Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203730, vloženo 30.09.2022 11:20:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Trable s kamarádem
Mám jednoho dobrého kamaráda. Někdy se chová normálně a někdy mluví romanticky. Jindy mi ale říká, že jsem skvělá kamarádka a říká mi to docela často. Vůbec by mi nevadilo, kdyby byl něco víc než jen kamarád. Snažím se po něm nejet, protože by bylo trapný, kdyby nic víc nechtěl. S nikým teď nechodí a na nějaké úlety není. Je na mě hodný, ale vím, že je přátelský skoro ke každému, tedy i k ostatním holkám. Řekl mi, že se mi svěřuje i s věcmi, které nikomu jinému neříká.

Jednou se mi líbil nějaký jiný kluk a i když jsem o něm nějakou dobu nemluvila, můj kamarád se zeptal, jestli s tím klukem půjdu na rande (to jsme zrovna řešili vztahy, ale na toho druhého kluka se zeptal, aniž bych o něm mluvila). Já teď s nikým nechodím a o tom jiném klukovi nemluvím a kamarád se na něj taky neptá, tak nevím, jestli na něj zapomněl nebo si myslí, že jsem na něj zapomněla já.

Co si o tom myslíte? Jsem ''jenom'' dobrá kamarádka nebo by chtěl vztah? Už se v tom nevyznám.
 Kámoška00 Žena22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.09.2022 12:46:49
Ahoj,

těžko říct, my jej neznáme, nikdy jsme jej neviděli :)

Je to těžká situace, zkusil bych nenápadně zjistit, jestli o tebe zájem má / nemá a jak by to vypadalo, že má a pakliže bys i ty o to stála, tak se mu "odkrýt".

hodně štěstí.
Smajlík  smutný-člověk Muž32 Kategorie
30.09.2022 12:24:40
To je těžké říct. Může si myslet úplně to samé, co ty. Nezjistíš to, pokud se na to nezeptáš. Klidně nějak neutrálně. Třeba: Dokázal by sis představit, že máš nějakou kamarádku, a že to kamarádství přeroste v něco víc? Nebo tak něco.

Jinak jestli to bereš takhle sportovně a nevadilo by ti, kdyby nebylo nic víc, tak to klidně můžeš na něj vybalit, a když řekne, že ne, tak můžete pokračovat jako kamarádi. Problém totiž bývá, když se jeden do toho druhého zamiluje a nedokáže akceptovat, když to ten druhý necítí stejně. Ale u tebe mám pocit, že to tak horké není a jsi ok s oběma variantami.
 Frank Drebin Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk