Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203661, vloženo 29.09.2022 13:28:37 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Problémy s matkou
Dobrý den,
Mám poslední dobou čímdál tím více problémy s matkou, je schopna na mě celý večer křičet kvůli tomu že jsem ji třeba hodinu nebrala telefon. Nebo když ji řeknu že ve věku 18 let mi nepřijde normální že musím být doma do 5 a někdy do 6 hodin. Jednou mě pustila v 7 hodin s kamarádkou do kina. Ale nějaké přemlouvání mě to stálo. Když je to tak pozdě tak si chce většinou prosadit že mě na tom místě vyzvedne po skončení. Mám trošku zdravotní omezení co se týče jídla, ale zvládám to. Jde jen o to že po mně chce abych ji po každém jídle psala na co samozřejmě zapomínám. Chvíli jsem to dělala protože jsem si pak myslela že mi nebude jen tak náhodně volat během dne a kontrolovat mě. Ten hovor trvá sice jen pár minut, ale jde prostě jen o kontrolu a když se jí podle zvuků nezdá že jsem doma hned se ptá kde jsem a s kým a co dělám s proč jsem ji to jako neoznámila. Vše se dá vysvětlit strachem. Ale celkem přes čáru je to že mi i zaškrtala volící lístek a řekla koho můžu volit i přes to že já nechtěla. Pak začala vytahovat že jedna moje kamarádka šla volit a já jsem líná a nemůžu se přemoci...

Vždy se pohádáme a já už se chystám odstěhovat (mám kam na delší dobu) ale pak prostě za pár hodin přijde jako by se nic nestalo a je tak hodná a obětavá. Když ji poslouchám tak je neuvěřitelně hodná a já si jen říkám jestli nejsem jen nevděčná. Kamarádi říkají ať se odstěhuji, i jedna rodinná příslušníce řekla že je škoda že si nemám kde od ní odpočinout. Já si vždy po hádce řeknu že tohle byla už poslední kapka.... Ale pak si uvědomím že si to asi zasloužím a měla bych více poslouchat... Ale ta přísná pravidla mě ničí...

Kdyby někdo navrhoval promluvit si tak kdykoliv řeknu že se mi něco nelíbí začne na mě křičet, zavře se v ložnici, brečí a pak dělá že se nic nestalo. Nedá se to. Má vlastní názor a jiný nepřijímá. Na žádné téma a od nikoho.

PS. Ani můj otec nemůže chodit například na pivo protože matka říká že to nemá ráda a kdyby došel pozdě že by ji probudil. On má dovoleno vrátit se v 8 hodin po 2 pivech.
 Nejmenovatprosim Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.09.2022 02:00:27
Tvoje odstěhování bude cesta, nesoudím podle nevděcnosti, ale předně podle tvého otce. Je na tom znát, žě pravidla u vás dělá tvoje matka a nekompromisně
je vyžaduje bez diskuze, když tomu tak není je obyčejně hysterická, tedy střídá řev s brekem. V podstatě jedině tvoje samostatnost může dát šanci nějakému dialogu o tom, že matky pravidla sice mohou platit pro otce, ale ty o ně nestojíš.
 Reshaa
29.09.2022 18:48:50
Quakie: Proč máš potřebu ventilovat svoje frustrace na mladých lidech? Kór když jsi tak úspěšný a žiješ si dokonalý americký sen. Slečna možná není nejvzornější dcera, ale takovou odpověd si nezaslouží. Za to se znásilněním bych tě zabanovala.
 bernardýn
29.09.2022 18:29:06
Předchozí odpovědi: Byla bych opatrná s těmi radami o odstěhování. Předpokládám že autorka ještě studuje, možná bude chtít pokračovat i na VŠ. Málokterá seriózní škola se dá skloubit s prací na půl úvazku, ještě když bez maturity nejspíš bude muset pracovat rukama za minimální plat. Jasně, může se hned vykašlat na školu a jít makat do fabriky, ale je to opravdu nutné? Jít bydlet k příteli nebo dokonce k jeho rodině se taky může zvrtnout.
Já bych doporučovala to s mámou vydržet minimálně do maturity. Pokud už to stěhování musí být, tak musíš s rodiči zůstat za každou cenu v dobrých vztazích, aby ses kdyžtak měla kam vrátit.
 Markétka56
29.09.2022 18:08:19
to nejhorší na světě je pro teenagery když jim pánbu přidělí starostlivou matku.

Doporučuju ti, aby ses nechala znásilnit a přivedla na svět parchanta, bez táty (jak jinak) a matce řekla, ať se o to stará sama. To je zcela běžné dnes v Čechách.
Matce pak, aby až zemře, aby ses starala ty sama a platila na něj někam do ústavu.

Ty 16-18 leté jsou vůbec nejlepší štěstí na světě pro matky jako je ta tvoje.
Je spousta matek kterým je úplně na háku kde se jejich dcery flákají po CELÉ večery a noci. A přeně TAKOVOU ti přeju. Dnws bys už byla ÚPLNĚ JINDE A S JINÝMI STAROSTMI.
Třeba si jednou najdeš čas a poděkuješ jí za to.
 Quakie Muž76 Kategorie
29.09.2022 17:30:07
Chtělo by to názor matky - možná by bylo vše jasnější. Jsi srab, protože už dávno by jsi byla pryč... ale stále jsi dítě, které se bojí opustit maminku, živit se a odpovídat za svoje jednání a chování.
 fimisek
29.09.2022 16:50:52
odstěhovat a vztahy se zlepší
 je-mu-ji Muž55 Kategorie
29.09.2022 15:41:29
Odstěhuj se a hned. Ty jsi uz svobodný jedinec, který se o sebe postará. A tvoje matka by se měla smířit s tím, že ti není 5
 Yegor Letov Muž32 Kategorie
29.09.2022 15:19:41
Odstěhuj se. Prospěje to oboum a ty nabereš nějaké zkušenosti o tom, jaké to je žít mimo mamku. Ale rozhodně se vídejte, uvidíš, jak se váš vztah vylepší
 Grjfbfbcinf
29.09.2022 14:59:56
Když máš kam jít, nechápu proč už tam nejsi
 Loca Loca Žena98 Kategorie
29.09.2022 14:46:35
"Mám trošku zdravotní omezení co se týče jídla, ale zvládám to."

To znamena co?
 Kvetak
29.09.2022 13:36:43
Myslím, že víš, co máš dělat. Tvojí matku nikdo nezmění. Nikdy se nebude chovat tak, jak by sis přála. Je prostě taková, jaká je. Má svoji představu, vizi, ja máš žít, aby tobě bylo dobře. Monžá do toho promítá sama sebe, sedělo by to. Sebe, jak chtěla žít ona, a jak se jí to nepodařilo. A snaží se nasadit všechny páky, řev, vyhrožování, vydírání, abys to udělala tak, jak chce ona. Mimochodem, máš sourozence? Ale ty můžeš změnit svůj život a nedovolit matce do něj dále takhle zásadně vstupovat. Nicméně bude to chtít skutečně žít svůj život, ne její. Vzít v potaz její názor, hlavně se s ní nehádat :-) ... ale žít po svém. I za své, dodávám. Protože jakmile přijdeš, že potřebuješ její pomoc ... jedeš zase její písničku. Bude tě vydírat, s tím asi rovnou počítej.
 Hodislava Žena42 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk