Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1206678, vloženo 24.11.2022 00:32:49 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Otázka pro holky, seznamky jinak.
Ahoj, přesto že jsem muž, chci se zeptat žen, jak se seznámily na jaké které seznamce. Určitě tady takové jsou. A jaké byly jejich zkušenosti v tomto směru. Každý chlap mi tady řekne, že pro chlapa to nemá cenu. Vím o poměrových šancích muži/ženy na seznamkách, ale přesto to vzdát nechci a za pokus to snad stojí. Myslim, že pohled a zkušenosti holek také nejsou k zahození a dá se z nich lecos vyvodit, když člověk správně uvažuje. Takže díky za odpovědi.
 odhodlanej Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.11.2022 23:45:35
edenka - Jestli si chceš někdy něco napsat, tak ať tohle neřešíme tady, tady je můj e-mail když neodpovídám tak jsem 1) usnul nebo 2) zrovna něco dělám. Tu:GNHPdtH@gmail.com

A jestli nechceš, nevadí, neřeš to.
 Nepodara
24.11.2022 23:38:02
Nepodara:

Neřeším to, protože v bytě příbuzného na to nejsou vůbec podmínky. Má OCD, patologické shromažďování, hromadění.
V pronájmu, kde jsem bydlela na to absolutně nebyly podmínky, nebytový prostor bez kuchyně.
V už jiném pronájmu je to taky dost na...
Ještě nevím, jestli budu u rodičů. Máma taky už nepeče, ale ne proto, že by se jí nechtělo. Už nemůže.
Já u nich někdy vařím. Někdy něco upeču.
Možná si koupím nějakou krabičku cukroví, většinou ty krabice s cukrovím mají před Vánocemi draho, po Vánocích jsou na některé i 50, 70 procent slevy takže spíš po Vánocích.
Jinak byla jsem teď poslední dva, tři roky na Vánoce, Silvestra sama.
Jedla jsem v podstatě jídlo běžné, žádný salát, kapr, kapustnica, ale jasně tak něco aj uvařím, ale už to nedodržuji tak ty tradice i když mám třebas moc ráda vůni jehličí, svíčky, barevné světýlka, atp.
 edenka
24.11.2022 22:10:19
edenka - Zatím žádné, teprve se chystám, teď jsem musel řešit mnoho jiných věcí. Uvidíme jak
to s tím cukrovím bude. Já chci nějakou klasiku, no, nic extra to být nemusí, prostě cukroví.

To mě mrzí že v pronájmu, tam to asi je složitější. Já to mám též složitější i když v pronájmu
nejsem.

A ty budeš řešit cukroví bo jak? Já to nesežeru sám, i když bych mohl, moc to na mě nebývá poznat jestli jsem se přežral. Já se podělím s matkou, jiné příbuzné nemám... Matka péct neumí.

Kamarádovi asi nepovezu, podíl, on si nejspíš už někde sehnal.
 Nepodara
24.11.2022 20:15:33
Nepodara:

A jaké vánoční cukroví jste si objednal?
Jaké druhy jste si nakombinoval?
Pojíte sám 4kg cukroví?
Co vám chutná: vanilkové rohlíčky, pracny, skořicové, kakaové, v čokoládě, linecké, ořechové nebo co máte rád?
Taky nepeču nic. V pronájmech na to nejsou podmínky, vypekat si, užívat vánoční atmosféru.
Bez zázemí to není ono.
 edenka
24.11.2022 20:03:41
Nováholka: to já dělám taky, jsem stejný jako tvůj přítel, ale nedokázal jsem roky najít žádnou která je schopná vůbec komunikovat, odepisovat, jít ven. To je prostě něco absolutně nemožnýho. Všechn holky jsou extrémně náročný a musel bych začít lhát a dělat ze sebe něco co nejsem, abych je vůbec zaujal. Je to děsně nanic, pokud by to bylo pár měsíců tak nad tím mávnu rukou, ale zkouším se seznámit už fakt hodně let, nejhorší je že ty neúspěchy mě přivedou do neskutečných depresí, když vidíte že o vás žádná nikdy neprojeví ani trochu zájmu, pak holky nehledám, dám se neskutečně dohromady, stoupne mi sebevědomí, jen abych se zas propadl do totálního zoufalství s dalším pokusem o seznámení. Život je tak neskutečně nahovno, že to ani neni možný
Smajlík  tom876
24.11.2022 14:54:27
Ex, co mě nechal a máme spolu postižené dítě, byl ze seznamky. Hm, také hrál divadlo...
 Izumi Miyako Žena34 Kategorie
24.11.2022 13:43:05
Hodislavo, napísal to obšírne, jasne a zrozumiteľne, a tys to nepochopila. Tak to už ano. Ale jebat do miestnych zúfalcov, to by ti tak šlo. Ty jsi mi dáreček ...
Smajlík  ctjb tvl dpc Muž36 Kategorie
24.11.2022 13:32:33
Záleží, ako ťa vzhľadovo hodnotia ženy a to je tak všetko, čo sa k tomu dá povedať. Všetko ostatné sú len projekcie miestnych ľudí.
 ctjb tvl dpc Muž36 Kategorie
24.11.2022 12:54:37
Vzhledem k tomu, že spousta žen se na seznamce seznámí, tak samozřejmě museli nějací muži uspět. Z mého okolí se spousta žen seznámila na seznamce, včetně mě.
Psala jsem si nejprve s několika muži, proč jsem si vybrala toho jednoho?
1) jeho profil neobsahoval nic, co by poukazovalo na jeho nekonečné ego - měl jen dvě fotky, na jedné mu nebylo vidět do tváře, byla to fotka při sportu. Druhá fotka byla jeho psa.
Takže když někteří pánové tvrdí, že musí mít tělo boha, nejdraží auto a obrovský dům, tak ne.
2) nedostávala jsem žádné fotky jeho přirození a ani jsem nebyla žádána, abych mu já posílala jakékoliv své fotky
3) řešili jsme všechno možný - společný zájmy, školy, rodinu... nikdy to nezačínalo "ahoj, jak se máš?"

Byl neobrátný, bylo vidět, že si je nejistý, že se snaží udělat maximálně dobrý dojem. Když jsem se sešli osobně, byl stejný jako při psaní.
Jsme spolu 5 let, plánujeme společnou budoucnost a nikdy jsem neměla problém říct, že jsme se poznali takhle, protože je to důkaz, že všechno je jen o lidech.

A na truc těm, co fňukají, že holky jdou jen po majetku a vzhledu. Před mým současným partnerem jsem si psala s více muži a absolvovala i pár schůzek. Například s anesteziologem nebo IT technikem a opravdu to neskončilo neúspěchem, protože by oni neměli zájem.
 Nováholka
24.11.2022 12:48:25
"dating apps"

Mmlouvám se, ale vzhledem k tomu, že nejsem zběhlá v seznamovacím procesu, vlastně jestli to má být snad nějaká konkrétní aplikace seznamky do mobilu????, netuším, o čem mluvíš. Ale o mne nejde.
 Hodislava Žena42 Kategorie
24.11.2022 12:45:10
H: Zkus tohle vy smyslu "dating apps"
+ nezávisle na tom 10 let starý příběh, že pokud je pro seznamky vhodný, slečny se ozvou. Nijak hodný následování.
 smutný-člověk Muž32 Kategorie
24.11.2022 12:25:03
Reagovala jsem více méně na tu radu "takže zkus tohle". To mi moc účinné právě nepřišlo. Hrát si na to, že je někdo jiný. Byla-li ovšem ta rada ve smyslu "zkus to jen ten první den a pokud nic, tak nic", tak pardon, to jsem vážně nepochopila. Nicméně s tím bych souhlasila. Nemá smysl strávit život na seznamce, kde inzerát prostě zapadne mezi tunou jiných, aktuálnějších, "hezčích".

Jinak ok.
Smajlík  Hodislava Žena42 Kategorie
24.11.2022 12:13:09
Hodislava: Šlo o experiment, před deseti lety, jednou, trval tři hodiny a měl za cíl si ověřit, jestli vůbec holky nějak reagují na těchto sítích. Na konci té druhé pauzy jsme všem napsali, že nás stránka nezaujala a mažeme profil.
Možná bys sis měla znovu přečíst, co jsem napsal a zapojit zbytky rozumu, než začít útočit "o co vám jde" a z koho dělám "kravku".
Nebo nereagovat na něco, co je psané klukovi, co se ptá na seznamky. Rozhodně ne pro ženy, jako jsi Ty.
Smajlík  smutný-člověk Muž32 Kategorie
24.11.2022 11:43:47
smutný-člověk

Dobrý, tak jste si pohráli a něco zkusili. Ale co jako pak s tím, že si dáte rande a ta holka sezná, že jste si z ní vlastně dělali prču? Že vůbec nevypadáte jako ten herec, že vůbec nemáte motorku a já nevím co dalšího, co na tom účtu prezentujete. O to vám jde? Udělat z ní kravku?
 Hodislava Žena42 Kategorie
24.11.2022 11:01:53
Zkus to a uvidíš.
Nejlíp asi to badoo / tinder - tam prostě vidíš hned.

Na vš, spolužák, podobný tragéd jako já, tinder jsme tehdy neznali (nebo nebyl? nevím) měl badoo a ještě nějaké lide.cz a podobně. Neodepsala mu žádná a měl asi dvě srdíčka s někým, s kým fakt chodit nechtěl (+30 let, +100kg nadváha, 5 dětí každé s jiným atd.).
Koukali jsme tehdy o přestávkách mezi přednáškami a semináři na jeden seriál - německý, v originále a v té zemi velmi neúspěšný. Něco, jako u nás, kdyby běžel seriál na tv barandov a byl navíc úplně o ničem. Hrál tam ale velice krásný chlap, mladý, měl rád motorky a cestoval.
A tak jsme našli jeho profily a fotky a dali dohromady profil. Petr, 22 let, cestování, motorka, exotická jídla, hory, moře a naskládali tam ty fotky toho borce, co měl na fb a různě na netu. Prohnali jsme to programem, ať jsou všechny stejného rozlišené a velikosti, udělali tomu i štítky a vytvořili profil.
Pak jsme měli seminář, co trval 90 min. a nebyl vůbec čas na nic a po semináři jsme to otevřeli a bylo tam 99+ srdíček a plácnu 17 zpráv typu - hezký profil, super motorka, kde jsou ty hory, ahoj, ahoj - jak se máš, ........ My napsali sami nikomu a kdo psal nám, jen jsme neurčitě odpovídali. Ty holky rozvíjely a táhly hovor, ptaly se, kde teď ten kluk je, co dělá, jestli nechce jít ven.
No, takže asi tak.
Nechápali jsme tu rychlost, pak jsme to studovali a zjistili, že když si založíš takový profil někde na tinderu / badoo, nějakou dobu máš určitou exkluzivitu. Ten program potřebuje zjistit, jestli jsi hezký, nebo ne. Takže třeba 100 holkám v okolí se ukážeš v té hře jako "nový" a když ti ty holky dávají srdíčka, stoupá ti nějaká "popularita" a tím se držíš v nějaké hladině.
Takže - pokud si založím třeba dneska já tinder a za dvě hodiny tam budu mít nula srdíček, tak mi (s téměř jistotou) sto holek dalo křížek :D
Což je docela dobrá sonda do toho, jestli jsem oněch 20% mužů, o kt. je zájem, nebo jsem v té skupině 80% téměř incelů :)

Takže zkus tohle a uvidíš. Pokud si ani neškrtneš - už ten den, co to založíš (nejvíc jsi vidět hned po založení, kdy jsi "nový"), nemá smysl pak zkoušet cokoliv jiného na netu. Nepotkáš jinde jiné..
Smajlík  smutný-člověk Muž32 Kategorie
24.11.2022 10:44:14
Viz Loca. Když nejsi přirozeně užvaněnej sebevědomej komediant, tak tam ani nelez.
Smajlík  dotnet Muž99 Kategorie
24.11.2022 08:58:38
V reálu. Jedině a vždy v reálu.
 Hodislava Žena42 Kategorie
24.11.2022 08:42:10
Za mě je jedno, kde se seznámíš, jestli na seznamce nebo v reálu při nějaké společné aktivitě nebo čirou náhodou. Důležité je, abys potkal "tu pravou", která tě bude brát takového, jaký jsi. Nějaké hraní si na něco nebo někoho jiného, je zbytečné, protože to se stejně dřív či později provalí.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.11.2022 07:18:26
Já tedy na seznamky nechodím, ale myslím že je důležité zůstat přirozený, zaujmout a dokázat tu holku rozesmát.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
24.11.2022 07:11:46
Na seznamce nikdy žádný můj vztah nezačal a vlastně jsem se ještě nikdy s nikým ze seznamky ani nesešla.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
24.11.2022 06:12:29
K tématu.
Mě se celkem dařilo u pěkných holek na placené seznamce, kde na profilu neměly fotky.
Prý aby je neotravovaly nadrženci...
A mám odtud i nynější přítelkyni.
Samozřejmě i tam musíš zaujmout a být pro ně zajímavý.
Smajlík  Čitatel
24.11.2022 03:48:29
edenka - To mě jen tak něco neurazí, nejsem urážlivý typ. A na tomhle není nic co by někoho urazit mohlo, aspoň myslím.
Smajlík  Nepodara
24.11.2022 02:43:24
Nepodara:

Njn, už je to dávno, nějaká doba uběhla.
Ta vaše přezdívka mi strašně moc sedí na toho týpa, jak tu kdysi dávnějc založil vlákno s názvem:
Žena pro muže bez vzdělání a majetku, jak by asi vypadala.?
Neuražte se, tím jsem vás nechtěla urazit, dotknout se vás, ale to se mi vybavilo.
Ten virtuální svět je strašně náročný, když se lidi nevidí, neznají osobně, pak vznikají na různých podkladech různorodé dojmy, různorodé představy, atp.
Není nad to, znát, poznat někoho osobně kdo je zač.
 edenka
24.11.2022 02:05:54
edenka - Ne ne, nechtěl. Jen jsem tady naříkal že mě nechtěla jedna co jsem se o ní celý život
snažil, ale na tom už nesejde.

Jinak mi na vzdělání nikdy nezáleželo a je mi jedno jestli má výšku nebo základku. Jestli chlastá
nebo hulí mi bylo také celý život celkem jedno.
 Nepodara
24.11.2022 02:01:36
Nepodara:

Něco si teď vybavuji, tuším chtěl jste se tenkrát seznámit s nějakou obyčejnou, jednoduchou ženou, ženou skromnou, ženou se ZŠ anebo bez vzdělání, ti co mají maturitu, aby na vás nereagovali, se ženou, která toho moc nechce, není náročná a hlavně, aby se nevyjadřovala jak dlaždič, nehulila, nepila, nechodila po diskotékách atp., tak něco si vybavuji.
Vaše přezdívka mi utkvěla v paměti.
Nejste sám, kdo je sám.
 edenka
24.11.2022 01:27:57
edenka - To je moje hloupá řeč, zlozvyk... Někdy ze srandy říkám/píši MY místo já. Ano, pamatuješ
si to dobře, jsem sám. Asi před rokem jsem tu skuhrál a psal o tom jak jsem sám celkem dost.
 Nepodara
24.11.2022 01:25:10
Nepodara:

Vy jste sám?
Vždyť jste tu psal minule, že MY si objednáme vánoční cukroví, něco takového jste psal. To MY, to není vaše holka, děvče, žena, manželka, partnerka?
Tuším 4kg cukroví objednáváte, jste objednal/i.
 edenka
24.11.2022 00:41:59
"Každý chlap mi tady řekne, že pro chlapa to nemá cenu."

Má to cenu, hlavně pokut jsi prachatý. Nebo jsi takový ten zábavný drzoun a umíš hrát komedie.
Doporučuji nějaký rádoby citlivý pohled a la smutný pes a foto s kytarou + fotku kde jde poznat
majetek, a máš vyhráno.
 NepodaraPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk