Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1205572, vloženo 05.11.2022 09:12:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co si lidé myslí o Vaší rodině?
U nás bych spíš použila ten výraz klan, jsme opravdu obrovská rodina navíc silně spjatá už po generace s naší čtvrti. A mluví o nás jako o klanu i ostatní lidé. Řekla bych že na jednu stranu... například otec je hodně úspěšný, bohatý hodně vzdělávány a i poměrně mediálně známý. Nebudu říkat kdo to je. Ale není to žádný zkorumpovany politik ani se neztrapnuje v bulváru. Jeho práce i osoba vzbuzuje velký respekt a je mega inteligentní. Navíc je to krásný chlap (no incest, ale prostě to vidím a každý to taky říká) ale vůbec není namyšlený je tzv.dost z lidu. Mezi lidmi je hodně oblíbený.Je i štědrý mě i sestra e koupil byty a sestře auto.apid... A to se týká de facto většiny mojí rodiny. Všichni jsou opravdu hezcí a skoro všichni úspěšní, vzdělání a bohatí a milý. Na druhou stranu se o nás říká že (skoro) všichni dost pijeme a že to nemáme (skoro) nikdo tak úplně v hlavě v pořádku. Např. teta je skvělá, starala se o dědu dojemně až do konce (nikdy jsme nenechali nikoho chcipat v LDN) i když je konci zešílel (ostatně asi jako všichni naši členové když umírali až na jednoho který včas spáchal sebevědomí a protože byl chirurg zvládl to rychla a skvěle) apod. Ale když zemřel pořád někam přesouvala jeho ostatky a organizovala neustále zádušní mše a podobné věci až to působilo divně. Otcův strýc střílel na otcovy kamarády z okna když mu šlapali po trávníku. Otec třeba nesnese cokoliv ztratit. Když jsme na jedné chatě při bojovce ztratili dvacetikorunu tak hodiny překopával celý obří pozemek a když ji našel postavil tak dřevěný kříž. To samé když s ním dcera byla na chatě na Orlíku a ztratila tam při šnorchlování ploutev (byla to taková ta od Vietnamců za dvě stovky) tak se hodiny potápěl v šedesáti do hloubky kde nebylo samozřejmě nic vidět (v šedesáti letech) až mu řekla krev z nosu. Ale stejně to ,,nevzdal". Nenašel ji a tak tu druhou přibil na zeď jako vzpomínku. A tak bych mohla pokračovat do nekonečna ale nechce se mi to všechno vypisovat. Je tam teda i dost negativních věci. Třeba hodně lidí z rodiny,, trpí " na hnusne záchvaty vzteku-.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.11.2022 16:53:02
Sorayaaa: no ale tak to přesně právě není. Moje rodina je právem opak zbohatlíků. A že na Vás tak nepůsobil, ok no. Ne všechny děti se povedou:D
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
05.11.2022 16:20:39
Četla sis to po sobě? To snad nemyslíš vážně.
 Dikobraz official Muž36 Kategorie
05.11.2022 15:48:10
lednová dáma
Smajlík  Loca Loca Žena98 Kategorie
05.11.2022 15:12:32
Co si o nás myslí naštěstí nevim, já jen slyšela, že jsme snědli vlastního psa.
 lednová dáma Žena27 Kategorie
05.11.2022 14:21:31
Grugvig, klid, neberu si to osobně. To, že se nedohodneme na politice a vjedeme si do vlasů, vůbec neznamená, že jinde se nemůžeme názorově potkat.
 Sorayaaa
05.11.2022 13:46:34
Sorayaaa to vystihla :D Nj, to je škoda, že jsme jako lidi rozhádaný kvůli tý politice, jinak bych řekl, že seš vtipná. A to sem si říkal, že se tady k Ukrajině nebudu vyjadřovat, abych se mohl s lidma normálně bavit. Asi to nepůjde, každej tě za jinej názor odepíše.
Smajlík  GrugVíGrugPoradí Muž31 Kategorie
05.11.2022 13:16:35
Na mě to teda působí jako taková ta rodina zelinářů, co se jí povedlo v devadesatkách zbohatnout. Ty určitě nepůsobíš jako dívka z nějaké kultivované rodiny. Max nějací novozbohatlíci. On ten majetek bývá často propojen i s politikou. Dost politiků má kontakty a kamarády právě z řad těch "zelinářů".
 Sorayaaa
05.11.2022 11:15:34
Nevím a je mi to úplně jedno. Za 100 let (u mnohých i dříve) stejně po nikom z nich neštěkne pes - rozuměj, budou pod drnem nebo v atmosféře, tak co bych řešil něco tak pomíjivého.

Vadí mi pouze sousedé, lidé, kteří nemají nic lepšího na práci, než škodit druhým a teď nemluvím jenom o klukovině (když ti oberou úrodu, očesají kablka, ...), to vem čert, ale když ti třeba ořezají větve stromů, keřů, zkrátka se na mém pozenmku chovají, jakoby byl jejich. Naštěstí mám takového hajzlíka souseda jenom jednoho, nějakej Zdenek Babec. Říkal jsem si, že až ho potkám bez svědků, že mu upravím fasádu, ale kvůli takovýmu hajzlíkovi bych se nerad dostal do křížku se zákonem a stejně má rakovinu, tak tu naštěstí dlouho nepobude.
 truhlář
05.11.2022 09:27:05
Nevím, neptala jsem se, je mi to ukradené
 Loca Loca Žena98 Kategorie
05.11.2022 09:26:01
GrugVíGrugPoradí: to asi dělá ten kulatý a hloupý obličej :D
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
05.11.2022 09:22:16
Co si myslí lidé o mé současné rodině, to fakt netuším. Bavím se pouze s přáteli a ti nás berou.
 leafroller Muž21 Kategorie
05.11.2022 09:20:09
Mě to vůbec nesedí s tím, co píšeš. Působíš jako taková vesnická obyčejná holka, i podle fotky. Taková ta klasická primitivnější pražská náplava.
 GrugVíGrugPoradí Muž31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč