; díky těm lidem navíc objevíš spoustu nových zájmů.
A jednou, až to budeš nejmíň čekat, tam někoho potkáš a budeš vědět, že chceš právě ji. A jak má oslovování každé holky negativní efekt, právě to, že sis v celém davu vyhlédl právě ji, může mít za jistých podmínek efekt naprosto opačný.

Jenže vy to moc řešíte. Holka je prestiž, kamarády nemáte, vášně a koníčky taky ne, žijete pohodlně a pro pohodlí, ale pro nic jiného, nikoho doopravdy nemáte rádi a nikdo nemá rád vás.
Přitom zrovna ty, dotnete, fakt nejseš incel, děláš to ze sebe sám, ale kdyby ses trochu oklepal, sakra chlape, vždyť by to šlo.
 Parkaboy plus Muž26 Kategorie
04.12.2022 11:11:11
Leda tak v příštím životě.

Spíš si najdi takovou holku, která bude ok s tím, jaký jsi. Takové holky taky existují, akorát teda asi budeš muset hledat jinde, než jsi hledal doteď.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
04.12.2022 09:37:04
Povaha změnit podle mě nelze.

Jinak hezky to vystihl sousedůvpes :D

Možná pozoruješ, že drzouni či grázlové mají u žen větší úspěch než ty, tak proto chceš být taky takový.

To ale není tím, že jsou zlí. Mohou být, ale na tom vůbec nezáleží. Podstatné je, že jsou sebevědomí, cílevědomí, dominantní, výřeční, vtipní, společenští... Pokud jsi ňouma, tak těmito vlatnosti neoplýváš a pravděpodovnost, že budeš mít holku, se holt blíží nule.

Jako může se to stát, jsou i takové, co letí na ňoumy, nerdy, introverty... Ale moc jich není. Rozhodně mnohokrát méně, než takových kluků.
Smajlík  dotnet Muž24 Kategorie
04.12.2022 09:19:53
U tebe nemožné, stejně jako u ostatních...
 Loca Loca Žena98 Kategorie
04.12.2022 02:59:45
Holky tě nechtěj ne proto, že jsi hodný, ale že jsi ňouma. A když se ňouma pokouší bejt drzej ňouma, dopadne to tragicky.
 sousedůvpes
04.12.2022 01:03:12
Nijak, buď to v sobě máš nebo ne.
 anonym
03.12.2022 22:45:53
Ty ale nejsi hodnej kluk. Kdybys byl fakt hodnej a měl dobrý srdce, ani tě nenapadne, že bys chtěl bejt zlej, šikanovat slabší a využívat naivní.
A přesně tím se teď chceš stát, takže jakej hodnej kluk jsi?

To je jako "já jsem hodnej, nikdy jsem nezabil, tak jak se stát vrahem", hodnej člověk prostě netouží bejt zlej.
Jenže ty asi nebudeš hodnej, jen zakřiknutej, slabej a závistivej.
 Parkaboy plus Muž26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk