Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Volit jen tomika okamuru a jeho zname spd, na piraty vam seru
|
|
|
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
|
|
|
Když jsi napsal Pekařová, vzpomněl jsem si, že naše známá se jmenovala Buřtová a taky si ten háček nad R nechala smazat. :-D
|
|
|
4ND5: Ty opovaž se volit Trikoloru!! Buď ODS nebo Piráty
|
|
|
Vol ODS nebo Piráty
|
|
|
Vol pana Cibulku s jeho siderickým kyvadélkem, kterým loví "Russké fízly"
|
|
|
Ty raději nevol vůbec.... podle toho, jak píšeš a jak komolíš jména, bude lepší, když nezvolíš nikoho. Navíc, když jde o volby komunální, kde nějaká "Pekařová" jako tak úplně asi nekandiduje...
|
|
|
TOP09 spolu s Piráty hlasovala za zrušení práva veta v bruselských institucích. Chce zrušit náš těžce vybojovaný nezávislý stát. Koho volit, nevím. Kdyby kandidovala samostatně ODS, tak ODS. Ale takto nevím. Možná Trikoloru, ale vadí mi, že odmítá podporu Ukrajině. Z malých stran je dobrá Konzervativní strana, ale ta je bohužel okrajová.
|
|
|
Udělal si tu chybu, že si zeptal tady na zpovědnici.
|
|
|
Taky budu volit Topku. Piráti v městě, kde žiju, nesestavili kandidátku. Ze zdejších antiliberálů si nic nedělej, web pro smutné lidičky je plný incelů a starých paniců, a ti často mají názory vystihující jejich osobnost.
|
Dáda |
|
|
Ano, lidi volí nesmysly, ale proč ne? Vol stranu která něco ve státě změní k lepšímu a ne odpadky co nemají cenu ani té korunky. Z vašich 26 nebo kolika stran si zvol co chceš. Já volím strany co ve státě rozhodují o lidech, kde se nelže, nenapadá opozice neslušně, kde jsou odborníci a mají za sebou vidět nějakou práci. Hovada á la ODS a ti za nimi teprve ne, nějak nemusím. Jsou naprosto k ničemu včetně Trikolóry od které jste si slibovali Bůh ví co.. Státem hejbe ANO tedy třetina národa a asi vědí proč, (a co asi z toho mají) a ODS co se vydává za pravici. TOP09 zmixí úplně a není divu, ČSL se rozpadne a zmizí protože nepatří už dávno mezi solidni a charakterní stranu, A pokud si strana musí na sebe a bez ohledu na program nalepit další dvě strany a vytvořit trojkoalici a když jim dá zločinec Rychetský požehnání ay shodili třetinu národa (ANO), tak je asi něco shnilého v české politice, ne? Malé strany jsou k ničemu a nikdy z nich nic nebude. Tvůj hlas tam spadne do nějakého kanálu a ty neovlivníš ve státě NIC!
|
|
|
Do sucha
|
|
|
ale tebe nedá! to je úplne jedno. výber kandidátov to je ako keby ti v reštaurácii na jedálnom lístku ponúkli kravské lajno, konské hovno, psačie a ľudské. konské je "zdravé,lebo má najviac vlákniny", kravské je najekologickejšie, pes je najlepší priateľ človeka a ľudské hovno je ti najbližšie geneticky. nech si vyberieš hocičo, vždy si vyberieš len hovno! pochopil by som,keby ľudia volili obhajcov svojich záujmov. a čo myslíš, koľkí politici prišli za tebou a spýtali sa ťa, čo by si vlastne chcel? ľudia volia emocionálne a je to ich chyba. kedysi som sa kolegu spýtal kohobude voliť. odpovedal , že fica. spýtal som sa prečo? čakal som nejaké argumenty, napr. že dal vlaky zadarmo, alebo šrotovné. skrátka aj mafián fico schválil niektoré dobré veci pre ľudí, a čakal som argumenty. ale odpoveď bola: Lebo toje ako môj obľúbený fotbalový tým! tomi stačilo. ešte môžeš voliť proti. tj.takú partaj,ktorá bude najviac škodiť favoritnej strane. keby voľby mohliniečo zmeniť, dávno by ich zrušili.
|
|
|
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
|
|
|
Trapnej pokus.
|
|
|
To radsi hod kurve litrka a vyliz pekac ji...bude to uzitecnejsi pro vsechny v tomhle pojebanym state xD
|
|
|
má krásný kozičky prdelku vylízat mňam.
|
|
|
|