Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203682, vloženo 29.09.2022 17:06:36 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kolega a jeho komunikace
Ahoj,

v práci jsem spokojená, dokonce i s kolegy si rozumíme. Je tu ale jeden, kterého ho mám ráda, ale! Má zvláštní typ komunikace. Každá jeho věta je vtip. Prostě komunikuje neustále tak, že se nepřetržitě vtipkuje a směje se tomu. Já se to snažím vydržet, jenomže. Každý den spolu jezdíme autem do práce ( je nás víc a střídáme se, kdo ten den pojede). V autě navíc strašně "křičí" když něco říká, že mi z toho praskají skoro bubínky. Když chci něco říct někomu dalšímu, vždycky na to má vtipnou odpověď a přitom to je někdy úplně mimo. Už jen to, že takhle skáče někomu do řeči, mi přijde neslušné, ale jako by mu to nedocházelo, že nemusí nutně na každou co kdo řekne reagovat.

Já taky občas prohodím vtípek, ale chci se i normálně bavit, komunikovat. Snažila jsem se to tolerovat, ale každá cesta je čím dám otravnější. Prostě nevím jak to udělat. Jinak je v pohodě, ale zdá se mi, že se s ním nedá normálně bavit - na vážné téma. Je to fakt už takový otravný. Každý věta vtip, i trapnej. Co s tím? Jak to ignorovat? Nechci na něj být škaredá, ale pořád se bavíme v práci a bojím se, že mi ujedou nervy.

Proč někdo takhle pořád vtipkuje? Chvíli jsem o tom i přemýšlela, je to skoro 40 chlap, bez ženské, co donedávna bydlel u rodičů. Je strašně chytrý, hodný člověk,...ale tady tohle. To je prostě mazec. No.. nesouvisí to s tím třeba nějak? Nechce třeba, aby hovor skouzl k něčemu vážnějšímu, proto si raději ze všeho celou dobu střílí? Já nevím.. a jak se z toho nezbláznit :D ?
 Verca Žena28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.10.2022 15:21:21
Asi někde četl řebříčky žádoucích vlastností u mužů pro seznámení top 1 smysl pro humor. Jen nebylo napsáno, kolik.
 vlm
30.09.2022 10:12:37
Tak mu přímo řekni ať to s tím vtípkováním nepřehání furt.
 timtim2
29.09.2022 20:26:39
taky máme v kanclu podobný typ, věk asi 5 víc. Pořád vtípky, často trapné, nastesti s nim nejezdime autem. Proč to dělá neřeším, je to taková povaha. Naučil jsem se vypínat mozek, když mluví.
 Michal099
29.09.2022 19:02:32
https://1url.cz/LrlQj
 Frank Drebin Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk