Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203597, vloženo 28.09.2022 07:12:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chtějí holky vůbec vztah ?
Mrzí mě, že když člověk nehledá bůh ví kde holky nebo nezašustí penězma, tak s nima moc toho neni. Rád bych vztah, vztah se všim všudy co k tomu patří. Ale nemám pocit, že by o to holky nějak moc stály. A překonávat a dělat ze sebe pejska, trapáka a šaška ve svým věku opravdu už nechci.
Nemám ani pocit, že by v mým okolí byli kamarádi nějak moc ve vztazích spokojený.

Řešil to někdo holkou za peníze ? Stojí to za to ? Někdy nad tím přemýšlím. Pořád si říkám, ještě chvíli počkám, nechám tomu volný průběh. Holky v okolí a v práci jsou prakticky všechny zadané.

Ale pravda, stěžuju si a přesto jsem třeba na seznamce nebyl 2 roky, že se tam zdržím na půl hodiny.

Jinak jsem ve svým životě celkem spokojený, mám slušnou práci, hodně kamarádů ...

Kamarádi mě jen zřídka zkoušely seznámit nebo asi i 2x kamarádky, ale nějak to prostě vyšumělo. Nebylo cítit, že by měly nějaký zájem. S některou jsem podnikal několikrát v týdnu výlety, kolo, nějaký kulturní věci, ale přesto jsem se dostal jen k puse na tvář. Nebo u jiný jsem nebyl tolik aktivní a ta to taky nechala vyšumět ...

Takže pomohlo vám rozptýlení s holkou za peníze, bylo to dobrý nebo to za moc nestálo ??

Díky, ať máte fajn den.

 XXLBCX Muž32  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2022 09:25:26
Dobře je s někým, s kým je dobře. Ale sám ten člověk se musí mít dobře sám se sebou. Pokud někoho potřebuje, aby to vyřešil za něj, tak spokojený nebude ani s tou holkou - protože ta mu to samozřejmě suplovat nebude A už vůbec ne věčně. Vztah sám o sobě je neustálý tanec mezi kompromisy. To, že se najdou dva, kteří jsou naprosto, ale naprosto kompaktibilní, je možná tak z romantických filmů pro naivní holky. Nikdo po tobě nechce, abys o kolo holky skákal jako pejsek. Měl by sis být pevný v názorech a svých vizích. Současně ale prostě musíš být připraven prostě v určitý moment vyhodnotit priority a umět couvnout. Protože ano, je možné, že holka po tobě bude chtít, abys ustoupil právě z toho, co tě dělá tebou samým. Chtít to může. Couvneš nebo ne? A - za jakou cenu? To už je pak totiž tvůj boj a k tomu ti nikdo návod nedá. A pokud řešíš, že si pořídíš společnici placenou, pak mně napadá otázka, o co ti tedy vlastně jde? Je ti asi jasné, že lásku si nekoupíš - koupíš si jen ten pocit, kdy se budeš koupat v jejím divadle. S tím budeš spokojený? Takže chceš přítelkyni jen pro ten pocit, že jsi někým milovaný?
 Hodislava Žena42 Kategorie
29.09.2022 04:00:06
Jednou prej vědci skutečně zjistili, co holky chtějí. Ale než stihli udpořádat symposium kde by získane výsledky odprezentovali, tak si to ty holky stihly rozmyslet.
No...co můžeš sleduj z povzdálí a ono už to nějak dopadne. Není nutné mít holku. Zařiď si žibot lodle sebe. Jsi chlap, ne baba co musí někomu na krku viset.
 PretorianCZ Muž28 Kategorie
28.09.2022 23:39:10
Frank Drebin - právě, taky sem byl chvíli s holcinu, ke který jsem nic necítil a za moc to nestalo. Tak s holkou za peníze by to bylo možná taky o ničem.
 XXLBCX
28.09.2022 20:44:27
Záleží, jak to bereš a co od toho čekaš. Já k tomu potřebuju city. Bez nich mě sex vůbec nezajímá.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
28.09.2022 19:33:27
Tak očividně čendo víš jaký mám život, ty seš můj soused viď, zbytečné komentovat. Ty si vždycky najdeš výmluvu.

Hodně štěstí
Smajlík  achjo
28.09.2022 14:54:07
Čenda Kurátor - a přece sis všiml chyby :-),
spokojení - kamarádi, zkoušeli - kamarádi.
- tak doufám, že teď dostanu za pravopis jedničku :-D. Moc jsem to po sobě důkladně nekontroloval, když jsem šel v tu dobu spát a byl to poslení výkřik do tmy :-D.

arachnofobka - jo jo, něco na tom bude, taky mě to napadlo po odeslání zpovědi, že kdyby holky nestály o vztah, tak nebudou jinde zadané. Nojo no, holt uvidim, jak to dopadne. Naštěstí mi v životě ani nic nechybí a vlastně ani nevim, jestli bych to chtěl nějak měnit momentálně. Ale výlít srdce a zjistit info od jiných jsem musel :-).

Už i tady - díky za pohled a vysvětlení, z toho si můžu i dost vzít pro inspiraci.
 XXLBCX
28.09.2022 14:07:48
"A překonávat a dělat ze sebe pejska, trapáka a šaška ve svým věku opravdu už nechci."

nic takovyho nedelej, to nema smysl, na to holky stejne neleti. Zarid si svuj zivot jak nejlepe dokazes a pak se z povzdali divej jak evropska civilizace pomalu kolabuje a single zeny o ktere se nikdo nepostara spolu s ni.
 htrhtrhr
28.09.2022 13:16:10
Pretorian

to víš že jo! nevíš o čem píšeš
Smajlík  Loca Loca Žena98 Kategorie
28.09.2022 12:35:50
loca loca můžu ich....I tebe.Blbý coury.
Smajlík  Pretorian
28.09.2022 11:42:48
Čenda Kurátor:

No jak myslíš. Mrknu na mail později. Určitě mě zajímá tvůj pohled. Já si ale myslím, že vím, v čem přesně je problém. Jen není v mých silách ho vyřešit :)
 dotnet Muž99 Kategorie
28.09.2022 10:39:51
Chceme, ale ne za každou cenu. Vy tady máte rádi to hodnocení podle čísel, tak já to taky tak zkusím popsat. Dejme tomu, že můj život bez chlapa má kvalitu 6/10. To může znamenat, že mám práci, bydlení, které je celkem dobré, okolo sebe pár fajn kamarádek a čas můžu travit podle sebe, ale cítím se osaměle a přece jen vracet se do prázdného bytu není nic moc, bylo by fajn mít parťáka do pohody i nepohody a jak se říká, "samota tíží." Takže bych hledala někoho, s kým se můj život dostane aspoň na těch 7/10. Nešla bych dolů na 5/10, protože to už je lepší zůstat na mých 6/10.
 Už i tady
28.09.2022 10:35:36
leafroller:

Však já neříkám, že je potřeba tyto body splňovat nějak extrémně. To ty to ženeš do extrému.

Pokud v těchto bodech není ani základ, šance se blíží nule.
Pokud jsou ty body v základu splněny průměrně, šance je velmi dobrá (vztah u většiny lidí není nic vzácného).
Pokud jsou ty body velmi dobře splněny, šance je extrémně vysoká a nastává to "lepení" o kterým mluví Čenda Kurátor.
 dotnet Muž99 Kategorie
28.09.2022 10:33:07
dotnet: Máš v profilu mail, tak ok.
 Čenda Kurátor
28.09.2022 10:31:33
dotnet: Nech mi někde na sebe kontakt, rád se s tebou setkám virtuálně nebo osobně a vysvětlím ti, v čem PŘESNĚ je problém. Když bys tolik energie, kolik investuješ do zdůvodňování, proč ti to nejde, vrazil do toho, aby ti to šlo, dávno máš harém.
 Čenda Kurátor
28.09.2022 10:25:57
Ano, stojí, jen ne ho mít s tebou
 Loca Loca Žena98 Kategorie
28.09.2022 10:23:14
Čenda Kurátor:

Nevím co to znamená to tvoje "znát svou cenu" (jsme snad nějaké zboží?), ale to je jedno. Nijak to nesouvisí s tím, jestli se člověk vůbec dostane k nějakému seznamování a bavení se holkama.

"Když tohle dovedeš, když ti je ve tvém vlastním životě dobře, ženské se na tebe budou lepit jak vosy na slívu. "

Mně je ve svým životě fajn a nikdo se na mě nelepí.
Je to jen abstraktní kec (stejně jako ten s tou cenou), kterým se snažíš obecně předstírat, že je to jednodušší, než ve skutečnosti (pro někoho) je. Já aspoň uvedl konkrétní věci. Navíc co je "smysluplná" činnost je taky věc názoru každého člověka.
 dotnet Muž99 Kategorie
28.09.2022 10:22:41
1) Mají sociální dovednosti, dovedou se seznamovat, jsou sebevědomí
2) Jsou zábavní, mají smysl pro humor. Jinýmy slovy "je s nimi do řeči".
3) Mají kolem sebe široký okruh přátel.

S tím ani moc nesouhlasím. Sebevědomí se přeceňuje. Samozřejmě, že kluk nemůže být vystrašená myška, co se bojí i promluvit, aby se náhodu někdo nesmál.
S tou zábavností bych to také nepřeceňoval. Kluk nemusí být král každé společnosti, jen by měl mít obecný přehled a umět naslouchat a bavit se o tom, o čem chce holka.
Široký okruh přátel není vůbec nutný, naprosto ne. Z druhé strany by jakýkoli člověk měl mít pár přátel. Jinak nebude umět komunikovat a hlavně bude holce pořád viset na krku, což je megaotravné.

Prostě až to panicové nebudou hnát do extrémů, mohou normálně uspět.
 leafroller Muž21 Kategorie
28.09.2022 10:06:21
Chtějí, otázka je - s kým?
 Katedra psychologie Muž22 Kategorie
28.09.2022 09:58:52
dotnet: Všechny tvé body 1) 2) 3) předpokládají, že znáš svou cenu a že je ti se sebou samotným dobře. To, jak toho dosáhneš, jsem popsal níže. Máš přiměřenou sebereflexi a flexibilitu, dokážeš se včas poučit ze svých chyb (= práce na sobě), dokážeš se zabývat smysluplnými věcmi, které mají interes pro tebe i pro nějaké další (rovněž práce na sobě). Když tohle dovedeš, když ti je ve tvém vlastním životě dobře, ženské se na tebe budou lepit jak vosy na slívu.
 Čenda Kurátor
28.09.2022 09:50:36
"Pro každého, kdo maká na sobě, zná tím pádem svou cenu, věnuje se v životě smysluplný záležitostem a ne kravinám, je vztah, a kvalitní vztah, velmi snadno dostupný. "

Nesmysl.

Vztah je dostupný pro lidi, kteří:
1) Mají sociální dovednosti, dovedou se seznamovat, jsou sebevědomí
2) Jsou zábavní, mají smysl pro humor. Jinýmy slovy "je s nimi do řeči".
3) Mají kolem sebe široký okruh přátel.

To je jediné, na čem záleží. Ani jednu z těchto věcí nezvládám, a proto jsem nikdy v životě neměl vztah.
A to na sobě makám a myslím, že se věnuju smysluplným záležitostem. Takže to máš trochu pomotaný.

Chlapi/kluci co znám a mají za sebou několik vztahů, tak tyto tři body většinou dobře splňují. Nebo alespoň část z nich.

To jest mé pozorování.
 dotnet Muž99 Kategorie
28.09.2022 09:49:48
Pokud víš že to jde ona, musíš pro ten vztah něco udělat. A ne málo
 je-mu-ji Muž55 Kategorie
28.09.2022 09:42:01
chtějí, ale ne s polomrtvýma lidma, co se nesnaží ani o ně, ani o to mít lepší život
 gfgdsfds
28.09.2022 09:29:31
achjo: Žádnou osobnost měnit nemusíš, pokud teda vůbec nějakou osobnost máš, to je ten hlavní problém. Jako pejsek se taky chovat nemusíš, vlastně bys ani neměl. Stačí jen běžná vnímavost pro druhého a konstruktivní chování. Pokud to nedovedeš, zbude ti zapšklý fňukot, závidění a nadávání druhým do "vlezprdelků".
Smajlík  Čenda Kurátor
28.09.2022 09:24:05
Takže chovat se jako pejsek a měnit svoji osobnost na základě toho jak píská žena, tomu teda říkám změna k lepšímu. Někdo si rád udělá život podle svého a někdo se omezuje, to nemá smysl dál komentovat


Hodně štěstí
Smajlík  achjo
28.09.2022 09:18:56
"Řešil to někdo holkou za peníze ? Stojí to za to ? "

Ano, byl jsem se slečnou za peníze. Jen na masáž, chtěl jsem zažít alespoň ty doteky. Nicméně nakonec mě v podstatě odpanicovala, aniž bych to čekal. Co se týče sexu, stálo to celkem za prd, byl jsem marnej a navíc přes gumu kulový cítil. Ale všechno ostatní bylo naprosto dokonalý. Taky mi zasténala a zahrála orgasmus, řekla mi, že jsem hezkej, což byl můj první kompliment na vzhled v životě od někoho jinýho než mámy. Takže super.

Jo, možná kecala, ale to jsem v ten moment nevnímal. To je strašně důležitý a pamatuj na to. Prostě se do toho ponoř a ber to jako něco reálnýho. To máš jako s filmem - buď se do něj ponoříš jako do reality a budeš mít zážitek, nebo si pořád budeš říkat, jak je to nereálný a hraný, a tudíž to bude stát za prd.
Smajlík  dotnet Muž99 Kategorie
28.09.2022 08:39:37
Napsal jsi to sám: překonávat se nebudeš. To znamená, že vztah musí vždy klapat přesně podle tebe. A na to žádná nikdy neskočí.
 leafroller Muž21 Kategorie
28.09.2022 08:32:56
Čenda to moc hezky vystihl!
 arachnofobka Žena34 Kategorie
28.09.2022 08:31:43
Ptáš se, zda holky chtějí vztah a dodáváš, že ve tvém okolí jsou všechny zadané. To je vtipné.
Ano, chtějí vztah, nicméně s tím, kdo za to stojí.
Trochu se nad sebou zamysli a přestaň fňukat. Nesnášíme ufňukaný chlapy!!
A u toho dopiluj pravidla pro psaní příčestí minulého.

Pa
<3
 arachnofobka Žena34 Kategorie
28.09.2022 08:02:04
Některé holky chtějí vztah, jiné holky nechtějí vztah. Je to různé, protože lidé jsou různí.
 j39
28.09.2022 07:52:16
Ano chteji, mozna mas trochu problem s prekpokladem pro zacatek vztahu. Vsechny moje vztahy vznikly na zaklade vzajemnych sympatii, ktere prerostly v delsi vztah. Nikdy jsem nehledal buhvi kde, vzdy to vzeslo ze zcela beznych aktivit, ani jsem nikdy nesustil penezma, coz muze byt spis kontraproduktivni, ale jestli hledas nejakou zlatokopku. Jaka navnada, takova ryba :P
 NapapanyJezecek
28.09.2022 07:51:08
achjo: Nadávka "vlezprdelka" předpokládá nějakou prdel, do které se dá lézt a profit, který z nějakého klanění se někomu kyne. A to je dost komické a ukazuje to dost dobře, jak chápeš parametry vlastního života.

Vnější svět nebo tzv. ženské nezměníš, ale sebe měnit můžeš. Tak proč to nedělat? Upřímně řečeno, písemný projev borce, který sem dával tuto zpověď, je tak uťáplý a nesympatický (včetně pravopisných chyb), že jeho nedobrovolná nezadanost vulgo incelství vyplývá dost přirozeně.

Pro každého, kdo maká na sobě, zná tím pádem svou cenu, věnuje se v životě smysluplný záležitostem a ne kravinám, je vztah, a kvalitní vztah, velmi snadno dostupný. Pokud to neděláš a dělat odmítáš, budeš se muset spokojit s drobečky, které sem tam někdo nechá pod stolem. A většinou ani nenechá.
 Čenda Kurátor
28.09.2022 07:31:32
A mně se líbí vlezdorpdelky typu čendy kteří neustále budou jenom nadávat a fňukat o tom jak je chyba u borce, ale ženské jsou bez chyby a že jich ještě napíše.

Ve zkratce pro autora, ženy mají dnes strašně enormní možnost výběru, je samozřejmostí že si vyberou vždy to nejlepší v jejich očích a dle znalostí osobnosti, to že si vybírají špatně je už věc jiná. Musíš zkoušet a doufat, že se jednoho dne poštěstí
 achjo
28.09.2022 07:25:00
Zdejší vztahoví ztroskotanci, nejenom čistí panicové, hrozně moc řeší vnější svět a ženské, dětinsky zobecňují, co všechno chtějí ženy vcelku nebo nechtějí, jaké prý ženy jsou - místo aby se zaměřili na sebe. Místo aby se drsně popasovali s tím, jaké jsou osobnosti a jestli může být život s nimi pro kohokoli zajímavý. Když nejsem nějakým způsobem vztahově úspěšný, tak na to zkusím jít jinak nebo ještě jinak, ne? Místo fňukání, co jsou ženské za matroš. Jsou tak neskutečně různorodé, že si dnes ženskou může najít opravdu každý, kdo si nesedí na vedení.
 Čenda KurátorPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk