Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203767, vloženo 01.10.2022 00:57:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pro nadšence s ŘP
Tvé rozhřešení
Zde v USA je naprosto běžné, že ŘP dělají i dost přes 80 let staří lidé. Bez ŘP jsou tu v USA v hajzlu. Nejen že se nedostanou na nákup, ale ani k lékaři, babičky se nedostanou na pokec a drby s jinou...a dědové na golf nebo kuželky. Bez auta tu nelze ani do nejbližšího obchodu. Snad vopravdu velkých městech...městských aglomeracích....
Ne, netřeba zdravotních prohlídek. Člověk co vidí nemá problém. Pokud má nařízené brýle, měl by je mít. Je to JEHO OSOBNÍ BEZPEČNOST. Nikoho neohrožuje. Pravda v totalitách to tak být nemůže. Tady, nebudete věřit i 86 letá staařenka MÁ SVÁ práva.
Pokud mně někde změří kamera že jedy příliš a přijde mi pokuta, hravě ji u soudu napadnu.
Spor hravě i vyhraju. Pokud mně jeden polda schovaný za stromem, rohem, změří a jakýsi o kilometry jinde pokutuje, vůbec bych se s ním nebavil a stěžoval bych si že mně zdržel a že za to chci zaplatit. U vás je to asi jinak a od dob VB a SNB se toho asi moc nezměnilo.


Tedy pokud tomu chtějí věnovat celé dopoledne nebo odpoledne. Test na jednom listě s asi dvaceti otázkami a jednou křižovatkou s hlavní a vedlejší (taky proč do toho motat tramvaje a vlaky, kola a jiné nesmysly které tu ani nejezdí...)
TEST věřím že může trvat i s použitím záchoda snad 60 minut. Jízda ve svém či s jejich autem a s automatickou převodovkou bývá 30-40 minut. Pak vám zkontrolují oči na speciálním a chytrém kukátku... a pak se už jen na ten řidičák vyfotíte. KAKAYA Anarchya. A stačí to. A že bychom se tu na silnicích a dánicích navzájem vybíjeli v nehodách, bych rozhodně neřekl. A přál bych Vám vidět jet 16 letého s čerstvým ŘP a s několika holkama v autě jak jede po dálnici.

Ty holky by s ním ovšem ani nejely kdyby riskoval. Můžete si ho porovnat s řidičem z Čech.
Neuvěřili byste.
Jinak si mladí dělají ŘP v rámci základní školy už v 15ti letech (v 9.třídě), zdarma a v 16.ti letech jim ho předají. Holky drtivou většinou kupují menší, nové nejeté auta zářivých barev, kluci ojetiny, sporťáky často v žalostném stavu,,, mnozí naopak,
Ne žádné povinné tech prohlídky se v USA neujaly, ne nemáme ani technické průkazy (i to k Vám do Evropy za padesát let dorazí, ale zatím se neví proč jsou ty prohlídky nesmyslné) ŘP je taky průkaz totožnosti. Občanky se nějak neujaly. Žiju ve svobodné zemi a dám si po obědě stejně jako policajt pár piv. A pokud toho policajta nechci nasrat aby se nemusel za mnou vydat, jedu na 55 mil/hod úseku dálnice max 70. Tedy jako slušný člověk a ani si mně nevšimne. Nejezdím jak hovado, a když jede v nejrychlejším pruhu děda s telefonem na uchu, netroubím jak kreten a objedu ho.

V Evropě? Neslýchané !!! Ovšem Evropa ani jen EU není svobodné území. Pravda v Evropě se musí dodržovat jejich předpisy, v USA zas jejich. Tak už to chodí. Byl jsem teď v srpnu na dovolené v CZ. Obdivoval jsem krajinu, hory, kostely, kláštery, zámky nikoli, jsou dokonale rozkradené a zajímá mně jen český středověk, tedy hrady. Obrazové galerie z hradů ale i zámků jsou definitivně v zahraničí a asi je to dobře. Oni si je už ochrání.

Ta příroda a hory, to je úžasné. Nádherné kostely, soukromé památky pečlivě střežené, dají se vidět skvosty historie. Pracuji i na historické knize s bohatými ilustracemi. Česko má úchvatné památky, třeba i dokument o existenci Ježíše Krista. Který přinesli Evangelisté pár dní po Ježíšově zmrtvýchvstání.
 Quakie E-MAIL:   Muž76 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.02.2023 14:53:26
To je snad poprvé, co vidím, že by někdo reagoval na čtyři měsíce starou zpověď :D
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
03.02.2023 13:22:33
Pravda o místním pisálkovi Quakie: Quakie je znám též jako monopost32 nebo quasimodo. Já osobně mu říkám "kvasíkl". Furt nás krmí kecama, jak žije na Floridě a má hromadu peněz a investic a kdesicosi.

Pravda je taková, že jde o běžného českého důchodce, který žije v Mostě v 1+1 a stěží cvakne nájem. Prostě mu to leze na mozek a tak tady furt v každý odpovědi vykládá, jak žije v jůesej.

Kvasíku neztrapňuj se tady, všichni tě známe a tvojí Milenu taky!
Smajlík  Ave Já
01.10.2022 22:54:47
Po povídání zapšklého senilního starce se podívejme na tvrdá čísla.
V EU má cca 0,5% všech úmtrí příčinu v dopravních nehodách. V USA je to 1,3 %.
Relativní počet smrtelných nehod je tedy v skoro USA 3x vyšší než v zemích EU.
Ano, u nás je to skoro 0,6 %, v Německu lehce přes 0,35 %.

"Pokud má nařízené brýle, měl by je mít. Je to JEHO OSOBNÍ BEZPEČNOST. Nikoho neohrožujeL"
Řidič, který nevidí, rozhodně není nebezpečím pouze pro sebe, ale bezprostředně ohrožuje i ostatní.

"Zde v USA je naprosto běžné, že ŘP dělají i dost přes 80 let staří lidé. Bez ŘP jsou tu v USA v hajzlu. Nejen že se nedostanou na nákup, ale ani k lékaři, babičky se nedostanou na pokec a drby s jinou...a dědové na golf nebo kuželky. Bez auta tu nelze ani do nejbližšího obchodu. Snad vopravdu velkých městech...městských aglomeracích...."
Ne, není to běžné ani v USA. BTW, jak ti osmdesátiletí novopečení řidiči dokázali přežít 80 let, když bez ŘP jsou úplně v hajzlu? 80 let nebyli a najednou jsou?

"Ty holky by s ním ovšem ani nejely kdyby riskoval."
viz výše. Ty voje bulíky, už je mám zase na nose.

"Nejezdím jak hovado, a když jede v nejrychlejším pruhu děda s telefonem na uchu, netroubím jak kreten a objedu ho."
Tohle je dané rozdílností pravidel. My nemáme nic jako rychlý/pomalý pruh. U nás lze předjíždět pouze vlevo a zároveň jiný než pravý pruh slouží výhradně pro předjíždění. Čili "objet" pomalého strejdu pravým pruhem znamená porušení pravidel. Stejně tak jízda pomalého strejdy znamená porušení pravidel provozu.

Ano, způsob provádění STK je buzerační zhůvěřilost.
Ano, způsob práce některých zkušebních komisařů u nás je naprosto zoufalý a vůbec neodráží realitu silničního provozu.

V USA jsou jiná auta, jiné silnice i jiný provoz a nelze pravidla provozu bez úprav jednoduše přenášet do podmínek jiného kontinentu. Liší se zejména šířkou silnic, poloměrem zatáček atp.. V USA nenajdeš nic jako historická centra italských měst, silnice v trasách cest z dob Marie Terezie a tomu odpovídající směrové a šířkové poměry. Provoz v USA je výrazně pomalejší než u nás etc.
 Cien
01.10.2022 11:39:06
Mně teda přišlo že v USA dodržovali řidiči rychlost daleko castejc než v ČR. A to jsem tam pár tisíc km najel.

Ale techničák bych taky zrušil. Případně aspoň zjednodusil, že stačí potvrzení servisu, kam to člověk stejně cca jednou ročně dává.
 libik Muž34 Kategorie
01.10.2022 11:17:12
Proto je v USA tolik obézních lidí, když si i kvůli nákupu přes ulici vezmou auto :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
01.10.2022 11:07:48
A jak to tam máte se závistivci, je to stejné jako v ČR?
Mě by to taky bavilo dělat si z toho prču, kdybych byl venku.

VB + SNB: musel jsem se zasmát. Výstižné. Nicméně po revoluci nebyla na vnitru žádná změna a ty metody pak učí mladé.

Příroda v ČR: pamatuji si dobře, jde o liberecko? Pak ti rozumím, kopecky jsou úchvatné. Jezdím do Lužických hor, mám tu zahradu. Jsou tu kopce, pískovcové skály, jezera, potoky, bažiny, lesy..

Co jsem tak jezdil prstem po mapě, asi by se mi líbila příroda v Coloradu, tam bych si našel to své.
 matouch
01.10.2022 10:42:14
Zajímavé, že v americe máš klávesnici s českou diakritikou.
Smajlík  jiRka
01.10.2022 09:18:51
Nevymýšlej si a radši ve své garsonce nezateplené v Chodově už dej radiátor na jedničku! Pomůže to bludům.
Smajlík  Hagar Egyptská Žena27 Kategorie
01.10.2022 08:01:22
https://1url.cz/brllS
Smajlík  Radič
01.10.2022 07:31:03
Nepsal jsi ti kdysi náhodou, že máš neléčitelný zelený zákal (jo napsal 1106971). Dál to nemá cenu komentovat, pač je to celý hrozný bullshit.
Smajlík  Van Generator Muž30 Kategorie
01.10.2022 02:47:10
Nečetl jsem to, nezajímá mě to. Ale už tě tady delší dobu registruju.
Pořád tu machruješ, jak se v jůesej skvělě žije a že je tam vše boží.

Proč teda sakra trávíš svůj život na české zpovědici?
 jiRka
01.10.2022 01:46:14
86 letá staařenka
15ti letech
v 16.ti letech jim ho předají.

Pokud nám chceš kázat, nauč se náš jazyk. Máš tam plno gramatických chyb.
Smajlík  Český jazykPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk