Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1206351, vloženo 18.11.2022 20:16:07 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chci aby se mi vrátil
Vůbec ten rozchod nezvládám, až se tomu divím a jsem sama sobě protivná že jsem takový slaboch. Pár rozchodu už jsem zažila ale zdaleka to nebylo tak strašný!
Skoro nespím a když usnu na pár hodin zdá se mi pokaždý o něm. Když se probudím než si uvědomim že už s ním nejsem je mi dobře a pak pokaždý jak kdybych dostala pěstii do břicha, lituju že jsem se vůbec probudila a začnu brečet.
Celý den myslím jen na něj a střídají se u mě záchvaty pláče, vzteku a naprostý apatie kdy se ani nemají, neuklizim apod..
Občas je mi tak hrozně že nemůžu ani promluvit.
Co mám dělat a kdy už to skončí?
Navíc včera jsem mi volala opila že mi nebylo ani rozumnět. Řval na mě dneska do telefonu že jsem hnusný alkoprase a že půjde za mým fotrem a řeknu že piju. Navíc si mě asi ,,za trest" zablokoval takže mu nemůžu ani zavolat a cítím se jak kdybych se propadla někam do temnoty.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.11.2022 13:50:28
Zalez.
Smajlík  ctjb tvl dpc Muž36 Kategorie
19.11.2022 00:10:48
>Nevěděla
To zní jako že jste měli veselou domácnost. Kdo měl poslední slovo?
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
18.11.2022 21:45:45
Ježek second edition: oprávněný asi bylo že jsem kdyz to řeknu kulatne dost emotivní (čti hysterická) a dělala scény a ve vzteku dokázala říct hnusný věci.
Taky asi když spal tak jsem utekla ven a šla se bavit s kamarádama.
Neopraveny toho bylo spoustu: myslím že jsem vcelku dobrá kuchařka a i ráda a dobře uklízím ale tam bylo všechno špatně. Buď jsem byla špindira nebo ho tím úklidem rušila. Jídlo mi vždycky pochvalil ale stejně měl takový divný narážky někdy.
Taky třeba mi říkal že jsem dobrá matka ale furt měl řeči že dceři dávám moc sladkosti (je jí skoro 13 a má 40 kilo je hodně štíhlá a sportuje) že se nežensky a asexuálně oblékám. Že jsem zkazila dovolenou kvůli tetování přitom jsem do Prahy a zpět jela sama sockou nemusel mě ani vézt a nekoupala jsem se všehovšudy dva dny a stejně už byla zima. A prostě tam v tom salonu je čekací lhůta třeba tricvrte roku.
Že mám až moc nadstandardní vztah s mým ex. Přitom se s ním taky bavil. A já jsem v jádru dost puritánská a věrná.
No bylo toho spoustu
Smajlík  Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
18.11.2022 21:03:50
Tohle jsem zažil jednou v životě a už nikdy nezažiju. ;)

Jak dlouho mi trvalo se z toho dostat?!
2,5 roku....
I když psychicky a citově mnohem déle. :/
 Jokerisback
18.11.2022 21:02:16
>Nevěděla
Co ti vyčítal krom pití? Co máš pocit, že by na tom mohlo něco být a co jsi si jistá, že pravda nebyla?

Dva měsíce je pro určité vztahy hodně málo na odmilování. Chce to čas. A na tu lahev už nekoukej nebo se na tebe budu dívat pro změnu já. To nechceš.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
18.11.2022 20:58:46
Teda kdyby přizpůsobil svoje chování té situaci.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
18.11.2022 20:56:14
Hmm, u mě byla moje vina vše po celou dobu našeho vztahu, takže aspoň v tomhle jsem měla výhodu, že na konci vztahu už jsem byla rezignovaná a jeho snahy o psychické deptání mě už jsem brala spíš jedním uchem tam a druhým ven
To byl třeba takový idiot, že mi nadával za to, jak to vše dopadlo, a když jsem se rozbrečela, tak si uvědomil, že je to naše společná bolest a že se to nikoho jiného netýká tolik jako nás dvou a začal mě smutně objímat a truchlil se mnou jak idiot. Přitom kdyby se ještě v tom vztahu chovao normálně a neřval denně po mně, nedělal žárlivé scény a přizpůaobil.situaci tomu, že chtěl dítě bez domluvy se mnou, k žádnému rozchodu by nedošlo a nejspíš bych do něj byla furt hrozně zamilovaná. Ale to je to kdyby.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
18.11.2022 20:46:49
Spitznamme: jo já si uvědomuju že je to špatně
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
18.11.2022 20:46:37
My se scházeli od toho ještě skoro půl roku. Jako bychom spilu pořád chodili, jen už nebydleli. A já se mezitím furt snažila odmilovat a on mi úspěšně mezitím pořád nadával, i v noci (přespával u mě), pak mě z jeho zoufalství začal shazovat na veřejnosti. No, bylo to trošku trauma pro nás oba, ale zavinil to on svou chorobnou žárlivostí. Neuměla jsem si fakt představit čekat dítě a mít vedle sebe agresivního žárlivého idiota. To fakt nešlo. Který mě pak už jen psychicky deptal. Ale trvalo to dlouho, no. Pak mě uhnal ten druhý, já toho rychle využila, vyspala se s ním a za kontaktem s tím mým partnerem udělala tlustou čáru. Teď jsem s ním vespije í už jen kvůli těm dluhům, ale komunikuju úplně minimálně a už k němu nic necítím. Jen ty vzpomínky mi zůstaly, dobré i špatné, a nový pohled na život.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
18.11.2022 20:46:08
Ježek second edition: byli jsme spolu necelý tři roky a teď jsme od sebe skoro dva měsíce. Což už mi přijde že nejhorší bych mohla mít za sebou. Ale nemám.
Ten vztah byl svým způsobem dost toxickej a ne ideální. Čemuž se právě divím že mě to tak ničí, protože s minulým přítelem jsem byla dvakrát takovou dobu a ten vztah byl plný vzájemný uctu a lásky takže by mi to logicky mělo být víc líto ale nebylo.
No se často hádali, jenže třeba s tím minulým přítelem jsme byli oba splachovací a měli veselou povahu takže jsme se v tom nijak nenimrali a za pár hodin všechno bylo ok.
Jenže ten jak jsme se teď rozešli byl hrozně urazlivej, ani nevím říct jestli ještě jeden nebo už spíš újetej.
A všechno hrozně hrotil. Neustále mi bylo podsouváno co jsem udělala špatně a v čem jsem ho zklamala. Což mi přijde dost manipulativní i když v něčem měl samozřejmě pravdu jakože jsem třeba měla míň pít.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
18.11.2022 20:41:43
jj alkohol je pro mnohé KAMARÁD.
Každý strůjcem svého (ne)štěstí.
 Quakie Muž78 Kategorie
18.11.2022 20:39:42
Šukar čhave: bych hrozně ráda ale nějak mi to nejde. A jak dlouho Ti to trvalo než jsi se z toho dostala? Už to budou dva měsíce a neposunula jsem se ani o píď. Spíš se to zhoršuje.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
18.11.2022 20:37:09
Holka neblbni, Člověk, který ti takto nadává ti za to nestojí Já to vím, ty to víš, ale duše to neví, viď?

Jak dlouho jste od sebe a co se vlastně stalo?
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
18.11.2022 20:34:50
Ne ne, to s tím druhým jsme jenom spali. S tím, se kterým byl ten rozchod pro mě tak těžký, jsme chodili a bydleli spolu. Akorát on se o mě staral jen tak, že mě všude vozil autem. Jinak jsem se starala hlavně já o něj. A mám u něj i peníze, stále mi dluží moc peněz. Ale už se mu dluh sniżuje. No, a na konci vztahu jsme byli počínající rodina. Ale nezáleží na tom, kdo to měl reálně těžší. Záleží na tom uvědomit si, že to nebylo dobré, a zkusit jít jinou cestou, vidět na světě zase i jiné hezké věci, které jsi kvůli němu přehlížela.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
18.11.2022 20:31:07
Šukar čhave: já nechci nijak snižovat Tvojí bolest. Určitě to taky bylo těžký a jsi dobrá že jsi se z toho dostala. Ale víš co..Vy jste spolu nežili jako rodina, navíc prostě mám k tomu i praktický a finanční starosti protože se o mě celý život někdo staral (vím moje chyba ale teď už je to jedno) jako nic dramatickyho že bych třeba skončila na ulici protože být mám vlastní ale nejsem sama schopná ani vyplnit složenku..a vzhledem k mymu psychickymi rozpoložení ani sílu se sebou něco dělat. Nechci aby to znělo že ho chci zpátky kvůli výhodám. To vůbec ne. Strašně ho miluju..ale nepřidá Ti to no.
Navíc z toho co jsi psala jsem pochopila že jste spolu hlavně jenom spali. Takže Te nemusí ničit vzpomínky na Vánoce, dovolené, výlety... když jste se o sebe nemocný starali...
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
18.11.2022 20:28:21
Ale jo, kdyby ses vrátila, tak se právě možná taky vratíš znovu přesvědčit, že rozchod je správná cesta. Akorát někdy se vracení nevyplácí, pokud by to byl nějaký psychouš, který vy dokázal člověka zlikvidovat.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
18.11.2022 20:26:46
Rozumím správně, že se chceš vrátit k někomu, kdo na Tebe i do telefonu řve a chová se jako pitomec? No tak to v Tvém zájmu doufám, že Tě brzy přejde.
 Spitznamme Muž45 Kategorie
18.11.2022 20:22:05
To přejde. Letos jsem taky zažila nejtěžší rozchod v mém dosavadním životě, i když jsem to ukončila já, přišlo mi, že se bez něj nedá žít, a dnem i nocí se mi po něm strašně stýskalo. Pak jsme se začali scházet dál, protože to nějak nešlo vydržet ani jednomu z nás. Ale choval se čím dál víc jak totální pí**s, že díky tomu "pokračování" jsem konečně procitla a pak jsem se už celkem rychle odmilovala. Akorát jsem se zamilovala ještě do většího idiota, tak jsem přešla od toho jednoho rovnou k tomu druhému. Ale to mě tak "vychovalo", že už se prostě na některé věci dívám jinak. A vidím, že se bez těchto idiotů dá žít zase úplně normálně.
Smajlík  Šukar čhave Žena21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč