Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1206691, vloženo 24.11.2022 13:27:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kluci, poraďte, prosím.
Kluci, takhle. Před asi 14 lety jsem si měla brát jednoho kluka a svatba se zrušila. Proč, to není tak důležité. Rok nato se rozpadnul i vztah. V současnosti jsem vdaná, mám 3 lete dítě, ale stastne vdaná zrovna nejsem. Manžel je sobecek, hodně řve, je nervák a cholerik, já taky takže to je někdy italská domácnost, ale rád mě má. S tím bývalým jsme v kontaktu, ale ne nějak pravidelném, spíš kamarádi. On nikoho nemá, ani dítě nemá a to dítě chtěl mít daleko dřív než já. A vidíte. Psal mi, že přes víkend něco hledal v notebooku, hrabal se opravdu v hodně starých věcech a našel i naše oznámení na svatbu, které bylo taky připraveno, jen se neodeslalo, když se svatba zrušila, ale bylo. A že měl hodně divné pocity, dokonce o tom napsal básničku, asi 20 veršů. Psal tam něco o nostalgií, vzpomínkách, lásce, slzách, zakoncil to Už len štěstí přeju ti. Znamená to, že by něco pořád ke mně cítil, nebo je to momrntslnk normální reakce? Že se to klukům občas stává? Třeba můj manžel byl v té době ženatý, dítě mělo pil roku, náhodou zahlidl v bytě u jeho táty čajový servis, který vybíral se svojí tehdejší přítelkyni a taky pocity a vzpomínky a byl mimo ještě pár dnů po tom. Tak nevím. Ale bývalý mi lhostejný neni, hlavně je flegmatik. Trochu nudný někdy, ale aspoň je klid.
 Jancullka Žena37  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.11.2022 18:41:17
Jste oba zklamaní životem, to je celé.
 Prokranosta Muž30 Kategorie
24.11.2022 18:10:42
---> odborník, manželská poradna ! :) A i toho odborníka brát pouze jako člověka. Nestojí to za zkoušku ? :) Vůbec bych si nedovolil radit k tak choulostivému problému bez znalosti obou zúčastněných. A i kdybych znal, nabídl bych pouze rameno na vyplakání. Protože ruku na srdce, jak moc třeba znáš své příbuzné ? Víš jen to co ti poví, ale ve skutečnosti jejich život nevidíš :)
 Hodnýblbec
24.11.2022 16:53:04
No to nemohl tenkrát vědět, že se naučíš vařit, když si neuměla ani svíčkovou. Těžko se mu divit, že se rozešel.
Smajlík  klukjakobuk
24.11.2022 16:41:20
Netuším, co cítí, ale působí to na mě, že si prostě zavzpomínal, možná se vžil do doby, kdy jste byli spolu, do svého "tehdejšího já", a s tím napsal tu básničku... A ta básnička, předpokládám, asi nebyla vyznání, ale spíš vzpomínky, pocity, slova, co mu ladila. A to, že ti přeje štěstí, na mě působí jako přijetí konce vztahu, pomyslné zamávání do dálky - nechal tě jít tvou cestou a přeje ti štěstí. Taky se mu to asi hodilo jako zakončení. Ale samozřejmě to může být tak, že to podstatné si nechává pro sebe.

Podle mě není nic divného na tom zavzpomínat si na někoho z minulosti, na bývalé partnery nebo kohokoli, v dobrém. Neznamená to ale, že se k nim člověk chce vrátit nebo že by cokoli chtěl po nich. Taky mi nepřijde nic divného na tom, že člověk má své bývalé pořád rád, ale to taky neznamená, že by se k nim chtěl vrátit. Ale nemůžu vědět, jak je to u tvého bývalého.

Škoda, že nepíšeš, co přesně ti vadí v manželství a jak to zkoušíš řešit. Manželova výbušnost, řvaní, to všechno se dá zkoušet nějak řešit, nenechat se strhnout k hádce, zkoušet ho nenuceně zklidňovat - pokud by ti na tom záleželo - nebo zkusit společně vztahovou terapii - pokud by vám oběma na tom záleželo. Napsala jsi, že manžel tě má rád, ale nevím, co cítíš ty k němu... jak vnímáš váš vztah a co bys na něm chtěla "jinak", abys mohla být šťastná. Máte dítě, nevím, jestli na něj doléhají vaše hádky, děti bývají citlivé a jestli dítě vyrůstá v prostředí plném křiku a hádek, může ho to ovlivnit. Ale možná ty hádky u vás nejsou tak časté, nevím.

Z toho popisu mi přijde, že tvůj bývalý a manžel jsou asi docela protipóly. A je možné, že tak, jak ti vadí manželova výbušnost, by ti vadila u bývalého jeho "nudnost"... a taky je možné, že bývalý je na samotu zvyklý a po vztahu ani netouží, těžko říct. O tom si můžete povídat spíš spolu, kdybyste chtěli.
 winterreise Muž24 Kategorie
24.11.2022 15:40:29
No, chtěl jsem se na něco zeptat, ale to je asi zbytečné.

Každopádně k odpovědi. Spíš bych to viděl na takovou tu slabou chvilku, kdy člověk vzpomíná, bilancuje a v rámci těch vzpomínek by to třeba i chtěl vrátit zpátky, ale člověk se většinou nemění, takže by to skončilo úplně na tom samém, na čem to skončilo posledně. A je jedno, že už tolik nevybuchuješ a naučila ses trochu vařit. To ten hlavní problém podle mě nebyl. A ani to tvoje chyba nemusela vůbec být. Prostě k sobě nepatříte.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.11.2022 15:28:24
Vzdy budes nieco citit ku svojim ex... to sa proste len tak nestrati... avsak odist od manzela je najvacsia chyba aku by si spravila, nakolko by si rozbila rodinu a tomu chalanovi sa sice pacia myslienky na minulost, ale nemusel by akceptovat zenu s dietatom niekoho ineho do buducnosti. Hold musis akceptovat ze to je minulost a akokolvek si ju idealizujes, tak pritomnost je to na co by si sa mala zamerat... mas chlapa, ma ta rad, mas dieta, mas rodinu.... ak zacnes robit blbosti a idealizovat si vas vztah co skoncil, mozes dopadnut bez chlapa, bez komplet rodiny, ale s mnohymi financnymi problemami ktore teraz neriesis.... lebo mas kde byvat a mas co jest.

Uvedom si ze manzelstvom a dietatom k tomu si urcila smer svojho zivota a odchylit sa od tohto smeru znamena mnoho problemov ktore je tazke zvladat... vela zien to spravilo a lutuju.... Nelutuj, nerob blbosti... venuj sa muzovi a dietatu... expriatela neries, ideal ignoruj
 taky tipek
24.11.2022 15:15:25
Nevim jestli te miluje ale nejspis k tobe citi lasku.Kdyz ti nekdo preje ,,na ukor sebe,, abys byla stastna i kdyz ne s nim tak je to laska a to su veci ktery clovek nezapomina...skus to a uvidis treba te zase bude milovat.To zalezi jestli pohrbil minulost a zacal novy zivot...jak to ma on a vy dva musis vedet sama.
Smajlík  Potracenka Muž30 Kategorie
24.11.2022 15:00:24
Jsi pro muže problematická žena, to je evidentní. Pokud jsi výbušná, ale krásná, dostáváš muže do prekérních situací. Nakonec si ten problém stejně budeš muset vyřešit sama a žádná zpovědnice ti v tom nepomůže.
 kouč
24.11.2022 14:57:31
Honza123456789: hezky napsáno
 Loca Loca Žena98 Kategorie
24.11.2022 14:54:59
Jancullka:
Jinak - on tě nechal být, a ty se k němu chceš vracet? A opustit někoho, kdo ti nic principiálně špatného neudělal?
 Michal-222 Muž44 Kategorie
24.11.2022 14:45:47
ve zdraví i v nemoci, v bohatství i v chudobě ...... nebo spíš, dokud mi to bude bavit, nebo dokud si nenajdu někoho jinýho ..
 Honza123456789
24.11.2022 14:42:29
 Jancullka:
No a co bys jako chtěla abychom ti poradili? Že máš opustit toho stávajícího nebo že s ním máš zůstat?

Jedna věc je jistá, rozhodla ses mít děti - takže už nežiješ jen proto, aby ses bavila a dělala blbosti. Teď už bys měla myslet hlavně na ty své děti...

Navíc je téměř jisté, že chlapa ta nostalgie po pár společně prožitých měsících zase rychle přejde. O to rychleji, pokud během té doby budeš muset řešit rozvod a nové bydlení...

Nevím, co chceš víc slyšet. To že tvé manželství není nejšťastnější ... to jsi zjistila až když ti napsal, nebo jsi to věděla už předtím?


Znám teda několik případů, kdy takto žena bláznivě opustila svojí rodinu ... a po půl roce zase milostivě přišla škemrat, jestli by ji manžel nevzal zpátky. Ve dvou případech ze tří se jim to dokonce podařilo...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
24.11.2022 14:13:41
Pokud tě manžel miluje, je mi ho líto..
 Loca Loca Žena98 Kategorie
24.11.2022 14:11:24
Nechal on mě, takhle to je. Žádné jeho zlomené srdce. Pak za půl roku, že mě chce zpět, pak za 2 týdny, že zase ne, že mě nemiluje, teda miluje, ale ne tak jak by to chtělo, pak zase jo a zase mě a pořád dokola. Až si našel holku má vozíku a já taky jednoho půl roku po něm. I s tou invalidkou se rozešli. Vadila mu moje výbušná povaha (tu jsem se naučila pořádně krotit a on to ví a je za to rád), že neumím vařit (i to jsem se naučila, dokonce i dost složitých jídel), takže tak.
 Jancullka
24.11.2022 14:08:45
Tak já včera po letech potkal holku, do které jsem byl kdysi docela blázen, ale nikdy jsem jí to neřekl. Zjistil jsem tehdy, že totiž často střídá chlapy a v práci kde jsme dělali je obsluhovala na záchodech. Takže mi došlo, že taková holka pro vztah asi není a nikdy mezi námi nic nebylo. Ale včera jsem jí potkal, ani mě nepozdravila a tak nějak jsem si nostalgicky zavzpomínal jak moc jsem jí měl rád. Bohužel to bylo jenom z mojí strany. Uvědomil jsem si, že život jde dál a nemá cenu se vracet o krok zpět když to nikdy nemělo cenu.
 numero zero
24.11.2022 13:56:16
Dalsi znudena pipina. Poklikej si na mysku, nauc se plest svetry a dej pokoj s kravinama, znovu mlada uz nebudes.
 lol
24.11.2022 13:54:30
Takže uvažuješ o návratu..
 Loca Loca Žena98 Kategorie
24.11.2022 13:52:36
Tak jo, chceš to vědět, máš to mít - evidentně Tě stále má rád, a dost. Takže bych se jen přimlouval za to, abys mu podruhé nezlomila srdce.
 Spitznamme Muž45 Kategorie
24.11.2022 13:49:52
To "rozpadl vztah" znamená, že jsi opustila ty jeho, nebo on tebe?
 Michal-222 Muž44 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk