Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1200447, vloženo 05.08.2022 22:58:10 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Detem jsem znicil zivot
Nic dobreho je neceka a je to jen ma vina. Nic neospravedlni, nezmirni, ba ani neobjasni bezpravi a krutost, jiz jsem se dopustil jejich zplozenim.

Nejen ze ode me nemaji zadne dobre vlohy. Vyska, imunita, sila, duvtip... nic. Nejhorsi je, ze jim nemohu dat zadny vzor, byt prikladem. Nic je naucit. Sam jsrm se nikdy nic nenaucil. Nic se nelze naucit od nekoho, kdo dela vsechno spatne.
Nemohu je pripravit ani na nevyhnutelny sled zklamani a neuspechu.
 into the void Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
06.08.2022 12:02:28
Tak jim porid nejakeho lepsiho tatinka aspon!
 Kvetak
06.08.2022 08:41:33
Přesně tak. Většina lidí sobecky plodí děti aniž by si uvědomila, jaká je to zodpovědnost.
Extrém jsou případy s genetickými nemocemi v rodině, které se vesele množí a radují, že zrovna jejich dítě nemoc nepodědilo, bez ohledu na další generace. A další neplodné páry, které jdou do ivf a tím jen rozsévají svoji neplodnost dál.
A pak jsou případy, které mají děti a neumí jim nic moc dát a tím je poznamenají na celý život. Nemyslím teď materiálně, o to vůbec nejde. Takoví lidi plodí děti a přitom jim neumí dát vyrovnané zázemí, základní jistotu a lásku samozřejmě, protože mají co dělat sami se sebou. To je pak chyba.
 Macronka
06.08.2022 06:31:57
Dovedu si docela dobře představit, že opravdu jsi špatný rodič a děti to nemají snadné. Jsi totiž zaměřený jen na sebe, každou svou chybku a domnělou I reálnou nedokonalost si užíváš, rochnis se v ní a žiješ jen jimi, místo abys šel dětem dát pusu, nebo jim řekl, že je máš rád, zahrál si s nimi nějakou deskovku neobpostavil hrad z Lega.

Jenomže tvoje děti jsou sice tvoje - ovlivňují je geny, a ovlivňuje je i to tvoje do sebe zahledění a ty patologické vzorce chování, které jim předáváš. Jenže - nejsou tebou definovány. Ono je totiž hodně pravděpodobné, že když jim takhle kazíš život a ony musí hledat cestu, jak se s tím vyrovnat, že budou silnější, naučí se něco, co jiné děti ne. Třeba neprejnou tvoje chyby a najdou si dobrého terapeuta, který jim pomůže bolest z dětství zpracovat a přijít na to, jaké silné stránky si díky nestandardním prožitkům s tátou osvojily. Naučí se je využívat a budou úspěšné, zocelené tím, že v dětství nebylo vše dokonalé a že se musely smířit I s tím, že mají geneticky předané určité limity. Budou dost možná jiné, než je obvyklé, ale o to třeba úspěšnější a odolnější. To vlastně záleží už víc na nich než na Tobě.
Smajlík  Víla revival
06.08.2022 06:04:58
Zase ses hadal s manželkou?
 Poradimvam
06.08.2022 02:18:23
Opět vyzdvihnu zvládnutý pravopis.
Ty to dáš.

Pa
<3
 arachnofobka Žena33 Kategorie
06.08.2022 00:17:35
No jo. Pozdě hele. Proto děti nechci. Říkám si, že bych třeba nebyl dobrý rodič. Na druhou stranu když vidím některé rodiče v okolí, tak bych proti nim byl zlatej.
 white-rider Muž22 Kategorie
05.08.2022 23:49:46
Nepletu se, uváděli ti místní adresy a kontakty. Tys to odmítal, že ti nic takového nepomůže.
 Autista
05.08.2022 23:34:57
Ne všichni na svět pohlížejí jako Ty, to si uvědomuješ, ne? Ne pro všechny je život peklem, chápeš? Ty jsi ve své negaci dost unikátní a zdá se mi velice málo pravděpodobné, že to Tvé děti budou mít stejně.

Oni totiž nejsou Tvá kopie. Tvé geny neznamenají, že budou prožívat to, co Ty.
Navíc je tu ještě jejich matka, jejich prarodiče a další lidé, kteří jim můžou být pozitivním vzorem a oporou.
 allloe Žena30 Kategorie
05.08.2022 23:26:38
Jaka pomoc? Co mi kdo kdy nabidl? Pomohl mi nekdo s uvaxanim lana? Nebo co presne pomuze s tim, ze pokazde vsechno zkazim a nic nedovedu udelat dobre?

yeah7021@yahoo.com
Pojd mi to rict do oci.
 into the void
05.08.2022 23:18:19
Já si ale také myslím, že jsi provokatér a jen tu spamuješ několik let pod několika přezdívkami deprimujícími zpověďmi uživatele. Nikdy si nevyužil nabízené pomoci. Stejně jako další tobě podobní. Nevím, proč to děláte, proč schválně šíříte negativitu. Jako kdyby ji na světě bylo málo.
 Autista
05.08.2022 23:09:33
Ze lzi jsi usvedcil jen sebe. Kazdy vecer to rozhodne neni a to, co je vycucane z prstu, jsou vase optimisticke lzi.
 into the void
05.08.2022 23:04:02
Ne, jedinej, komu ničíš život, jsme my - ničíš nám ho tu večer co večer svým kolovrátkovým z prstu vycucaným pesimismem, kterej si nenecháš vymluvit
 Ulice a ulicePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk