Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1203648, vloženo 29.09.2022 08:10:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pokrytectví demonstrantů
Naprosto podporuji Fialovu vládu, protože je to ta nejvíc protiputlerovská vláda, co v Česku můžeme mít, a protože v této situaci bezpečnostního ohrožení by bylo velice špatné podkopávat naši politickou stabilitu. Ovšem, že je to vláda pravicová, to už se mi tolik nelíbí. Musím se však pozastavit nad veletočem těch antisystémovců, co demonstrují a požadují demisi vlády. Ti samí lidé ještě nedávno nadávali levičákům, jak jsou to prý jen paraziti, co chtějí, aby jim dával stát věci zadarmo, a nyní ti samí lidé si stěžují na to, že se o ně vláda dostatečně nestará. A co jim tak najednou vadí ty rostoucí ceny a otálení s jejich zastropováním? Vždyť to je snad ten jejich "samoregulující se" trh, ne? Vesměs jsou to podle mě lidé, kteří prostě mají potřebu pořád rebelovat, protože je to jediný moment, kdy si přijdou živí, a najdou si něco vždy, budou se bouřit za každé vlády. I ten veletoč má nakonec zcela pochopitelný základ. Fašismus a podobné ideologie nejsou ani pravicové, ani levicové. Před rokem 2013 tito nacionálové nadávali na pravici a hlásili se k levicovým idejím, za vlády ČSSD a ANO obrátili, začali nadávat na levici a hlásit se k pravici, a teď je to zase naopak. A ještě pochopím, že si na těch demonstracích dělá reklamu SPD a ANO, protože to jsou beztak skrytí komouši, ale co tam dělá Trikolora? To už je fakt faleš největšího kalibru.
 Dáda Muž24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2022 20:26:07
Sankce patří k samoregulujícímu se trhu?
 Gleit Muž21 Kategorie
29.09.2022 18:31:12
Co sem pleteš Putina kozo?
Když třetina národa prtotestuje proti vládě a jen o chlup ji díky vašeho tisku a TV neshodili, tak na tom ASI NĚCO JE.
Když zločinec Rychetský spojí tři mizerné a nepopulární strany a dá jim jeden název jako jedné straně (SPOLU), pak to zůstává zločinem na třwtině náeoda. Fialova vláda je zákonná ne díky lidu, ale díky zločinu spáchaném na obyvatelstvu. Navíc se do vedení stuátu dostali Lidovci a TOP09 kteří o volbách do parlamentu budou bojovat o existenci v PS a s kýmpak se ODS spojí až lidi přes zimu řádně vymrznou a podniky nebudou nic vyrábět (ani v Německu) ??
Nasranost lidu dostoupí vrcholu a ANO nebude mít konkurenci. Ostatně nynější volby ukázaly, že na tom vydělalo ANO nejvíc. S největší pravděpodobností k nim sběhnou další strany před jejich zánikem. Je bez debat že mít v tom Údolíčku zvaném Čechy 26 "politických" stran není projev svobody ale hlouposti. 330 milionové Americe o kterém si dovolím tvrdir, že je snad opravdu demokratická, snad i vyspělejší než ČR, maji DVĚ politické strany a považují je za dostatečné k vyjádření všeho.

Většina národa snad volila střízlivě ale jak v USA tak v Čechách byly výsledky zmanipulovány. Ví to každý a vedení obou stran (ODS a ANO) a v Emerice (D a R) to ví bezpečně

Pro zcela demokratické Česko by odpovídaly dvě, max tři politické strany a ostatní s jejich "preferencemi" nakopat do pozadí. ANO a ODS, snad Piráti. A měly by vyjadřovat všechno.
A volební programy jsou naprosto k ničemu. Ani jedna strana je nedodržuje, a ta povedená SPOLU má dokonce každá z nich svůj "vlastní" program často úplně rozdílný..

O parlamentních volbách (kdekoli) se často zasměju. Ty podvody zde v USA jsou viditelné hlavně přes noc kdy se "počítají" hlasy a najednou se to zastaví a čeká se jestli se to demokratům povede zfalšovat a nebo je už pozdě (jako s Trumpem, kdy se to počítalo a najednou bylo pozdě to zfalšovat ve 4 hodiny ráno. Sledovalo to řada lidí jako i já.

Totéž v bleděmodrém bylo u vás. Jen značně jednodušší. Tam se přece nejednalo o desetiny procent, ale víc se přidat nepovedlo. Budiž za to pochválen váš tisk a TV. Byla to jejich společná akce a snaha. I to se ví a Fiala nastoupil na nezávidění hodnou pozici. Těžký to teprve BUDE mít. A on to ví. NIKDO mu nepomůže v krizi. Ani nikdo z ODS natož z těch ostatních prostitutek.

Budoucnost ukáže o dokáže ODSA sama, vlastníma rukama. A ANO taktéž, jak jinak?
ODS se rozhodla postupovat proti třetině národa, tak je nechme v klidu pracovat. Ať se ukíže KDO je bude za těch několik let volit. ( a bez prostitutek, vlastní členstvo ODS)
 Quakie Muž77 Kategorie
29.09.2022 15:50:24
Plně podporuj vladu, která bude dále rozhazovat, ač je inflace. Plně podporuj vládu, kdy si budou papalasi dal žít z platu 300k měsíčně. Jich se žádná krize ani drahota netýká. Podporuj, že budeme raději hrdinne mrznout a vydělávat na odměny akcionarum ČEZu. Plně podporuj, že rodina s parchantama dostane příspěvek, je jedno jestli chudá nebo bohatá, hlavně že bezdetni dostanou opět hovno a vše budou financovat.
Smajlík  Lol
29.09.2022 13:58:28
bubmálka napsala-
Naletěl js jim. To chtějí, aby se Slované nenáviděli a zabíjeli mezi sebou a oni na tom bohatnou a chechtají se, jak jste jim vy hlupáčkové naivní, jako jsi ty, uvěřili.
---
Z televizních zpráv je jasné, že ve válce na Ukrajině bojují např. vojáci z Čečenska nebo z Burjatska. Tito vojáci rozhodně slované nejsou.

Kdyby někdoho zajímalo, kde je Burjatsko, tak je to uvedeno i na wikipedii, viz.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Burjatsko
 leonardo da vinci Muž45 Kategorie
29.09.2022 13:48:12
bumbálka: "To chtějí, aby se Slované nenáviděli a zabíjeli mezi sebou..."

Odkud máš tu blbost, že jsou Rusové Slované?

Rusové jsou více Mongolové, částečně i Osmané (jižní kmeny), Slované minimálně. Maximálně ještě tak západní Ukrajina. To už jsou nám blíž Germáni - viz naše historie, viz smíšená manželství, počátky 6. až 9. století, míšení slovanských a germánksých kmenů...
 zopakuj si dějepis
29.09.2022 13:27:12
oprava :

Vyhořelé palivo z jaderných elektráren je potřebné ukládat do speciálních úložišť, které můžou být jen v lokalitách, které jsou seizmicky hodně stabilní a samozřejmě budou stabilní i v budoucnosti.

Pokud to někoho zajímá podrobněji, tak tady je odkaz na jeden soubor:

https://www.surao.cz/wp-content/uploads/2019/03/ZzS_c17_17_5_2016_final.pdf
 leonardo da vinci Muž45 Kategorie
29.09.2022 13:20:28
oprava a doplnění:

Co se týká energetiky v evropském kontextu, tak je sice pravda, že např. němci tu problematiku zkomplikovali tím, že hodně "tlačili" na to, aby byly v Německu intenzivně stavěny větrné elektrárny a současně odstavovány z provozu uhelné elektrárny i jaderné elektrárny. Jenže provoz i těchto elektráren je problémový.
Je rčení, že na každé minci jsou dvě strany. Co se týká spalování uhlí, tak jednak tímto způsobem je do atmosféry emitováno velké množství CO2 a navíc, zásoby uhlí jsou omezené. Vyhořelé palivo z jaderných elektráren je potřebné ukládat do cepciálních úložišť.
Odhaduju, že těžitelné zásoby uhlí konkrétně v ČR postačí na spotřebu v ČR na dobu čtvrt století (pokud má být cena uhlí relativně nízká). V ČR není nějaký velký potenciál na to, aby byla velká část elektřiny vyráběna ve větrných elektrárnách. Suma sumárum, dřív nebo později v ČR nastane problém s dostatkem elektřiny. Průmysl v ČR je totiž celkově hodně energeticky náročný.
Vypadá to tak, že "na obzoru" není vidět nějaké řešení uspokojivé pro většinu občanů.
 leonardo da vinci Muž45 Kategorie
29.09.2022 13:09:29
Byli, jsou a budou lidi, kteří budou rádi naslouchat zjednodušeným argumentům. Např. argumentu, že v období drahých energií je potřebné snížit DPH z těchto energiií na nulu. Je jasné, že to někteří lidi rádi slyší a proto někteří politici takové argumenty hodně používají. Problém např. takového opatření by ale byl ten, že by to bylo opatření plošné. Tedy snížily by se ceny energií i např. bankám a milionářům a hlavně,výrazně by se tím snížily příjmy státního rozpočtu.

Byli, jsou a budou lidi, kteří někde za něco demonstrují nebo budou demonstrovat. To není nic překvapivého. Není nic překvapivého ani to, že mnohdy někde za něco demonstrují lidi, kteří neví ani základní souvislosti dané problematiky a ani si ty souvislosti nehodlají zjistit.

Je dost lidí, kteří ze zkušenosti ví, že některým lidem je zbytečný, se snažit vysvětlovat nějaké podrobnosti nějaké problematiky, protože to bývá jen ztráta času.

Co se týká např. možnosti plošného zastropování cen firmám, tak to by bylo taky problémové opatření. Týkalo by se to totiž např. i bank nebo pojišťoven, tedy firem, které mají dostatek finančních prostředků.

Při sledování např. přenosu z jednání poslanecké sněmovny (např. z jednání, na kterém byla projednávána novela energetického zákona) někteří poslanci argumentovali např. tím, že výrobní cena elektřiny v jaderných elektrárnách v ČR je přibližně 50 haléřů za jednu kilowatthodinu.
To sice může být účinný argument, působící na některé voliče. Otázka ale je např. to, jak bude financována výstavba nové jaderné elektrárny u Dukovan. Sice někteří politici tvrdili, že náklady na výstavbu této elektrárny by měly být přibližně 160 miliard korun. Jenže i kdyby se to podařilo postavit za takovou cenu (kdyby nenastala výrazná inflace), tak i těch 160 miliard korun je pořádnej "ranec" peněz. Reálně budou celkové náklady pravděpodobně výrazně více než 200 miliard korun. Jestliže převážná část těchto financí bude průběžně získána přes banky, tedy pomocí úvěrů, tak o to větší budou celkové náklady a o to větší případně bude v budoucnu cena elektřiny. Problém výstavby jaderných elektráren je totiž takový, že celková doby přípravy a výstavby trvá celé roky a po tu dobu z té elektrárny samozřejmě není získána ani jedna megawatthodina elektřiny. Dalším nejasným problémem jsou náklady na uložení vyhořelého paliva. Je otázka, jestli budou stačit finance uložené na tzv. jaderném účtu.

Co se týká energetiky v evropském kontexzu, tak je sice pravda, že např. němci tu problematiku zkomplikovali tím, že hodně "tlačili" na to, aby byly intenzivně stavěny větrné elektrárny a současně odstavovány z provozu uhelné elektrárny.
Je rčení, že na každé minci jsou dvě strany. Co se týká spalování uhlí, tak jednak títmo způsobem je do atmosféry emitováno velké množství CO2 a navíc, zásoby uhlí jsou omezené.
Odhaduju, že těžitelné zásoby uhlí konkrétně v ČR postačí na spotřebu v ČR na dobu čtvrt století (pokud má být cena uhlí relativně nízká). Su
 leonardo da vinci Muž45 Kategorie
29.09.2022 12:48:49
bumbálka: jako že když jím třeba Sedlčanský hermelín koupený v Kauflandu, způsobuje to nenávist k Rusku? Děvče nešťastné... :-)))
 Austerus Muž18 Kategorie
29.09.2022 12:31:52
Austerus- Nezaváděj. Protiruská nenávist za strany západu byla očividná dávno před vypuknutím konfliktu na Ukrajině. Hlavně že žereš nekvalitní zchemizované potraviny ze západních rětezců, že jo.
 bumbálka
29.09.2022 12:26:49
Putin nenutil západ vypínat jaderné elektrárny, dotovat solární tunely a naskakovat na německou Energiewende a Green Deal,

utápět biliony na nepoužitelné zdroje energie a elektromobily - mimochdem i Tesla odchází z EU, kvůli drahé energii

Za energetickou krizí která průmyslové česko enormně poškodí stojí hlavně Německo, EU Zelení levičáci a naší patolízalové s nimi
 pseudopravice
29.09.2022 12:20:45
bumbálka: ano, slované z Ruska za pomocí muslimů z Kavkazu zabíjejí Slovany na Ukrajině. A ty se vztekáš, že za to někdo Rusko nenávidí? Děvče nešťastné...
 Austerus Muž18 Kategorie
29.09.2022 12:13:59
Pěkně ses přiznal k tomu, že vlastně ti o dobro lidí v Česku a dobro pro zemi samotnou vůbec nejde. Jde ti jenom o to, aby jsi ty a ostatní nenáviděli Rusko a Putina. Tedy to, co do vás zaseli západní mainstream média a jejich ideologie.
Naletěl js jim. To chtějí, aby se Slované nenáviděli a zabíjeli mezi sebou a oni na tom bohatnou a chechtají se, jak jste jim vy hlupáčkové naivní, jako jsi ty, uvěřili.
 bumbálka
29.09.2022 11:25:47
Njn, Ty nechápeš demonstranty, oni nechápou Tebe. Já nechápu nikoho. Nevidím žádný rozdíl ve vládě A.B. a P.F.
Nemáš jistotu, že B. by nevládl stejně, jako nynější F.
F. kritizoval toliko věcí na B. a sám je dělá - třeba ten dárek 5000 před volbami. U B. to bylo velmi populistické, nyní to je najednou v pořádku.
Stejně jsou ve vládě mafiáni, jako za starých časů.
Viděl jsem před rokem v nějaké debatě, kde nynější ministr vnitra kritizoval A.B., že kdyby na něj byl jakýkoliv stín pochyb nějaké kriminální cosi, hned odstoupí. Hm, kauza jak prase a nejen, že neodstoupil úplně, i se udržel jako ministr vnitra.
Je to vše směšné.

Patrně proto, že je úplně jedno, kdo je ve vládě. Bude to mít nějaké skryté oddíly, co jsou stále stejné a lidem neviditelné - jinak opravdu není možné, že kdo tam jde s jakýmkoliv programem, stane se urychleně prasetem.

Co mě mrzí, že to vše velmi prospívá extrémním stranám.
A jak ty se jednou dostanou ke korytům ve fázi moci, tak to bude katastrofa.
Naoprostá.

Nicméně dějiny se opakuji.
Předvedl to covid, předvádí to situace na UK.
Nepoučili jsme se z dob II. sv. války NIC!

Jsem si téměř jistý, že kdyby zítra bylo ve zprávách, že jsou zase někde koncentráky, polovina lidi by to vítala. Tak hluboce jsme jako lidé klesli.

Ale zvyšovat si tlak na diskuzích s lidmi, co s tím udělají stejné ho*no, jako Ty? Zbytečné.
 smutný-člověk Muž32 Kategorie
29.09.2022 11:24:28
Z čeho usuzuješ, že "ti samí lidé ještě nedávno nadávali levičákům, jak jsou to prý jen paraziti, co chtějí, aby jim dával stát věci zadarmo"?
 Ludwa
29.09.2022 10:50:45
ono to je u těch levičáků stále to samé: velké cíle, velké sliby moralizování a pak se člověk podívá na stav ekonomiky a průmyslu a je to akorát navoněná bída.

Firmy padají stěhují se jinam lidem klesá úroveň, rostou náklady

Babiš dělá sekyry 300 milard ročně a pseudopravicová "opozice" ODS dělá 300 milardové sekyry také
 pseudopravice
29.09.2022 10:41:03
Souhlasím, ale větší prostor by také měli dostat Pyjáti, ti by sjednali lepší pořádek a navíc by prosadili tranzit syrským uprchlíkům přes Slovenské hranice, teď musí jezdit chudáci jak sardinky v jedné dodávce po 20, kdo to kdy viděl. Schengen je stejně zřejmě děravý jak cedník, tak nač jim to ještě stěžovat.
 SLM
29.09.2022 10:37:28
Čenda Kurátor: Pravicovější vlády bych našel třeba v zemích kam nyní odchází průmysl ze Zeleně se deindustrializující EU
 pseudopravice
29.09.2022 10:25:47
pseudopravice: Neuškodí, když se naučíš trochu psát česky. Přece jenom jsi na českém serveru.

"Skutečnou pozici lze hledat jen ve svobodných zemích" - v Liberlandu, žejo?
Smajlík  Čenda Kurátor
29.09.2022 10:25:08
Tady je to fakt plný duševně chorých lidí.
Smajlík  Dáda
29.09.2022 10:20:33
Čenda Kurátor: To je dáno tím že ČR je malý stát a defacto protektorát kde odr roku 39 s drobnými pauzami vládnou kolaboranti.

Dřív vládla tu levice podřízená SSSR dnes levice podřízená EU. Pravicové opozice tu je asi jako za Husáka.

Skutečnou pozici lze hledat jen ve svodobných zemích a těžko jí najdu v protektorátech a demokraturách
 pseudopravice
29.09.2022 10:14:11
pseudopravice: Jestli je ODS a všechno, co říkáš, levice, tak nemá smysl s levicí bojovat. Je všude, jako kyslík. A ta tvoje pravice bude mít vždycky tak půlprocentní podporu různých podobných zoufalců. Maximálně půlprocentní.
 Čenda Kurátor
29.09.2022 10:09:27
Daniela: Já jsem aktivní senior a budu trápit různou intelektuální a morální spodinu na Zpovědnici až do sta let!
Smajlík  Čenda Kurátor
29.09.2022 10:09:25
" Ovšem, že je to vláda pravicová, to už se mi tolik nelíbí"

Ano je vidět že zpověď psal levicový troll.

Nazývat současnou nazelenalou eurosvazáckou ODS, která navíc na zádech vytáhla do PS Antifu, pravicí je opravdu mimo jakoukoli realitu

Za růst cen a padající odcházející průmysl mohou hlavně Zelení levičáci v EU včetně současné ODS. Podle Fialy je Green Deal popírající fyzikální zákony hotová věc a dokonce příležitost

Ostatně před pár dny byl v Praze levicový fanatik Timmermans na konferenci Green Deal - současní členové kolaborující vlády tam byli také...
 pseudopravice
29.09.2022 10:04:06
Čenda: Jestli je ti 82, tak si jdi hrát s ostatními seniory u vás v domově, a politikou už se netrap, jo?
 Dáda
29.09.2022 10:01:43
Bílá nula: Povíš mi o tý tvojí pokojný atmosféře, až tu budou ruští okupanti mlátit lidi obuškama a střílet je rovnou do masových hrobů, jo, ty placenej kremelskej póvle.
 Dáda
29.09.2022 09:52:33
Pravici a levici řeší jenom beznadějní pitomci a sem tam nějaký marketingový vychcánek. Což bývá v zásadě ten samý segment, který v demokracii demonstruje po náměstích.

Někdo by se těm putinovským obejdům na Václaváku měl konečně složit na zubaře. Na buřty, pivo a nenávist jim melouchy, invalidní důchod a podpora od pracáku ještě postačí.
 Čenda Kurátor
29.09.2022 09:33:55
Jojo, Danielo, jsem ve svých 82 letech pořád panic a čtu ty tvoje chvísty jenom proto, abych o panictví přišel.
Smajlík  Čenda Kurátor
29.09.2022 09:27:04
Pokud upřednostňuješ politickou stabilitu před pokojnou atmosférou ve společnosti, pak je mi tě upřímně líto.
 Bílý heteromuž 0
29.09.2022 09:07:31
Jak někdo psal, manipulátoři přetavili obecnou nespokojenost lidí se životy na vztek proti vládě. Byli tam lidé, kteří mají práci, fixované energie, vše ok a přesto tam šli. Všichni pro ně byli fašisté apod. Jak sraz sekty. Ztracení lidé, kteří pro sebe nic neudělají. Stát tu není od toho, aby se postaral, postarat se má každý sám. Stát má zajistit kulturní podmínky, aby se mohl každý postarat. Energie jsou výjimka a tam se o lidi postaral. Jinak Fiala je po ekonomické stránce bohužel normální levičák. Nevidím jediný rozdíl mezi ním a ANO nebo ČSSD. Frčíme italskou cestou a nebrzdíme.
 Alda
29.09.2022 08:43:13
Čenda: Já si zase už nějakou dobu říkám, že ty jsi jenom ubohý zapšklý panic, jehož život stojí za ho*no, a těmito přízemními komentáři a fixací si cosi dokazuješ. Fakt, že jsi opět první, kdo mi odpovídá a že jsi tu v každou denní dobu, je toho jenom důkazem.
Smajlík  Dáda
29.09.2022 08:37:36
Já si už dlouho říkám, že byste byli optimální mileneckou dvojicí s methylkou (aktuálně s jesterkou). Před vašimi milostnými hrátkami by si zakrýval oči snad i Amor sám.
Smajlík  Čenda KurátorPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk