Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1206582, vloženo 22.11.2022 13:10:10 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kamarádství s jeho kamarády
Ahoj,
Přítel mě po několika měsících chození seznámil se svými kamarády. Jsou to 3 kluci v jeho věku (cca o 5 let starší než já), kteří nemají přítelkyně.
Všichni jsou fajn, vtipní, milí a je s nimi legrace. Nejvíc času přítel samozřejmě tráví se mnou, ale občas vezmeme někoho z nich s sebou když jdeme na výlet, do kina atd.
Já ve městě kde momentálně studuju žádné kamarády nemám (pocházím z druhého konce republiky). Proto jsem se možná až moc upnula na kamarády přítele. Rozhodně s nimi neflirtuju a přítel zatím nevypadá, že by mu to nějak vadilo, ale radši bych se chtěla ujistit, jestli moje chování už není přes čáru. Nikdy se s nimi nestýkám, ale když jsme spolu "v partě'' tak si s nimi docela dost povídám a občas jim posílám memy nebo narážky na něco co máme oba rádi (třeba nějaký seriál, na který se oba díváme) nebo jim koupím dárek k narozeninám. Přiznávám, že mám ráda klučičí humor a kamarádit se s kluky mě baví i víc než s holkami, ale předtím než jsem potkala přítele, jsem se s kluky nekamarádila, protože potom většinou chtěli něco víc. Teď si to tak trochu vynahrazuju, protože vím, že by po mně jeho kamarádi nevyjeli.
Občas si ale říkám, jestli svým chováním příteli neublížuju. Asi bych se necítila dobře, kdyby on psal mým kamarádkám, ale s těmi netrávíme ani zdaleka tolik času.
Vadilo by vám to, kdyby se takhle chovala vaše partnerka?
 Pomatená Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.11.2022 14:32:32
V žádném případě mu neubližuješ.
Smajlík  leafroller Muž26 Kategorie
24.11.2022 09:59:17
0/10
Jsi skutecne pomatena. Priste zkus rovnou zvolit Tvorbu.
 Kvetak
22.11.2022 18:34:36
Třebas ten váš přítel má taky kamarádku, kamarádky, které neznáte, o kterých nevíte. Aj ty jeho, vaši kamarádi mají možná kamarádky, ne jenom vás.

To víte, jak píše ten Anonymouse, třebas si chtějí všichni jen kvalitně zašuk.t, zajeb.t....o vážný vztah zájem nemají.

Když nebudete jejich RYSAVÁ JALOVICA Terezka 10/10, stejně se na vás vyser.u.

Aj abyste kromě krásy měla účet, kde bydlet aj výšku v cm a nejlíp dlohé vlasy, dlohé nekty, ledžíny, kozačky.
 edenka
22.11.2022 15:14:48
Jestli mezi sebou neumíte mluvit, zkuste psaní.
 Prokranosta Muž30 Kategorie
22.11.2022 14:13:56
Vadilo by vám to, kdyby se takhle chovala vaše partnerka?

Co na tom, když jednomu nebude vadit, že se o tu svojí podělí se svými přáteli - když jinému bude vadit už jen to, že se na ně usměje?

Musíš se ptát jeho. Co mu vadí a co ne.
 Hodislava Žena42 Kategorie
22.11.2022 14:00:13
Spíš by mě zajímal pohled přítele
 Loca Loca Žena98 Kategorie
22.11.2022 13:40:47
Každá žena, má raději kamarádění kluků. Jako kluk se rád kamarádi s holkama. Je tam vždy na podvědomé úrovni přitahovani. Oni tě chtějí ošukat jen to nevíš. Když jsem se rozešel bejvalce taky, psal, dobrý kamarád. Lidi jsou svině ale časem na, to přijdeš.
 Anonnymouse
22.11.2022 13:35:42
To je individuální, takže by bylo lepší se zeptat přímo jeho, jestli mu to nevadí. Jak sama píšeš, tobě by to vadilo, tak je možné, že jemu to taky vadí, ale třeba to ani nepřizná, aby se neshodil.

Mně třeba vadilo, že mi moje poslední ex nekoupila žádnou drobnost, přitom já jsem jí kupoval furt něco. Nejde o ty drobnosti, ale jde o tu pozornost a o vyjadřování toho, co k tomu druhému cítíš. Je fajn, že to člověk cítí v sobě, ale když to nedává najevo, tak to ten druhý ani pořádně neví, necítí.

Když jsem jí to řekl, tak mi koupila žvýkačky s mým jménem za 10 Kč a mně to udělalo velkou radost. Než jsem doma v košíčku našel ještě další dvoje žvýkačky, které koupila pro manžela kamarádky a přítele sestry. To pak celé postrádá smysl a člověk se necítí nijak výjimečně pro toho partnera.

Ale jak jsem psal, je to individuální a každý to může mít trochu jinak.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
22.11.2022 13:31:12
Když před partnerem nemáš co tajit a když spolu všichni dobře vycházíte, tak je to fajn. Jsou-li to dobří kamarádi, tak budou respektovat váš vztah a i kdyby se někdo do tebe zakoukal, tak to zkoušet nebude. S tebou se můžou naučit, jak komunikovat s holkama, a třeba jim to pomůže také si najít vlastní. Že je přitahuješ po vizuální nebo řekněme přímo sexuální stránce, to je přirozené, zvlášť ve vašem věku. Může se stát, že na tebe zkusí něco víc, holt to jsou hormony. V tom případě musíš taktně, ale rázně ne naznačit, ale ukázat, kde jsou hranice. V podstatě bych řekl, že čím otevřenější vůči sobě budete s partnerem i kamarády, tím budete více v pohodě. A naopak v krizi vás zase mohou kamarádi podržet.
 Ggrrff
22.11.2022 13:13:25
Tak snad pokud by mu to začalo vadit, tak ti to řekne, ne? A pokud ty tak nějak vždy upřednostníš jeho před nimi, tak nevidím problém. To upřednostnění je naprosto přirozené. Jsou to drobnosti. prostě k němu se máš nejvíc.

Jinak něco si posílat mezi kámoši je přece úplně normální. A to, zda to je přes čáru fakt my nezhodnotíme. Za prvé každý by za tou pomyslnou čárou viděl jiné věci a k tomu nebyli jsme tam. Jen říkám, že popovídat si je přece úplně normální.
 Jedna frajerka Žena22 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk