Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1200704, vloženo 10.08.2022 22:04:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Už to nemá smysl..
Zdravím, už nějakou tu dobu si chci koupit nový mobil, protože tento je strašně zastaralý a hlavně se mi seká a je pomalý.
Jenže cca týden zpátky jsem byla ve vodě a do mé kamery se asi dostala voda, protože i přední i zadní fotoaparát byl orosený. Taky mi od té doby nejde přidat hlasitost, jen snížit. A taky mi nejde mobil jakkoliv vypnout ani resetovat, jen pouze zapnout. Říkala jsem si, že to ještě vydržím takto cca ty 3 měsíce než si vydělám na nový mobil.
Jenže dnes jsem šla na zastávku a nesahala na mobil, jen byl zapnutý a dělal tzv. ghost touches, tzn., že se mi začal pohybovat zvuk, respektive vyzvánění se mi dávalo nahlas. Pokaždé co jsem ho ztlumila, ihned se mi dalo na nejvyšší hlasitost. To ale byla jen chvilková záležitost.
Dnes cca v 8 hodin se mi mobil vybil a automaticky se vypnul, nic neobvyklého. Zapojila jsem ho teda do nabíječky a najednou se mi objevila instalace nějaké nové verze EMUI. Tak jsem si to teda nainstalovala, cca hodinu a říkala jsem si jak už to bude v pohodě. No jenomže po instalaci se to vrátilo zpět na původní stránku možností. Říkám si, dobře, asi se ten mobil spletl, tak to udělám znovu. Nainstalovala jsem to znovu, bylo to už rychlejší, no a pak se mi to zase vrátilo na ty možnosti.
Dobře, řekla jsem si, že zkusím i ty další možnosti (wipe cache partition), to mě ale taky vrátilo zpátky na tyto možnosti. Tak už jsem začala být paranoidní, ale říkala jsem si, že zkusím tu poslední, nejhorší možnost, a to Wipe data/factory reset. Zkusila jsem to, ale zase se mi to vrátilo na tyto 3 možnosti. Zkoušela jsem i dlouze podržet tlačítko vypínání a nic, zase mě to vrátilo zpět.. Už si opravdu nevím rady, vyzná se tady někdo v Huawei?
Mimochodem po tomto mobilu si jistě žádný huawei už nekopím...
 ineednewphone Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.08.2022 14:27:31
omgomgfacepalm: Říkám, že mobil se nenamočil a sekal se už předtím, a to dost. Ale zapnul se a to bylo hlavní. Teď po cca měsíci co ten mobil chtěl, ať si nainstaluju novou verzi systému, tak mi bohužel nezbývalo nic jiného. Taky radši nemluvím o tom, že mobil věčně neměl paměť, takže jsem si tam ani nemohla nic zálohovat, ani nic aktualizovat.. Takže vše co je v tom mobilu, je prostě pryč. Fotky, no prostě vše..
Smajlík  ineednewphone
11.08.2022 12:49:51
Ty si hlavně kup novou hlavu - namočíš telefon a divíš se, že nefunguje, neuvěřitelný.
 omgomgogmfacepalm
11.08.2022 10:14:36
Ahoj,

mobily dneska koupíš za dva tisíce, kup jiný, tohle už nemá smysl. Jak v tom byla jednou voda, už to bude blbnout stále..
Smajlík  smutný-člověk Muž31 Kategorie
11.08.2022 01:26:25
Tenhle bug je u huawei běžný, vytáhni mobil z nabíječky a nech ho vybít. Co se týče toho poškození, tak si na těch pár měsíců kup nějakej levnej second hand.
 Hvb
11.08.2022 01:11:38
Ryk Estli: Brala jsem si ho na vodní atrakci v energylandii, protože mi to přišlo bezpečnější než ho dávat do batohu, který byl úplně promočený.. bránila jsem ho tělem, ale očividně to nepomohlo. A není voděodolný, ale jak říkám, do vody se nedostal, jen u konce byly tzv. rozprašovače, které to nejspíš udeělaly.
A nový kupovat budu, ale až za několik měsíců, nemám zas tolik peněz.
Smajlík  ineedanewphone
10.08.2022 22:41:47
Ryk Estli: Taky si beru telefony k vode a nemam s tim zadnej problem.

ineednewphone: Mrtve, kup si jiny.
 NapapanyJezecek
10.08.2022 22:27:28
Nechápu, co to je za hloupý trend brát si mobil k vodě. Vsadím se, že nemá žádnou IPX certifikaci a taky že jsi chtěla fotit nějaké rádoby peprné fotky na instáč.


Jinak kdybys chtěla radu: telefon je nejspíš poškozený vodou (a oxidací) zevnitř. Kup nový.
 Ryk EstliPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk