Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1200701, vloženo 10.08.2022 20:46:00 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vážný problém ve vztahu a nový člověk
Prosím berte tuto zpověď vážně, to je má jediná prosba.
Jsem člověk, co když si utvoří pouto, tak je strašně silné a jsem schopen hory přenášet.

S partnerkou jsme spolu skoro pět let.
Nedávno jsem objevil, že si psala s chlapem, příslušníkem IZS a posílala mu nahé fotky.
Další den se měli sejít, ještě ten den jsem ji konfrontoval a pobavil se o tom s ní, dal jsem jí šanci, když to utne.

Nicméně to dost nalomilo důvěru.
O týden později jsem si začal více rozumět s jednou slečnou z práce, je sice o tři roky starší, ale povahově mi přijde jako já až na drobné rozdíly. A to včetně názorů, myšlení, přístupu k mnoha věcem a celkovému rozpoložení.

Abych vás uvedl do situace, s partnerkou se nedá moc povídat, veškeré konverzace chce mít rychle z krku a chce se věnovat svojemu.

Pro mě, jakožto člověka pro kterého je konverzace alfa Omega vztahu je to hodně, a tudíž člověk, se kterým si takto dobře rozumím a je ještě k tomu takový je v podstatě výhra, zdá se...

Teď akorát nevím, co dělat... Jsem v rohu, něco mi podvědomě říká, že bych do té slečny měl jít, protože ve spoustě věcí máme identický názor a přístup, na druhou stranu nechci nechat partnerku kvůli tomuto, raději bych zapracoval na našich problémech, které mám i já a vyvíjel vztah dále.

Co dělat? Dívám se na to kriticky, i slečna má svoje vady, je hodně chtěná, žádaná, nicméně má úroveň a sebeúctu, u nějakého důvodu jsme na sebe narazili, ale teď nevím jak dál..

Partnerku všichni příbuzní znají, už je to taky skoro pět let, a zvykli si na ni, nevím co by dělali kdyby se něco změnilo a já to ukončil.

Ano, důvěra je nalomena a to co psali mě dostalo a stále raní, možná proto takhle přemýšlím, nicméně nic se neděje bezdůvodně, třeba jen toto ten důvod, proč mi "zahla" (což nemám potvrzené..).

Prosím o radu, vážně, díky.
Na vtipné rady prosím využijte jiné vlákno, dokážu se zasmát, ale teď mi do smíchu není, spíše mě bolí srdce.

Děkuji.
 vykona Muž24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.08.2022 10:14:28
Sophie, špatní jsou oba a to je rozdíl.
 leafroller Muž26 Kategorie
13.08.2022 17:44:21
Sophie

No, za mě ne...vím o čem to je, když v tom žiješ
 Loca Loca Žena98 Kategorie
12.08.2022 15:23:57
Mně vždy zaráží, že když někdo posila nahé fotky, nebo podvádí, atd , je špatný ten, co to zjistil, i když ne úplně košer způsobem
 Sophie
11.08.2022 15:42:31
Opravdu bych se od srdce zasmal, kdybys nebyl takovy blb.
 Kvetak
11.08.2022 13:58:16
Takže abych si to ujasnil: lezl jsi partnerce do soukromí a zjistil, že si s někým píše a dokonce co si píše. To samo o sobě by mi stačilo, abych tě odkopl. Ale tobě se to navíc hodilo, protože nejsi ve vztahu spokojený a našel sis náhradu. A teď máš jen problém, jak se rozejít, aby vina jednoznačně padla na ni. Te není moc chlapské, i když je to dnes běžné.
A rada? Po pěti letech je potřeba udržovat vztah v chodu. A nejen tím, že budeš partnerce vymlouvat díru do hlavy během "konverzace". Zamysli se nad tím, zda jsi jí dával dostatečně najevo svojí lásku a také úctu. Něco mi totiž říká, že jsi ji zanedbával a váš vztah fungoval už jen ze setrvačnosti.
 leafroller Muž26 Kategorie
11.08.2022 10:30:44
Blond Real

To samé jsem si myslela při čtení zpovědi
 Loca Loca Žena98 Kategorie
11.08.2022 10:29:22
A to tvoje "strašně silné pouto" je kde?
Smajlík  Blond Real
11.08.2022 09:54:12
No nevím. U sousedů se vždycky tráva zdá být zelenější.
 Hodislava Žena42 Kategorie
11.08.2022 02:00:21
Na důvěru se vykašli a vezmi partnerku někam, kde nebude mít čas komunikovat s potenciálním milencem, např. do hor. Lezení do cizího telefonu je svinstfo.
 bfx Muž20 Kategorie
10.08.2022 23:20:09
Jo jo, to je nejlepší, nejdřív zdrbat partnerku že si s někým píše a týden na to si to rozdat s jinou...

Obávám se, že to tvoje "pouto" je silné jen když se příliš nezatěžuje, asi jako je užitečný deštník, když moc neprší.
 Michal-222 Muž44 Kategorie
10.08.2022 23:12:36
Slečně v práci bys měl v prvé řadě pořádně vyrabovat tu její cuketu. Píšeš, že je atraktivní, myslíš že za měsíc bude mít ještě zájem? Až si zabušíte, tak to pak můžeš zvážit s chladnou hlavou. Otevřou se ti nové obzory...
Smajlík  hominid Muž40 Kategorie
10.08.2022 22:56:41
Ahoj. Zkus si predstavit, co nejhorsiho se muze stat, kdyz se vydas tou ci onou cestou a zjisti, jestli jsi s tim ok. Nedoporucuju se divat na to, co by rekla rodina. Jde o Tvuj zivot, ne jejich.
Kdyz se Ti ve vztahu nedostava toho, co je pro Tebe nejdulezitejsi, je to vztah, ve kterem chces zit i dale a mit rodinu?
Pokud by ses rozhodl aktualni vztah ukoncit, navrhuji Ti, aby sis byl jisty, ze jsi udelal dostatecne pro to, abys ho zachranil - nebudes pak zpetne premyslet, jestli ses neukvapil.
Kazdopadne zadne Tve rozhodnuti nebude spatne. Proste jen svuj zivot nasmerujes urcitou cestou, na ktere stejne vzdycky bude treba resit ruzne veci.
At se Ti dari ;)
 Syki Muž42 Kategorie
10.08.2022 21:09:14
Tvá partnerka má zaječí úmysly, až najde nějakého se kterým jí to klapne, tak ti řekne sbohem. A že někomu posílala nahé fotky a chtěla se s ním scházet, nebo už se scházela to by bylo na mě moc. A že tví příbuzní si na ni zvykli, tak si zase odvyknou, v tomhle nevidím problém, oni by chtěli, abys byl šťasten. Když ti chce už zahnout po 5 letech, co bude dělat později ?
 jitrnice Žena56 Kategorie
10.08.2022 21:03:02
s partnerkou se nedá moc povídat, veškeré konverzace chce mít rychle z krku a chce se věnovat svojemu - to je jednoznačný znamení, že tě velice miluje, to je jasný (a protože leckdo nechápe ironii, tak to je ironie)
Jestli chodí za hasičem, no nedá se nic dělat. Ostatní si prostě zvyknou když zmizí, bude to pro ně jednodušší když budou vědět že chodí za hasičem.

Je ti 24, jsi s ní od 19. Měj trochu hrdost. Být s někym ze zvyku můžeš až ti bude 50.
 fltk
10.08.2022 21:01:59
Jestli máš prachy, jít k psychologovi a dát si nějaký čas na zkoušku. Třeba půl roku, a pokud to nepůjde zachránit, tak se rozejít.
 Mandarinka2424
10.08.2022 20:53:58
Sam sis v podstate odpovedel, ne? S partnerkou si moc nerozumite, evidentne ma tendence hledat taky neco jinde, stejne jako ty, tak asi neni moc na co cekat, ne? Myslis, ze soucasnej vztah ma budoucnost?
 NapapanyJezecekPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk