Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203808, vloženo 01.10.2022 20:25:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Samotářatví nebo jen aktuální potřeba
Před rokem, když bylo po dlouhé době možnost nějak přirozeně navazovat sociální vztahy, nemohl jsem si to vynachválit, že jsem konečně mezi lidmi, že je konečně mohu poznávat, dokonce ti lidé byli fajn. O to to bylo lepší. Opravdu jsem si to užíval a využíval každé příležitosti, kdy šlo s někým si popovídat.

Zatímco teď je to přesně naopak. Lidi všude, už mi to vadí. Není kam se schovat, všude ruch, hluk a lidi. Kdybych měl pro sebe alespoň jednu malou místnost, kde bych mohl být sám, když bych potřeboval... obávám se, že aktuálně bych tam trávil veškerý volný čas. Na druhou stranu bych to opravdu potřeboval. Protože už jsem z těch interakcí podrážděný a vůbec se mi nechce se vracet zas na tu kolej. Ač jsem na koleji strávil drtivou většinu minulého roku.

Že bych byl samotář? Nebo mám jen takové období? Těžko říct. Ale nic moc s tím nenadělm. Budu jen respektovat intuici a budu se pokoušet trávit čas někde uklizený.
 Katedra psychologie E-MAIL:   Muž22 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.10.2022 07:47:56
Třeba to je tou očekávanou změnou.
Jinak já upřímně bývám na kolejích naopak víc sám, než všude jinde. Sice když vylezu, tak jsou všude lidi, ale jsem mezi nimi anonymní - znám tu jen pár spolužáků. Proto pokud chci být opravdu sám, tak se jdu projít.
 Jackie Stewart Muž24 Kategorie
01.10.2022 23:04:59
tak se zavři na toaletu, sedni na to prkýnko, vem si knížku a je to ne? Na koleji musí bejt hajzliků, že by měl člověk co číst celý den i bez knížky.
Navíc zde není nutné přerušovat četbu psychologie, pokud se chceš zrovna vyprazdňovat.
Takže máš tři v jednom - čtení, upouštění a překvapení co z tebe zrovna vypadne...
Smajlík  hominid Muž40 Kategorie
01.10.2022 22:00:23
Možná si jen potřebuješ zvyknout, že jsi znovu na koleji. Jinak, myslím, že každý občas potřebuje být na chvíli sám a nemusí být nutně hned samotář, pokud ti na koleji není dobře tak zkus najít nějaké jiné místo, kde tolik lidí není, nebo tam lidi jsou, ale nejsou tak hluční (knihovna, nějaká větší kavárna, kde mají stoly daleko od sebe, nebo nějaké místo venku, které je trošku dál od centra atd.) Mě jinak taky dost pomáhají sluchátka, s těmi dokážu ignorovat i uřvaný lidi v MHD nebo vlaku. Určitě něco najdeš.
Smajlík  Sad Sunset Žena22 Kategorie
01.10.2022 20:52:55
Já jsem vždycky chtěl v každém městě mít nějakou budou, v té budově místnost, ve které bych se na chvilku vyhnul všemu tomu ruchu. Takhle občas musím vlézt někomu do dvora, nebo toaletu, či někam do úzké uličky, abych si odpočinul.
 qap Muž30 Kategorie
01.10.2022 20:40:39
Střídají to podle toho jak to cítíš. S lidmi a sám
 je-mu-ji Muž55 Kategorie
01.10.2022 20:38:00
:D no hele a napadlo te ze jsou lidi blby dementi? takze kdyz ses mezi nima dyl, tak ti z toho jde hlava kolem... ja mam taky psychologii a je to tak lol
Smajlík  hazenivajicek
01.10.2022 20:31:53
Studovat psychologii a nesnášet společenské interakce je dost k ničemu.
 Čenda KurátorPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk