Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1203577, vloženo 27.09.2022 18:44:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Obviňování paniců - obětí feministek
Chtěl bych vám něco krátce říct k tomu vašemu souzení zdejších věkově 30+ paniců, když se zde svěří, místo toho, abyste se jim skutečně snažili pomoci. Když se zde někdo svěří, že je již nezdravě dlouho panic, a postěžuje si na to, jaký k němu mají přístup ženy, vždy se tato smutná duše místo pomoci dočká toho, že se tu na něj slétne roj feministek, které ho začnou obviňovat, že musí být chyba v něm, když jej odmítá každá, a ať se místo litování snaží vypracovat. Ano, v některých případech to tak může skutečně být. Ale jenom primitiv cokoliv generalizuje. Posuzujme každý případ individuálně.

Někdy je muž upřímně hodný, milý, snaží se, komunikuje, zkouší různé přístupy, a stejně jej ženy konstantně odmítají. Proč? Protože některé ženy prostě zažily takovou výchovu, že byly buď rozmazlovány, nebo na ně rodiče naopak kašlali, a z těchto dam potom vyrostly namyšlené, rozcapené a zlomyslné osoby, no a dobrá duše je vždy snadným cílem pro ubližování. Uvedu jednoduchý případ. Žena se tváří a dává všemožnými způsoby najevo, že se jí muž líbí. Ten zareaguje na její signály a osloví ji, načež se vše změní, žena jej velice hrubě odmítne, ideálně jej pak ještě obviní z obtěžování. Nutno dodat, že muž, který byl klamán a byl takto zákeřně raněn, si někdy naběhne, a pod návalem emocí jí třeba řekne něco hrubého, na čemž se ona potom otočí. Avšak není to pochopitelné, že když byl muž tahán za nos a takto psychicky trýzněn, a bylo mu úmyslně ukřivděno, že potom zareaguje takto?

Jen bych vám chtěl říci, abyste neházeli všechny do jednoho pytle. Že je někdo i po třicítce panic, a mnohdy i to, že třeba udělal chybu a zachoval se hrubě a měl kvůli tomu problém, může mít i druhou stranu mince, nemusí to nutně znamenat, že je ten muž kompletně špatný, a že je chyba stoprocentně na jeho straně. Má se tu pomáhat, ne soudit, tak si uvědomte, že takovými pohrdavými útoky a řečmi o tom, že se málo snaží, nebo že je hajzl, který si nic jiného ani nezaslouží, může jen prohloubit jeho depresi, nic mu to nedá, naopak ho to může vést i k sebevraždě, nebo k tomu, že kompletně zanevře na opačné pohlaví, a stane se z něj opravdový misogyn.
 Apologet Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2022 09:32:04
abyste se jim skutečně snažili pomoci

Napíšete mi prosím někdo, jak přesně máme panicům pomoci? Já se totiž obávám, že jejich žádost naráží na to, že prostě na ženskou a na sex právo nemají. To prostě nikdo.
 Hodislava Žena42 Kategorie
28.09.2022 10:20:15
Dokonce i v cine kde je nouze o zeny jsou "leftover women". Takze mistni panicove, nejste v tom sami, akorat jste vic videt a slyset, zeny to umi lepe skryvat, ale problem je to na jejich strane uplne stejny.
 erfourji
28.09.2022 10:10:38
Fňuk, fňuk, fňukity fňuk.....
 leafroller Muž21 Kategorie
28.09.2022 10:01:13
@achjo

v klidu. Tahle spolecnost je jiz natolik v rozkladu ze az po kruckach sklouzneme do pruseru, zen se nikdo zastavat nebude a zadne ohledy na ne nebudou. Protoze spatne zkusenosti s nimy.
 erfourji
28.09.2022 07:38:48
Tady čekáš konstruktivní diskuzi? A tady čekáš že si někdo dovolí nařknout ženy z toho že se chovají namyšleně a arogantně. Bozinku chlapče, tohle téma dneska není ve společnosti přijatelné. Půlka ti tu řekne že i kdyby žena bodala nožem do chlapa, tak ty jako oběť si to musíš nechat líbit a ustát to, pokud neustojíš, byl jsi slaboch. Takhle tu přemýšlí velké procento můžu a žen
Smajlík  achjo
28.09.2022 07:30:30
Nebo si ty signaly panic spatne vyklada, kdyz je odmitnut, zachova se nepochopitelne hrube, cimz navic potvrdi, jak spatnou volbou by byl. I kdyby ta dana osoba byla stokrat odmitnuta, neznamena, ze svou frustraci bude obracet vuci protejsku, coz je pouze znakem nevyzralosti a lability jedince.
 NapapanyJezecek
27.09.2022 21:37:55
Panicove mohou prejit do protiutoku a vsem zenam ktere si nemohou nikoho najit mohou take rikat ze musi byt chyba v nich, at na sobe poradne zamakaji, ze se asi snazi malo atd

Pak si to vychutnaji obe strany :)
 drjkgferjh
27.09.2022 21:17:32
Njn holt sytý hladovému nevěří
Smajlík  Knoflejk Muž22 Kategorie
27.09.2022 20:00:48
zachoval se hrubě a měl kvůli tomu problém,
---
chování nemá nic společného s tím, jestli někdo je či není panic
 Loca Loca Žena98 Kategorie
27.09.2022 19:16:19
"Definice šílenství je dělat stejné věci znovu a znovu a očekávat při tom jiné výsledky." Einstein
 Čenda KurátorPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč