Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203640, vloženo 29.09.2022 00:30:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Hledání partnerky - problém
Ahoj,
stále hledám holku, která by měla aspon něco se mnou společného.

Třeba sport - tady se občas zadaří, cca 30% aspon jezdí na kole, nebo běhají.
Filmy - snad 95% mi jen řekne napřímo, že horory,thrillery a sci-fi nemají rády - přitom to jsou moje nejoblíbenější žánry - neumím si představit, abych koukal jen na komedie a červenou knihovnu

Jak to pak ostatním může "fungovat" a jak si mají rozumět? Když z donucení každý sleduje něco, co ho nezajímá a dělá aktivitu (sport), který také nemá nijak rád? Protože je téměř nereálné, abych hledal protějšek, co např. má rád třeba kolo (na společné trávení času třeba přes den a pak i společný zájem ve filmech pro večery...)

Pak to ale skončí tak, že půjdu sám ven dělat danou aktivitu a ona také zase jinou a večer si raději každý pustíme jiný film, protože červenou knihovnu každý den bych sledovat nechtěl a ona nějaký horor také ne...

Možná hledám, co není možné, ale pokud každý rezignujeme na to nejmilejší, tak nebudeme spokojení vůbec, pak se ani nedivím cca 50% rozvodovosti :-(
 Dan3535 Muž35  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.10.2022 15:02:33
Kup si psa.

Společný zájmy jsou důležitý, ale odtud potud.
 The Dark Side Muž43 Kategorie
29.09.2022 22:14:01
plotna: On si nebude vařit sám. Po tobě přijde jiná normální holka, která mu nejen uvaří, ale i porodí děti. Protože nebude žít jen sobecký, bezcenný život sama pro sebe.
Smajlík  *Deadcool* Muž33 Kategorie
29.09.2022 18:52:28
Holku jsem poprvé oslovil ve 13 letech. Pozval jsem jí do kina. Lidi po ás dost čuměli v našem městečku. Pak taneční... jedna se mi líbila. Byla učeňka. Textilačka z Kolory.
Pak jedna chemička, trochu nadržená..to už jsem byl na intru, Pak jsme začali hledat holky s partou..a jezdili po městech kde byly na internátech stovky a stovky holek,. Nic stálého ale nebylo. Až snad ze zoufalství jsem jednu vzal, a bylo to šlápnutí do hovna.

O.K. rozvod, (někam se zaběhla, potvora a když se vrátila, zas jsem já už jí nechtěl).
O.K.mám jinou a zcela opačnou, je velmi pořádná (snad až příliž) umí vařit, uklízet, zvládla anglinu jako i já, máme všechno včetně peněz...

Co jsi dosud dělal ohledně partnerky? Holek je víc než kluků, a jsou všude, když jdu kamkoli, tak je tam víc holek než kluků (statisticky) pravda, princezen, krásných modelek, úžasných holek na pohled, je o dost míň. Vím, každý chce krasavici. Ale ne pro každého takový zjev je dostupný. Každý MUSÍ slevit z nároků. Už i proto, že sám není ideálem.
Jsi v Čechách a já v Americe. Když si představím že chci českou ženu, asi budu mít teprve těžký výběr tady.

Rozhlédni se někde venku okolo sebe, a zkus je kontaktovat jen očima...třeba se to povede. Neřku-li přijď k ní a pozdrav a vysvětli jí že se ti líbí a jestli je zadaná. Nespěchej na odpověď, dej jí čas a třeba tel.# nebo email.
Metla4 na pilu. +Cus.
 Quakie Muž76 Kategorie
29.09.2022 16:54:34
Ja byla jednou venku s typkem, ktery kdyz mi rikal ze po praci jde domu, chvilku si lehne, pak ocekava jidlo a pak ze neco podela venku, tk to bylo naposled co jsme se videli. Byl trosku pri tele a tak nevypadal ze by byl nejak vice aktivni a asi bych se s nim nudila. Navic ja nejsem zadnej kuchar a par dni potom me psal zpravy ze kdy mu uvarim apod. tk sem se radsi odklidila. At si pan kazdy vecer vari sam, ja si du po praci zabehat a na prochazku, nez travit cely vecer u plotny.
Nekdy to hledani trva trochu dele ale nekdo se jednou snad najde :D
 Plotna
29.09.2022 16:14:16
tralanka: Výborný. Je fajn občas taky výjimečně číst něco, co člověk může většinově podepsat.

9382: Hele, zas je dobré neplést si vztah s pracovním táborem.
Spousta celoživotních vztahů byla postavena na jednoduchých základech jménem šukání, vaření, děti, nevysírání a společné životní hodnoty. Kdo chce víc, nemívá nic.

Hodislava: Krása. :))) Znám, ale mně vytuhávají slečny, protože jsem noční lev. :,)
 *Deadcool* Muž33 Kategorie
29.09.2022 16:06:49
Honza: "myslim, že budu muset slevit ze svých nároků ... těžko budu hledat holku vlastnící řidičák, zbroják a piloťák"
Ale jo, když se do tebe bláznivě zamiluje, tak naprosto bez problémů. A klidně při tom bude i skákat po hlavě, dělat jojo, vařit tvé nejoblíbenější jídlo, stát na jedné noze, přednášet v mandarínštině, programovat, zašívat tvoje špinavé ponožky, lákat tě do postele na nejzvrhlejší sex a pípat jako kuře.
Ale o to větší bude ten pád, až zamilovanost opadne. :,)

Lepší je seznamovat se skutečně na tom, co ty lidi definuje celoživotně - ale protože jsou ženy úžasné herečky, složitě se to rozklíčuje. Pokud je žena trochu schopná a hodně zamilovaná, tak pochopí, co máš rád a to s tebou bude sdílet.
Za prvé proto, aby tě okouzlila, za druhé, aby tě neztratila, dokud nebude mít své jisté (dítě, svatba), a za třetí, aby byla s tebou (protože chce být s tebou + aby tě odstřihla od kamarádů a podobně snaživých kamarádek, ohrožujících její zdroje, co byly donedávna tvoje).
Prostě každá dobrá baba ti klidně prvních pár let zahraje dokonalého kamaráda s určitými výhodami, které ti kamarád dát nemůže (třeba, že víc hřeje v zimě a dá se poslat pro pivo, aniž by ho vypila a pro jídlo, aniž by ti ho sežrala, a zašukáš si, aniž by to udělal někdo vedle v pokoji rychleji).
Zamilovaná žena je skvělý kamarád a k tomu nejlepší štětka z luxusního bordelu.
Horší je to později.
Smajlík  *Deadcool* Muž33 Kategorie
29.09.2022 14:48:16
Jsme spolu s partnerem už přes 15 let, on také jezdí na kole a miluje horory. Když koukám s ním na horor, (protože čekám jestli něco bude nebo ne), tak jsem z toho opravdu psychicky zdeptaná a přestává se mi dařit v práci i v životě celkově. Nedávám ani "parodie na horor", trpím tímto žánrem. Nejezdím na kole.

Potřebovala bych někoho, kdo by se mnou hrál ping-pong, kdo by se mnou chodil - jogging nebo rychlochůzí na dlouhé procházky, nejlíp se psem, kdo by se mnou koukal na sci-fi typu Venom, Superman, nebo na komedie. Můj partner tohle všechno nesnáší, nemá rád ping-pong, procházky, psy, sci-fi, ani ty komedie moc nemusí, případně se mu líbí jiné než mě.

Jsme spolu už víc jak 15 let a troufám si říct, že je to šťastné spojení :)
 zkušená kočička
29.09.2022 11:59:59
9382

Připomnělo mi to mého muže, který mne požádal, abych někde našla a stáhla konkrétní film, že by ho rád večer se mnou u vína viděl. Není to teda zrovna můj oblíbený žánr, ale souhlasila jsem. Přišel později, měl totiž ještě nějakou práci, mám nyní na mysli nikoli jeho zaměstnání, ale prostě práce okolo domu ...... zima přijde a neptá se, co člověk dělal na podzim ..... vysprchoval se, nalil nám víno, usadil se před film ... a do půl hodiny byl tuhej :-). Tak já to dokoukala ... a zítra můžeme opět spolu :-).
 Hodislava Žena42 Kategorie
29.09.2022 11:57:28
Jim stačí, že si večer zašukají. Tak prosté a primitivní to je a zbytečně budete psát, že ne. Nebýt sexu, muži a ženy by spolu nežili a neměli vztahy, tak to je.
 opice jo jo
29.09.2022 11:49:06
Ked budete stale filmy pozerat a cvicit, kto bude varit upratovat, zametat, prat , zehlit, vyvesovat, skladat pradlo, menit plienky, krmit, vencit, chodit na prechadzky, vozit na kruzky, do skoly , zo skoly, a popri tom chodit do prace? Ha? :D

Mas vysoke naroky. Potom budes rad aj za tu komediu.
Smajlík  9382
29.09.2022 11:23:22
fakt 35 let?
 je-mu-ji Muž55 Kategorie
29.09.2022 11:07:29
Tak zrovna tohle mi přijde úplně v pohodě...na místní cyklostezce vídám mraky holek na kole nebo bruslích a na červenou knihovnu se divá spíše už generace babiček.
 Rozálie
29.09.2022 10:15:44
Tak vztah je vždy o kompromisech...navíc si myslím, že jde o zásadnější věci než tyhle dva požadavky
 Loca Loca Žena98 Kategorie
29.09.2022 09:14:31
Bohužel naplnit si své potřeby můžeš jen ty sám, je třeba hledat v širším záběru, co by vás mohlo bavit a spojovat.
Musím říct, že ani mě nebaví každý večer trávit u televize, maximálně dvakrát do týdne. Večery radši trávím úplně jiným způsobem.
 Nevýrazná Žena24 Kategorie
29.09.2022 09:05:05
Hledáš partnerku pro společný život nebo někoho (bez ohledu na pohlaví) pro občasné trávení volného času?
Smajlík  Radič
29.09.2022 09:02:39
A ty máš jen tyhle dvě zájmy?
 Hodislava Žena42 Kategorie
29.09.2022 08:06:07
Jestli je pro tebe základem partnerského života čumění na filmy, tak to se nedivím, že s tím máš problém. Společný čas se dá trávit i jinak. A když, tak jednou se podíváš na to, co má ráda ona a podruhé naopak. Vztah je vždy o kompromisech. A s těmi 30 procenty kecáš, nebo máš hodně specifický vkus na ženy.
 Meloun
29.09.2022 07:44:46
Společný trávení času je fajn, ale neprudilo by tě víc, kdyby neuměla vařit tvoje oblíbený jídla, byla špindíra, měla odlišný pohled na morálku/politiku, byla hysterická kvůli každý kravině a tak? To mi přijde mnohem důležitější než to, jestli v sobotu pojedete na výlet na kole nebo půjdete na dlouhou procházku do lesa a jestli si večer půstíte film spolu, nebo si ho pustíš ty a ona bude skládat puzzle nebo vyšívat. Stejně kdybyste pak chtěli děti, tak se tohle úplně změní, a půjde mnohem víc o ty ostatní věci.
 tralanka
29.09.2022 07:07:03
O tomhle to ale vůbec není. Daleko důležitější je, mít stejný smysl pro humor, stejné vnímání světa, stejné životní priority, plány do budoucna a tak. Třeba na ten sport můžeš mít v pohodě kamarády.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
29.09.2022 06:52:53
mám to stejně, takže můj názor ti asi nepomůže.... myslim, že budu muset slevit ze svých nároků ... těžko budu hledat holku vlastnící řidičák, zbroják a piloťák :D
 Honza123456789
29.09.2022 03:49:57
Tvoje zájmy nejsou nic raritního, holek, co jezdí na kole a koukají rády na jiné filmy než romantické komedie, jsou tisíce.
 Plamenometařka Žena45 Kategorie
29.09.2022 03:24:34
Možná řešíš hloposti.
Nejsem moc spirtovní typ a s ženami nemalm mic zkušeností, ale přesto ti povím, jak by to mohlo vypadat.

Nějdy zaspirtuhete spolu, to co zvládate, nabo mate radi oba. Jindy pujde holt jeden plavat a druhý na kolo. V zimě půjdte chvily na sjezdovku a chvíly na běžky.

Jeden večer si pustíte tvůj oblíbený film, druhý večer si pustíte její oblíbený film. Kdybych měl možnost se dívat na film s ženou, tak nudu klidně čumet na Henryho Propra. Hlavně, že jí mohu držet za ruku a být s ní…
Třetí den se hold budeš dívat ty salm v ložnici a ona sama v kuchyni. Třeba nakobec budeš radši s ní, než se svým oblíbebým filmem…
Já osobně se už roky nekoukám na nic. Ani na zprávy. :D
Smajlík  TakasiTak
29.09.2022 02:50:54
Jeste ani neprobehlo prvni rande, a uz by ses rozvadel.
Nedobre se na to divas.
 lol
29.09.2022 01:50:23
Za prvé, ženy se nehledají, ale vybírají.
Za druhé, kdybych si ženy vybíral podle vztahu ke sportu nebo oblíbeným filmům, tak jsem dodnes panic. A to jsem profi sportovec a posezení u filmů sám nebo i s partnerkou mám jako rituál. Jestli chceš, aby s tebou žena pár let něco nadšeně sdílela, musí se do tebe zamilovat - ale nepočítej, že to s tebou bude sdílet i po opadnutí zamilovanosti resp. po pěti letech, svatbě a porodu.

Měl bys změnit své požadavky a jinak nastavit priority, jinak to s kvalitou výběru i trvalostí vztahů nevidím moc dobře.
U ženy je krom akceptovatelného vzhledu důležité, jaké má životní hodnoty, jak se umí chovat, jestli je oddaná, jestli má ráda sex, jestli chce děti a jestli umí vařit/péct. Zbytek je nepodstatný nebo bonus.
Jinými slovy, to co chceš, od toho máš mít kamarády. Dobrá ženská je tady od šukání, rození, vaření a péče o děti - pokud to zvládá, je zlatá a svatá.

Většina mužů má problém, že si ženu plete s kamarádem. NE, žena není váš kamarád ani chlap. Dále si ženy pletou s princeznami, nebo štětkami z bordelu či z porna. Vztah není pohádka ani bordel.
Pro pořádek, většina žen si zas plete muže se svou kamarádkou a vztah i život s filmem či seriálem. V tom jsou na tom muži lépe, na rozdíl od žen nežijí ve filmech a seriálech, jen z nich neustále citují dobré nebo blbé hlášky místo vlastních myšlenek.
 *Deadcool* Muž33 Kategorie
29.09.2022 00:38:04
Vážně 35???
Smajlík  Čenda Kurátor
29.09.2022 00:36:54
Sledování jiného filmu bych tolik nehrotila. Já jdu na kolo jednou za rok a na film tak dvakrát za rok. :D Nemám ani televizi, takže bychom se večer museli dívat jen sami na sebe.
 Šukar čhave Žena21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk