Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1203621, vloženo 28.09.2022 17:35:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak vnímají bezdětní muži, muže s dětmi?
Dobrý den,

ráda bych se zde informovala, zeptala se:
jak vnímají bezdětní muži, muže s děckami?

Zajímá mě názor mužů, kteří bydlí v panelácích, v bytech, sousedí s rodinami s děckami.
Situace kdy dochází k šikaně ze strany rodin.
 edenka Žena77  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.09.2022 17:32:54
My někteří zase máme dojem, že psychiatrickou diagnózu má muž v SVJ a zřejmě aj s největší pravděpodobností jeho žena, která si s ním udělala dvě děcka a nevychází vůbec z bytu.
Vedle nich sousedí bezdětný chlap, nad kterým bydlí rodina sebranka, ptali jsme se ho jak je tu spokojený.
Není a vypadá, že se stěhuje pryč.
Já sousedím taky se SVJ, s další rodinou sebranka, se kterou sousedí i ten bezdětný chlap, bydlím tu 20 let, od začátku tu byli problémy, kdy magor ze SVJ tu bydlel s matkou, soustavně na nás poťukávali, chodili si stěžovat s nesmysly na úřad.
Dlouholeté spory mají i se sousedkou, která bydlí pod nimi, je vdova, šikanují ji.
Ona na ně poťukává, bouchá, protože ví stejně jako my, že se tu vezou, oni místo toho, aby ta žena vyšla ven s děckami a magor do práce na ni bouchají, mlátí do zdí,
práskají se dveřmi, bouchají do radiátorů atd.
To jedno starší děcko tam od rána do večera běhá, dupoce jak kůň.

Další soused, se kterým jsme mluvili, nechce je tu.
Mluvili jsme spolu, taky s ním jednal stylem ať si nasere.

Další jiný soused, který bydlí naproti ním, taky je tu nechce, už před lety jsme spolu mluvili, ví taky o tom, že tohle není práce, ale kšeft.

Sebranka, která je tu udržuje tu bydlí asi dva roky.
Nejspíš kontakty z bytové správy.
Kamarádí spolu.

Na paranoia nesmysly, absurdity paní Hodislávy reagovat nebudu.
Nevím o tom, že bych tu v paneláku já někoho zbila anebo že by mě někdo vyhodil z práce.

Pro nevim00: nevím jak by vám bylo, kdyby na vás magor v SVJ zavolal policii, když byste ho slušně požádal o nahlížení do dokumentace, nakřičel by na vás ať jdete do prdele, naserte si.
 edenka
30.09.2022 12:49:28
edenka:
Ještě si přečti všechno pečlivě, důkladně co jsem napsal, soustřeď se u toho na co jsem psal a můžeš znovu na to zareagovat. Ale zbytečně, už jsem odpověděl
 nevim00
30.09.2022 09:54:04
Takže šikana jsou pomluvy? Jako fakt? Komu na tom záleží? O mě kolují v baráku šílené věci a je mi to u zadku. Proč to vadí tobě?
 leafroller Muž21 Kategorie
29.09.2022 17:08:51
nevim00:

děkuji za odpověď.
Ještě si přečti všechno pečlivě, důkladně co jsem napsala, soustřeď se u toho na co jsem se ptala a můžeš znovu na to zareagovat. Jak to vnímáš?
 edenka
29.09.2022 16:37:50
Otázka:
jak vnímají bezdětní muži muže s děckami?

Odpověď:
jako muže s děckami

Spokojená?
 nevim00
29.09.2022 13:12:47
Položila jsem vám otázku.
Nevidím nikde konkrétní odpovědi na moji otázku.

Doteď z vaši strany pouze zákeřné, drzé, sprosté útoky na mě.
 edenka
29.09.2022 13:06:02
Dobrý den,

ráda bych se zde informovala, zeptala, jaký máte názor na lidi, na muže, kteří nikde nikdy nepracovali, k bydlení se dostali formou, matka přepsala byt, parazitují na něčem k čemu přišel formou, že jeho žena měla, má někde kontakty, mají děcka, pomlouvají, šikanují některé lidi v domě, o kterých se vyjadřují slovy: sociálně slabí atp.
Muž, který nikde nepracuje, je permanentně v bytě se ženou, s děckami.
Na parkovišti má zaparkované tři auta, jedno velké BMW, druhé nejspíš, které dostali od rodiny jeho ženy, plus ještě jedno auto.
Má řidičák, auta jsou permanentně zaparkované na parkovišti zabírá minimálně 3 místa, jednou do týdne, jednou za dva týdny vyveze carevnu s děckami, za hodinu jsou zpátky.
Permanentně se zdržují v bytě.
Předem Vám děkuji za Vaše názory.


---------
A nezlob se, ale to, že někdo má nebo nemá kolik aut a jak s nimi a kam jezdí, není šikana sousedů. Může to být zneužívání sociálních dávek, o to ti asi jde, ale dokud nebudeš mít důkaz, že se to tam vážně děje, a nebo na to taky najedeš, tak máš smolíka. Budeš muset dál chodit do práce.
 Hodislava Žena42 Kategorie
29.09.2022 12:58:26
Jinak vážně mi připomínáš naši zdejší obyvatelku. Má také dojem, že jí všichni šikanují a omezují - bohužel zjevně trpí paranoiou, kterou si odmítá přiznat, a má velmi silné sklony k afektovanému chování. Výsledkem je, že se na ní člověk nemůže ani křivě podívat. Neřku-li jí něco odmítnout. Cokoli se jí nelíbí, nehodí, vyvozuje z toho, že po ní všichni úmyslně jdou. Poradí-li jí někdo léčbu u psychologa, se zlou se potáže. Ona se přeci nijak nechová špatně - oni jí vyhodili z práce jen proto, že se všichni na tom dohodli, aby jí záměrně ubližovali. A celou dobu jí tam jenom šikanovali. Na jejich straně stojí dokonce i policie a další úřady, na které se obrátila se svou stížností. Všude jí jen ubližují! Když je v afektu, má problém se plynule a jasně vyjadřovat. Potřebuje se prostě jen vyvztekat, vyřvat, vymlátit. Jo, ničí věci a když je koho, tak bije i lidi. To je taky důvod, proč s ní nikdo dlouho nevydrží. Připomněla jsi mi jí.
 Hodislava Žena42 Kategorie
29.09.2022 12:40:52
Mimochodem taky nereagujete na moji otázku.

Ono to totiž nejde. Respektive nechápu souvislost s tím, jak šikanuje rodina/dětný muž nedětné sousedy. Skrze co. Nutí děti dlouho do noci brečet, aby tím šikanoval ty bezdětné sousedy vedle? Neenchal je v tom rámusu vyspat? Strká kočárek před dveře, aby nešlo vyjít ven? Máš tam posr ... plíny? A popřípadě, jak by se to prokazovalo? že je to fakt zákeřná a úmyslná šikana? Týraní dětí bohužel ano, to se prokázat dá, ale ... skrze ty děti šikana sousedů? A nepochopila jsem to ani z diskuze zde. Jak přesně tě ta rodina šikanuje?

Buhužel většina je tu té špinavé sebranky podobně jako zde jasný, zřetelný příklad na zpovědnici.

Asi je špatně čárka, jinak mi ta věta vážně nedává smysl. Nechápu, cos chtěla sdělit, kromě toho, že vyjadřuješ frustraci, žes nenašla zastání ani na Zpovědnici. Chtělas říct, že většina domu je na straně té rodiny, takže kdyby došlo k volbě předsedy, nedá se předpokládat, že se něco změní?
 Hodislava Žena42 Kategorie
29.09.2022 12:30:45
Hodisláva:

V domě, v paneláku je nás víc, kteří je tu nechceme.

Buhužel většina je tu té špinavé sebranky podobně jako zde jasný, zřetelný příklad na zpovědnici.

Mimochodem taky nereagujete na moji otázku.
 edenka
29.09.2022 12:13:27
Ano, taky mám pocit, že tebe žere jen závist. Máš zjevný problém se svými sousedy, kteří ačkoli s nechovají standardně (zjevně nechodí na šichty jako ty), vykazují relativně pohodlný život (který ty nemáš. To, že někdo občas nevyjde se svými sousedy, blbé, ale stává se častěji, než by si byl jeden přál. Co na to ostatní lidé v domě? nevěřím tomu, že totiž jestli je to opravdu tak zlé, že si toho nikdo nevšiml a nikdo to nechce řešit jen ty :-). A také nerozumím, jak souvisí sousedský život dětných a nedětných mužů s tvojí konkrétní situací v domě. Tomu vážně nerozumím.
 Hodislava Žena42 Kategorie
29.09.2022 11:51:59
nevim00:

Já zase nevím co řešíte vy kromě toho, že tu někomu lezete do prdele.

Mimochodem pokud jste si nevšiml, nereagujete na moji otázku.
 edenka
29.09.2022 11:14:04
edenka
musím se Locy zaastat. Položila logickou otázku. Ani já nevím, jak ty dvě věci (počet aut a nechození do práce a SVJ) spolu souvisí
 nevim00
29.09.2022 10:51:45
LOCA:

na vaše hloupé, drzé, zákeřné, sprosté, opakované, útočné komentáře na mě, které jsou zcela od věci reagovat nebudu.
 edenka
29.09.2022 10:32:46
Promiň, ale já furt nechápu, jak tyhle dvě věci spolu souvisí. Absolutně. I kdyby měl jachtu, k tomu vrtulník, 8 aut a zámek k tomu, tobě do toho nic není. Je to jejich věc.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
29.09.2022 10:24:18
Zeptám se jinak, ptala jsem se už kdysi, ale některé komentáře, reakce= zcela mimo od věci.

Taže moje otázka pro vás do této diskuze:

Je podle vás normální, když slušně žádáte předsedu SVJ o nahlížení do dokumentace, ten na vás u dveří nakříčí: NASER SI, JDI DO PRDELE, a zavolá na vás policii s tím, že policii tvrdil nesmysly a taky to, že na něho děláte nátlak.? Pak jde ještě na obecní úřad s nesmysly, stěžovat si na vás. Vám chodí obálky z úřadu, že se máte dostavit na přejednání k přestupku.

To, že nikdy nikde normálně nebyl v práci a ani není přitom mají dvě děcka, jsou zavření všichni celé dny v bytě, hlavně, že mají asi ty tři auta, z toho to jedno velké BMW je doslova TRAGIKOMEDIE, OSTUDA.

Parazitovat dlouhé roky 10 let v SVJ, držet tu takovou osobu, magora je prvotřídní ostuda.
 edenka
29.09.2022 10:04:33
A nezdá se ti divný že většina je na jejich straně? Tady mi to fakt nahrává v mém pocitu co si celou dobu myslím. Už jen podle tvých reakcí
Pokud to nezvládáš a tak strašně tě to žere jediná možnost je se odstěhovat. A nejdřív si zjistit, zda sousedi nevlastní drahá auta a chodí makat nejlépe do fabrik.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
29.09.2022 04:09:47
Velmi soucitně. K muži vybaveného dětmi většinou patří uječená stíháčka, teď už teda spíše těžký stíhací bombardér,co jej neustále dokola prudí s nesmysly. A chudák muž s takovouhle náloží v bytě 3+1nemá úniku. Je to pro něj konec života. Od teďjen chřadne.
 PretorianCZ Muž28 Kategorie
28.09.2022 23:07:34
Dívám se na ně úplně normálně. A když mě cizí děcka náhodou někdy rozčilujou, tak si řeknu, že se mi jednou budou skládat na důchod a hned mám lepší náladu. Všechny děti a rodiče jsou u nás v bytovce fajn. A jedinej chlap, kterej hrotil každý vrznutí židlí, že mu to budí dítě, už se naštěstí odstěhoval. Ale i s tim jsem to vždycky nějako skoulel.
 El Presidente
28.09.2022 22:28:00
Mužíčeknamáku:

když jsem vám fuk tak nereagujte vůbec.
Stejně ty vaše komentáře, reakce působí hnusně, zákeřně jakoby se záměrem poškodit, ublížit.
Některé komentáře působí totálně od věci, nenormálně jako podpora podvodníků, levoty.
Místo pomoci, řešení akorát virtuální nakládačka.
Žádná opora, podpora, pomoc, akorát umíte naplivat do tváře jak zmije, hadi.
Už jsem si zažila kyberšikanu i na jiných psycho stránkách.
 edenka
28.09.2022 21:57:10
Je nam to fuk. Ty jsi nam fuk.

Tak jsi se tu vybulela a bez spocitat mouchy na okne.
 Muziceknamaku
28.09.2022 21:29:04
To by bylo řešení pokud ovšem mu nedá znovu hlasy většina sebranky z domu hrůzy.
10 let se tu veze.
Už se na to nedá dívat.
 edenka
28.09.2022 20:49:14
Tak máte nějaké schůze nebo něco takového, musí se tam vyvolat hlasování či petice pokud jste ve většině
 Loca Loca Žena98 Kategorie
28.09.2022 20:43:08
Kdyz vam nefunguje SVJ, zvolte si lepsiho predsedu.
 Kvetak
28.09.2022 20:43:05
paní LOCA:

měla byste si archivovat všechno, abyste nevytahovala na mě jenom to co se se vám hodí a mimochodem nevyjádřila jste se vůbec k věci, k problému ani tenkrát a ani teď.
Proto bych vás poprosila o váš názor, řešení k této věci.

Auta mají asi tři, jedno velké BMW akorát vypadají s tím, u toho stejně marně.
 edenka
28.09.2022 20:30:33
Jak by? Nijak. Normálně, běžně.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
28.09.2022 19:48:19
nechodí do práce.
---
Já sice nepatřím mezi zdejší, kteří si archivují, ale pamatuji si, jak tě rozčilovalo, že jsou doma a mají drahá auta. To mi utkvělo v paměti
 Loca Loca Žena98 Kategorie
28.09.2022 18:38:15
Šikana ze strany rodin, kde některé rodiny, sebranka šikanují, špinavě pomlouvají ostatní obyvatelé domu.

Rodina v SVJ, nečinnost předsedy SVJ 10 let, fyzické napádání ze strany předsedy SVJ, neslušné chování, dům v žalobě, řeší se soudní spor se stavební firmou.
V domě nic nedělají, nechodí do práce.
Berou dotace, odměny...

Některé rodiny jsou s nimi sebranka, která je v domě udržuje.

K závisti jsem se tenkrát vyjádřila.

Mimochodem já tenkrát neřešila manželky.
Na manželky se ptala právě paní LOCA.
 edenka
28.09.2022 18:30:04
Já jsem bezdětný muž v paneláku a sousedi mají děti. Ale nechápu jakou šikanu, kdo, koho, čeho máš na mysli?
 Zahradník Muž99 Kategorie
28.09.2022 18:15:30
Mít doma děti je dočasná situace. Není to problém
 je-mu-ji Muž55 Kategorie
28.09.2022 18:08:20
Takže šikana je, že někdo sedí doma na zadku?
Smajlík  leafroller Muž21 Kategorie
28.09.2022 17:55:44
leafroller: Autorka měla problém se sousedy, kde mají manželé oba auto, navíc drahé (např BMWX6, či Mercedes) ale manželka přitom nechodí do práce ale je doma. Tak měla starosti co si o takových myslíme ( trocha české závisti)...samozřejmě v tom byla z jejich strany arogantní šikana. Takže dnes to není o manželkách.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
28.09.2022 17:44:04
Nerozumím výrazu "šikana ze strany rodin". Nevím, co si pod tím představit.
 leafroller Muž21 Kategorie
28.09.2022 17:42:23
Ty to furt řešíš?
 Loca Loca Žena98 Kategorie
28.09.2022 17:42:07
Berieme ich normalne, nakolko vacsina chlapov chcu mat decka a predat stafetu svojim detom.... Niektorym sa to podari inym nie. Tí co uz deti maju tak vychovavaju svoj odkaz ktory tu bude aj po ich smrti... takze berieme ich normalne... preco by sme ich mali brat inak?
 taky tipekPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk