Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203823, vloženo 02.10.2022 03:19:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jen zoufalství
Alkohol je asi demence, ale otvírá nějaké blbé staré vědomí. Aspoň teď chápu, co je pro mě reálně důležité, ale nechci si to takhle připomínat. Je jedno, jestli můj aktuální idol nebo jiný zm*d, nejhorší je vzpomenout si na toho, kdo zapříčinil největší moje neštěstí. Respektive to neví, ale to hnusné, o čem jsem tu kdysi psala, snažila jsem se nějak zapomenout, ale to nezapomeneme nikdy. Šílené. Na chlapovi nezáleží. Záleží na tom, co je tvoje. I kdybych tomu debilovi držku teď nakopala, nic tím nevrátím. Ach jo, proč ty myšlenky.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.10.2022 01:10:51
Pokud tě nezničí cikáni, tak chlast určitě.

Kdybych byl tvůj táta, tak udělám maximum pro to, abys přerušila kontakt s cikány a přestala chlastat. I kdybych si ty cikány s kamarády a odhalenou zbraní u pasu měl obejít, že utečou, když tě zdálky uvidí. A stejně tak si obejít prodejce alkoholu v okolí tvého bydliště a párkrát si počkat na dodávky rohlíku a spol.
Extrémní situace vyžadují extrémní prostředky.

Jsi před hranou sebezničení.
Nic, co bych neviděl. Pohříchu, já už to zpravidla řeším až v té fázi, kdy ženy udělají rozhodnutí abstinovat resp. žít normální život.

Ps: To stále větší padání do militantního feminismu vůči bílým mužům, když vůči cikánům děláš ponižující se a podřízenou otrokyni, radši neřešit.
Stejně tak nebudu hodnotit toho, kdo údajně za něco může, protože i z vlastní praxe vím, že hodnocení bejvalek mají s pravdou společné možná jen jméno dotyčného.
 *Deadcool* Muž33 Kategorie
02.10.2022 20:04:51
jitrnice, jestli máš ráda buddhismus, udivuje mě, že opakovaně píšeš chybně "budhismus". To nesvědčí o jakémkoli vážném zájmu, mj.
Smajlík  Čenda Kurátor
02.10.2022 18:49:19
jitrnice: Já nevím, mě na tom asi přitahuje to riziko, co se jako bude dít. Já nechci, aby se mi něco stalo, a když z někoho tuším, že mi chce ublížit, tak ho neposlechnu, ale když třebajen napíšou v noci, ať jdu ven, tak třeba ze zvědavosti jdu. A dávám si pozor, ale prostě jsem zvědavá, jak to bude probíhat a co mají v plánu a tak. A taky jsem právě vždy ráda, že netrávím čas o samotě. A ještě do toho ta moje blbá zamilovanost no.
Smajlík  Šukar čhave Žena21 Kategorie
02.10.2022 18:00:35
Píšeš níže, že jsou debilové, že toho zneužívají. Kdo je vlastně debil, ten , který zneužívá, nebo i ten který ví, že je zneužíván a přesto se nechá zneužívat, a to tě nechci urazit, často ten zneužívaný nemá sílu odejít. Ty jsi zamilovaná a přitahují tě jak magnet. Já třeba věřím v karmu, jsem sice křesťanka a mám ráda budhismus, věřím tomu, že tu nejsme poprvé a když se mi něco stane, tak si řeknu, že jsem to asi udělala v minulém životě, takhle jsem se zachovala, tak teď jsem to zažila na vlastní kůži, že je to takový splacený dluh z minulosti. I v křesťanství se říká, co zaseješ, to sklidíš. Ty mi připadáš, že hodně riskuješ, chodíš sama na nebezpečná místa, stýkáš se i s lidmi, kteří si moc dovolují. Copak můžeš od nich čekat? Když se postavím doprostřed silnice, kde jede auto za autem, tak je velká pravděpodobnost, že mě něco zajede, tak tam prostě nestojím.
 jitrnice Žena56 Kategorie
02.10.2022 16:33:38
Některý věci člověk nezapomene, no. Pak jde o to jak s tím dále pracovat resp jak se s tím vyrovnat. A to přesně záleží na tom, co se konkrétně stalo. Když nejde být konkrétní, tak třeba na tom příkladě znásilnění, by si člověk odnes, že bude sebou nosit pepřák a že nebude chodit sám. Ta konstruktivita, že existuje do budoucna řešení je takovou slabou náplastí, ale je funkční. Spolu s Dr Časem účinně pomůže.
Ale jak říkám, neznám skutečný důvod. Nevím čeho všeho by se to mohlo teoreticky týkat.
 matouch
02.10.2022 15:57:33
The Dark Side: Díky za názor. Celé jsem to přečetla, přežvýkala, jako to uzavírání se do sebe mi taky na mně někdy vadí, ale přijde mi, že někdy to ani jinak nejde. Nebo taky ti Romové a Romky na mě pořád útočí, tak víš jak. To už jsi pak pořád ve střehu. A jo, tak já mám ráda, když mám někoho ráda. :D Ale debilové toho zneužívají. A pak zase mě naštvou a pak zase se udobří a tak furt dokola. Ale já neumím se chovat zatvrzele. I když je na mě někdo hnusnej, třeba mu to dam najevo, třeba bych mu i facku dala, ale pak si zas řeknu ok, je to kravina, a zase se bavím. A zase mu otevřu cestu, aby to někdy udělal znova. Ale s Romkama se už preventivně nebavím. Nerozeznám je po vzhledu od sebe a vůbec ani nepoznám, která na mě chce útočit a která ne.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
02.10.2022 14:57:18
btw: uzavírání nikam nevede. Kdo tě bude chtít ranit, věř tomu, že si cestu najde ;) Je to spíš znak lidí, co jsou ranění (krátkodobě) nebo mají pocit malosti, strachu a pod (dlouhodobě). Třeba setřást ze sebe strach a být tím kým jsi je fakt osvobozující a boží! Ikdybys byla jen dělník u pásu (jedno z mých bývalých zaměstnání). A to jsem tam dělal mněsíce inkognito jako gamedeveloper a montoval TV pro Sony (páč jsem nouzově potřeboval na nájem), lidi na mě koukali jak z jara. Ale vtipný bylo na tom to, že hlavně volové kariérističtí z managementu měli zkrácený vnímání nejvíc. Ono v podstatě bylo jedno, kde děláš. Lidi jsou stejní a charakter nezměníš, ale ten se neodvýjí podle vzdělání nebo peněz. Člověk by si měl svý hodnoty uvědomovat a umět s němi pracovat - využít je.

Brrrr..... Jdu zas radši flamovat.
Smajlík  The Dark Side Muž43 Kategorie
02.10.2022 14:40:58
Tak třeba ber to tak, že třeba oddanost a poddajnost by měla mít racionální základ. A pokud to je k osobě, tak by měla mít základ v jeho vlastnostech. A okolí, které jej vidí špatně, by na to nemělo mít negativní ani pozitivní vliv. Třeba ženská, kterou přitahuje chlap, jenž je proti všem, má nakročený k tomu, že si rozbije hubu. Ale nutně nemusí.

Občas třeba extrém v podobě rodiče, který příliš rozmazluje dítě, se odráží v chivání potomka tak, že jako vzdor vytváří opačnej extrém. Ber jako příklad třeba osobu Christophera McCandlesse. Rodiče na něj měli nároky, byl to jejich potomek číslo jedna, tak se po něm jednoho dne slehla zem, peníze rozdal, přestože dodělal školu, umřel hladem v divočině, odmítnul všechny nároky které na něj kladli...
https://cs.wikipedia.org/wiki/Christopher_McCandless
Mimochodem výbornej film :P
https://www.csfd.cz/film/229841-utek-do-divociny/prehled/

Já třeba osobně na tobě vidím za tu dobu, co tě tak nějak pozoruji, velkou uzavřenost, ale přitom v určitých situacích poddajnost a přehnané odevzdání. Což je zvláštní, páč jsi schopna sebereflexe a ptáš se proč a jak. Do tupýho člověka máš daleko. Jen se v určitých situacích uzavřeš a slepě se tomu poddáš. Proč, jak... asi záleží na tobě. Zas tak tě neznám a třeba jsem úplně mimo. ;-) Zas mě ber s rezervou.

Dle mýho je otázka, co jako lidi máme od mala výchovou, nebo co člověk získal špatnou zkušeností.

Hele. Ale to není nic špatnýho. Každej mámě něco. Podívej se třeba tady na Čendu Kurátora. On tě evidentně čte. Takže ví, co kde kdy v jakým rozpoložení píšeš, je s tím obeznámenej a pak ti přijde do tý jedný zpovědi, kde si to připouštíš a vypadáš nakřáple, ještě si kopne. Todle třeba když víckrát udělá, je to třeba křivej charakter, kterej je dle mýho horší, než lidi, kteří jsou jen svý a při tom nenapadají nikoho. Což neděláš. Charakter na to nemáš. Empatii máš, ikdyž tak nějak ve svým vlastním vězení. Samozřejmě když se necháš stáhnout, může se stát, že se staneš něčím nástrojem... Ale otázkou je, zda je to to, co chceš a neudělá ti to život peklem ;)
 The Dark Side Muž43 Kategorie
02.10.2022 14:12:28
dávám za pravdu čendovi, tohle jsou opravdu fantasmagorické výplody, o to horší jestli to má opravdu reálný základ.
 achji
02.10.2022 11:18:02
caudemente:
Smajlík  Čenda Kurátor
02.10.2022 11:15:54
caudemente: Asi tak nějak.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
02.10.2022 11:10:48
Čenda Kurátor rekl tupej dement kterej hovno zazil
Smajlík  caudemente
02.10.2022 09:32:03
To ale nejde, protože jediný, kdo ti působí neštěstí, jsi ty.
 leafroller Muž26 Kategorie
02.10.2022 09:10:19
Čenda Kurátor: Nepiš sem nesmysly, používej filtr.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
02.10.2022 08:16:01
Já se divím, jakou pozornost zde ta tvoje zdejší nereálná a absurdní vypisování poutají. I když si o Zpovědnici rozhodně nemyslím kdovíco. Několikrát denně všemožné nesmysly tohoto typu, kde nic není k řešení a k vyřešení, příběhy, které omlouvá jedině to, že se nikdy nestaly. Snažím se většinou tvé produkty vůbec nečíst, podobně jako Pragmatixe. Dodnes se mi hnusí, jak jsi tu řádila dlouho s profilem Aninka Putinka, kde roli, kterou hrají ve tvých aktuálních textových srancích Romové, hrál Vladimir Putin. Tvá dg. by mě zajímala, musí to být něco šíleného.
 Čenda Kurátor
02.10.2022 07:11:59
Můžeš už jít prosím tě na terapii? Děkuji
 Ththr
02.10.2022 04:46:07
The Dark Side: No jo, protože nejistota. A vůbec ten pocit, jak jsi jednal. Ale ono je to podobně, jak když někdo ti zmáčkne ruku na spoušti a ty někoho zastřelíš. Co se dá dělat.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
02.10.2022 04:42:22
Tak veci nejsou o tom, ze ti maji neco davat, nebo muzou ci nemuzou neco dat. Nezalezi na nich, ale zalezi na tobe, co si z toho vezmes. Vzdy zalezi hlavne na tobe. Vytetuj si to za usi :-P

Treba bych zacal u toho tvyho "proklinat" a poradne popremyslel, proc to tak citim a pod.
 The Dark Side Muž43 Kategorie
02.10.2022 04:29:55
The Dark Side: Toto je trochu složitější. Nikdy o tom nechci psát na Zpovědnici. Poučit nevím jak, říkám, že jiným se to nestane zrovna tak. Víš, jaká je to souhra náhod vše? Proto ani nevěřím, že to byla náhoda. A pak nastává ta otázka, k čemu to jako bylo... Bojím se, že se budu jednou hrozně proklínat. I když nikdy nevíš dopředu, která možnost je ta nejhorší.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
02.10.2022 04:27:33
"Co ti třeba může dát..."
Pouceni? Myslenky ohledne prevence a kam by se mel ubirat muj zivot?

Treba se jen zacinas mit vic rada :-P Tak si mozek vzpomene na lecos...
 The Dark Side Muž43 Kategorie
02.10.2022 04:23:49
"Přitom já to nezapříčinila. Jedině na to zase nemyslet, jiný lék není."

jeste jedna vec. Kdyz se budu vecer flakat v pochybnych ctvrtich, kde me nekdo prepadne.... jo. To bych si nezapricinil. Ale to neznamena, ze se nemuzu poucit. Pointa je, ze veci nelze posuzovat dle toho, zda za ne muzu nebo ne.
 The Dark Side Muž43 Kategorie
02.10.2022 04:23:08
The Dark Side: Já nechci, aby mi tohle něco dávalo. Jen mi to vzalo strach z něčeho jiného, ale nedalo mi to vůbec nic dobrého. Co ti třeba může dát, když tě nějaký zm*d znásilní? A to teda není to nejhorší. Jen příklad. No nic, taky budu radši, když to dneska zaspím. Tak dobrou noc.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
02.10.2022 04:18:24
ps: věci, na který nemyslíš ti nic nedají!
Smajlík  The Dark Side Muž43 Kategorie
02.10.2022 04:17:17
taky to ber tak, že život není rovnice. Ani jej nemůžeš normovat. Zrovna dnes večer, jsem náhodou při procházce se psem přemýšlel, že člověk je zvláštní tvor. Po tom co se s věcma vyrovnáš, občas se ti část tvýho života zdá jako vzpomínka. Jakoby zážitek, který ani nebyl tvým životem. Něco, co ti připadne ok, když bys to viděla třeba v nějakým filmu v tv. Jak to může být ten stejnej člověk? Ale přitom sama víš, že to je část tebe, která tě dělá jinou. Mohli by tomu ostatní rozumět, když sám sotva tomu rozumíš a druzí takové věci nechcou ani slyšet, přestože ses s tím naučila žít?

Ale at se ti stane v životě cokoli, nikdy to neomlouvá tvé vlastní činy. A čím vzdálenější od normálu se ti to jeví, tím to byla delší cesta.

Ale spíš jen myšlenky na cestě. nj. Tak fajn noc :-D
 The Dark Side Muž43 Kategorie
02.10.2022 04:11:27
The Dark Side: Tady toto je divná zkušenost, to mi nic nedá! Ale pravda je, že nejsem jediná. Ale nemohla to být náhoda, tak nechápu, k čemu tohle jsem měla zapotřebí. Vždy si něco přeju a splní se to přesně jak nechci. Nikdy se nedá říct, že tohle bylo dobře. Přitom já to nezapříčinila. Jedině na to zase nemyslet, jiný lék není.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
02.10.2022 04:03:06
no, hele. Jiní zažili něco jinýho a nemyslím, že by neznali ten moment, kdy se ptáš "proč já?". Občas je ta cesta dlouhá, na první pohled bez cíle nebo odpočinku, ale určitě tě kolikrát ještě příjemně překvapí. A nikdy to nebude o tom, že druzí mají něco jinýho. A věř, že druzí si taky mohli zažít dost peklo, jen se s věcma každej vyrovnáváme jinak.

Vždy budou momenty, kdy nebudeš vědět kudy kam, stejně jako když vše kolem zčerná. Ale nemyslím, že lze z toho udělat smysl života, nebo jeho náplň. To je spíš alibismus toho, že nemůžeš. Ale to k člověku patří.

Ale sám nevím. Já sám na tyhle věci vyzrál tak, že mlátím hlavou do zdi, dokud nepovolí. Sice by na to asi měli být prášky, ale e e!!!

Na to sotva vidím. Tak spi!
 The Dark Side Muž43 Kategorie
02.10.2022 03:48:15
The Dark Side: Ale proč to muselo být? Asi to mělo svůj význam, ale přijde mi to hrozně kruté. Mělo vše být úplně jinak. Jiní toto zažít nemuseli.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
02.10.2022 03:45:03
Nene. Tím, že nabiješ držku minulosti, budoucnost lepší neuděláš. Není to snad vždy o tom pádu a umění zas a znovu vstávat? Bez ega, s pokorou a cílem překonávání vlastních hranic?
Smajlík  The Dark Side Muž43 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk