Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203756, vloženo 30.09.2022 19:39:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
sen kterej s vama zustane skrz den
jednou za cas mam sen, kterej se mnou zustane a nemuzu se ho zbavit skrz den, vetsinou kvuli pocitu, co to ve me necha

dneska se mi zdalo, jak mi nejaka holka rikala "chci ti pomoct stat se chlapem, kterym se chces stat" a zaroven sem videl, ze se ji libim i takhle jak sem - proste ve me videla ten potencial... a pak se nechala trochu skrtit, kdyz jsme na to hupsli (spis drzet pod krkem, nez skrtit)

brrrr se toho nemuzu zbavit
 hazenivajicek Muž32  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.09.2022 21:40:05
Já dneska byl člen nějakého scifi teamu a měl jsem za úkol donést z obřího baráku plného zombies nějaké artefakty a dostat je na svou mateřskou loď :D
Byl tam ale nějaký nebinární protivník, který ty věci měl sebrat pro jinou stranu a chtěl mě klidně při tom i zabít. Dopadlo to tak, že se tato část mise povedla, ale když jsme už odlétali od toho místa, ten protivník nám byl nějak furt v patách, protože uměl létat a střílel po nás.. pak jsem viděl jak ta loď zažívá silné poškození, a museli jsme přistát na střeše nějakého mrakodrapu a opravit to.. jenže já cítil, že nepřítel se k nám blížil a chce nás zničit. Dál už nevím, to jsem probudil .

A probudil jsem se zmatený a cítil se jako sjetý. Taky mi můj a obecně život co běžně zažíváme, přišel strašně nudný, neakční a přízemní. No oproti tomu snu ( většinu mám takovéto) je ten život skutečně nudný a o ničem. Takže přes den jsem přemýšlel, jak být vděčný za to co mám, a jak být uspokojen s tou přízemnosti a neakčností, popřípadě jak mohu lépe uspokojit svou touhu po akci.
Smajlík  Musicianssfit
30.09.2022 20:05:14
Mně se zase nedávno zdálo, jak jsem bloudila v cizím městě. Miluju takové sny, když poznávám neznámá velká starobylá města s různými spletitými uličkami a jsou tam i nějaké monumentální budovy. Chtěla bych to častěji zažívat i v realitě, protože vždy je mi líto, že ten sen skonćil.
 Šukar čhave Žena21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2