Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1206689, vloženo 24.11.2022 11:29:30 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem odpornej?
Zdravím všechny, kteří jsou ochotni si přečíst mé depresivní bláboly. Jak to tak bývá, před nějakým časem jsem se po 5 letech rozešel s partnerkou, o které jsem si celou dobu myslel, že je to ta pravá. K mému nepříjemnému překvapení jsem zjistil, že už neumím moc žít sám a strašně mi chybí mít někoho vedle sebe. S kým si popovídat, s kým trávit čas, atd. A jelikož už se v mém okolí nenachází nikdo, s kým bych si dokázal představit vztah, rozhodl jsem se zamířit na online seznamky.
Nechci znít namyšleně, ale považuji se za vcelku inteligentního člověka, který se k ženám chová slušně, nikdy jsem nebyl bez práce, jsem věrný a snažím se být i zodpovědný. Mám spoustu zájmů a koníčků, spoustu přátel kteří mě považují za vtipného a jsem ještě relativně mladý. Přál bych si rodinu a usadit se. Samozřejmě věřím tomu, že má představa o mně může být zkreslena a tak to berte s menší rezervou. Umím se naštvat, umím během toho říct ošklivé věci a čas od času si rýpnu. I přes to jsem si myslel, že jsem tak nějak dobrá partie. Na seznamkách jsem ovšem tvrdě narazil a můžu říct, že to velmi poškodilo moje sebevědomí. Žádné z oslovených jsem doposud nestál ani za obyčejné odepsání a to si troufám tvrdit, že můj v kus nejsou žádné modelky, které by byly mimo mojí ligu. Zajímá mě tedy to, v čem dělám chybu a jediné co mě napadá je, že jsem silně nepřitažlivý. Samozřejmě jsem si nikdy nemyslel, že jsem nějaký playboy, ale abych nestál za odpověď vůbec nikomu...? Abych tyto litanie zkrátil. Chci jen vědět, jestli jsem opravdu tak odporný a mám už se rovnou smířit s tím, že umřu sám. Fotku pošlu, pokud tohle vůbec někdo dočte do konce.
 Booker Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.11.2022 10:28:34
Já myslím, že sis nemyslel, že je ta pravá. Jinak bys ji požádal o ruku a k rozchodu by nedošlo. Tím pádem nejsi ani tolik inteligentní, jak se domníváš.
 leafroller Muž21 Kategorie
25.11.2022 09:06:59
ale potřebuju tam cítit nějakou tu jiskru nebo nevím jak to nazvat

A to je ten problém na seznamkách. Tohle podle ne přes ten monitor nepocítíš tuplem.
 Hodislava Žena42 Kategorie
24.11.2022 19:39:45
Nebo se Ti také může stát, že se zamiluješ, ale druhá strana Ti řekne - "nemůžeme se sejít v reálu, ale budeme virtuální přátelé"...vlastní zkušenost
 odmocninamocnina
24.11.2022 19:16:23
V ničem chybu neděláš, holky jsou otravovaný stovkama (opravdu stovky) jinejch chlapů a ty nikdy nebudeš ten nejlepší aby ti věnovala pozornost. Já už se zkouším seznámit 5let od rozchodu s přítelkyní. To mi bylo 30, teď je mi 35 a nedokázal jsem najít žádnou, která by na mě udžela pozornost více jak týden, protože holka která se seznamuje tak ji píšou desítky až stovky jinejch. Absolutně bez šance. Neskutečně mě to štve, ex našla vztah za pár měsíců, pak měla svatbu a mě za tu dobu ani žádná neodepsala. Život je totálně nahovno
Smajlík  jdsnfdsanf
24.11.2022 18:39:58
Zkus si na seznamce založit falešný profil stejného typu ženy, kterým jsi psal. Pak pochopíš.
 Prokranosta Muž30 Kategorie
24.11.2022 18:01:19
Booker-san: co dělají s přáteli? Co si představuješ pod tou jiskrou?
 Mandarinka2424
24.11.2022 17:37:13
Kašli na zoznamky, sú trápne a ľudia sa na nich iným doslova nanucujú a prosia o pozornosť, je to slabošstvo. Choď von do terénu a choď za ženami nekompromisne.
 ROBO
24.11.2022 17:34:28
Mandarinka2424: Nejde vůbec o vzhled. Vzhled je velmi fajn. Nepřitahuje mě jejich osobnost. Jako kamarádky jsou fajn, ale doma bych je mít nechtěl. Právě proto že vím co dělají, když jsou s přáteli. Možná jsem náročný, ale potřebuju tam cítit nějakou tu jiskru nebo nevím jak to nazvat. A nějak přinutit se opravdu nedokážu.
 Booker-san Muž26 Kategorie
24.11.2022 16:58:19
Booker: nejsi moc náročný? Píšeš, že bud jsou zadané - ok, nebo nevyhovují tvému pohledu na vhodnou partnerku (tak zhruban ěnjak jsi to psal). Vážně nevyhovují? Co za typy holek, že je to "až tak špatné"? Neznám je ani tebe, třeba se vážně k sobě vůbec nehodíte... Ale jedno je kamarádství a něco jiného vztah, třeba v některé z nich je skrytý poklad, netuším. Ale vážně ani jedna tě trochu nezaujala?
 Mandarinka2424
24.11.2022 16:42:07
Nevím. Třeba máš jen odporné zrcadlo.
Smajlík  Vylučvšechnymožnosti
24.11.2022 16:09:27
Alessandra111: Máš pravdu. Upřímně, jsem frustrovaný a trošku jsem se nechal unést. Což samozřejmě není omluva, ale už jsem se v životě cítil i lépe (ne kvůli nezájmu na seznamkách). Každopádně bych nerad vyvolal dojem, že takto reaguji běžně.
Ohledně toho seznamování. Největším problémem je, že jsem ve svém blízkém a vzdálenějším okolí prakticky vyčerpal všechny možnosti na seznámení a pokud vyloženě nechci chodit po ulici a zastavovat na potkání holky, už toho moc nezbývá. Sociální sítě nemám a na diskotéce holku poznat netoužím. Proto jsem zvolil seznamky. Jelikož jsem ale nikdy žádný takový portál nepoužil a byl jsem opravdu v šoku z toho, že nikomu nestojím ani za odpoveď, chtěl jsem vědět, jestli je chyba ve mě a nebo musím začít dělat něco jinak.
 Booker
24.11.2022 15:24:23
Zpověď na mě působila normálně, ale budu upřímná, v odpovědích jsi mi přišel trochu jako namachrovaný frajírek. Píšeš "To se opravdu musím naučit nějaké stupidní balící hlášky a lézt jim do rektu? " Pokud hledáš určitý typ holky, která toto bere jako prioritu, rozhodně bys měl začít s intenzivním učením. :D I když asi není na škodu se chovat k ženám s určitou úctou.

Co tady občas píšou kluci o seznamkách, tak to jsou spíš negativní zkušenosti. Neříkám, že to tak musí být a jak píše Nováholka, tak se seznámit určitě dá i takto. Jestli ale už uvažuješ o tom, že bys chtěl vážný vztah a rodinu, potom bys to měl zkoušet v realitě. Sám píšeš, že "Důvod rozchodu také souvisel s tím, že se kolem mě motalo až moc kamarádek. " Nemáš tedy problém se seznamovat a komunikovat s holkama v realitě. Tam alespoň rychleji vyhodnotíš vzájemnou sympatii. :)
 Alessandra111 Žena23 Kategorie
24.11.2022 15:22:06
Booker: Můžeš mi napsat do profilu
 Loca Loca Žena98 Kategorie
24.11.2022 15:13:14
Loca loca: Popravdě začínám být trochu nervózní :). I toto je skoro totožné s tím, co jsem si vyslechl od bývalé partnerky. Existuje nějaká šance, že bych na tebe dostal nějaký kontakt? Přeci jen poznat dobrého kamaráda, taky není úplně špatná věc. Určitě tě nechci do ničeho nutit, ale vyčítal bych si, kdybych se alespoň nezeptal.
 Booker
24.11.2022 15:06:05
Nováholka: Rozumím tomu jak vést konverzaci a chápu, že "ahoj" je cesta do pekel. Jen mě zajímalo jak ses dostala přes těch tisíc nápadníků k té svojí lásce. Podle toho co říkáš, mi opravdu nezbývá než čekat. Děkuji ti za tvůj pohled na věc. Musím říct, že mi to pomohlo.
 Booker
24.11.2022 14:53:52
Booker: Fakt? Popravdě jsi mi sympatický, takže neměla bych problém si s tebou psát. Ale jsi pro mne opravdu klučina, který by měl hledat ve svých vodách..
 Loca Loca Žena98 Kategorie
24.11.2022 14:40:55
překvápko: Obávám se, že ti příliš nerozumím. Ale budu nad tím ještě přemýšlet.
Smajlík  Booker
24.11.2022 14:34:57
Loca loca: zcela upřímně? Přesně tohle řekla moje bývalá partnerka, když jsem ji poprvé zval na rande. Je o 8 let starší , přesto jsem s ní prožil nejkrásnější období ve svém životě. A setkali jsme se za okolností, na které byla šance cca 0.01%. Proto jsem věřil, že je to ona.
 Booker
24.11.2022 14:33:25
Kdyby to byla pravda, tak bys nereagoval takto. Leda bys věřil v telepatii a ne v daleko prostší vysvětlení, že ty paní a slečny jsou zaplavovány sto(v)kami (generických) zpráv jako ta tvá...

Životem tam venku asi proplouvat umíš, sígře, tak to zkus spíš tam; tadyhle to máš zřejmě marný, pokud to ani při opakovaných pokusech nejde.
 překápko s mlíkem
24.11.2022 14:23:16
Booker: Já si psala s více muži najednou, málokdo vsází na jednu kartu. Přiznám se, že jsem taky neodepisovala všem - téměř nikomu se nechce odpovídat na zprávy tpu "ahoj, jak se máš?" nebo "ahoj, nechceš si psát?" - ze začátku jsem reagovala i na tyhle zprávy, ale obvykle když dotyčný začal takhle, byla konverzace dost nudná. Sama jsem nikdy od sebe nikomu nenapsala, protože mi chodila zpráva za zprávou a já nestíhala odpovídat, natož abych sama projevila iniciativu.
Jaká byla první zpráva mého současného přítele, si nevzpomenu. Ale pamatuju si, že mi říkal, že týden rozmýšlel, co mi vůbec jako první napíše, takže hádám, že to bylo něco, co zaujalo. Ale pochybuju, že nějaký vtip nebo hláška, to ve mně vždycky vzbuzovalo pocit, že je dotyčný frajírek, což mě nelákalo.
Na rande jsem byla i s jinými muži, než s ním, ale vždycky to vyšumělo, protože tam byly povahové rysy, co se mi nelíbily. Nikdy to nebylo o tom, že by dotyčný měl pro mě nějaké podřadné povolání nebo nebyl model.
Vždycky jsem se v psaní vracela nejvíc právě ke svému současnému partnerovi, nikdy jsem nedostala od něj žádnou oplzlou zprávu, odhalenou fotku a ani mě o to nežádal. Bavili jsme se o naši plánech, zájmech, které byly dost podobné.
Když jsem ho poznala osobně, byl stejný jako když jsme si psali. Měli jsme si o čem povídat, co podnikat. A to stačilo.
 Nováholka
24.11.2022 14:00:01
Na těch seznamkách je to takové specifické. Jelikož tam té dotyčné přijde třeba 100 zpráv, tak si většinou nejdřív vybírá podle vzhledu a teprve pak zjišťuje, jaký ten konkrétní nápadník je. Takže pokud nevypadáš nadstandardně nebo si nerozklikne tu tvou první zprávu, která ji musí upoutat, tak nemáš moc šanci :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.11.2022 13:58:49
Překvápko s mlíkem: opravdu? Tak v tom případě mě zajímá, čím jsem na tebe takto zapůsobil. Možná mi pomůžeš konečně vyřešit můj problém.
 Booker
24.11.2022 13:57:22
Podival jsem se, jak je to dlouhy a pak si precetl posledni vetu a nemuzu jinak nez souhlasit.
 lol
24.11.2022 13:56:00
Nováholka: Spíše mě zajímá co tě vedlo k tomu si vybrat právě tvého přítele, pokud jak říkáš, jsi měla spousty srdíček a shod.
 Booker
24.11.2022 13:52:29
Pokud to není fejk, tak se nedívím. Stačí se podívat, jak reaguješ tady. Asi to telepaticky to vycítí nebo přečtou ze tvého ksichtu.
 překápko s mlíkem
24.11.2022 13:49:08
Booker: To je od tebe milé, děkuji. Ale jsem stará, to bys fakt nechtěl....ale díky.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
24.11.2022 13:37:15
Nováholka: Hádám že holka jako ty je tam na 10000 kluků jako my.
Smajlík  Booker
24.11.2022 13:22:53
Další zpověď ze seznamky. Samozřejmě mám zkušenost jen ze své dívčí stránky a ze zkušeností kamarádek, a pokud je to tak, jak píšeš, nechápu, že žádná neodepsala.
Já se na seznamce seznámila, můj partner tam měl jen dvě fotky, z toho jedna fotka byla jen fotka jeho psa, na druhé mu ani nebylo vidět to tváře. Psali jsme si pár měsíců, určitě nebyl mistr komunikace, poznala jsem, že je nervozní a neví kolikrát jak zareagovat, abych ještě vůbec odepsala.
Po letech se tomu společnýmu začátku jen smějeme. Když jsme náš vztah tak nějak zveřejnili po několika rande, smazali jsme si společně účet na té seznamce. Když viděl, kolik mám já nevím nějakých srdíček a shod (moc jsem se v tom popravdě nevyznala, já si tam jen psala, s kým jsem v tu chvíli chtěla), řekl mi, že muži to tak vůbec nemají. Takže nebudu tvrdit, že je to pro vás jednoduché jako pro nás holky. Ale fakt neznám žádnou obyčejnou holku, co by tam hledala modela s barákem a drahým autem, co umí sršet vtip za vtipem.
Příklad budiž i moje spolužačka, která tam potkala psychicky hodně nevyrovnaného člověka. Ona je chytrá, pěkná, zábavná, hodná a on je jak reklama na psychiatrickou léčebnu, rozhodně není majetný, průměrný vzhled a jsou spolu několik let. Tak fakt nechápu, co se na tvé straně děje. Možná to chce čas? Možná jsi neměl zatím jen štěstí?
 Nováholka
24.11.2022 13:04:25
tazvědavá: Buď jsou zadané a nebo jsou mimo mojí představu partnerky.
Smajlík  Booker
24.11.2022 12:55:41
"že se kolem mě motalo až moc kamarádek."

A teď už nemotá? Nebo proč nezkusíš jednu z nich?
 tazvědavá
24.11.2022 12:39:49
Zní to všechno moc hezky. Ale přijde mi to jako takové to opíjení rohlíkem sebevraha před skokem. Nerad bych čekal na nějakou náhodu a překvápko a pak ve 40 zjistit, že už vlastně žádné nepřijde. Možná to nepříjemné a těch už přišlo dost.

Loca loca: Sice ti už je 98, ale nepovažuješ mě za odporného (zatím) a já nejsem úplně náročný. Možná ty jsi to překvápko? :))
Smajlík  Booker
24.11.2022 12:36:25
To se opravdu musím naučit nějaké stupidní balící hlášky a lézt jim do rektu?

Přijde na to. Pokud se chceš pohybovat na seznamkách, a chceš uspět, jakože tu holku zaujmout a vytáhnout ven, tak se obávám, že v některých případech ano. Osobně bych ale doporučila tohle nedělat, tzn. neukecávat jen abys dosáhl úspěchu a tu holku dostal na to rande ... a konečně, nedávat si za cíl najít partnerku na seznamce stůj co stůj. Spíš to brát ... jako štěstí a náhodu. Ostatně, najít životní partnerku není obecně mise. A už vůbec ne stoprocentně splnitelná. To je opravdu náhoda.
 Hodislava Žena42 Kategorie
24.11.2022 12:23:01
Neztracej nadeji, holky malokdy odpovi. Moje kamaradka si tam behem kratke doby nasla pritele, ted planuji svatbu a cekaj mimino. Takze najit se tam da, ale musis mit stesti.
 Ducharka Žena30 Kategorie
24.11.2022 12:19:22
Proč by jsi měl být odpornej? Jen proto že nefunguje nějaká seznamka? sím tě! jsou i jiné cesty, náhody, překvápka

.................já si to nemyslím
 Loca Loca Žena98 Kategorie
24.11.2022 12:03:54
Neznám tě ani nevím jak vypadáš, ale nemyslím si, že bys byl odpornej. Prostě jen hledáš tam, kde máš šance více než minimální. Na seznamce tu pravou lásku nenajdeš.
Smajlík  Řemdich Muž41 Kategorie
24.11.2022 11:58:30
Myslím si, že splňuju všechno. Než mě bývalá partnerka zklidnila, platil jsem za arogantního sígra a spíš byl problém s tím, že jsem býval až moc akční. Důvod rozchodu také souvisel s tím, že se kolem mě motalo až moc kamarádek. Byla velmi žárlivá. Každopádně nejsem moc na nějaké dopisování a patolízalství. Raději bych vše řešil osobně, ale jak se k tomu dopracovat? To se opravdu musím naučit nějaké stupidní balící hlášky a lézt jim do rektu?
Smajlík  Booker
24.11.2022 11:42:48
Seznamka pro muže slouží jako nástroj k zašlapání sebevědomí. Asi jsi nudný, nevýrazný, ničím zajímavý. Aby tě žena chtěla, musíš být zábavný, pořád něco akčního vymýšlet, pořád mlít pantem, aby se nenudila, trochu grázl, charisma, drzost...
 Bílý heteromuž 0 Muž42 Kategorie
24.11.2022 11:36:37
Jo, dočetl jsem to. Kluk na seznamce? Bez šance :)
 Katedra psychologie Muž22 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk