Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1200306, vloženo 03.08.2022 16:02:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak najít fotky z dávných táborů a krouž
Dobrý den,
nevíte, jak by šlo získat fotografie z táborů a kroužků (průměrně 10 let zpátky v čase), jichž jsem se zúčastnil? U nich na Facebooku i na stranách jsou pouze mladší fotky. Volal jsme tam, ale starší fotky nejsou schopni najít a kontakt na vedoucí ze starých časů nemají. Pamatuji si, že nás fotili i že se to někam dávalo, ale že to šlo stáhnout jen pár týdnů. Takto mi tehdy táta nějaké fotky stáhl, ale z většiny těch let to nestahoval. Pamatuji si jméno jedno vedoucí, ale nenašel jsem ji, asi je na sociálních sítích pod novým příjmením. U dalších vedoucích si pamatuju jen křestní jméno. U dětí také jen křestní jména.

V archivech médií se mi podařilo najít jména několika dětí, našel jsem je i na FB. Jsou asi tak o rok mladší než já. Kdybych jim napsal a vysvětlil, jak jsem to našel, asi by jim to bylo nepříjemné, že? Že by si třeba mohli myslet, že to může být finanční podvod. Navíc pravděpodobnost, že by tehdy jejich rodiče uložili ty fotky, asi není moc velká.

Také bych se rád po letech zkontaktoval s lidmi z posledního kroužku (2015), ovšem znám jen křestní jméno a dnes bych je asi už nepoznal.
 IL7K Muž20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.08.2022 22:10:00
Když ty nalezené oslovíš a přidáš třeba nějaké svoje fotky z doby, kdy jste se znali nebo ještě lépe nějaký zážitek z tábora, tak poznají, že nejsi fake a možná by se s Tebou bavili.
Smajlík  začni u nich
03.08.2022 19:43:15
Tak ono záleží na tom, na koho člověk narazí... Mi připadá, že pokud chce člověk něco pro "dobrou věc" (což najití těch fotek tak lze chápat), tak jsou lidé vstřícní.
 Unrealik Muž38 Kategorie
03.08.2022 18:45:03
Ahoj,

pokud ty známosti aktivně nemáš, asi už nijak.
Uchovej si je ve vzpomínkách :)
Smajlík  smutný-člověk Muž31 Kategorie
03.08.2022 17:26:51
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
03.08.2022 16:04:04
Máš ten problém, že legálně ti jména nikdo dát nemůže.
 Hodislava Žena42 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk