Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1200430, vloženo 05.08.2022 19:16:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Doktor ma odporučil k psychiatrovi...
Asi nie je najlepší nápad to tu dávať ale potrebujem sa zveriť pretože ma porazí. Bol som na preventívnej prehliadke u svojej doktorky, všetko v poriadku akurát srdiečko mi išlo trošku rýchlejšie ako by malo tak ma poslala na vyšetrenie na interne oddelenie. Na internom mi bolo spravene ekg a potom sa ma pýtal či mám ešte nejaké zdravotne problémy.

Pýtal sa napríklad aj na to či mám urologické problémy, tak som vravel že áno že posledný rok často močím. Na to sa začal správať divne, zľahčoval tento problém pýtal sa napríklad že prečo často močím, ja mu hovorím že neviem prečo proste musím ísť a on na to že tak nechoďte... Potom vravel že asi mám problém s nervami keď často močím (nemám). Jeho správanie bolo arogantne...

Najväčší šok ale prišiel keď som prišiel domov a v lekárskej správe bolo napísane jeho odporúčanie ktoré vyzeralo takto: odporúčam urologické alebo psychiatrické vyšetrenie.

Ak by som si hneď všimol čo napísal tak by som sa ho asi spýtal či to mysli vážne a nechal ho to prepísať. Urologické ťažkosti sú sami o sebe citlivá téma a ťažko sa o nich rozpráva a ešte ťažšie sa s nimi žije. Ja som sa s nimi zveril a on ma kvôli tomu označí za psychopata ?

Tú lekársku správu mam odniesť svojej lekárke a popravde sa hanbím a asi ju vyhodím. Čo si o mne pomysli moja doktorka keď si prečíta že som bol odporučený na vyšetrenie k psychiatrovi ?

Ešte by som dodal že už keď ma niekto psychické problémy tak ide najprv k psychológovi, pretože psychiater je pre trošku iné prípady.

Dosť ma to rozhodilo, ponížilo a neviem čo mám s tým urobiť, premýšľam tomu lekárovi zavolať a povedať mu niečo v zmysle že nech si k psychiatrovi posiela svoje deti, nie mňa. Myslite si že to je normálne čo spravil ten doktor ? ako by ste na to reagovali?
 Jozef Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
06.08.2022 07:58:06
Nenapsal ti, že jsi psychopat - psychopati se neléčí, protože to jsou lidé bez možnosti léčby. Časté močení může být opravdu psychického původu, tak se nerozčiluj a zamysli se nad sebou. Už jenom to, že něco takového napíšeš svědčí o tom, že jsi neurotik....
 fimisek
06.08.2022 02:29:34
Pouze si ulehčil vlastní práci a hodil to celý na někoho jiného. Změn lékaře a případně navštiv psychologa.
 Vporadku
05.08.2022 20:53:24
Nechoď tam, tak ako si písal- odprúčanie znič, roztrhaj. Nebude ti nejaký doktorský jebko ničiť život.
 Drž hubu more
05.08.2022 20:46:42
Ale, ono to opravdu může být psychického původu a ty se tím vůbec nemusíš stresovat. Navíc, Psychiatr je doktor jako každý jiný a nechápu, proč se lidi stydí, že mají možná nějaký problém se psychikou. Vždyť to je kdo jsme a často jsou to biochemické problémy v mozku - ty problémy myslím. A biochemie je třeba i cukrovka. Jen se to jinak projeví. A psychosomatika je velice podstatná a velká část medicíny.
Smajlík  Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
05.08.2022 20:37:12
Jdi k psychiatrovi. Treba ti da postylku a kazajku.
 JdiDoToho
05.08.2022 20:18:15
Jozef: Chápu, byť jako psychiatrický pacient Ti můžu klidně říci, že ta stigmatizace už dneska není taková, jaká bývala kdysi.

Můžeš tedy ještě udělat to, že si najdeš jiného internistu a zajdeš za ním s tou zprávou, kterou máš od tohoto internisty dle "Právo na konzultační služby od jiného poskytovatele zdravotních služeb nebo jiného zdravotnického pracovníka – takzvaný druhý názor – máte ze zákona (§ 28 odst. 3 písm. c) zákona o zdravotních službách) "
Obvodní dáš až pak tu druhou zprávu.

Zároveň napiš na svou pojišťovnu, že jsi dne XX byl ošetřen v ambulanci té a té u MUDr. tohodle a byl jsi velmi nespokojen s rozsahem a způsobem vyšetření, proto využiješ své právo na "druhý názor" a jelito možné, budeš rád, když pojišťovna Tvou nespokojenost projeví ve vyúčtování výkonu daného lékaře, u něhož jsi byl nespokojen.

To je ještě adekvátní řešení.
Jak mu napíšeš, ať si posílá na vyšetření své děti, to je Bohužel už v dikci psychiatra pak takové výroky. Musíš držet úroveň, za kterou se pereš, že jí máš.

Hodně štěstí.
Smajlík  smutný-člověk Muž31 Kategorie
05.08.2022 19:59:29
smutný-človek

Vďaka za radu, tiež som nad tým takto uvažoval že ak mu zavolám a poviem niečo škarede tak sa to potvrdí ale to nieje uplne pravda. Pretože ak niekoho označiš bez dôvodu za psychopata tak jeho reakcia bude pravdepodobne utočná/obranná. Ďalšia vec je že to odporúčanie uplne dehonestuje moju osobu a robí to zo mna človeka ktorému sa neda veriť pretože lekár ma poslal k psychiatrovi. Takže moja doktorka ma začne uplne inak vnimať nebude mi nič veriť a možno ma na jeho odporučanie pošle k psychiatrovi. Ak by to spravila tak by to bolo pre mňa extremne ponižujuce a predstav si reakciu zdravého človeka, každého zdravého človeka by to extrémne nahnevalo a ponižilo. Ešte by som dodal že cele to vzniklo z mojej preventivnej prehliadky čiže to nieje tak že ja sa hrám že som chorý a vyžadujem aby mi štát platil nemocenske.
 Jozef
05.08.2022 19:27:42
Ahoj,

soucítím s Tvým znepokojením, hlavní je se ale uklidnit. Cokoliv uděláš alá "napíšu mu / zavolám" a nějak mu to vytknu, tím jen objektivizuješ jeho "psycho-nález".
Nemá ŽÁDNÝ smysl lidem přesvědčených o své pravdě z pozice svého postavení (lékaře, kdežto Ty lékař nejsi) něco vytýkat. Je to JEHO názor, Ty jej nesdílíš a nemusí se Tě dotýkat.

Je třeba to brát tak, že jsi narazil na přepracovaného, notně arogantního lékaře, co vše řeší od stolu a namísto zájmu o pacienta je hned se vším hotový. Srdce a tlak je normální, že u lékaře jsou ve vyšších obrátkách a stran urol. problému - ten si zaslouží došetřit (problémy s ledvinami, projevuje se tak např. problém s cukrem atd atd...).

Obvodní dr. to klidně dej s tím, že jen nechápeš, proč shazuje problémy s močením jako psych. nadstavbu, když NEBYLA provedená žádná dílčí vyšetření tohoto problému (pakliže tedy skutečně nebyla a neměl tam negat. nálezy stran tohoto). K psych. podkladu somot. potíží se totiž přistupuje až tehdy, jsou-li objektivně vyvrácena patřičnými vyš. metodami. Předpokládám, že jsi nebyl ani na hloupém sonu ledvin, nebo náběrech na cukr / dlouhodobý cukr.

Drž se, zapomeň na toho chlapa a netrap se..
Smajlík  smutný-člověk Muž31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk