Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203822, vloženo 02.10.2022 03:07:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
nemá to smysl
Můj život je absolutní propad, nula, nic, nejraději bych to ukončil, teď hned ale nemám na to, jsem slaboch, mám pocit viny vůči rodině, proto radši budu trpět do jejích skonání a pak si to hodím anebo skočím.


Tenhle život je těžká smůla a bude to horší, když má člověk možnost se vcítit do druhých a vnímat veškeré maličkosti a přenést si je do reality, tak je totálně odrovnaný, totální troska a dnešní svět ho vyřadí. To člověk nemá šanci unést, když je na to všechno sám.

Sebelítost, ale co, je mi to jedno, ulevím si dneska, musím to nějak ventilovat, nejde to jinak, tady je stejně banda debílků, nikdo to nepochopí, protože to necítí, nechápe stejně to nemám komu říct tak čus.
 tvaprezdivka Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.10.2022 13:33:26
Pokud ti to aspoň trošku pomůže, klidně se dneska utápěj v sebelítosti. Ale zítra se zvedni a ukliď ten nepořádek, co máš v hlavě. Tohle trápení je jen tvá volba a buď se své vnímání pokusíš (třeba s pomocí) změnit, anebo se holt budeš trápit dál.

Co přesně myslím tím "vcítit se do druhých, vnímat maličkosti a přenést je do reality"? Přestože jsem jen jeden z bandy debílků, tak mě pár možností napadlo, ale vše to jsou jen domněnky. To, že nemluvíš konkrétně jen dokazuje, že ani sám pořádně nevíš, kde je problém. Jen emoce. A nespecifikované emoce, nezařazené do škatulky.. to je zlo. V tomto případě pomáhá, když věci pojmenujeme.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
02.10.2022 11:04:06
Tak jo, ulevilo se ti.
 je-mu-ji Muž55 Kategorie
02.10.2022 10:31:33
Jsme lidské bytosti jako tvá rodina. Představ si, jak své rodině řekneš, že jsou banda debílků, protože s nima musíš být. Najdi vztah k lidem, životu a tvůj život může být naprosto jiný.
 Špenátová
02.10.2022 10:29:10
Hele, když máš sílu na opovrhování, nebude to s tebou tak zlý.
Tak se přestaň litovat a vzmuž se.

Pa
<3
 arachnofobka Žena34 Kategorie
02.10.2022 07:40:59
Pobavilo:-)hehe Ale silná osobnost tě vysměje.
Smajlík  Přezdívka
02.10.2022 06:48:55
Sebelítost je jeden z nejhorších jedů, naopak, dotýká se mě, jak dělá z lidí otroky pocitu oběti. Jedné z mála roli v životě, ve které nemáš moc nad vlastním životem. Ona psychologie funguje docela bezchybně, do jaké role se postavíš, v takové roli budeš, a co budeš promlouvat, to se Ti bude dít. Takže teď je to na Tobě.
Smajlík  VílaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč