Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203788, vloženo 01.10.2022 15:04:12 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nesnáším vlaky
Ahoj. Mám problém s tím, že nesnáším vlaky a nerad nimy jezdím. Vždy mají šilené zpoždění, je to drahý a je tam narváno (a výluky jsou také sranda). Bohužel je to jediný způsob, jak se dostanu nejrychleji do školy. Většinou vedle mě sedí nějaký exot, co musí celou dobu telefonovat o studiu v Bulharsku, jako včera jeden borec. Ale nejhorší jsou cikánky s uřvanými dětmi, důchodci a když je třeba vlak ucpaný a neni pohybu, průvodčí si mě najde a chce lístek. Navíc mi někdy nejdou otevřít dveře nebo okno a mně je blbě.
 Vlakofob Muž16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.10.2022 17:30:45
Řekl bych, že to bude spíš problém kraje, ve kterém se pohybuješ. Prostě některé vlaky jsou horší, než jiné, a to z důvodu typu lidí, kteří s nimi jezdí... Ale nevěš hlavu. Jsi mladý a brzy se jistě přestěhuješ někam, kde budeš spokojenější. :-)
 JsemFirzen
01.10.2022 22:18:51
Jsou horší věci než to, co popisuješ. Třeba kupé s exotem, cigánkou, zpoceným důchodcem, k tomu ucpaná chodba, takže nemůžeš utýct, olem toho ještě aspoň matka s kočárkem a fanoušek Sparty jedoucí na zápas. To všecko v jednom kupéčku a do toho ti přijde průvodčí s tím, že chce lístek...
Buď sakra chlap a ne ufňukaná slečínka!
 Král Lofasů revival Muž34 Kategorie
01.10.2022 21:03:56
Vlaky jsou dobrý jen dálkový, třeba mezi Prahou a Brnem, jinak to také nesnáším, v zimě přetopeno, v létě otevřená okna, divný lidi, hluk. Snad jedině, když člověk jede vlakem a potřebuje převézt kolo.
 MuleMule
01.10.2022 15:29:49
Vlaky za nic nemůžou, problém jsou ti dementi a spratci v něm. A za zpoždění taky nemůžou, jsou to jinak nádherné a dokonalé mašiny!
Smajlík  Peršing163
01.10.2022 15:09:01
Souhlasim, je to extrem.

Pokud muzes, tak vzdy ber LeoExpress. No ne vzdy to jde.
 rukaukaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk