Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1206638, vloženo 23.11.2022 13:28:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jako by mi zase bylo 12 BD
Před dvěma týdny jsem ve školním atriu potkala kluka. Seděl u vedlejšího stolu ve skupince studentů kluk a pořád se (skoro až moc) usmíval. Sice se usmíval fakt hezky, ale mě to trochu štvalo. Měla jsem zrovna špatný den a připadala si fakt hrozně. Znervózňovalo mě, že se na mě pořád koukal ( když jsem si zrovna připadala tak blbě). Znervózňovalo mě, že se pořád tak moc usmíval. Rušilo mě to od práce. Nechápala jsem, proč se na mě pořád tak usmívá. Proč zrovna na mě?
Od té doby mám pocit, že ho potkávám skoro pořád. Když mě míjí na chodbě, vždycky se krásně usměje. Když kolem něj procházím, už z dálky se na mě usmívá a ještě se za mnou otáčí. Dneska zase seděl v atriu ve skupince lidí a víc už se na té židli snad ani vytočit nemohl a div si neukroutil krk. :D
Párkrát už se mi stalo, že jsem někoho takhle potkala třeba v tramvaji. Usmívali jsme se na sebe, a pak jeden z nás vystoupil a život šel dál.
Ale tohle je jiný. Vím, že ho zítra, nebo pozítří, nebo třeba až za týden, potkám znovu.
Připadám si jako bych byla zase v pubertě. Stačí, že se na mě usměje, a já pokaždé zrudnu, ale vždycky mi udělá radost, že ho potkám.
Vůbec nevím, jak se jmenuje, co studuje, v jakém je ročníku... Vím jenom, že se krásně usmívá a usmívá se na mě. :D
Ráda bych ho poznala, jenom nevím, jak to udělat, aby to nebylo úplně trapné. Vždycky je kolem strašně moc lidí a já jsem fakt plachá.
 Moje přezdívka Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.11.2022 19:50:15
Jasný. Celkem by mě zajímalo jak to dopadne. Kdyžtak přidej zpověď.
 20letá žába Žena21 Kategorie
23.11.2022 19:24:24
Možná krapítek, ale spíše ti ukázat jak některé ženy umí jednat a vezmou si to co chtějí ;)
 Hodnýblbec
23.11.2022 19:19:54
Hodnýblbec:
Takže ses chtěl jenom pochlubit, že na tebe holky letí. :P :D
Já o tom klukovi vůbec nic nevím. Neznám jeho kamarády. Nevím, kdo to je. Nevím ani, jaký obor studuje. Jenom chodíme do stejné školy (jako pár tisíc dalších lidí). Jinde než u vstupu do školy nebo v atriu se nepotkáváme. :D Na obou místech je vždycky strašně moc lidí. Na jednu stranu to je právě kvůli tomu roztomilé, že se za mnou, i mezi všemi těmi lidmi, otáčí a usmívá se (to fakt není zrovna decentní úsměv, kterým by se usmíval na každého), ale na druhou stranu je kvůli tomu těžké se s ním dát do řeči. :)

20letá žába: Já tvůj komentář pochopila, to se neboj. ;-) Samozřejmě se plést můžu, ale je to natolik okaté, že si to nemyslím. Nikoho se na to ptát fakt nechci. Zaprvé moji kamarádi vůbec netuší, o koho jde. Zadruhé řešit s někým, jestli se na mě kluk usmívá, mi přijde dost patetické (a zbytečné).
Ať je to jak chce, nežiju na růžovém obláčku, jenom chci toho kluka poznat. :)
 Moje přezdívka
23.11.2022 19:02:56
Pak nejsi nejostřejší tužka v penále. Říkám, že je dost možné, že se takto usmívá na všechny. Protože je to prostě takový člověk. Osobně bych to nebrala jako jedinou možnost a maximálně bych se zeptala někoho z kamarádů, jestli na něj takto taky nepůsobí.
Ale asi je to víc romantický tak jak říkáš ty.
 20letá žába Žena21 Kategorie
23.11.2022 18:04:31
Teď nedávno mi přes bratra nechala jedna "slečna" ( 44let ) vzkázat, že se na ní hezky usmívám, že mě několikrát už viděla .... je takový k sežrání, vzala bych si ho do pelíšku a pomazlila se sním :D Slušně jsem odmítl a nabídl procházku :) A to můžu říct, že je to opravdu kočka. Zamilovaný už jsem, ale jinde ;) PS: Usmívám se stále, ale decentně. ....... jen tím chci říct, klidně využij jeho přátele pokud víš ... nechej mu vzkaz.
 Hodnýblbec
23.11.2022 17:15:43
7547543: Děkujeme za názor....

Hodný blbec:
Jenomže ty to popisuješ z pohledu plachého kluka, kterého si nějaká slečna ulovila. :) On moc plaše nepůsobí. Tohle je spíš naopak. :D

20letážába: Promiň, ale tvůj komentář mi přijde úplně mimo.
 Moje přezdívka
23.11.2022 15:13:28
Promiň, ale vždycky když je někdo takto přesvědčen o svém dlouhém pe*isu, tak mám pocit že se mu to jen zdá...
 20letá žába Žena21 Kategorie
23.11.2022 15:02:21
Neboj se, jdi do toho ... víš kolikrát takhle už zamnou přišla slečna, je to sranda ... utíkáš jí a ona tě pak nahání ..... překrásné vzpomínky .. třeba ... byl jsem v klubu s přáteli, byla tam jejich kamarádka, jen jsme se pozdravili, proběhli pohledy, úsměvy ..... sama si mě našla na fb, sama mě pozvala ven, byl západ slunce, trošku vína, stáli jsme na mostě nad řekou, povídali si ... a ona mě z ničeho nic chytla za ruku, čekala jestli ucuknu, pak mě objala a políbila :) Bylo to krásné i dále ... našla si mě, jen pak odjela studovat do Brna ;)
 Hodnýblbec
23.11.2022 14:51:30
kopni ho medzi nohy, povedz mu svoje meno a bude si ta pamatat do konca zivota
taky co sa usmieva od ucha k uchu je iba obycajny cassanova.
 7547543
23.11.2022 14:16:13
Já se na něj taky usměju, když mě vidí , akorát spíš plaše. Rozhodně ne tak energicky jako on. :)

Hodnyblbec: No, to mě teda uklidňuje. :D
 Moje přezdívka
23.11.2022 13:58:30
Když ti to dělá radost, tak co kdybys taky to milé gesto občas oplatila, ať má radost i on?
 Nebud sobec
23.11.2022 13:57:57
Tak tenhle typ znám, vím o čem mluvíš, také jsem takový. Poradím ti, buď zůstaň trpělivá a on se třeba za půl roku odváží. A nebo vezmi iniciativu do svých rukou a klidně ho pozdrav a řekni "tak a teď tě obejmu", uvidíš co to sním provede :D Neboj se, snažíme se být nedostupní a romantičtí :)
 Hodnýblbec
23.11.2022 13:57:48
Usměj se na něj..dej signál
Smajlík  Loca Loca Žena98 Kategorie
23.11.2022 13:45:23
Usměj se na něj taky, klidně i zrudlá... Nebude mu to vadit :-)
Smajlík  Starej kaňour Muž51 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk