Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203606, vloženo 28.09.2022 12:02:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Tato stranka je moje dětství
Jo je to tak. Travil sem tu dost casu, cteni ruznych prispevku. Asi od 10 let! Jsem tedy poradny zvrchlik.

Od otazek co je masturbace, jak se vyhnout skole nebo treba nemit uzkosti! Cteni potizii a otazek ostatnich lidi. To byla moje vec. Spis tedy ctu nez pridavam. Ale snazim se oboji.

Ahh. Nikdy sem si to bohuzel ucet nezalozil, tedy aspon myslim.
A stale si myslim ze tato stranka ma velky potencial a doufam ze tu bude co nejdele.

Ať žije Zpovednice!!!
 ahoj12 Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.09.2022 16:45:26
Ale web je v mnohém vymyšlen a navržen skvěle a nadčasově, to nemůžu říct.
Zhruba jako Peklo nebo psychiatrická léčebna se zahradou, cvičákem, klecí a 30 odděleními. Nebo jako náměstí (jen) okresního města.
Každý webový návrhář i znalec lidí chápe, co tím myslím. Udělat web, který je defacto droga, je opravdu velká věc - pak to tak posrat, ale taky.
I tak, tomu týmu chlapů, co to dílo každý svým kusem práce stvořili - Respekt.
Smajlík  *Deadcool* Muž33 Kategorie
28.09.2022 16:45:04
No jo, zažil jsem to tady, ještě když to byl milionovej web, plnej skvělých mužských i ženských osobností a těch tisíců uživatelů, co na ně denně chodili.
Taky tu bylo nadkritické procento náctiletých (rozto)milých slečen a část zkušených 50+ dam, které to tu dělaly řekněme poněkud útulnější než armáda vš 20-29 feministek. Mělo to potenciál býti českým -facebookem- a nějaký čas jím i bylo. Také se tu kdysi seznamovalo dokonaleji než na všech rádoby seznamkách dohromady - platilo, že kdo se neseznámí ani na zpovědnici, může se jít upálit.
Část osobností tu měla hype srovnatelný základnou fanoušků a společenským dopadem k dnešním milionovým youtube a insta influencerům (no, komu z nich poblázněné náctileté slečny malují srdíčka na českých nádražích, že).
Taky to mělo tak 10x vyšší návštěvnost, reakčnost a počet aktivních unikátních profilů, možná i 100x. Pro příklad srovnání můžu uvést, že ve špičce tu běžně bývalo kolem 250 registrovaných unikátních nicků online (tedy ne alter ani fejků), zatímco postupně to šlo na 50 a aktuálně 25. Kdo se pustí do zkoumání historie hluboké králičí nory zpovědnice, najde leccos a bude v šoku.
Nejpopulárnější osobnosti měly běžně stovky reakcí denně pod texty i v profilech.

Co je smutné, pád zpovědnice nebyl kupodivu vůbec způsoben příchodem sociálních sítí, naopak svým pojetím je v klidu přežila a mohla nabídnout paralelní webový prostor v českém měřítku. A po opadnutí boomu mohla zažít rehype (jako překvapivě zažívá poslední dobou ze starých bašt např. xchat, zatímco líbko nebo lidé už ne). Ano, svým způsobem tu lokální alternativu nabízí, ale ne jako hlavní český komunitní web, ale jen jako marginální pozůstatek starých časů.
Já říkávám, že vše nedělají lidi, ale Systém. Zpovědnice je výjimka z pravidla, tady platí staré okřídlené - Kadry rešajut vsjo.

K (de)evoluci zp se dá říct jen mé obvyklé Venom GT - Ferrari/Porsche - Trabant.
Bylo fakt umění tohle provést s takovým potenciálem. Přirovnal bych to k vývoji Libye od šedesátých let do dneška.
Už bych neřekl, že to má potenciál, ale že to mělo potenciál. To by se to muselo celé pojmout zeshora od (nového) majitele úplně jinak. Čímž vůbec nemyslím web jako takový, ten je udělán geniálně, hlavně tedy hlavní vize a pak celý webdesign (ten stále více docenuji, to je opravdu master peace, natož u profilů, u kterých ale dost nereg uživatelů ani netuší, že tu jsou, což je jeden ze syndromů zpovědnice).
Funkčnost by potřebovala upgrade do 22. století, bez zásahů do základů.
No, ale ta hlavní změna by musela být něco jako s naším státem a 50. léty.
Vyjádřit se k tomu navíc svobodně nelze, tak co s tím.
Smajlík  *Deadcool* Muž33 Kategorie
28.09.2022 15:25:07
Třeba bude i tvé dědství, ale tipuju, že dřív přijdou regulace, že nikdo nesmí mít webík bez registrace, apod. Jen, jak se píše níže, není dobré to žrát bez kontextu či kontaktu s vnějším světem.

Jeden den napíšeš, že máš rád 'temný lidský příběhy' a další den tu máš dva, jeden podepsaný 'Katka36' a druhý 'chlap v nesnázích'.
Smajlík  nazdar
28.09.2022 14:43:10
"Ono by to působení zpovednice na psychiku mohlo být negativistické a deprimující, kdyby člověk četl všechno bez ladu a skladu"

...ehm. No, tak nějak
 kaiten Muž56 Kategorie
28.09.2022 14:15:23
Zpovědnice je vymyšlená chytře, kdy jsem zde také už dobrých 10 let.. Bohužel díky té volnosti se z toho stal postupně spíše jeden velký deník několika pošahanců, kteří se předhánějí v bizarnostech.
 Sir Nobody Muž29 Kategorie
28.09.2022 13:39:47
bilej tygr to napsal moc hezky. Pod to bych se podepsala.
Důležitý je nějaký balanc. Už jen samotné vysedávání na netu a pouze online komunikace by člověku časem začala spíše škodit, nehledě na to, s jakými lidmi by člověk komunikoval. Pokud by byli akční a inspirativní, asi by člověka motivovali k tomu dělat něco jinak. Ale v opačném případě by to muselo být stejně na palici.

Já jsem se tady občas divila tomu, co všechno jsou schopni lidi řešit. Přece jen máme tady možnost číst příspěvky od lidí, se kterými se v běžném životě nepotkáváme. A co si z toho odneseme je jen a jen na nás.
 Jedna frajerka Žena22 Kategorie
28.09.2022 13:24:55
Ono by to působení zpovednice na psychiku mohlo být negativistické a deprimující, kdyby člověk četl všechno bez ladu a skladu, kdyby všehcno a všechny tady bral vážně, a kdyby neměl dostatek kamarádů a kontaktů z jiného, reálného světa, nečetl normální knihy atd.
Když se tomuhle vyhne, tak je zpovednice naopak pěkná ukázka, co všechno ještě můžou lidi zažívat, jak různé jsou lidsé osudy a názory. To je pro mě jeden z výnamných přínosů zpovednice. Nebýt jí, tak například vůbec netuším, že existují lidi, kteří schvalují okupaci Ukrajiny - ze svého okolí nikoho takového neznám (nebo to přede mnou neprojevuje).
Anebo těch lidí, co mají problémy s vírou v Boha nebo nějaký vyšší princip, se spiritualitou - nebýt zpovednice, tak bych docela věřil, že tohle jsou už jakési pomíjející a mizející zbytky lidstva... Nebo i toho, jak si tu víru dokáže někdo překroutit (i když tohle se asi spíš týká jenom jednoho zdejšího uživatele :-))
A kromě toho - je tady i nezanedbatelný počet dobrých lidí, kteří rozumí svému oboru a jsou ochotni poradit,, vysvětlit... nebo projevit lidskou účast, pochopení. Jen je musí člověk vyhmátnout z toho celkového kompostu...
 bilej tygr Muž72 Kategorie
28.09.2022 13:07:57
Já to tady nevidím tak negativně. Někteří úmyslně škodí, ale nemyslím že by to byla většina.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
28.09.2022 12:57:10
Katedra psychologie - vážně si myslíš, že to top co lidstvo může nabídnout jsou nějaké věci? Vždyť i bohatý člověk může (a často i je) být nešťastný. Štěstí se totiž neskrývá v hmotných věcech, jak si většina myslí, ale v lásce a skromnosti. Jenže lidi tohle často odmítají pochopit, protože to znamená že mají štěstí vždy nadosah a znamená to, že to štěstí není tak úžasné, jak si mysleli. Často se ženou za vzdušným zámkem ve kterém jsou šťastný bez toho, aby pro to museli hnout prstem. A tak se ženou za majetkem a doufají, že je uspokojí a nebo ještě častěji se za ním ani neženou, ale myslí si, že jejich problém tkví v nedostatku majetku.
 uhel Žena23 Kategorie
28.09.2022 12:51:05
Ja sem tu tak pred 10 lety byla hodne. Snad i ucet sem tu mela, pak sem na zpovednici nejak zapomnela a tak od minuleho roku sem zas chodim vic. Jen mi pride ze uz to neni jako driv, mene zpovedi a vetsinou jsou to ty same zpovedi dokola, tkze nekdy tu nic moc zajimaveho na cteni neni. Snad se to zlepsi :)
 Tajina
28.09.2022 12:40:09
Katedra psychologie:
Tak ale lidstvo nenabízí jen hmotné věci, myslel jsem třeba lidskou pohodu, přívětivost, laskavost, pozitivitu. A tady je vystaven člověk spíše tomu opaku, a tak jsem si říkal, jestli se to následně projeví na smyšlení o světě a o lidech i v tom reálném životě mimo Zpovědnici. Pokud by si totiž dělal člověk názor na lidstvo čistě jen ze zpovědnice, tak jaký by ten názor byl?
 Ad Meliora Muž23 Kategorie
28.09.2022 12:28:25
Ahoj zvrchlíku!
Jo, má to tu "potenciál". Mě zajímaj ty temný lidský příběhy :) A diskuse.
Není vůbec nutný něco psát, když to tak necítíš.
 I777
28.09.2022 12:26:49
Jojo, taky už sem chodím nějaký ten páteček. Ale určitě ne 10 let.

Ad Meliora: určitě tě to nějak ovlivní. Tedy pokud nemáš to smýšlení už předtím, než sem vlezeš :D navíc to nejlepší, co lidstvo nabízí, nemůže mít většina. Copak každý jezdí Bentlynou a má domy na Malorkách? =)
 Katedra psychologie Muž22 Kategorie
28.09.2022 12:25:15
Já sem chodím, ale nelíbí se mi zdejší společnost. Někteří lidé nejsou dobří a snaží se škodit.
 j39
28.09.2022 12:11:59
Občas přemýšlím, jak se na člověka podepíše, že chodí pravidelně na stránky, které neoplývají zrovna tím nejlepším, co lidstvo a svět nabízí. Přeci jen zdejší negativní bublina z dlouhodobého hlediska člověka nějak ovlivňuje.
Smajlík  Ad Meliora Muž23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk