Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203738, vloženo 30.09.2022 13:31:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nevím si rady s jde o kamarádku
Ahoj všichni,

už to tady určitě bylo mnohokrát. Znám jednu úžasnou holku, je to cca 4 měsíce co se známe a bavíme se. Je zadaná a já jsem se do ní postupem času zamiloval. Samozřejmě o tom ví, řekl jsem jí to mnohokrát a ani to jí neodradilo. Teď naposledy v kavárně už jsem se neudržel a dal jsem jí pusu. Nebylo to žádné líbání, prostě pusa a i když měla možnost uhnout i když v tom si nejsem jistý bylo to fakt spontánní tak neuhla. Aspoň mi to tak přišlo. Pak jsme si o tom psali a já jsem jí řekl, že to byla blbost a neměl bych to už dělat i když jsem nad tím v tu chvíli ani nepřemýšlel a nemohl jsem si prostě pomoct.
Napsal jsem jí, že ji mám strašně moc rád, ale že každý chceme úplně něco jiného, že je zadaná a já bych jí chtěl mít pro sebe. Takže jsem jí řekl, že si to zkusím urovnat v hlavě a potřebuju pauzu abych se z toho nějakým způsobem dostal.

Její reakci jsem nečekal. Napsala mi, že ať to ani nezkouším, že jsem jí řekl, že jí nikdy neopustím a že mě má moc ráda a nechce beze mě být a že sama má v hlavě zmatek. Říká mi, že jsem jí tímto zklamal.

Nevím co si o tom mám myslet. Pak jsem začal otáčet, že bych to ještě nějak zkusil a tím jsem podle mě ze sebe udělal akorát před ní blbce, že jí taky nedokážu opustit a má mě jistého dá se říct. Ale je to opravdu tak, teď si nedokážu představit být bez ní i když bych to měl jako chlap překousnout.

Nevím si rady jak pokračovat.
 Antoniiiiiio994 Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.10.2022 10:23:28
hazenivajicek, před týdnem jsme se ženou oslavili patnácté výročí.....takže co bys řekl....
 leafroller Muž21 Kategorie
30.09.2022 18:34:56
Já spíš nechápu, co to proboha na tebe jako zkouší. Jak si někdo může dovolit postavit se za každou cenu do centra veškerého dění. Ano, možná jsi jí někdy řekl, že tu pro ni budeš. Ale kdyby za něco stála a urovnala si ten bordel, co má v hlavě, tak ti řekne, že ti ten prostor dá. Protože ví, že se potřebuješ posunout dál. "Zklamal" no fuj, je mi z toho až špatně :D

A jo, udělal jsi ze sebe trošku pitomce. Vždycky si stůj za svým. Co se týká téhle holky, platí to dvojnásob. Je to úplně skvělý materiál na manipulaci typu "sebrali mi hračku, s kterou jsem si nehrála a já ji chci zpět"
 Jedna frajerka Žena22 Kategorie
30.09.2022 18:10:38
leafroller: tak autor zatim nedostal ale mozna by potreboval dostat, je ti fakt 26? vypadas trochu na vic, ja chci mit taky takovy fousy (a to je mi o pet vic nez tobe)
 hazenivajicek
30.09.2022 18:04:33
Já jsem pochopil hlavně to, že autor zpovědi si nepřišel pro řadu. Přišel si pro potvrzení svých názorů. A to dostal.
Smajlík  leafroller Muž21 Kategorie
30.09.2022 18:00:15
hazenivajicek: Ne, jen miluju jak je to tady pestré...co se člověk všechno nedozví
Smajlík  Loca Loca Žena98 Kategorie
30.09.2022 17:56:19
Loca Loca: tak musi to bejt rychle, idealne behem prvnich 5 schuzek... cim dyl je ten sex odlozenej, tim spis te bude mit za kamarada... kdyz to je raz dva BUM a sup ho dovnitr tak se kolem tebe bude tocit ona! asi ses holka a nasralo te, ze nekdo rika, jak to je! asi si nekomu nedavno dala moc brzo a on te nechce! tak mas potrebu me komentovat
Smajlík  hazenivajicek
30.09.2022 17:53:45
hazenivajicek: Na tohle jsi přišel sám jo
 Loca Loca Žena98 Kategorie
30.09.2022 17:47:54
no na to je uplne jednoducha odpoved, ale vetsina chlapu to nechce slyset...

dokud se s ni nevyspis, tak jste kamaradi... tady jde vylozene o chemii v mozku zensky... zatim te vidi jako kamarada, kdyby ses s ni vyspal, precvakne ji mozek a zacne na ni kricet "BACHA TED TE MOZNA OPLODNIL A TAK HO NESMIS NECHAT UTECT" a bum, uz nejste kamaradi, uz je to i mozna neco vic
Smajlík  hazenivajicek
30.09.2022 17:43:39
Není vůbec zač. Přeji ti hodně štěstí v životě!
Leaf: Máš pravdu. Je to zamilovanost. O lásce se dá mluvit, až když toho člověka znáš dlouho, víš o něm skoro všechno a i tak cítíš, že je to člověk, bez kterého nechceš žít. Oni se znají relativně chvilku. Co můžeš o tom druhém vědět po několika měsících? Že se ti líbí a dobře se ti s ním povídá? Ano, příště se budu snažit použít důstojnější výraz. Myslím, že důležité ale je, že jsme se pochopili. :-)
 Nic
30.09.2022 17:14:52
Ty seš blbej že za ni lezeš jako pes a ona je blba že to hraje na obě strany, z jednoho děla paroháče tím že se potají schází s druhým kterému dává falešnou naději protože se ji libi pozornost. Takovou cácoru bych poslal do prdele.
 Sigma Wolf
30.09.2022 17:08:09
Nic:

Díky za tvoje názory. Vzal jsem si z nich nejvíc. Asi i tím, že jsi zažila úplně to stejné. Teď si nechám den na rozmyšlenou a rozseknu to.
 Antoniiiiiiiio994
30.09.2022 17:07:46
Potom to ale není láska. A mimochodem výraz "dostat někoho" je v oblasti vztahů opravdu odporný.
 leafroller Muž21 Kategorie
30.09.2022 17:02:37
Leafroller: Trošku mě chytáš za slovo. Myslíš, že mu bude stačit role kamaráda, když je do ní zamilovaný? Stejně bude přemýšlet, jak to udělat, aby ji dostal. Pak na to bude myslet a trápit se. Pokud není na 100 % přesvědčený, že ji dokáže vnímat jenom jako kamarádku, radši by se měl na chvilku vzdálit, jinak se tím bude užírat. A to je život na nic. Mám jednoho známého, který taky takhle myslí na holku, kamarádsky si s ní píše, i když ji miluje, ona má jiného a užívá si, jak s ním manipuluje. A on je z toho na prášky. Pořád doufá, že ho bude chtít, analyzuje každé slovo a je z toho zoufalý. Přitom je to normální pohledný a hodný kluk. Já jen nechci, aby dotyčný Antonio dopadl stejně. Pokud se nas to dokáže povznést, nechť přátelství vzkvétá. :-)
 Nic
30.09.2022 16:51:26
Jak by mohl ztrácet čas s kamarádkou? V čem ta ztráta času spočívá?
Smajlík  leafroller Muž21 Kategorie
30.09.2022 15:52:20
Leafroller: A myslíš, že by jí měl dokazovat lásku? Nebylo by lepší jít si vlastní cestou? Co když s ním bude akorát manipulovat a on s ní bude ztrácet čas?
 Nic
30.09.2022 15:41:29
To znám. Myslím, že dost lidí si prošlo podobnou situací. A říkám to nerad. To není holka pro tebe. Láska je slepá. Čím dřív to ukončíš, tím líp pro tebe. Má kluka a nemá cenu to lámat přes koleno. Kdyby tě milovala, rozejde se s ním. Možná jen nechce být ve vztahu ta špatná. Ženský jsou rafinovaný. Bude tě to bolet. Ale jen chvíli. A přejde to. Nezapomeneš. Ale zároveň, co čekáš na ní, ti utíkají příležitosti. Nejvíc by mě mrzela ztráta času. Když jí teď necháš jít, tím líp. Pro tebe. Třeba se po letech setkáte a bude to mnohem lepší. Měj se.
 Ghost532 Muž36 Kategorie
30.09.2022 15:40:01
Někteří lidé jsou takoví emoční upíři. Je to hnusný, ale jsme lidi, no. Taky jsem se jednou zamilovala do kluka, který na mě hrál něco takového, také byl zadaný. Není to fér.

Chce vás oba. Mít Tě v záloze. Pro holku je příjemné, když ji někdo miluje, tak proč by Tě od sebe odháněla. Mít nějakého tajného ctitele, který by mi pořád říkal, jak mě miluje a touží po mě, jenom mě nemůže mít, protože jsem zadaná. Nádhera. Víc takových ctitelů. Co nejvíc. Prosím.
Smajlík  avelynka
30.09.2022 15:39:23
Jasně! Tím, že to utneš, jí nejlíp dokážeš svou lásku.........to je logika incela.
Smajlík  leafroller Muž21 Kategorie
30.09.2022 15:36:34
Problém je v tom, že ty ji miluješ. Nespokojíš se s přátelstvím, pořád budeš doufat a přemlouvat ji. Když někoho miluješ, je hrozně těžké tvářit se, že chceš být jen kamarád. A hlavně to namlouváš i sám sobě. Nemůžeš se snažit někoho přinutit, aby tě miloval. To je cesta do pekel. Zkus tu posedlost potlačit, věnovat se sobě. Nehledej důvody, proč se s ní scházet. Spíš sám moc nevyvíjej iniciativu. Nech to teď na ní. Co má být, to se stejně stane. Já jsem byla taky ve tvé kůži, ale naopak. Milovala jsem já jeho a myslela si, že si z nějakého důvodu zasloužím jeho lásku. A stejně jsem velmi brzy zjistila, že se k sobě nehodíme. On hledá hloupou fiflenku, co ho bude poslouchat. Ta tvoje zase třeba u chlapa hledá nějaké jiné vlastnosti, co nemáš ty. Ani nevíš, jak moc ti rozumím, ale věř mi, že snažit se někomu vnutit je ta nejhorší možnost. Přece máš nějakou hodnotu, ne? Nemusíš se ponižovat. Teď to ve svém vlastním zájmu utni. Alespoň na pár měsíců. Až se odmiluješ, můžete se vrátit k přátelství.
 Nic
30.09.2022 14:32:23
Jsi sobec. Ty ses "zamiloval", takže všechno ostatní, city, sliby, naděje ostatních jdou stranou. Navíc jsi ještě tak hloupý, že si neuvědomuješ, že kdyby ta holka opravdu opustila přítele, to stejné nejspíš udělá i tobě za pár let.
 Jindřiška
30.09.2022 14:26:07
Holky to berou jinak než kluci, protože dokáží ty city
oddělit. Dělá jí tvá pozornost dobře, akorát to je asi tak všechno.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
30.09.2022 14:23:54
Takže by jsi mi doporučila to úplně utnout? Jsem rád, že mám někoho takového jako je ona je to fajn zajít pokecat s kamarádkou než dělat pořád blbosti s kámošema. Ale druhá stránka věci je jestli dokážu nějak potlačit ty city.
 Nic
30.09.2022 14:22:08
Kroutíš se jak žížala... Level důstnojnosti 0. Ale dělej, jak chceš. Život tě vyškolí.
 Zdechlý ježek
30.09.2022 14:17:03
Je zadaná, tak na ni netlač. Pokud na tom chce něco změnit a začít si s tebou, musí ona udělat ten krok. Jinak budeš fakt za blbce a ještě možná dostaneš od jejího přítele na památku pěstí do oka. Nesmíš sebou nechat manipulovat a vázat se citově na zadanou holku. Jsi v nevýhodné pozici. Začni žít i nezávisle na ní. Až k tobě ona něco bude cítit a rozejde se s ním, pak se můžeš o něco pokoušet, jinak dopadneš jako loutka pro legraci. Ze své zkušenosti jsem zjistila, že odevzdat srdce někomu, kdo o to nestojí, znamená špatný konec. Nedělej ze sebe klauna. Zasloužíš si víc.
 Nic
30.09.2022 13:34:50
Blbce jsi ze sebe udělal každopádně. Hlavně tím, že myslíš jen na sebe a její pocity a chtění jsou ti jedno.
 leafroller Muž21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk