Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1204985, vloženo 25.10.2022 08:57:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kříže ve vztahu-řekl mi broučku
Dopředu říkám že nejsem zvědavá zase na nějaký přemoudřelý kecy nebo trapný hejty. Jediný co mě zajímá je co si o tom myslíte na co konkrétně se ptám. Vím že to bude znít asi trapně co řeším. Ale on když je člověk zoufalej a neštastnej tak kolikrát trapnej je a nimra se v každým hovnu.
Takže prostě máme po pár letech s přítelem hnusnou krizi. Co trvá už asi měsíc. Včera odjel ke kamarádovi na Moravu a po měsíci se tam opil. Večer jsem mu volala že jsem nervózní z jedný věci z dneska, a on mile řekl: ,,to bude v pohodě, broučku" apod... dlouho mi tak neřekl. Myslíte že mi to řekl jen že byl opilý, ale tím spíš byl upřímný a spadla z něj ta chladná uražená maska a pořád mě má rád? A je mi fuk že se ptám pro někoho na debiltu. Když byste se zrovna trápili zajímá Vás to taky. Takže moc díky za podněty a normální odpovědi.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.10.2022 18:02:27
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
26.10.2022 18:00:41
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
26.10.2022 14:29:07
Doporučuji psychologa. Nevidíš v tom nic d9vnyho co jsi napsala? Pokud tohle myslíš vážně tak hledej ps.
 Anonnymouse
26.10.2022 13:51:09
a pořád mě má rád?
----

Ne. Nemá.
 ctjb tvl dpc Muž36 Kategorie
25.10.2022 21:09:24
"Já na něj asi měla míň v určitých ohledech kašlat a nechovat se jako taková svině."

Jo, to určitě pomáhá, doporučuju. :,)

Celkově se potřebuješ vnitřně zklidnit a zapracovat na svém sebeovládání a zvládání emocí. Už jsem radil, cvičení/sport, jogga, meditace + pokud tě to neuráží, jsou na to zvládání emocí a sebeovládání i profíci (najít si někoho s dobrými referencemi).

Tak se drž a at je líp.

Ps: Já mám se slečnami, co by pro mě umřely, dost špatné zkušenosti. Už radši vybírám takovou, která pro mě chce celý život žít.

Pps: Pro zajímavost hlasování o vyřazení textu - nějak nevím, o co dotyčným jde (akorát líf je relativní, ten už hlasuje pro vyřazení skoro u všeho).
Pro hlasovali: Van Generator, leafroller, smutný-člověk
Proti hlasovali: *Deadcool*
Smajlík  *Deadcool* Muž33 Kategorie
25.10.2022 19:21:28
Teď jsem s ním mluvila. Já myslím že bude dobrý. Vím že mě pořád miluje.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
25.10.2022 19:17:15
Ptáš se na debilitu. Řekl to, protože byl opilý.
 ihoj
25.10.2022 19:15:07
*Deadcool*: tak to není, je to nechutná krize která trvá už měsíc a ve které jsme si oba hrozně naubližovali. Ale nechci tu psát detaily. Já na něj asi měla míň v určitých ohledech kašlat a nechovat se jako taková svině. I když on taky není svátek. Jenže až teď jsem si uvědomila že bez něj bych umřela. Že ho hrozně miluju jak nikdy nikoho. Měla jsem takový deprese že jsem nemohla ani promluvit. Proto jsemse sem i možná vrátila páč mě to od toho odvádělo. Ale to je fuk.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
25.10.2022 18:18:37
Ještě k těm dalším reakcím. Zopakuju dost zásadní informaci pro tebe i pro ženy, která zde nepadla.

-Vy ženy často řešíte něco jako naprosto zásadní událost světového významu.
-My muži vůbec netušíme, že se ta událost stala/děje (proto také muž bývá ten poslední ve městě, kdo se až z modrého pruhu dozví, že se mu rozpadla rodina poté, co už to ví příbuzní, kamarádi, pošták, knihovnice a bývalý prezident SSSR... ačkoliv z jeho pohledu bylo přece všechno v pořádku, jen manželka tuhle odpověděla na "co se stalo" své obvyklé "nic").
--Tím chci říct, že taky mohlo jít vcelku úplně vo hovno (podle mě určitě) a pokud už o něco jde, neodvíjí se to u muže od oslovení broučku v podroušeném stavu.
Prostě jen chlastali s kamarádem, zavolala stará mladá s těmi svými obvyklými blbostmi a řekl jí broučku, načež chlastali dál. Zítra si nebude pamatovat ani to, žes volala, ale matně si vybaví, že existuješ.
--Aneb, vnímání i vyhodnocení mnoha situací se u mužů a žen diametrálně liší.
Co je důležité pro jednoho, nevnímá druhý a naopak. Proto si ženy vedou v hlavě i v praxi deníčky, zatímco muži rádi nacházejí věci na svém místě.
Vy ženy také vůbec nechápete a nevnímáte, co my muži považujeme za zásadní - dokonce ani poté, co to na rozdíl od vás několikrát zdůrazníme, dáme k tomu kreslený manuál s popisem a přilepíme vám ho na čelo.
--Já musel až tiše obdivovat, jak mi bejvalka v rozhovoru rok po konci vztahu vysypala z hlavy ve tři v noci asi sto událostí z našeho vztahu datované na minutu přesně - u většiny z nich netuším, že se staly, natož kdy a u zbytku si je pamatuju naprosto opačně. :)) A to jsem ženami brán za empatického a vnímavého muže.
Já si naprosto přesně pamatuju, jak Sparta před lety vyhrála kultovní zápas, co bylo za den a kdo dal goly. Bejvalka si naprosto přesně pamatuje, že jsem na ni byl tu středu škaredej a milej zároven. Já si fakt nepamatuju, že u mě ten den byla, ale naprosto přesně si pamatuju, že Sparta vyhrála a kdo dal goly (ale zhruba si vybavuju, že ty roky kolem této zásadní události jsem měl partnerku).

Dokonale to ilustruje tento "vtip" z praxe.

ŽENA:
Leží vedle mě, vůbec mne neobejme. ... Dívá se do stropu....
Kdo ví, nad čím přemýšlí. Jsme spolu už dva roky.
Příliš dlouho na to, aby byl nejvyšší čas vyměnit mě. Za mladší.
Přece jen, za ty dva roky jsem dost přibrala.
Zamračil se, to není dobré. Myšlenkami je někde úplně jinde.
Ztrácím ho, už se mnou určitě nechce mít nic společného...

MUŽ:
Moucha na stropě. Jak to kurva dělá, že nespadne?
-----
Poučení?
Neřešit kraviny, jen skutečně podstatné věci (sex, jídlo, děti, peníze).
Dáma nesmí mít paměť a gentleman nesmí mít nervy. :,)
Smajlík  *Deadcool* Muž33 Kategorie
25.10.2022 17:50:16
Kříže sou ve vztahu dycky špatný znamení. A okud ti řekl Broučku? Utíkej!
Smajlík  To jsem věděl bác
25.10.2022 14:26:21
Myslím, že ti to řekl proto, že si tě spletl s milenkou.

Pa
<3
 arachnofobka Žena34 Kategorie
25.10.2022 14:10:41
Těžko říct, po tom co předvádíš s ex bych se taky nedivila kdyby si potřeboval trochu "spravit" ego a neměl čistý svědomí. Ty máš evidentně zastydlou pubertu a podle mě jdeš za hranice toho co většina lidí ve vztahu akceptuje. "Broučku" může opravdu ve vašem případě znamenat lecos. Už mě párkrát napadlo, že by ses měla rychle zklidnit, protože výběr se ti bude už rapidně zužovat. Sorry za přemoudřelý kecy.
 Sorayaaa
25.10.2022 12:35:59
Řekl to, protože si večer zašpásoval s jednou moravačkou a cítí se trochu provinile. Nic víc bych v tom nehledal.
Smajlík  klukjakobuk
25.10.2022 11:37:35
Nakonec to byli noviny a měla jsem to hotový v osm.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
25.10.2022 11:36:34
Řekl to, aby tě měl co nejrychleji z krku. Jel se odreagovat od tebe s kámošema a ty mu tam večer voláš at něco řeší i když víš, proč tam jel.
Smajlík  Pepík
25.10.2022 11:30:07
A ty dnes neroznášíš letáky, jak si tvrdila?
 951357
25.10.2022 10:56:49
Neřekneš nám celou situaci, okolnosti a ptáš se na otázku.. jak to máme vědět, když ani nevíme co to je za krizi apod.?
 czecci
25.10.2022 10:48:20
*Deadcool*: ok. Díky :)
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
25.10.2022 10:46:14
Kdyz jsem videla ten nadpis, tak jsem doufala, ze ti broucku rekl byvalej a ze se k nemu vratis :D
 Duchaska
25.10.2022 10:40:14
Na to dle zadání nejde odpovědět. Ptáš se mě jestli: "ja hablala patlala, necthěla koupila bota?" Ja nerozuměla řeši tvého kmene, já být pouhá mužo.
Měl jsem původně připravenej přemoudřelej A4 kec na ženy, kterým vadí oslovení broučku, zlatíčko, laskonko, telátko, melounku, prdelko, syslíku, hrošíku, celofánová mumijko apod.

Reálně je problém v tom, že máš totálně rozhozenou psychiku a tím nesnesitelné chování. Takže jsi labilní, hysterčíš kvůli prkotinám a pro chlapa je to pak opravdu hodně náročné. A protože je to s ženami dostatečně náročné, i když jsou v pohodě a nevysírají, tak...
Tak se partner odjel z tebe zrelaxovat ke kamarádovi co nejdál.
A doufá, že až se vrátí, tak konečně poslechneš ty přemoudřelé Deadcoolovy kecy a bude tam skvělý sex, dobré žrádlo a pohodová, nekonfliktní ženská.

Dokud se jezdí ožírat jen ke kámošovi, to ještě jde.
Jestli budeš takhle pokračovat, začne jezdit střízlivět ke kamarádce.
Každopádně, kdyby tě neměl rád, je už u ní dávno a dál tě neřeší.
 *Deadcool* Muž33 Kategorie
25.10.2022 10:31:47
Díky: :)
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
25.10.2022 10:29:41
Jistě, čas od tebe mu mohl pomoct, měla bys mu možná tyhle oddechovky od tebe zaplánovat do pravidelného režimu, pokud by s tím souhlasil. Týden jednou za čas možná bude stačit. A to doplnění vzdělávání a večerní studium zní hodně dobře, otázkou je, co od toho čekáš.

Jinak je vtipný, jak jedinej NC-NJ, kterýho jinak všichni hejtí, píše k tématu....
 Není zač.
25.10.2022 10:19:42
*Vykuk*: za prvé jsem psala že mě zajímá jen názor na situaci. Za druhé jak víš že nic nedělám? Že jsem psala třídu dneska na brigádu? Co když jsem xlet byla v normálním pracovním poměru ale prostě už mě to nebavilo tak chci teď chodit po brigádách. Jak víš jak často na nich jsem? Za třetí jak víš že mě opusti? Krizi mají občas všichni. A za páté je debilni autokorekce a debilni já co si po sobě nečte zpovědi.a za šesté si moje zpovědi nemusíš přece číst když Tě nudí ani nikdo jiný, nikdo Ti to nenutí. Vidíš mojí přezdívkou tak neroklikavam. Snadný.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
25.10.2022 10:16:53
fuj, znis strasne neprijemne a zle
 hazenivajicek
25.10.2022 10:11:10
Preco opakovane pises "kříže", ked spravne cesky malo byt len krize, teda po slovensky kríza?
Tvoje "zpovede" ma uz pomaly zacinaju nudit a myslim, ze mozno uz aj ostatnych. Vidim, ze si len znudena zenska, stredneho veku, ktora nevie, co robit s tolkym volnym casom. Priprav sa vsak na to, ze len z nudy nevyzijes. Az ta raz opusti aj tento chlap, budes odkazana nastupit do zamestnania a zacat konecne aj pracovat. Potom budes mat uplne ine starosti, nez to dnesne zahananie nudy.
Smajlík  *Vykuk* Muž62 Kategorie
25.10.2022 09:36:49
Ježíš z Nazareta: ha ha tvl to je srandy kopec.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
25.10.2022 09:34:12
Brambory oloupeme, rozkrájíme na čtvrtky, dáme do osolené vody se špetkou mletého kmínu a vaříme přibližně 30 minut. Mezitím si ohřejeme mléko. Když jsou brambory měkké, vodu slijeme, přidáme máslo a rozšťoucháváme, nebo šleháme ručním šlehačem a přitom přiléváme teplé mléko.
 Ježíš z Nazareta Muž33 Kategorie
25.10.2022 09:31:14
jen se tak ptám: ano
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
25.10.2022 09:26:16
To jsem nevěděla: Něco takového znám. Když jsem před lety měl naposledy holku, tak jsem jí chtěl něco říct upřímně, co k ní cítím, ale měl jsem obavy, že při tom budu působit jako "slabý kus" a ve výsledku to tak nějak bylo, že se třeba přechodně odmlčela, protože mezi námi nebylo nic pevného. Najít hranici v určité chvíli, co říct a co raději ne, je opravdu někdy dost těžké
 NC-NJ - Já vyhraju Muž99 Kategorie
25.10.2022 09:24:52
To je soucast nejaky terapie, ze sem kazdej den pises hned nekolik picovin?
 jen se tak ptam
25.10.2022 09:21:46
7345678: jo určitě máš pravdu. Ale já ho miluju a chci tuhle krizi překonat.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
25.10.2022 09:19:14
Jujoj: já bych se ho ráda zeptala ale naše komunikace byla poslední dobou dost na bodu mrazu a obtížná. Jestli jsi to někdy zažil tak chápeš že je to kolikrát těžký. Že člověk ani neumí vyjádřit jak to citi. Že se třeba nechce ponížit a cítit se úplně zranitelnej...to je jedno no... neumím to vysvětlit..a nevím jestli chápeš jak to myslím
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
25.10.2022 09:15:30
NC-NJ - Já vyhraju: zněl opile ale neblabolil nějak z cesty že by mu nebylo rozumět. Akorát když jsem se ho ptala co si myslí o tom že bych si doplnila vzdělávání a šla na večerní studium tak mi řekl že je není ve stavu aby měl teď na to nějakej rozumnej názor. Takže jako opilej byl ale nebyl úplně mimo. A byl hodně příjemnej a milej. Určitě to neřekl to abych dala pokoj a měl klid. Chtěl si povídat i když byl mezi kamarádama v hospodě a nijak mě neodbejval.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
25.10.2022 09:12:09
komu niet rady, tomu niet pomoci. vztah, v ktorom nemas ziadnu istotu stalosti a musis riesit taketo sprostosti ti neprida na dusevnom zdravi.
 7345678
25.10.2022 09:10:35
Podle toho jak moc byl opilý, což by se dalo poznat podle jeho hlasu, intonace.
 NC-NJ - Já vyhraju Muž99 Kategorie
25.10.2022 09:04:06
Což takhle se zeptat jeho, místo anonymního fora? To už je moc těžký viď.
 JujojPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč