Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1203574, vloženo 27.09.2022 17:14:57 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
křeč doby
Tak mě napadá, že každá doba s sebou nese určitou křeč, pózu a nemálo členů ji chytí a zidentifikuje se s ní. I třeba ne úmyslně.
Dneska je to ještě napájený influencerováním mysli po netu a tak se čím dál častěji stane, že určitá póza, ve který se někdo najde, se stane karikaturou jí samý.
Občas se zastavim, i když už třeba stojim, a ptám se sám sebe, je tohle fakt to, co si myslim?
Podle hesla "každý má ve svym vesmíru pravdu" si stejnak prd odpovim.
Papouškuje kdekdo, čim míň myslí tím víc papouškuje. (ještě by se dala připojit úměra, že čim víc kdo papouškuje, tim víc se bojí, ale to sem asi uplně nepatří)
Ale to je fuk. Spíš že některý pózičky se časem stávaj slušnym bizárem. Třeba když někdo píše vytrvale ruSSáci - jako dobrý, tenkrát poprvý to byla dobrá hříčka. Když to někdo napíše po stý už si řikám s otazníkem v hlavě, tvl neni nějak nemocnej?
Nebo by sem mohlo patřit nekonečný papouškování hlášení z filmů. To zachází až do extrémů, protože by tady mohl být příběh o vodácích, kteří přijeli do kempu a než ráno odjeli, furt jeli hlášky a v podstatě se jinak nebavili. To maj z toho života jakej vedou, žejo ( :
Takže vyvolávám hru ne na to poďte si postěžovat, ale na to která z těhle křečí vám přijde nejúsměvnější svojí třeba trapností nebo i jinou vlastností.

Může jich dát víc, ale připojte dobu do který patří.
Tě pic
 fltk v utajení Muž2  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.09.2022 08:38:04
Nejtrapnější jsou ti, co pořád dokola opakují, ale co se týká hlášek, tak cokoli o russákovi, o koblihách, o antivaxerech, o Burešovi......je zajímavé, že všechny tyhle výkřiky přicházejí z jedné "strany".
 leafroller Muž26 Kategorie
27.09.2022 23:49:18
1. Trend, kdy člověka (v zaměstnání) plánovitě znechucují a pak jdou nastolovat motivaci z jich strany, probouzet v něm nadšení a zápal.

2. Vnímání žen podle filtru z textů hudební tvorby - zhudebněné klišé a používání archetypů působících na první signální a jednodušší většinu. Například Elán, Jsi kočka!, Ked má djévčá tvář. A vod jakýsiho gigorova "na mateřství jak stvořená", no potěš koště! Když se podle toho "chlapi" tak chovají a mluví, jakmile se kolem objeví žena nebo dívka. Když dívky dělají, jak je zajímá třeba fotbal a jak se povznášejí nad tyhle buranské způsoby, že prý jim to nevadí a jen se hloupě chichotají.

3. Póza za pětset: Meditace za cílem nemití ega. To vážně? Zombíci pod guru navigací nebo co je to?

4. Póza: Pečeme s láskou. Kydáme hnůj s láskou.
Podobně: Muž, žena s velkým srdcem. - to zní spíš jako medicínsky závěr vyšetření s ne moc dobrým nálezem.

5. Póza: A co kdyby tudy musela projít matka s dítětem? - Jakoby na kohokoli jiného nebylo potřeba brát ohled. Když nejste matka s dítětem, pak vám řidič autobusu ani nemusí zastavit, auto vás klidně může ošplíchat, není kudy projít rozbitý chodník, rozestavěné místo, jáma bez výstrahy cestou do potravin.

6. Trend všude po polních cestách a kde se chodí pěšky na výlet, sypat makadam. Trend sypat všude jako dekoraci štěrk.

7. Oslovování jménem při rozhovoru na začátku téměř každé jedné věty.

8. Socializace: Póza "musíš všechno strpět", "silný jedinec", "dravost", "průbojnost", trend již od mateřské školky "zapadnout do kolektivu", dětičky se musí objímat a ukazovat tím, jak se mají rády. V zaměstnání musí být týmový duch, všichni jdou společně na oběd, sedí u jednoho stolu. Být pořád spolu. Pořád s někým. Povzbuzující potlapkání. Tvářit se skromně. Být uveličený z toho, že se povedlo...nějaká banalita. Chválení každého za každou blbost.

9. Přesvědčení psychologů, zejména při výběrových řízeních, že kdo se projevuje nejhlasitěji, byť i třepe voloviny, je ten skutečný líder, kterého budou všichni následovat! - No a tohle je ta největší kravina, díky podpoře které to jde ve společnosti všechno dole vodou. Spolu s přesvědčením, že nejlepší, nejsprávnější a nejpravdivější odpověď na otázku je ta, která přijde okamžitě. Spolu s předpokladem, že tázaný subjekt nebude chtít mít žádné soukromí a intimitu ve svých záležitostech a myšlenkových pochodech, ale že bude chtít všechno vyžvanit každému papparazzovi a šmírakovi na první dobrou, jakoby kdyby každý tázající se byl oprávněn k výslechu a taůzaný měl povinnost odpovídat.
S tím souvisí hloupý zvyk na pracovištích, nešvar, každého nově nastupujícího kolegu/kolegyni vyzpovídat z jeho soukromých dat. Tím že se vytváří dobrý kolektiv? P.dlajs!
 NAHBL
27.09.2022 20:51:45
Nemám žádnou oblíbenou. Ničí mě to obecně a je jedno, jestli jde o gendery, elektromobilitu, politiku, očkování, nebo cokoliv jinýho. A taky je úplně fuk, ze které strany barikády se ty hlasy ozývají. Stokrát přežvýkané floskule po sobě hází všichni a všude. Na obědě, u piva, na team buildingu... A já znovu a znovu musím poslouchat ty naprosto totožné "vlastní názory."
 El Presidente
27.09.2022 19:48:31
jo a ještě jsem zapoměl 4) Rusové na ukrajině používají zastaralé zbraně, aby si neopotřebovali ty nové
 Van Generator Muž30 Kategorie
27.09.2022 19:44:15
z mých oblíbených křečí:
1) Západ bojuje do posledního Ukrajince.
2) Rusové ještě pořádně ani nezačali.
3) Odsuzuji agresi, ale
 Van Generator Muž30 Kategorie
27.09.2022 19:33:01
Jsem jenom stín > s tim nemůžu souhlasit, neustále vznikaj nový kkotiny

j39 > no zrovna demonstrace jsou takovej folklór, než lidi pochopěj že jsou k ničemu a ta revoluce z plagátu je jediný řešení. Spíš mi přijde jako křeč v něčem co si řiká demokracie ukazovat na demonstraci jako něco opovrženíhodnýho, ale nehodlám zabředávat do politiky, o tom tohle vůbec nemělo být. I když je fakt, že někteří jedinci jsou z politiky v těžce v křeči.

Yegor Letov > potřetí nesouhlasim, myslim, že všichni zúčastnění to chápou, ale je nutno zesměšňovat, ponižovat a shazovat, tak světem kolujou takovýhle blbosti cos napsal. Tak jasný, že nenapíšou zákony, ale držej nějakou moc a to se počitá i na komunální úrovni. Je jenom na nich jak s tim naložej, uvidíme.
5koalice se vychválila jako spasitelé než si vůbec stačili sednou do křesla a pak začla parodie na vládu. Ano a Spd musí být samozřejmě špatní, ještě před prvnim zasedánim. Jsou to kecy a ty si s nima otravuješ život.
 fltk
27.09.2022 18:49:34
Aktuální křeč je to, jak lidi, Babiš a Pitomio nepochopily o čem jsou komunální volby.
 Yegor Letov Muž32 Kategorie
27.09.2022 18:00:06
Křečí letošního září jsou třeba demonstrace, ale na plakátech se píše něco o revolucích.
 j39
27.09.2022 17:53:12
Vše je provařené, vždy záleží na tom, jak to na tebe zrovna působí.
 Jsem jenom stínPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk