Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1206573, vloženo 22.11.2022 10:03:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vyslechnutí vs vměšování
Mám přítelkyni se kterou jsem sice šťastný a spokojený,trávíme spolu hodně času,ale začala se mi svěřovat s rodinnými problémy(že nesnáší partnera své matky,jen respektuje že s nimi žije,ale je to pro ní cizí člověk a nemá k němu žádný blízký vztah) prostě se mi s tím začala svěřovat,že není spokojená s tím soužitím a bylo na ní vidět že by byla nejradši kdyby vypadnul. Mně jí bylo líto že to má doma tak složité a žije s někým,kdo jí moc nesedí. Ale nechal jsem si to všechno pro sebe,ale její matka mi sama od sebe napsala že mně může ujistit,že má s ním dobrý vztah a že ho respektuje. Pravděpodobně zavětřila,že mi něco řekla,proč by mi jinak sama od sebe něco takového psala. Prostě si není jistá,zda si náhodou nestěžovala na něj. Tak mám obavy že to bude brát jako vměšování i když jsem si ji jen vyslechl ale do ničeho se nechci plést. Tak to dopadlo už jednou,u mojí bývalé přítelkyně,že se mi taky začala svěřovat s rodinnými problémy a její matka se nasrala a zakázala jí se se mnou stýkat,protože to pojala jako vměšování,přitom nikdo z ní netahal rozumy,ona se mi svěřovala sama. Tak co mám dělat abych nedopadl stejně i u svojí současné holky? Aby si to její mamka špatně nevyložila a nemyslela si,že jsem se do toho nějak vměšoval a že se mi ona začala svěřovat s rodinnými problémy.
 Petr55 Muž29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.11.2022 23:09:35
A kolik vůbec je přítelkyni? Takže bydlí s rodiči?
 zdeněk32
22.11.2022 17:08:36
Chápu, že je těžké zůstat lhostejný vůči tomu, na co si ti přítelkyně stěžuje. Popravdě bys ani lhostejný být neměl. Chyba je ze strany rodičů, že si neuvědomují, že je to jejich vlastní dcera, kdo tě do rodinného konfilktu tahá. Nebylo by nejlepší si o tom promluv právě s přítelkyní? Že si jirád vyslechneš a pomůžeš, ale máš špatnou zkušenost z minulého vztahu?
 Nováholka
22.11.2022 15:11:19
Pošli jim odkaz na tuhle zpověď.
 Prokranosta Muž30 Kategorie
22.11.2022 12:13:15
Tak to dopadlo už jednou,u mojí bývalé přítelkyně,že se mi taky začala svěřovat s rodinnými problémy a její matka se nasrala a zakázala jí se se mnou stýkat,protože to pojala jako vměšování,přitom nikdo z ní netahal rozumy,ona se mi svěřovala sama.
---
A jak se to ta její matka dozvěděla když ses do toho nijak nezapojoval
 Loca Loca Žena98 Kategorie
22.11.2022 11:11:29
Řekni přítelkyni, že tě to obtěžuje, a ať si řeší svoje problémy. A máš klid. Pokud je přítelkyně rozumná, uzná to, pokud je to blbka, budeš mít o problém méně.
 fimisekPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk