Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1206535, vloženo 21.11.2022 13:33:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Připadám si hloupý
Zdravím,
poslední dobou mi připadá, že jsem strašně hloupý. Nejde mně matika a někdy mi trvá déle, než něco pochopím. Celkem dost mě to trápí. Někdy se mi lidé jenom tak smějí. Možná je to tím, že vypadám a mluvím prostě hloupě. Dělal jsem si placený IQ test a vyšlo mi nadprůměrné IQ, ale já ten výsledek pořád zpochybňuju. Ach jo, já jsem tak hloupý!!! To si pořád říkám a nevím, jak na to přestat myslet. Je tu někdo, kdo se cítí podobně, jako já?
 Lukáš Muž15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.11.2022 15:00:10
Ano, celý život.
 Prokranosta Muž30 Kategorie
22.11.2022 07:20:23
Každý jsme na něco jiného a člověku nemůže jít všechno. Já jsem na gymplu propadal z chemie, matiky a fyziky a pak jsem na Karlově univerzitě málem státnicoval s červeným diplomem.

Prostě to nějak musíš přežít a pak si vybrat takovou školu, která tě bude bavit a tím pádem i půjde.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
21.11.2022 21:26:27
Američan
Američane učitelům MUSÍ být jedno jestli žák něco pochopil nebo nepochopil, oni jsou tu od toho aby učili, nikoliv se někomu ,,věnovali". Každý kdo se pokoušel někomu věnovat byl buď zabit nebo s ostudou odešel. Na věnování se je RODINA ne školství. Americké školství je jiné než české, americký žák ví že americká škola je k ničemu, akorát takový výcvikový tábor k převýchově k vlastenectví a k socializaci (což mnoho žáků psychicky nedá, takže musí být v každé škole ozbrojený policajt a zdravotní sestra), zatímco Čech jde do školy za účelem získat kvalifikaci (nebo si to aspoň myslí že ji tam získá, že něco bude). Osobně mi přijde nejlepší ruské školství protože je to takový mix českého a amerického.
 kule10
21.11.2022 20:42:30
IQ není měřítko toho, jak moc jsi/nejsi chytrý. Je to jen určitá predispozice, kterou je potřeba rozvíjet.
A nic si z toho nedělej, taky mám nadprůměrný IQ a připadám si hloupě kdykoliv něco hned nechápu nebo nedejbože se učím se spolužáky a oni něco pochopí dřív než já.
Vím, že je to těžké, ale nejsme všichni ze stejného těsta a ani vysoké IQ tě nepředurčuje k tomu, že ti půjde všechno. Po mně v matematice může někdo maximálně chtít logaritmy, všechno ostatní je vyšší dívčí. Naproti tomu moje sestra, která měla i problém udělat přijímačky na gympl, v matematice exceluje... Nemusíš být dobrý ve všem, dělej to, co tě baví a čemu se chceš věnovat, ze všech matfyzáci nebudou.
 Nováholka
21.11.2022 18:22:17
Jsem Amík, to předem. A žiju v Emerice skoro 40 let. Mám značné zkušenosti s us. školstvím od věku batolete po věk 13 leté dívky a mladšího chlapce. Nikdo ale NIKDO nemá představu jak se tu učí a jakým způsobem látku pochopí ve třídě 100 % žáků a pak teprve se pokračuje dál. Prakticky se neznámkuje. Memí to potřeba. Testy se píšou denně..

Kázeň ve třídě asi není valná, jaako u vás, ale ty děti se tu do školy opravdu těší a NAUČÍ se všemu čemu mají. Výuka je SILNĚ kolektivní. Spolupracuje celý tým. Vysvětluje jeden druhému. Pochopí i blbec.

O.K. máš vyšší IQ, jsi normální a NE hloupý. Jen ten Jan Ámos kdyby neexistoval, možná by se i něco změnilo. Nevím jak se učí jinde v Evropě, Asii ale testuje se celosvětově a výsledky v čr jsou dost žalostné! V kombinaci s Covidem je to dost katastrofa. Děti totiž nechodily do školy. To je tragická chyba. Ty zameškané hodiny a znalosti moc chybí.

Nemyslím, že v Čechách se stane jakákoli náprava. Tak jako tak, je nutné chodit povinně do školy 12 let. Pak pokračovat školou se aměřením na povolání nebo jinou činnost, přípravu na Univerzitu a pod. 9 let školy je málo. Nestačí už dnes, natož v budoucnosti.

Učitelům v čr je jedno jestli studenti - žáci pochopili nebo ne. Nemají čas se jim věnovat.
To je ovšem tragická chyba českého školství.
 Quakie Muž76 Kategorie
21.11.2022 17:56:26
Věnuj se tomu, co tě baví, a neřeš, jestli jsi hloupý nebo ne. Já vím, že tohle se lehko radí a hůř dělá. :D Ale jiný řešení tu nevidím. Neustále se užírat pocitem, že nejsi dostatečně chytrej, ti k ničemu nebude, budeš z toho mít akorát depky. Been there, done that. :D Fakt, neřeš to tolik, dělej hlavně co tě baví a netrap se tím, že ti nejde třeba matika tak jako ostatním. Každej má jiný silný a slabý stránky, nikdo není dobrej na všechno.
 *Kapka dešťová* Žena22 Kategorie
21.11.2022 16:49:05
Já si taky připadám hloupej, a navíc to slyším i od většiny lidí kolem ... a v testu mi vyšlo IQ78 ... a taky žiju.
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
21.11.2022 15:58:37
Ten test sis zaplatil v Mense?
 lol
21.11.2022 14:42:18
Díky za odpovědi.
 Lukáš
21.11.2022 14:37:28
Ono vesměs platí, že jak o sobě budeš mluvit, tak se budeš cítit a tak tě budou ostatní vnímat. Říká se tomu sebenaplňující proroctví a lze s ním docela krásně pracovat na tom, aby ses ve svém životě cítil dobře. Takže co třeba "krásný mladý muž, co má své silné a slabé stránky"?
Smajlík  Veela Žena33 Kategorie
21.11.2022 14:20:22
Alda: Ano
 Loca Loca Žena98 Kategorie
21.11.2022 14:11:57
Mně taky spousta věcí docvakne až po...ale co, karavana jede dál

....nejsi jediný, neboj
 Loca Loca Žena98 Kategorie
21.11.2022 14:09:45
Hloupý člověk nikdy nepřemýšlí, že je hloupý, nepochybuje o sobě a je mu vše ihned jasné. Inteligence má mnoho podob. Neexistuje univerzálně chytrý člověk. Ty jsi svůj talent zatím neobjevil. Objevit své nadání a umět ho v životě využít je obrovská vyhoda.
 Alda
21.11.2022 13:44:04
Mám to úplně stejně :D

Vždycky jsem ten, co si stojí na vedení, co pochopí fór jako poslední (jestli vůbec). Nikdy jsem ve škole nestíhal testy. Vždycky všichni hotoví a odevzdávají, zatímco já stále píšu a nestíhám. Když se hraje nějaká nová deskovka, jsem několik kol za dementa než pochopím jako poslední pravidla. To všechno se promítá v naprosto mizerné komunikační a sociální dovednosti a žádný důvtip. Jsem úplnej hňup, s nulovým obecným přehledem a mizernou pamětí :D Ale na tom nesejde, šťastný můžeš být i tak.

IQ testy neřeš. Ty měří, jak rychle umíš řešit logické hádanky, nic jiného. Vůbec to nereflektuje to, jak ti to pálí v reálném světě, což jsi evidentně už zjistil.
Smajlík  dotnet Muž23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk