Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1204910, vloženo 23.10.2022 20:00:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Spory s přítelem-čí je to vina?
Když máme s přítelem nějaký spor, hádku nebo krizi tak pak když se v tom začnu nimrat tak nevím čí je to chyba a kdo za to může.
Taky to někdo máte taky tak a připadá Vám to hrozně frustrující že nevíte jestli se máte urazit a naštvat. Snažit se to řešit konstruktivně nebo se kát a snažit se něco změňit u sebe?
Vztahy jsou tak složitý že je to kolikrát tak těžký přijít na to co já žába na prameni.
Když něco z toho prosákne mezi známé a veřejnost 99 procent lidí je na moji straně..nebo ne že by se do toho nějak vměšování ale mají ten názor.
Když to řeknu příteli řekne mi že je to protože jsem psychopat a Ti mají vždycky kouzlo osobnosti a ve společnosti jsou oblíbení.
Když bych ale psychopat byla tak logicky vůbec nepřemýšlí nad tím jestli ten problém není na mojí straně, ne?
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.10.2022 23:40:16
truhlář: Naprostý souhlas.

kalná: Tak to nejspíš budeš mít tu samotu, práci a kočky.

nlm/matouch: Oficiální státní statistiky jsou lživé desinformace - on to někdo neví?
Vyraz někdy z internetu mezi lidi do života a do reality.
 *Deadcool* Muž33 Kategorie
24.10.2022 10:05:19
Neustálé hledání viníků je taková lidská choroba. A zvlášť ve vztahu mi to přijde vážně ujeté. Není důležité zjistit viníka, důležité je hodit to za hlavu a jít dál.
 leafroller Muž21 Kategorie
24.10.2022 00:16:39
Problémy se mají řešit doma s partnerem za zavřenými dveřmi aneb "Co se doma upeče, to se sní doma".

Já bych své přítelkyni/manželce nestrpěl, aby každou kravinu, nedorozumění, spor publikovala, ani na zpovednici. Dal bych ji jasně na výběr, buď já nebo zpovednice.

Může tu pomáhat, psát lidem rady, rozhřešení, ale nenosit sem svoje problémy. Nepotřebuji medializovat svoji rodinu, vztah, ... prostě ne.

Tvůj přítel má svatozář, když ti tohle trpí. Važ si ho a šoupej nohama. Já bych tě vyrazil ze dveří.
 truhlář
23.10.2022 23:44:09
Pokud bych měla mít chlapa jen na to, abych mu po jeho práci uvařila, vykouřila a poklonkovala mu... tak to radši asi nic:-) Mohu být sama a bez práce. Co by mě to jako mělo dát, dělat někomu divadýlko. Žena taky chodí do práce a chce mít potom klid, navařeno a podobně. Pokud chlap nechce přiložit ruku k dílu bez opiček, tak nazdar!

To jsem nevěděla: Pokud ti někdo něco vyčítá 10 let a ty chceš mít už klid, tak se přizpůsobíš a a ni ti nepřijde, že už toleruješ věci, kvuli kterým bys onehdá hysterčila, či práskla dveřmi. Lepší je se v tom nenimrat, ale stát si za svým a nepřizpůsobovat se příliš. Pak ztratíš sama sebe.
 Kalná
23.10.2022 23:42:09
Nic nového, tohle ještě relativně nedávno chápala skoro každá ženská, které to předala její matka a té její matka. Dnes to holt funguje celé špatně.
Studijní film k tématu: Svatební cesta do Jiljí
---------------------

Najdeš si tu statistiku rozvodovosti ze tvého relativně nedávno sám, ty jedna cesto do Jiljí? :,`,`)
Relativní nedávno furt dokola omílají jen hlupáci neznalí faktů. A ani dřív to nebylo kdo ví jaké, když na statcích statkář prznil děvečky, levobočků všude plno a kámen cihlu tento.

Ale chápu, vidíš tam tu tvoji Šafránkovou, tak máš mokro a nahoře odkrveno. =,)
 na levou míru
23.10.2022 23:25:10
skorovítr: Jaká propaganda, to je životní praxe. :,)
Moudré ženy takhle fungují, dřív to byla normálka, než je zblbnul feminismus.
Prostě chlapa ovládají skrz jídlo, sex, obdiv a oba jsou spokojeni. Nezkouší si nic vyřvat, vydupat, vydebatovat, prostě ti uvaří, dají najevo obdiv nebo to pořeší sexualitou. Pak třeba i tak dominantní a šovinistický chlap jako já dojde k závěru, že to její přání byl přece jeho vlastní nápad. :,) Co bych pro jinou nikdy neudělal ani kdyby na to tlačila sebevíc, pro takovou udělám sám a rád (klasicky jedna bejvalka tlačila na svatbu tak moc, až z toho sešlo, zatímco s jinou slečnou se mi to spustilo poprvé v životě samo po chvíli při ztulení na lavičce při úplnku, až to bylo šokující).
Diplomaticky řečeno, méně moudré ženy to zkoušejí přes jiné věci a podle toho to dopadá.
Nutno dodat, že je taky diametrální rozdíl, když ti žena hodně sedne od přírody nebo méně - s jednou se vše hezké zvýraznuje a špatné relativizuje, s druhou naopak. Upřímně, spíš o tom bylo to spuštění výše.

Kdyby se ženské chovaly ke svým chlapům hezky a naplnovaly jejich potřeby (sex, jídlo, obdiv, pohoda), možná by zjistily, jak je vše najednou snadné tam, kde předtím nešlo skoro nic. Taky by jim chlapi věčně neutíkali za milenkami, do práce, k chlastu a za kamarády.

Nic nového, tohle ještě relativně nedávno chápala skoro každá ženská, které to předala její matka a té její matka. Dnes to holt funguje celé špatně.
Studijní film k tématu: Svatební cesta do Jiljí
 *Deadcool* Muž33 Kategorie
23.10.2022 21:34:42
Nováholka: k zamyšlení. Díky . Btw díky všem za odpovědi
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
23.10.2022 21:31:14
@*Deadcool* zajímavej způsob propagandy.. asi by se mi to líbilo ale nikdy bychom se někam nedostali.. řešit problémy sexem nelze donekonečna.. to je jako řešit problém chlastem..
 SkoroVítr
23.10.2022 21:29:49
A myslíš, že to je cíl hádky? Zjistit, jestli máš být uražená nebo se omluvit? Jedna věc je, když jeden z partnerů druhého týrá, ale z tvé zpovědí (ani tvých minulých) nemám dojem, že bys byla týraná žena.
K hádce vždycky vede nějaký spor, který je třeba řešit tak, aby to bylo schůdné pro oba a ne z toho dělat válku nebo zločin, za který jeden musí pykat. Je přirozený chtít ve vztahu, abyste oba byli šťastní,
Chápu, že pokud takové věci říkáš partnerovi, tak tě označuje za psychopata, což asi nejsi, ale zřejmě ti tím naznačuje, že tvoje názory jsou trochu mimo zdravý vztah.
A samozřejmě, že tvoji kamarádi budou lidi, kteří smýšlí jako ty a budou na tvojí straně. Nech někdy vaší hádku odvyprávět přátelům svého přítele, možná se tvoji a jeho přátelé budou divit a třeba se budeš divit i ty sama, že ten spor vidí jinak, než jak bys ho popsala ty.
 Nováholka
23.10.2022 21:23:29
Hele, těžko říct. Ale můžu ti sdělit, jak to řešila má první osudová slečna.
Vždy, když vnímala nějaký problém nebo své či mé napětí, tak si kdoví proč klekla a pořádně mi ho...dál už by to asi bylo 18+.
Nemůžu mluvit za jiné muže, ale nějaké ty roky nám to takhle dobře fungovalo. :,)
Věř nevěř, první půlku noci jsme provozovali tento typ aktivit a druhou půlku jsme si zcela uvolnění skvěle popovídali o všem možném a pak přitulení usnuli.
Těžko říct, čím to je, ale všechny problémy rázem zmizely a měli jsme dost láskyplný a pohodový vztah.
Samozřejmě, jiným ženám tak může zafungovat třeba vaření a pečení - svíčková a koláč dělají s mnoha muži divy.
Sex, jídlo, pohoda - něco mi říká, že to dobrému vztahu pomůže víc než nekonečné debatění a řešení neřešitelného celkem vo hovnu.

Obávám se tedy, že pokoušet se vyřešit historický problém Marsu s Venuší, bude nadlidský úkol. Na tom už za poslední milion let vyhořely jiné kapacity.
Najezte se, zašukejte si, přitulte se, podívejte se na film, jděte na procházku, nic neřešte - v jakémkoliv pořadí.
Není to náhodou váš hlavní problém, že se tomu moc nevěnujete a ty vztah tlačíš do přemíry debatění celkem vo hovně a hledání viníků neexistujících nebo neřešitelných problémů?
To je ta feministická doktrína pumpovaná do žen - všechno řešit a vyřešit, až do bezvědomí a sebezničení. Hele ženské - chlapi toho od vás moc nechtějí. Ale co nechce skoro nikdo, je po práci doma cokoliv složitého řešit se svou ženou (krom internetových feministů).
Tím neříkám neřešit skutečné problémy - kolik z toho, co chce žena řešit, jsou skutečné problémy? Tak vidíte. Od toho máte kamarádku nebo robertka jarmila.

Zjednoduš si to, vztah není parlament ani filosofický klub (jistě, krom nejmenovaného stoletého svazku bez jediné hádky, to je jediná zaznamenaná historická výjimka, ke které se všichni v neděli modlíme).
Smajlík  *Deadcool* Muž33 Kategorie
23.10.2022 21:20:17
@Tojsemnevědělaback mít moje partnerka kamaráda/ku, která dost lže, podvádí apod.. tak taky nejsem rád..

Třeba mu přijde, že se proti němu s nima spolčuješ, taky jsem měl někdy podobný pocity. Třeba je pro něj ta parta kamarádů něco jako sok.. ale to už moc hádám :D
 SkoroVítr
23.10.2022 21:14:44
SkoroVítr: opačného pohlaví plus jedna moje kamarádka, nebo kamarádka..ona ji nesnáší i celkem právem. Dost lže, nikdy nemá peníze a ostatní i mě občas využívá apod..ale pro mě má nějaká svý kouzlo.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
23.10.2022 21:11:39
@Tojsemnevědělaback

jakože mu vadí když trávíš čas s kamarády? Docela běžný.. teda většinou se jedná o kamarády opačného pohlaví. Trefil jsem se? :D
 SkoroVítr
23.10.2022 20:52:06
SkoroVítr: třeba moje trávení volného času s kamarády. Například.
 Tojsemnevědělaback Žena33 Kategorie
23.10.2022 20:49:16
Osobně si myslim, že vždy když se zeptáš lidí, které znáš , tak budou většinou na tovjí straně.

Řešil jsem to několikrát.. nepřijímám argument typu "když jsem se ptal/a na názor kamaráda/ky soulasil se mnou.."

Další problém je subjektivnost vnímání a čím starší je vzpomínka na spor nebo cokoi, tím více je vzpomínka subjektivizována.

Pokud se jedná o jasný případ, tak není potřeba moc přemýšlet, např.: na mě se naštvala přítelkyně za to, že jsem vícekrát za sebou neudělal nějakou slíbenou činnost, zapomněl jsem. V tomhle případě byla vina jasně na mojí straně.

Docela by mně zajímalo o jaké konkrétní spory se jedná. Sám jsem si prošel několika dlouholetými vztahy, tak jsem zvědav.
Smajlík  SkoroVítr
23.10.2022 20:41:26
Jednoduché, stačí o tom mluvit.
 Axelson Muž99 Kategorie
23.10.2022 20:33:32
Ak vaša "výmena názorov" trvá dlhšie ako pol hodinu, tak ster na vine obaja.
Smajlík  Fajnšmeker1989 Muž34 Kategorie
23.10.2022 20:06:46
to ti tady neřekneme. Pravdu pro okolí má VŽDY jen ten, kdo ji lépe prodá. Koukni na zprávy. Rozdíl mezi zabitím kolouška na veganské stránce a fatální nehodě na stránkách o dopravní situaci. Možná jsi psychopat možná ne ale určitě ti uražení nic nevyřeší. Buď mluv a řeš nebo si zvykni nebo odejdi. Víc možností stejně časem není :)
 PravdaBoli
23.10.2022 20:03:10
Kdo ví, možná jo.

Cílem konfliktu není vyhrotit spor, ale najít řešení. Když už mám spor, znamená to, že já něco chci, druhý něco chce, a neshodneme se, pak je mu buřt, kdo má větší "právo", chci najít takové řešení, abychom byli spokojení oba.

To, že přemýšlíš, jestli se urazit, je divné, protože smyslem sporu není urážet se, bojovat a vychutnat si to, ale dozvědět se stanoviska a přání druhého a najít řešení pro oba.

Takže asi jo, jsi psychopat.
 Parkaboy plus Muž26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč