Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203583, vloženo 27.09.2022 20:36:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pracovní úraz
Ahoj.
Mám problém se zaměstnáním. Nastoupila jsem od září do nové práce. Práce dobrá, lidi taky, peníze fajn. Byla jsem tam deset dní a stal se mi pracovní úraz. Zaměstnavatel to normálně uznal, takže mi jde 100% platu. Jenže s tím úrazem od prvního dne marodim a pořád to není ok. V pátek mám kontrolu u lékaře ale teď si tu pracovní neschopnost nemůžu nechat ukončit, pořád to není zdravotně v pořádku. Za chvíli bych na tom byla jako teď.
Já prostě nevím, co mám dělat. Nejsem tam, marodim první měsíc v nové práci. Nechci o tu práci přijít, nechci jim dlouho marodit ale zároveň nechci nic uspěchat a něco přechodit. Jsem už bezradna.
 Verona Žena48  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2022 09:35:20
Pokud to zaměstnavatel uznal, tak se holt stalo. A bohužel, pokud ve zkušební době nepředvedeš, že jim za to stojíš, smlouvu neprodlouží. To samý se ale stane, pokud marození ukončíš a do práce půjdeš. Stejně budeš marná, stejně nebude trvat dlouho a půjdeš marodit znova. To njiak neuchvátáš.
 Hodislava Žena42 Kategorie
28.09.2022 07:49:02
Záleží na tom, co ti je, jaký to byl úraz. Je pravdou, že pokud budeš dlouho marodit, musí za tebe najít náhradu, a je jasné co bude po skončení nemoci následovat. Jestliže budeš nemocná déle, než zkušební doba té osoby, co za tebe musí přijmout, tak máš smůlu. Na druhou stranu jde o tvoje zdraví...
Smajlík  fimisek
28.09.2022 07:06:11
Dokud se nevylecis, tak se do prace nevracej. Zamestnavatel te nemuze propustit, a to ani kdyz jsi ve zkusebni dobe.
 NapapanyJezecek
27.09.2022 21:20:52
Putr : domluvila se jak. Já s tím nevydržím celý den v práci sedět nebo tahat těžký věci. Přes den musím průběžně odpočívat, bolesti. Jsem ve zkušební době, no.
 Verona
27.09.2022 21:07:16
Hm. Chapu tvoji situaci. Asi bych rekl ze zalezi co presne se ti stalo a jak moc te to ted omezuje. Nejlepe by bylo to 100% vylecit, ale predpokladam ze jsi furt ve zkusebni dobe, je to takove riskantni. Mozna bych se zkusil domluvit treba s sefem.
 Putr
27.09.2022 20:51:42
Přijde mi fajn se léčit tak dlouho, jak je potřeba
Stalo se ti to v práci, takže je i v zájmu zaměstnavatele, abys neměla třeba trvalé následky. Samozřejmě není dobrý si hrát na hypochondra, ale pokud nejsi zdravá, tak na cenu spěchat.
 tralankaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk