Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1204945, vloženo 24.10.2022 15:33:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Postava vs. obličej
Je to samozřejmě trochu povrchní diskuze. Samozřejmě je nejdůležitější dobré srdce, společně zájmy apod...
Ale, holky když byste měli teoreticky na výběr z dvou potenciálních partneru, oba by byli spolehlivý, inteligentní, laskavý a pracovití,dovedli by Vás rozesmát, byli by citlivý a zároveň praktičtí a mužní a rozhodní.
První by měl hezkou a mužnou tvář, výraznou čelist, krásne oči a pleť apod. ale byl by malý pod 170 cm nebo i míň.
Druhý by neměl moc hezkou tvář, ale měřil by 190 a měl krásnou postavu, široká ramena apod..
Kluci když byste měli na výběr z dvou potenciálních přítelkyň.
Obě by byly milé, chytré, věrné, laskavé, ženské a pečující a přitom samostatné a inspirativní.
První by měla roztomilý a hezký obličej s dětskými a ženskými rysy ale měla by nějaké to kilo navíc (ne obézní)
Druhá by měla tělo bohyně, topmodelky ale měla by např.dlouhy nos, trochu koňský obličej , ostré rysy...

Btw nesnižuju tím ničí vzhled a nenaznačují že nějaká z popsaných vlastnosti by měly být méněcenná a neatraktivní protože co člověk to vskus, že ano. Jen mě to prostě zajímá. A snažte se prosím neodpovídat stylem vzhled není důležitý, oba potenciální partneři by bylo dobři lidé se skvělou povahou..viz.vyse. Za případné reakce děkuji a mějte krásný den :)
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.10.2022 11:51:36
Tojsemnevědělaback

Asi takhle. Jsem vyšší postavy a tedy koukám spíše po vyšších. Můj muž je třeba velmi vysoký a velmi statný. Ne nutně tváří pohledný, ale má výrazné živé oči. Pro mne určitě, vlastně jeho tvář, jak stárne, už má vrásky, šediny, tohle už asi stejně ani nevnímám. Vidím ho stejně pořád, jako když byl ještě mladej kluk.

Ale to prostě neznamená, že bych skočila po každém, kdo je vyšší než já. A opačně, že menšího muže bych se nedotkla ani násadou od koštěte. Mám kamarády, co jsou nižšího vzrůstu než já, jsou to neskutečně fajn kluci, parťáci, které bych chtěla mít někde poblíž, kdyby šlo do tuhého, třeba s nimi ztroskotat na opuštěném ostrově, ale faktem je, že tam chybí jaksi ta pověstná jiskra. Jsou to doslova "jen" kamarádi. Velmi blízcí, velmi, ale dál ne. Nicméně nikdy neříkej nikdy, je tu třeba ten faktor, že jsem zadaná a nemám potřebu sondovat, zda by to opravdu dál nešlo.

Znám kluka, co je sošný, vysoký, svalnatý, a přitom štíhlý, krásné modré oči, blonďák až by Hitler zaplesal, ano, dá se říci, že by stál za hřích. U něj to na rozdíl od těch blízkých přátel cítím velmi. To fyzično, ty motýlky. Nicméně právě proto, že jo znám, vím, že, a to jen čistě teoreticky, jen ten hřích. Uznávám, že je hezkej. Hodně hezkej. Fakt jako model. Ale to je tak vše. Ne, nebrala bych ho. Ani jako kamaráda. Je ... to je jedno. Je jaký je. Pokecám s ním, ale dlouhodobě se v jeho společnosti fakt nedá být. Právě pro jeho názory. Proto, jak žije, v jakých hodnotách. Neshodneme se. Nedokázala bych se na něj spolehnout. Věřit mu. Není špatnej ve smyslu že by byl vysloveně blbej, je to vzdělaný muž. Ale prostě ne. Způsob jeho vyjadřování, chování ve smyslu gest, názory, to všechno mne od něj jako partnera strašně odrazuje. Ostatně, asi není náhoda, že kluk, který je zaopatřený, má dům, auto, bazén, plat .... a je vysoký, sportovec, hezká tvář ..... a nemá partnerku. Všechny od něj utíkají. Chvilku to vypadá, ale ty holky to prostě vedle něj nedávají. Asi mají stejný nebo hodně podobný dojem jako já. Prostě jen tvář a svaly na břiše a bávo před vlastním domem nestačí. Fakt ne.

Takže teorie asi pěkná, nicméně v reálu se stejně rozhoduješ podle úplně něčeho jiného.
 Hodislava Žena42 Kategorie
25.10.2022 11:26:51
Hodislava: musíš protože oba jsou povahově suprový
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
25.10.2022 11:04:36
A to musím na tu radnici fakt jít hned, a ne třeba po týdnu, abych je oba trochu poznala víc než jen jak vypadají?
 Hodislava Žena42 Kategorie
25.10.2022 08:24:05
MS-fanousek: skoro každá debata je tu tragikomická a trapná. Je to Zpovědnice.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
25.10.2022 08:09:40
"Tyhle debaty mi přijdou tragikomické a trapné. Vedou je nejvíc právě ti, kteří mají ze svého vzhledu nebo výšky komplexy."

Tak tohle přesně vystihuje můj pocit z této debaty
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
25.10.2022 05:09:17
Deadcool*: a to že většina lidí co chodí k psychiatrovi má nad 180 máš jako nějak podložený jo? :D Promiň ale větší koninu jsem v životě neslyšela :D .
Hojeni mindraku vypadá jinak. Bych tu psala jak jsou menší chlapy fuj apod..já tu ale nic takového nepíšu, špatně se k nim nechovam, ani si to nemyslím. Jediný co že prostě normálne jsem v klidu napsala že můj tip to prostě není. To Ty tu píšeš jak jsou vyšší kluci zchátraly a ničeho nedosáhnou.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
24.10.2022 23:36:06
izumi: Myslíš jako, že sehnat vhodnou postel, oblečení, babu a nebouchat se v tramvaji hlavou o futro s výškou kolem 2 metrů je fakt porod? A že jestli se nechytneš komerčně v jediném sportu, kde to k něčemu je, tak ti ta výška bude zhruba asi tak na úplné hovno a jen komplikovat život.
O tom skutečně něco vím.
Myslím, že být hodně vysoký je spíš za trest. A to ani neřešíme otázku zdraví, zad, kloubů, dožití atd. Všechny kluky pod 180, kteří mají problém se svou výškou, bych nahnal na přednášku o problémech vysokých lidí.

Pokud jsi to myslela opačným směrem, tak celkem neznám. Naopak pamatuju ze školy charismatického tělocvikáře s dokonce asi 160cm a jak kosil denně v barech baby a sedával v první řadě sedaček v buse, kde neměl dle upozornění co dělat. :))
Nebyl výjimka, spíš je to pravidlo, že ti chlapi pod 175 bývají u žen vysoce úspěšní charismatičtí baviči. Jistě, asi zrovna necílí na 170+ žirafy, ale myslím, že holek s výškou 155-165 jsou miliony.
Ale znám spoustu zakomplexovanců s výškou kolem 185cm, kteří si myslí, jak jsou strašně vysocí a staví na tom všechno - z těchle kruhů se rekrutuje nejvíc návštěv psychoterapie a léčeben. Je to sranda, i moje kamarádka je vyšší.
Hele, pro mě je každej pod 2 metry prcek, většina mých kamarádů měla přes - profi deformace. :,) Kamarádky jsem měl 185cm+.
A pár holek 180cm už jsem viděl osobně na čtyřech.

Tyhle debaty mi přijdou tragikomické a trapné. Vedou je nejvíc právě ti, kteří mají ze svého vzhledu nebo výšky komplexy.
Kdyby lidi víc řešili, kdo jsou, místo toho, jak vypadají, třeba by se tady nerozpadaly všechny vztahy a rodiny do pár let.
Diagnosa sama o sobě už jsou pak subky pod 165cm, které chtějí 190+ chlapy, místo aby si hledaly o hlavu vyššího dominanta - mí kamarádi by si ani nevšimli, že dotyčné existujou a zoufale shánějí aspon trochu obstojnou vysokou babu, která nevypadá jako mix žirafy s hrochem. Navíc kluci 185+ jsou dom jen raritně.
Ono má své důvody, proč to na hřišti opět kočírují ti nižší generálové.


kr: Matouchu, založ si profil, pokud chceš psát podobné lživé hejt štěky pod každý můj příspěvek pod sto nicky. Přesně kvůli takovým jako ty tady byl pan huml na čas přínos. Btw, přesně o tobě jsem psal výše.
 *Deadcool* Muž33 Kategorie
24.10.2022 22:42:41
no vida, tak už víme, že DeadCool má 165 cm
 kapr ryba
24.10.2022 22:29:12
*Deadcool*: Zase jsem viděla pár mužů, co měli silné komplexy ze své výšky.
Smajlík  Izumi Miyako Žena34 Kategorie
24.10.2022 22:00:34
*Deadcool*: btw nevím proč se ženská kterou malý chlapy nepřitahujou do toho měla nějak nutit. Když se to prostě někomu nelíbí tak se mu to nelíbí. Zadnejma teoriema to neokecas. Stejně jako já když vím že se panu Novákovi líbí osmičky prsa a mě se líbí pak Novák ale mám jedničky tak si prostě řeknu smůla a půjdu za panem Dvořákem kterej má rád jedničky. A nebudu si to obhajovat nějakejma nesmyslama že stejně ta holka s osmickama dřív zchatrá a ničeho v životě nedosáhne. Kapišto?
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
24.10.2022 21:40:15
*Deadcool*: hmmm ale já to tam píšu že ty lidi by měli dobré chování povahu a osobnost všichni stejně. A taky tam nikde nepíšu že to není důležitý
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
24.10.2022 21:26:17
Na internetu si každá vybere toho, koho si má -správně- vybrat.
V praxi si vybere toho, z koho jí zvlhne. Víc bych v tom nehledal.
A to vlhnutí není zdaleka jen ze vzhledu, protože mužskou osobnost a charisma působící na ženy tvoří více parametrů. Chlapa nedělá vzhled, ale osobnost a životní výsledky. Vzhled se posuzuje jako priorita u mladých žen, protože zpravidla nemají moc co jiného nabídnout.

Znám kupu 185-205 cm sráčů, kteří nestojí vůbec za nic. A pak kupu 165-180cm frajerů, co mají deset bab na každém prstě, vedou kolektivy, jsou úspěšní profesně i v osobním životě atd. Taktéž drtivá většina nejslavnějších lídrů byla nižší výšky.
Ono to je i logické. Tzv. Napoleonský komplex a obecně horší dispozice od přírody jsou ve skutečnosti pozitivní věc, protože ti kluci na sobě musí odmalička makat, protože nedostanou nic zadarmo. A časem se ti snaživí s pevnou vůlí a jasnou vizí vymakají ve špičkové chlapy. Takoví muži zhruba od 25 věku jen zrají a po třicítce bývají nejžádanější zboží ženami i zaměstnavateli. Tihle chlapi jsou zpravidla ve špičkové kondici a vzhledu ještě tak do 65, že klidně mají za partnerky dvacítky (není moc žen, které by odmítly třeba Belmonda nebo Stallona v jejich 65 natož dříve). Takže ty dva příklady myslím stačily a právě na příkladu obou Mistrů jste viděli, jak jako chlapi s věkem jen zráli (pro mě je např. Belmondo nejlepší v Bezva fintě a Stallone v Rocky Balboa).
A to samé Nicholson, kterej na sobě pro jistotu tělesně ani makat nemusel a vše utáhl "jen" charismatem, výrazem tváře/očí a rétorikou. :,)
Pořád jsme pod 180cm, dámy a pánové. Zajímavé, že.

Zatímco kluci pěkní a vysocí od přírody, natož z dobrých rodin, na sobě nikdy nemuseli makat, takže většinou rychle vrcholí (doslova) a pak postupně chátrají. Ten sešup po 25-35 je u nich obrovský. Navíc je to i otázka chlastu, drog apod.
A taky ta promiskuita člověka fyzicky i vnitřně ničí, že rychle vyhoří (ženy zas ničí společně s ní feminismus).

Závěrem, dost časté řešení mužské výšky ženami je hodně velká povrchnost, pokrytectví a ubohost. Už jim to ani nedochází.
Ale to bude řevu slepic, když chlapi nebudou řešit jen kozy a zadek nebo vlasy, ale přidají i vzhled pipiny. V čem se to liší, celkem v ničem, že. Nebo jedni chtějí precizně vyholenou a další neholenou vůbec - to bude opět řevu.
Nebo když na rovinu řekneme, že většina si radši vybere kozatou, prdelatou do 165 místo nějaké žirafy. Nebo, že dominantní a bohatí chlapi běžně odmítají vysokoškolačky a vyberou si místo nich středoškolačky a vyučené (protože u většiny vš slečen je nadkritická míra feminismu, nesnesitelnosti, promiskuity a hlouposti, zato malá míra slušného chování, dobrého vaření, oddanosti a plodnosti).

Takže, slušní lidé hodnotí ostatní lidi podle jejich životních hodnot, chování a výsledků, ne podle nezměnitelných fyzických znaků (nebo běžnými postupy nezměnitelných).
Smajlík  *Deadcool* Muž33 Kategorie
24.10.2022 21:06:06
Vždy tu první, která bude mít příjemný obličej, ženské rysy a pár kilo navíc, než nějakou kostru, která bude mít vystouplé kosti, ostré hrany na obličeji, což se mi nelíbí.
 Ladinac 123 Muž20 Kategorie
24.10.2022 19:09:38
"Samozřejmě je nejdůležitější dobré srdce, společně zájmy apod..."
Společné zájmy vůbec nejsou důležité. Spíš vzájemný přijímání těch zájmů. Klidně můžou mít oba úplně jiné zájmy, ale je hezký, když je jeden druhýmu nevyčítají. Nebo dokonce když se v nich podporují.
Řekl bych, že na tvém popisu se odráží, co se ti líbí na mužích a ženách. Líbí se ti na mužích výrazná čelist, vysoká postava, široká ramena a mužné rysy. Na ženách se ti líbí kulatá tvář, roztomilost, dětské a ženské jemné rysy. OK.
Třeba mně se na ženách víc líbí ostré rysy a delší nosy, míň se mi líbí kulaté tváře a pršáky. Líbí se mi velké oči, se zvídavým a zároveň zahloubaným i něžným pohledem. Líbí se mi, když na mě tvář působí nějak vznešeně a oduševněle.
Takže z těch možností spíš ta druhá - "tělo bohyně, topmodelky ale měla by např.dlouhy nos, trochu koňský obličej , ostré rysy"
Ani nepotřebuje mít tělo bohyně, popravdě moc nevím, co si pod tím představit. Může být hubená (tyhle typy bývají spíš hubené), nebo s normální postavou, klidně i trochu s nadváhou. Teoreticky i s velkou nadváhou, ale to jsem u těchto typů ještě neviděl.
Obezita mě odrazuje, asi hlavně z důvodu, že mám obavu, že se té holce něco stane, jako infarkt, nebo že mě zamáčkne. Jinak by mi asi ani obezita nevadila, kdybych se zbavil těch obav.
Ještě chci říct, že popis typu "trochu koňský obličej, dlouhý nos, ostré rysy" může vyvolat spoustu odlišných představ. Může tam patřit holka, která by mi připadala nádherná, ale i nějaká úplně jiná, která by se mi moc nelíbila.
A obličej se taky mění. Holka s hubeným protáhlým "kobylím" obličejem může přibrat a pak má trochu jiný obličej. Tváře se zakulatí, dlouhý hubený nos taky, ostrá brada taky. Oči jsou u hubených tváří výraznější, u kulatých víc zapadají, většinou. Někdy holka zadržuje ve tváři trochu víc vody a hned vypadá jinak. Tvář může projít mnoha změnami v souvislosti se stárnutím, u žen je tvář jiná při menstruaci a jiná při ovulaci...
A u mě to opravdu je tak, že pohled na člověka se mi dotváří v souladu s jeho chováním. Každý jeho pohyb, pohled, výraz ve tváři, způsob řeči, způsob smíchu... To, jak reaguje v různých situacích... To, co vnímám z jeho charakteru... jestli je tam nějaká vyrovnanost nebo směřování k ní, něha, otevřenost, důvěra k světu, kreativita, neodsuzování, přemýšlení o věcech spíš než unáhlené soudy... nebo prostě něco, co mě přitahuje.
Myslím, že lidi se mi celkově spíš líbí, než nelíbí. A když se člověk chová mně sympaticky a vyzařuje něco pozitivního, líbí se mi čím dál víc.
 víno z kobylí
24.10.2022 17:58:21
Nechceš to slyšet, ale prostě pro mě je hlavní povaha a to další čert vem.
Klidně bych chodil i s holkou, co by měla koňskou hlavu - když by na to přišlo a byla by fajn, milá, mé duši blízká.
 smutný-člověk Muž33 Kategorie
24.10.2022 17:39:33
Obličej, s postavou se dá něco dělat. Ale je mi to celkem jedno, chlap musí působit dobře jako celek, i kdyby měl 175 nebo obrovský nos. Pro mě je důležitější jak je upravený, co má na sobě, než jaké má rysy a postavu.
 Ovecka888 Žena29 Kategorie
24.10.2022 17:31:00
Pod 170 cm v pohodě. Akorát nesmí být menší než já.
Smajlík  Izumi Miyako Žena34 Kategorie
24.10.2022 17:30:23
Tlustoprdky nebrat!
 leafroller Muž21 Kategorie
24.10.2022 17:01:32
Vybral bych si t, která by mi lépe sedla.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
24.10.2022 16:33:42
Já bych malého muže, který by mi byl do pasu, nebo po prsa nemohla mít, připadala bych si jako jeho starší sestra, nebo máma, o facku může být menší. To bych byla jak Sněhurka s trpaslíkem. Takže pro mě ten vyšší.
 jitrnice Žena80 Kategorie
24.10.2022 16:33:11
Sofiasofinka: Souhlas, Jasmina je nádherná ženská
 Loca Loca Žena98 Kategorie
24.10.2022 16:31:47
Dlouhý nos, trochu koňský obličej, ostré rysy.. to mi zní ještě jako pěkná holka, ale řekněme že kdyby ta holka s hezkou postavou by měl obličej jako shopaholic adel... v tom případě bych si vybral tu s hezkym obličejem.
Mě se líbí malý i vysoký ženy, s velkýma i s malýma prsama a když má pár kil navíc tak to neva. (leda když je fakt chodící hrouda rosolu s tim, že má i tlustej obličej a 3 brady, tak už to neni moc ok)
Navíc s tloušťkou postavy se dá něco dělat, s obličejem ne. (pokud je holka ošklivá, tak šminkama to stejně nezakryje a plastiky to spíš zhoršujou)
Co třeba nemám rád sou silikony. Radši s malýma prsama než se silikonama. Na mě to působí, jak když je ta typka zmrzačená, tim jak tam sou jizvy. Asi bych si pořád představoval, jak někdo její prso kuchá kudlou jak kapra... řezat do prsou přijde mi to jako znesvětsení něčeho, co bůh stvořil krásné. Prsa by se měla hýčkat, ne kuchat.
Mimochodem z tetování mám podobnej pocit jako ze silikonů. Působí to jak nějaký zranění nebo kožní vyrážka. Navíc když by se předemnou svlékla žena, tak před sebou chci mít tělo bohyně, ne omalovánky a nepotřebuju si číst žádný citáty, životní motta ani podobný kokotiny. O.o
 bivoj1993 Muž29 Kategorie
24.10.2022 16:24:52
Radsi tu s par kilama navic je pak vetsi sance ze nebude neverna...a taky bych nebyl tak nervozni.
 Potracenka
24.10.2022 16:19:46
Bílý heteromuž : jo teď mi to došlo je to sice tvrdý vzor ale oni jsou mladí
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
24.10.2022 16:18:20
Bílý heteromuž : já myslela že mladý x jarní spolehlivá-mlada apod..tak jsem blbá no.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
24.10.2022 16:17:36
Videl som raz jednu mladu slecnu s krasnou "anjelskou tvarou" a moc sa mi lubila. Ked som vsak pozrel nizsie, zbadal som, ze ma nadvahu a hned sa mi prestala lubit a razom ten dobry dojem bol prec...
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
24.10.2022 16:14:27
spolehliví, laskaví, citliví
 Bílý heteromuž 0 Muž42 Kategorie
24.10.2022 16:10:49
Šukar čhave: já taky :) jako malý kluci se mi plošné nelíbí, ale chodila jsem na zdravc3 spolužáka co byl malý ale hrozně sexy povahou i vzhledem a vůbec by mi to u něj nevadilo.
Do teď mě mrzí že jsem to na něj tenkrát nezkusila.
Ale bylo nás dvacet holek ve třídě na dva kluky no :)
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
24.10.2022 16:07:43
Bílý heteromuž 0: laskavý muži je špatně co? Má tam být měkké? Díky za upozornění
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
24.10.2022 16:05:17
Sofiasofinka: souhlas, nějaké jsou velmi krásné včetně jasminy:)
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
24.10.2022 15:57:34
lednová dáma: neeee :D to mě ani nenapadlo. Tohle téma je docela zajímavé a na netu třeba na Redditu je o něm x diskuzi. Ty to asi myslíš na to konto že jsem napsala dlouhý nos a obličej, ale tak ono to je první co si člověk vybaví u ne úplně ženských rysů... nevím co jiného bych napsala protože třeba taková hranatá čelist je sice mužský rys ale mají ji i vyložené krasavice z Hollywoodu a vypadají mega žensky.. btw a tím samozřejmě nechci říct že každá s dlouhým nosem a obličejem musí být ošklivá. To vůbec! Třeba taková Bella Hadid byla zvolená nejhezčí ženou planety. Mě osobně se třeba nelíbí ale samozřejmě je krásná. Tak doufám že si rozumíme:)
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
24.10.2022 15:53:50
Mně teda se líbí malí chlapi, ale s širokým hrudníkem. :D Takže 170 cm úplně v klidu. Ale kdybych si fakt musela vybrat, jestli dám přednost pro mě přitažlivému obličeji oproti úplně nepřitažlivé postavě nebo naopak, tak beru ten obličej.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
24.10.2022 15:52:55
Mne sa ostré rysy na ženách páčia, aj ženy s "konským" výzorom môžu byť pekne.. Mne sa napr. paci nasa jasmina alagic(moderátorka v čsmt)
 Sofiasofinka
24.10.2022 15:42:54
Kila navíc jsou vždy lepší než nějaké modelkovské podvyživené nerysy.

Udělej něco s tím pravopisem, je to tragédie.
 Bílý heteromuž 0 Muž42 Kategorie
24.10.2022 15:38:41
Ty furt nemůžeš rozdýchat tu Hagar?
 lednová dáma Žena27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč