Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1200313, vloženo 03.08.2022 17:30:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mlácení srdce
Ahoj, trápí mě už víc jak týden to, že strašně cítím tlukot srdce. Zdá se mi pomalejší a strašně pronikavé. V noci mám tep třeba 40 (podle náramku), přes den 57-70, ale cítím každý úder. Jak něco dělám, ještě to jde, ale jak si sednu, úplně bum - bum - bum. Nejhorší v leže. Mám pružinovou matrici a jak to srdce mlátí, ty pružiny dělají zvuky. Neumím to dobře popsat - prostě strašně silné údery srdce, bušení ve smyslu ráznosti úderu a ne rychlosti tepu. 2x jsem byla o doktorky, poprvé změřila tlak, v pořádku. Podruhe dnes mi napsala neurol. Měl jste to někdo taky? Pro boha kdy to přestane?
 Uťukaná Žena27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.08.2022 14:26:18
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
03.08.2022 21:53:04
Může to být štítná žláza.
Měla jsem to skoro stejně. Silné bušení srdce třeba měsíc v kuse, doktorka mi nechala udělat EKG a dala mi léky na nervy. Až asi za dva roky se náhodou přišlo na štítnou.
Sleduj, jestli nejsi taky víc unavená, nepadají ti vlasy ...
 Belinda
03.08.2022 18:40:47
Ahoj,

jedná se o palpitace. Bylo by dobré udělat aspoň to ekg, ačkoliv tam ta "síla" úderu se stejně moc neprojeví, spíše echo srdce, kde je vidět přímo, kolik toho proteče, jestli vše těsní / nevrací se..

Není to věc, co by Tě akutně ohrožovala na životě, já to mám běžně, celá léta. Někdy týden v kuse a ta postel taky semnou skáče + se ještě potím, třesu, tlaky na hrudi atd.. Spíše je to nepříjemné, než nebezpečné.

Co můžeš udělat sama? Cvičit páteř - i arytmie může způsobovat blokáda páteře, zamyslet se nad tím, jestli jsi nezačala brát nějaké léky. Já, když beru antidepresiva, mám ty palpitace (cítím každý úder srdce) celou noc, někdy taky až tak, že ne postel, ale já na ní poskakuji hrudníkem. Je to daň za to, že aspoň nejsou tak častější ty záchvaty. Dále - nejsi ve stresu? Zkoušela sis třeba uvařit meduňkový čaj, heřmánek? Nejsi nachlazená? Nepřešla jsi nějaké nachlazení?

Když si na vše odpovíš, že je to hloupost, nebo jsi to zkusila, nezbyde, než jít třeba za týden za dr., říci jí, že neurol nefunguje a že bys byla ráda za nějaké vyšetření srdce, ať jsi klidná. Když ne, tak hold změna obvodního lékaře.

Jak tady někdo radí kardiologické odd. nemocnice, to bych s palpitacemi (bez silné bolesti na hrudi, razantní dušnosti, silně vnímaných poruchách rytmu) nedělal. Oni tam nemají smysl moc pro věci, co snesou odkladu.. Ať Tě nemocnice nezničí ještě více, než ta laxní obvodní.

Drž se.
Smajlík  smutný-člověk Muž31 Kategorie
03.08.2022 18:02:41
Dělala ti doktorka EKG? Nebylo by lepší zajít na kardiologické oddělení, než spoléhat na obvoďačku? Může to být nějaká prkotina, ale pro klid tvojí duše by bylo lepší zajít za odborníky, aby se vyloučilo něco vážnějšího.
 kony83 Muž39 Kategorie
03.08.2022 17:58:42
A ona ti k tomu nic neřekla? Neurol je na zklidnění.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
03.08.2022 17:43:52
To bude láska.
Smajlík  IT chce jít domůPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk