Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203632, vloženo 28.09.2022 20:46:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
muj otec, už není otec
Dnes jsem měla svoje 16 narozeniny. Dnes je to také 8 let co s námi otec nebydlí. Našel si přítelkyni a nedávno se mu narodil syn. Už to jsou 2 měsíce co mi furt volá jen kvůli tomu, abych se na bráchu šla podívat, jinak mi nezavolá. Čekala jsem celý den, na jeho zprávu, či telefon. Stále jsem si taky kontrolovala mobil, jestli mi nenapsal nebo nezavolal, a nic. Tímto dnem pro mě otec skončil. Vždy si tak říkám jestli jsem tak špatná dcera, nebo jestli jsem mu něco neudělala. Za celých 16 let s ním nemám žádné hezké vzpomínky, taky skoro žádné fotky, krom těch kdy jsem byla mimino. je mi líp když jsem to takhle mohla vypsat, ale stále mě to bolí. Můj otec už pro mě neexistuje.
 otecneotec Žena16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.09.2022 14:03:36
Zajímavé. Ty kašleš na jeho přání a divíš se, že on kašle na tvoje. Puberta je boží.
Smajlík  leafroller Muž21 Kategorie
29.09.2022 08:48:29
otecneotec: To, že si chlap najde jinou partnerku neznamená, že na ty původní děcka nemyslí, nebo že je nemá rád, ale prostě není čas a peníze. Starat se o dvě rodiny málokdo zvládá.
 timtim2
29.09.2022 07:39:56
Je smutný, že ti nepopřál. Na druhou stranu asi ztratil zájem se s tebou bavit a vnucovat se ti, když ho pořád posíláš k šípku.
 tralanka
28.09.2022 22:08:45
arachnofobka: co přesně myslíš? :)
Možná se v tom mém příspěvku projevuje, že se v životě vědomě snažím prohlubovat míru svého pochopení vůči druhým. Mám pocit, že je to pro mě přínosné a pomáhá mi to, ale možná ostatní nejsou stejně nastavení jako já a je ode mě krátkozraké snažit se tento úhel pohledu předat dál. Kdyžtak buď konrkétní, co se Ti na tom, co píšu, nezdá. Já to totiž myslela vážně :)
 allloe Žena31 Kategorie
28.09.2022 21:53:36
aloe, to snad nemyslíš vážně........................
 arachnofobka Žena34 Kategorie
28.09.2022 21:49:22
To je smutné, co píšeš. Já svého otce osobně neznám, ale nikdy mě to nemrzelo, že se mnou nechce mít nic společného. Docela to chápu - našel si novou partnerku, s ní má děti, tak mi přijde celkem pochopitelné, že je tak zaujat novou rodinou, že já jsem pro něj znamenala jen povinnost platit alimenty.
Nenajdeš v sobě trochu víc pochopení pro svého otce? Někteří lidé narozeniny neřeší, já třeba většinou ani nevím, kolik mi je let a své datum narozenin jsem na čas i zapoměla. A kdy mají narozky jiní, to jde taky mimo mě. Snad si to tedy dotyční neberou osobně, neznamená to, že by mi na nich nezáleželo. A třeba je Tvůj táta podobný případ jako já...
Že Ti otec volá kvůli nevlastnímu bráškovi podle mě znamená, že s Tebou chce sdílet, co je pro něj důležité - tedy: že mu na Tobě záleží a počítá s Tebou ve svém životě.
Lidé nejsou dokonalí. Tvůj táta Ti možná neposkytuje to, co by sis představovala, možná ani to, co by měl, ale vymazat ho zcela ze svého života jen proto, že neřeší Tvé narozeniny mi přijde jako škoda.
Přimlouvám se za to, abys měla pochopení. I pro to, že nejsi nejdůležitější v jeho životě. Důležitá pro něj jsi, jestli Ti volá kvůli bráškovi. Očividně s Tebou chce udržovat kontakt, podporovat Tě, mít Tě jako součást svého života. Nesuď ho moc přísně, protože by to mohlo ublížit i Tobě.
Smajlík  allloe Žena31 Kategorie
28.09.2022 21:41:07
Omfkg je poněkud prudký, ale v zásadě má pravdu...
 arachnofobka Žena34 Kategorie
28.09.2022 21:39:25
Na rozvod musi byt dve ? Kde to zijes. V ghettu ruzovejch poniku co je pichas do prdele ?

Kdyz ti stara rekne ze prca nejakyho jinocha a chce s nim bejt tak co udelas ? Triskne ti papirama a cau.

Vis o zivote akorat hovno chlapecku
 Omfkg
28.09.2022 21:33:54
:*
 arachnofobka Žena34 Kategorie
28.09.2022 21:30:42
Jen doufám, že nebude existovat ani v době, kdy budeš chtít peníze - to by od tebe nebylo zrovna hezké!! Až budeš velká, dospělá nejen fyzicky, ale i mentálně, možná některé věci budeš i chápat víc, a pochopíš i toto. Víš, to, že někdo někomu nepopřeje k narozeninám, to sice zabolí, ale není to nic, co by se nedalo zvládnout. Ale chápu, že puberta je období těžké, a vidíš všechno černobíle. Až vyrosteš, dospěješ, zjistíš, že i na rozvod musí být dva.... tedy že vina je vždy na obou stranách.
 fimisek
28.09.2022 20:59:34
Ale tvůj otec to bude pořád. To časem přejde. Neboj
 Yegor Letov Muž32 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk