Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1206637, vloženo 23.11.2022 12:49:49 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zákony vesmíru
Nevím jestli nebo kolik existuje bohů, ale vím, že existuje zákon vesmíru. Dám příklad:
Aktuálně na cokoliv "náhodného" pomyslím, stane se přesný opak. Vyloženě mě to irituje. Jsem na něčem domluvený, těším se, promyslím si jak to bude probíhat. Co se stane? Akce se zruší! Dle předpovědi ma být super počasí, vymyslím si večer plán na další den. Jenže nakonec pěkně není a celý plán může jít do koše.

Zároveň když na nic nemyslím, stane se přesně to co bych chtěl. Je těžké nemyslet na to co chcete 🙄

Máte to někdo podobně? Mně se to děje v posledních měsících denně. Vím co chci, ale vesmír udělá přesný opak... Tip jak z toho ven? 😀
 MrAu Muž23 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.11.2022 09:58:49
To je špatnou konstalaci hvezd
Smajlík  Pani Buskova
24.11.2022 08:25:50
MrAu- jde o to že mozek umí zhmotnit hlavně to co nechceš. Proč? Bůh to tak zařídil aby byl život zajímavější a živit jsi žil.
Jak, by, vypadal život lidí kteří by si vše naplánovali a dělali by co chtěli? Prostě to plánované ti bůh svrhne že, svých plánu. Když se soustředíš na cíl a něco si přeješ stane se opak. Dokonce když něco nechceš tak si to přitáhneš proto že ty tady nejsi aby jsi přemýšlel nad věcma které Ne! Chceš. NE CHCI RAKOVINU, NECHCI ABY ME FHYTLI U ČINU, NECHCI NECHCI NECHCI - VŠECHEN ten zápor se promění na souhlas a je jako by jsi si to přál. Když se k tomu přidají emoce tak že se to podpoří silou či tak už to má velkou sílu a je velká pravděpodbnost že se to stane.

Člověk tady není na to aby jsi všimal špatného a kam jde tvá pozornost. Víš mozek hraje s tebou tzv zrcadlovou hru a hlavně tvé podvědomí se programuje tím čeho si vnímáš. Například bible píše nehodnoť a nesuď a proč?

Když hodnotíš lidi a, soudíš do podvědomí zasevas semeno stejného činu. Časem přijdeš na to že jsi ve, stejné situaci a někdo tě stejně hodnotí a soudí. Je, třeba, studovat svůj mozek a podvědomí a přijdeš na to že nejhorší je když dáváš pozornost na, špatné věci. Vše se odrazí ve, tvém životě. Jako nechceš aby někdo byl na, běžícím pase. To je jako by jsi poslal vesmíru informací ze si to přeješ.

Když budeš mít ženu a budeš ji říkat ať ti neuteče tak to uteče. Do jejího podvědomí ji programuješ.

V8ble píše zakázané ovoce - zákaž dítěti že nesmí kouřit, chlastat atd je to jako by jsi mu, to přikázal. Ne neexistuje!
 Anonnymouse
23.11.2022 21:56:07
Anonymous: přečetl jsem si všechny tvé komentáře, ale nepochopil jsme to. Moc dlouhé jsi to napsal.

Každý zdroj se v tom liší - jaks e má člověk chivat? Bez cílů a myšlení se dál neposune. Když na něco myslí, tak se to nestane...

Samozřejmě mluvím o "náhodných jevech", ne o jasných věcech. Když budu chodit do fitka a myslet na něj dnem i nocí, svaly si vypracuji. Ale když budu myslet na to, aby byly dnes volné běžící stoje, že si chci zaběhat, tak jsou plné. Kdybych na to nemyslel, jsou prázdné jako obvykle.
 MrAu Muž23 Kategorie
23.11.2022 17:46:45
MrAu: Má tě to učit nemyšlení, to je zřejmé. Tudy vede cesta ven. Učit se spoléhat se na moudrost Nadjá a ne na malý lidský roztoužený rozum. Což je opravdu někdy to nejtěžší.
 asdfg
23.11.2022 17:02:59
Jde i o to že tvé elektromagnetické pole narušuje úplně vše. Slova, činy, jídlo jako maso je například s elektrickým nábojem a zelenina například pod zemí je magnetická. Vždyť co pohání celou zem a, točí se a, co dělá severní a jižní pol? Jsou to elektormagnetické síly. Běží po obvodu a středem země. A proč je známá oblast tzv těžiště země kailas? Ty, máš kailas pod pupíkem jen to nevíš. Je to tvé těžiště a tvůj střed. Který se eleltormagenitickou disharmonii může vychílit a cestovat.

Je, to ten proslulí bod hara síla člověka vychází ze, středu těla. Není to jen o síla fyzická. Tohel téma je nekonečné. Je to to proč člověk žije a proč tady je a buď to pozná nebo ne. Při chůzi nebo v boji cítit těžiště těla bod hara, když jsi duchovní člověk. Dříve to využívali samurajové v boji.
Například geisha chodila v dřevěných botách proč? Stimulovalo to její zkázu mezi hemisférama a napomahalo k osvícení. Jako jóga například.

Člověk je zázrak a život sám jen nesmí žít jako zvíře jist, pracovat spát a, rozmnožovat se a stavět domy.

Duchovní svět i bůh tady je ale můžeš ho vnímat jen vnitřním zrakem ale ne zrakem jak se díváš jako zvíře.

Je potřeba meditovat, čistit se sjednocovat a, spojovat se jako lidé a milovat se a schopnosti lidi se budou vracet. Vše se děje opačně.

Kdyby lidé věděli že svým elektromagnetickým polem vytvareji napětí a tím například vliv počasí tak by se tolik nevztekali. Vždyť napětí člověka je jen elektrický proud který se uvolňuje do éteru.
 Anonnymouse
23.11.2022 16:51:03
Promiň za mnoho chyb a překlepů ale hrozně hrozně spěchám a píšu v rychlosti. Máš to s hádankama.
 Anonnymouse
23.11.2022 16:46:10
Ty když přijdeš s něčím do kontaktu, tak energetický s tím splýváš. Tvoji energii vidí duchovní lidi už podle chůze. Proto někteří nosí zahalené nohy. Klenba a nohy nesou tvé informace o celém tvém životě a z noh lze, číst už v prvopočátku dochovniho rozvoje. Tvoje informace o životě jsou v oku v dlani atd proto lidé, čtou budoucnost atd. Je, to velice jednoduché a jsou to přízemní schopnosti. Ale pointa psaní je že tvá, energie se sjednocuje se vším s, čím přijdeš do kontaktu. Je, to výhoda i nevýhoda. Prakticky všechno s, čím přijdeš do kontaktu tě energetický rozdělí.

Určité země nazývají že vše je jing a jang a tím je tvořeny hmotný svět. Koukni se kolem vidíš jak je to pravda? Ani vše je takto uspořádáno a je to ďábluv algoritmus. Je, to zákon hmoty! Vše, co rozdělíš nebo spojíš se rozdělí do dvou dualit jing a jang na mikro a, makro úrovni se vše chová stejně i tvé buňky v těle i planety a hvězdy. Ale, když jsi, sám a bible to nazývá rozjímání tak tvoje energetické pole se sjednocuje do rovnováhy. Nejsi ani jing ale, ani jang si ten meč uprostřed který, vyobrazuje náboženství v dávné minulosti. Dva hadi kteří jsou propletení kolem meče. Je, to dualita minut a, plus. Je to v překladu ženský a mužský princip je to jin a jang je, to elektromagnetický a, magnetický náboj! Ten tvoří vše kolem tebe. A tvým úkolem je v dynamice v pohybu hmoty i energii najít a, procitit v meditaci tuto energii středu. Je, to rovnováha je, to střed. Je, to žlázy rez jako nazývá bible. V tomto čísle zlatý poloměr byly stavěny pyramidy a, léčí je, to kosmická síla která se čerpá jen v meditaci. Slovy nelze popsat rozšířený stav, vědomí a čerpání kosmické síly z vesmíru od Boha a poslání hranic hmoty 3d prostoru a vstupu do jiné, dimenze. Zní to bláznivé ale, když, budeš roky meditovat a žít čestně a, rovně! Být, si, rovný tak bůh ti ukáže hranice tohodle světa a ne jen tohodle! Samota tvou energii sjednocuje do tvé, rovnováhy. Velké shluky lidi a i předmětů tvé energetické pole rozhodí do dualismu a budeš vždy tvořit jednu z lolarit jin nebo jang. Už Hitler věděl o boží síle o částečce která se skrývá v člověku a, je to duše člověka. Ale spasit duší tzv napojit se může jen člověk který nese v sobě lásku a musí poznat tak je chová jeho vědomí a podvědomí a tím se může začít čistit. Proto že v člověk je tzv ďábel ale člověk ho nevidí a neví jak, funguje a tak prohrává bitvu s, neviditelným nepřítelem.

Logika to co to píšu nikdy nepochopí ale až budeš dělat kroky až se, to bude otvírat jak to nazývají třetí oko, cítit čárky, vstupovat duch svatý nebo napojovat se, na, vesmír je to jedno a, to stejné tak vše pochopíš. Ale, násilím to někde udělat musíš být vyzraly láskou a bolesti a být moudrý ne vědomostma z knih ale že sebe sama. Meditace je klíč k osvícení a nekonečných informací a různých schopnosti. Ale záměr musí být čistý a ne, sobecky. Všechny, slova a, činy ovlivňují tvé energetické pole. Čárky lidi i energie jde vidět.

Člověk může léčit proto že hemisf
 Anonnymouse
23.11.2022 16:12:51
 Anonnymouse
Zajímavé. Jestli to správně chápu, je to prostředek, jak na sobě pracovat. Pokud jde o ty zvířecí pudy, každý je v sobě má a neni náhodou smyselm života se rozmnožit a mít stálého partnera, lásku, vztah a rodinu? Tahle duchovní cesta je možná prostředkem, jak přijít sám k sobě ke svému nitru, ale je to opravdová cesta života s nějakým cílem? Meditace přece nemůže být cílem sama o sobě, pouze prostředkem k urovnání vlastní duše s okolním světem a ka nalezení vnitřní síli sám v sobě. Alespoň takhle to chápu já.
 václavič
23.11.2022 16:01:08
Ne mnichem být nemusíš ale jde o to aby jsi držel nějaký pust od hmotných věci s zvířecích potřeb. Proto že člověk se neliší od zvířete vůbec ničím jen duší.

A to proč dříve lidé žili bez ženy a drželi pusty atd prakticky tyraly své zvíře! Tyraly svůj mozek sebe sama. Své tělo své vědomí a proč? Proto že tělo když se trápí a tzv zvíře nedostane co chce například jídlo nebo sex tak posiluješ svou vůly a tím i víru sebe sama. Vlastně vítězíš sám nad sebou a na, energetické úrovni se, ti posiluje elektromagnetické pole. Tzv Aura nebo bio poel člověka. A v tomto případě energie člověka je silnější a když máš dostatek elelrormagentické síly a víry a vůle a disponuješ určitými znalostmi můžeš například levitovat atd.

Vždyť v jiných zemí Indie atd své tělo trizni. Mrskají se lanem po zádech, chodí po uhlí, hladoví atd proto že čím více tvé tělo trpí tím více se posiluje duch!

Když budeš dělat určité fyzické praktiky jako se triznit a meditovat a dělat speciální cviky na oblast kříže - tzv sakrální oblast tak jak, to nazývají v určitých ženich přistoupí tvé tělo páteř had. Had se rozvyne přes tvou páteř až do koruny hlavy. V jiných náboženstvích to nazývají duch svatý nebo síla či že jde od pupíku. Jóga, tai či a jien cvičení k tomu napomáhají. K rozšířenémi stavu vědomí. A člověk se, stává osvíceným a rovným tzv.

Ale nesmíš se před nikým ponižovat ani povysovat a chovat v sobě negativní myšlenky a všechno se bude dít když budeš správně pracovat.

Lidi kteří nemají ponětí o těchhle věcech a jen se rozmnoží a, postaví dům zde budou tyhle praktiky a věci zesměšnovat ale, to je normální. Člověk dokud nezažije co je, smyslem života tak se placa v životě a nic mu nedává smysl. Vše ho omrzí. Školka, škola! Auto! Žena, děti... To není duchovní cesta ale cesta rozvoje zvířecích půdu.

Až udělá, člověk spojení s vesmírem tak náplní ne jen svůj život ale vesmír mu dá dary ne v podobě peněz ale zázraků jako schopnosti. Pokud cílem budou ale schopnosti nikdy se to nepovede. Srdce a záměr musí být čistý a, pravdivý k sobě i druhým. Zázrak a bůh to člověka vstupuje jen, když je člověk Čístá sám. Do špíny něco svatého a, čistého nemůže vejít. Vstupuje duch svatý jak to nazývají ale je vše zesměšněno lidmi kteří to nezažili. Je to jejich boj tenhle život prpto že buď vždy smutný a, prázdný. Nehledej biha v bibly ani v kostele ale hledej vesmír v sobě. Vždy v sobě ty i tvé okolí jste, jedno a chovej se ke všemu tak jako vy jsi to byl ty. Jednota a láska tvoří vše.
 Anonnymouse
23.11.2022 15:25:50
Mě spíš zajímá, jak udělat jinou věc. Když má člověk věk, emocionální i sexuální touhy a podle této teorie by je měl potlačit a stát se mnichem v klášteře a meditovat a to mu přinese štěstí nebo snad mu pak ta žena spadne sama z nebe? Já tak nějak chápu, jak je to myšleno, ale jak to udělat vpraxi, nemyslet na věc, kterou chci a v přesvědčení doufat, že pak jednou někdy ta věc nastane...........Je to přesný opak toho racionálního přístupu, že když člověk něco chce, měl by si za tím jít a snažit se o to. Tady je to přesně naopak, jestli to správně chápu.
 václavič
23.11.2022 15:21:22
Tvl to je dobrá snůška hlodů tady :)
"bůh a satan maj svoje algoritmy" ... "po akci je reakce" ... dobrý
 Tvl
23.11.2022 15:01:41
Odpověděl sis sám, snažit se na nic nemyslet je klíč.
Jak to udělat se skrejvá v knížce moc přítomného okamžiku.
http://www.olgabufkova.cz/files/duchovni/Moc_pritomneho_okamziku.pdf
 Tamtenjeden
23.11.2022 14:15:06
Omlouvám se t9 - částečku v každém člověku ne čtečku b)
 Anonnymouse
23.11.2022 14:11:21
Já nejsem přes bibly a kostely a tyhle věci. Ale bible je psychologie.
Bible píše že chtít a přát si je hřích a má pravdu.
Ty, když chceš a přeješ si tak vytvaříš nevědomě magii. Síla myšlenky a, představa tvoří tvou realitu ale lidi jsou slabý. Tak že tím že jsou slabý a přání se neuskuteční a téhle náboj může být živý jen z elektromagnetické síly tak že si ubírá člověk ne jen život ale může být nemocný. Reiki nebo tai či také pracuje s energii člověka. Je to elektromagnetické pole. To pole síly v životě tím že přijímáme špatné a rozdáme lásku. Prostě jak tak věci chodí tak si neztěžujeme a kde o to že tímhle si tvoříš další den lepší. Bylo by to na, delší debatu proč tomu tak je? Proto že osud si vytvaříš tím jak přijímáš život teď.
Ano kdo hledsa ženu a přeje si ji tak vesmír nebo můžeme říkat různé bůh? To zablokuje! Proto že to jak žiješ jsi nespokojený a pohrdáš svým osudem a ten to vybral bůh. A ty říkáš že nejsi šťastný a, spokojený proto chceš věci měnit. Ale když přijmeš věci jak jsou a bible risk odevzdáš se do rukou boží začne se dít vše samo tím směrem jakým chceš. Ale když budeš chtít bude se dít opak!

Na přání a magii je třeba vynaložit hodně lidské energii tzv pránny, síly či nebo životní energie říkejme tomu různně podle toho jak to lodě nazývají. Už Hitler chtěl rozbít atom a najít tu božskou částic která vibruje v každé hmotě. Malá částečka která je v tobě i ve mě a v meditaci tu csstrcku prociti a pochopí že ona stvořila celý tenhle svět a uvidíš očima stvořitele. Ne jako vousateho panáčka ale jako vesmíru jako celku. A budeš mít kosmické vedení jako měl Einstein nebo Tesla a jiní. Stačí meditovat a uvést se do změnějého stavu vědomí a až se ti to podaří třeba po měsíci! Roce! Nebo 20 let záleží jak máš čistou duší tak pochopíš celý svět.

A pochopíš co je vesmír, jednota a že ty jsi já. A tvoje myšlenky ne jen že budou tvořit ale budou dělat zázraky.
 Anonnymouse
23.11.2022 13:43:04
 Anonnymouse
A jak tedy má člověk řídit vlastní osud? Nesmí nic chtít? Když nic nebude chtít, v čem vezme smysl života? Podvědomí řídí osud lidí, ano a nic není náhoda. Takže meditace je cesta k poznání sama sebe a toho, co doopravdy chcem? Nebo jak teda? Je tu hodně lidí, kteří chtějí partnera, ale nedaří se jim. Takže ho nemají chtít, aby se jim dařilo? A pak ho teda najdou? A nefunguje to náhodou tak, že když něco chceme, jdeme si za tím, protože bez toho to nejde? Je to racionální, ale tvůj pohled je taky racionální, tak kde je pravda?
 václavič
23.11.2022 13:41:07
List Filipským, kapitola 4, verše 4-7
Smajlík  Starej kaňour Muž51 Kategorie
23.11.2022 13:32:31
Je zde jediný zákon vesmíru, po akci je reakce, říkáme tomuto zákonu Kauzalita
 Zákony vesmíru
23.11.2022 13:31:57
Netrap se, ber věci tak jak přicházejí, rozdávej radost :)
 Hodnýblbec
23.11.2022 13:24:25
Bravo přišel jsi na jednu zákonitosti vesmíru.

Dám příklad - přijde žena s mužem k lecitelovi a nemůžou mít dítě i když se moc snaží. Proč nemůžou mít dítě? Proto že ho chtějí a chtění je napsáno jako hřích a děje se opak je opak! Bůh i satan ba své algoritmy a to jsi nepřišel na, to jak funguje tvé podvědomí a podvědomí lidi. Až uvidíš jak jejich duše je zatížená tak by ti bylo do pláče. Vesmír má své fungování jako země i tělo i buňky a ty jako člověk přes vědomí inervuješ s vesmírem a proto náhody neexistují a osud si tvoříš sám a především tím! To nechceš. Proto že vesmír nezná ne! Tesla i Einstein komunikovali s vesmírem a energie a hmota jest totéž jen mají jiný čas. Vše na mikro i makro úrovni se chová stejně. Bůh existuje ale ne jako si člověk myslí. Všichni lidé jsou také bůh a vše má algoritmus a vše proudí v kruhu a vlnách. Meditace dává kosmické informace. Tzv vesmírné vědění ale kdo dneska, medituje a kdo to umí? Málo kdo. Lidi řídí jejich podvědomí a Ježíš říkal že mrtví začnou z hrobu vztavat. Mrtvý jsou zhluk informací v našem podvědomí a jsou to minulé životy.
 Anonnymouse
23.11.2022 13:06:38
Murphyho zákony.
 Jonge
23.11.2022 13:02:46
a neni to tak, že se děje přesně to, co chceš, ale zároveň věříš pravidlu o opaku ? takže možná přestaň věřit na tohle pravidlo a bude to ok
 Honza123456789Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk