Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1204506, vloženo 15.10.2022 20:12:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Maturitní ples
Ahoj, chci se tu svěřit a zeptat se na pár informací.
Ve třídě se bohužel domluvili, že bude maturitní ples. Největší noční můra pro mě. Už se mi o tom i zdálo a je mi z toho blbě. Teď jsem jen ve stresu, že tam musím jít. Do tanečních jsem nechodil, takže tancovat neumím, no a kdybych uměl stejně by se mnou nikdo netancoval. Nejhorší představa je ta, že tam budu muset nastoupit před oči těch lidí a dělat tam nějaký pohyb. Nejhorší je, že já blbec jsem to mohl odmítnout, jen jsem se bál, že budu jediný (jako vždy a skoro ve všem). Jenže asi za týden, když se začal ples řešit, tak to dva kluci odmítli (což jsem nečekal). Jenže já neměl odvahu to odmítnout též. Ve třídě je nás 11 a kdybych nešel ani já, tak by počet činil jen 8 studentů. Takže jsem se bál to odmítnout. Jenže teď už se vybírají peníze a asi už je pozdě to odmítnout. Taktéž fakt, že moje jediná kamarádka chce abych tam šel taky nepřispívá k tomu abych to dokázal odmítnout. Totiž jsem vděčný za to, že se se mnou baví a neskutečně si i rozumíme (byl jsem úplně osamocen - teď mám někoho s kým si fakt rozumím). Takže jí nechci zklamat tím, že tam nepůjdu. Nevím ani co tam budu dělat, nedokážu se s nikým kromě jí bavit ... Taky mám strach z takovýchto akcí, já vlastně na žádné nebyl, ale vím, že se mi takovéto akce nelíbí. Mám v tuto chvíli daleko větší starosti než ten pitomý ples, takže mi to akorát mé negativní nálady násobí. Mohl byste mi někdo prosím shrnout, jak takový ples vypadá a co se tam všechno dělá? Protože já vůbec nemám představu a z toho mi je ještě více blbě. Co byste dělali na mém místě? Chci utéct z tohoto života, jenže to asi nedokážu, takže potřebuji tohle vyřešit.
 GalileoGalifrey Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.10.2022 09:33:00
Díky všem za zprávy, pomohli jste mi.
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
16.10.2022 09:31:42
Opij se.
 Axelson Muž99 Kategorie
15.10.2022 23:13:56
Hele, z pohledu holky řeším podobnou situaci a věř, že kluci to mají úplně v pohodě. Prostě vezmeš nějaký oblek, přinejhorším v půjčovně první, který ti bude. A jdeš, vyřešeno. Co se tam bude tít, to je už jedno a nějak to určitě dopadne.

Teď si vezmi, že holky to mají o 1000% horší, třeba typy jako já. Šaty nenosím, podpatky nad 5cm jsem na sobě v životě neměla. Do tanečních jsem chodila, ale vůbec jsem to nezvládala a nakonec ke mě mistr posílal asistenty, abych klukům nepodupala nohy.

A teď maturák, kde budou všichni učitelé a od holek se očekává, že půjdou vyzvat k tanci učitele. A na mě vyšel matikář, který prý dřív tancoval závodně. Jaké šaty, kde sehnat, jaké boty, naučit se v tom chodit.

Takže ty to máš na háku ;)
 Palekra
15.10.2022 22:12:07
Maturáku se není třeba bát. Znáš snad někoho, kdo na něm měl nějaké extra špatné zážitky? Nepočítám varianty, že se někdo po půlnoci pozvracel na záchodě... to spíš tak nějak patří k věci.

Že dneska někteří neumí v 19 letech ani základy tanců, to je smutné a pro mě nepochopitelné. Sama mám kolem sebe kluky, kteří umí alespoň ty základy, ale většina tancuje dobře a umí vést. Ale uznávám, sociální bublina - taky všechny moje kamarádky uměly v 18 nosit šaty a strávit večer na vysokých podpatcích - a přesto jsou někde asi holky, pro které to je problém.
V tomhle směru mě moc rad nenapadá. Je dost času si to vyzkoušet - jestli tě kamarádka přesvědčuje, ať jdeš, tak se nabízí se domluvit s ní.
Ale i kdyby, nikdo nebude řešit, jak kdo tancuje. Každý bude koukat jen na své dítě/příbuzného a zbytek mu splyne v barevnou skvrnu.

Taky dost záleží, jak si to vlastně zorganizujete - jestli tam budete mít normální kapelu, která bude skutečně hrát taneční hudbu, pak se dá čekat, že na parket budou chodit lidi, co chtějí a umí tancovat. V tom případě je nejlepší jim nepřekážet :)

Nebo si z toho uděláte trsací diskotéku v oblecích (což je dost škoda a vyhazování peněz) a pak bude úplně jedno co umíš/neumíš.

Každopádně je to jen o tvojí hlavě - nikdo tě z toho nebude známkovat ani hodnotit. Vůbec nic špatného nehrozí a to je potřeba si udržet v hlavě.
 Hrmtaa
15.10.2022 21:36:32
Na ten náš jsme měli týden před v tělocvičně nácvik, aby každý věděl kam má jít, holky si vymyslely nějaké procházení a předávání kytek naší třídní... Ale fajn, alespoň každý věděl co má dělat.

Tančení a tanec neřeš, nikdo na tebe nekouká, jen tak choď dle hudby do rytmu a nešlapej na nohy.

Kamarádky si važ, jen z toho co píšeš, kdyby si ji chtěl dát pusu tak mi věř, že ti neuhne ;)
Smajlík  FRNK
15.10.2022 21:06:20
Vzpomněl jsem si na knihu
https://www.databazeknih.cz/knihy/harry-potter-harry-potter-a-ohnivy-pohar-29808
kapitola "Vánoční ples", jak se Harry plesu chce vyhnout a pak toho lituje. To je ze života.
Smajlík  Radič
15.10.2022 20:50:01
Nejde-li o život, jde o hovno.
Předpokládám, že je to váš maturitní ples. Co rodiče? Chystají se tam jít nebo to před nimi chceš utajit?
Hádám, že bude předtančení, to se tě týkat nebude, pak budete nastupovat buď v řadě nebo ve dvojicích, to vás někdo seřadí a dá vám podrobné instrukce, možná budete tancovat s kantory (ty s kantorkami), kantoři taky nebudou moc natěšeni, že se s takovými nemehly musí předvádět a pak bude volná zábava, tanec jen kdo chce. Zkus se neožrat jak prase.
Ta tvá dívenka s tebou asi bude cloumat, že si chce zatancovat.
Někdo ten maturitní ples organizuje, zeptej se jeho (jí) co bude. A s dívenkou se zkus domluvit, že se předtím někde sejdete, pustíte si z nějakého rámusidla hudbu a ona tě pár základních kroků naučí.

Jsou horší věci, třeba když jsem měl odlétat vývrtku. Skákání padákem jsem se naštěstí vyhnul.
http://www.youtube.com/watch?v=F_qMrohT0a4
Smajlík  Radič
15.10.2022 20:32:59
Chtěl jsem ti navrhnout ať se na to vykašleš, ale když tam jdeš kvůli své jediné kamarádce, tak tam asi běž, no... Nevadí, že tam budeš, jak dřevo, hlavně že tam budeš! A co se týká průběhu, tak se podívej na YT, je tam plno videí.
 TVT Muž24 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk