Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1204912, vloženo 23.10.2022 21:28:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Lidé nejsou sobečtí
Štve jak každý říká že lidé jsou sobečtí. Jasně že taky dovedou být ale většinou nejsou. Uvedu pár příkladů že svého života.
-kdysi mě jeden kluk po hádce vyhodil v noci za Prahou na benzínce z auta. Dvě paní co tam pracovali mě nechali si zavolat o pomoc, daly mi zadarmo koláč a kafe a celou dobu mě utěšovala a hladily po hlavě.
-v noci jsem si na druhé straně republiky stopla taxíka ale neměla jsem na cestu. Koupil mi večeri a nechal u sebe přespat. A ráno mě mega přiblížil. A ne nezkoušel toho zneužít.
-ten samý den mi nějaký pán cestou koupil bagetu a kolu a odvezl mě 30 kilometrů zajizdka. Ani on toho nechtěla zneužít.
-kdyz jsem neměla kde spát random kluk na vesnici a jeho rodiče mě u sebe nechali asi týden, ani on se mnou nic neměl a nezkoušel to.
-nedavno jsem se pohádala s někým v centru v noci a brečela na ulici a taxikář mě odvezl zadarmo domu , taky nebyl úchyl.
A mohla bych takhle pokračovat ještě dlouho. Lidi nejsou tak zlý.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.10.2022 09:15:56
nikdy se mi nestalo nic, co by se alespoň vzdáleně podobalo tomu, co píšeš ...
 Honza123456789
23.10.2022 21:59:13
Od té doby, co se k lidem chovám jako prase, jsem přestal mít problém s podrazy a hlavně si se mnou přestali vytírat zadní části těla. V této zemi se slušnost opravdu nevyplácí. Je třeba toho druhého sejmout dříve než on sejme tebe.
Smajlík  Franta K.
23.10.2022 21:53:30
Ne podstavecm sakra ale lidstvem
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
23.10.2022 21:52:24
Potracenka: myslím že se tomu dá věřit, jasně opačných příkladů kdy se lidi chovali jako zrůdy najdeš milon, ale myslím že to s náma jako s podstavcem není zase tak beznadějný. Že je i spoustu dobra :) .
Máš pravdu asi že holce každý spíš pomůže, taky v tom asi hraje roli i to že člověk by si bál vzít třeba chlapa domu nebo do auta víc, je tam to že mě větší fyzickou sílu a větší pravděpodobnost třeba nějaký agrese.
Jestli mám charisma nevím to neposoudim. Ale myslím že mám takovou tu kulatou tvar, takovej ten dětskej pršák na lidi to působí mile než třeba nějaký ultra maskuliní chlap který může podvědome vyvolat pocit ohrožení. Což je asi dost nefér. Ale jsou lidi co pomůžou komukoliv.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
23.10.2022 21:41:38
Taky tomu chci verit asi je to o stesti na lidi a tky charisma...kdyz mas charisma hovada lidi nejsou tak mili...hraje v tom roli i to,a myslim si ze hodne ze si holka.Ale v zaklade s tebou souhlasim
 Potracenka
23.10.2022 21:30:32
Pracovaly
 Tojsemnevědělaback Žena33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč