Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Přesně jak píšeš, že každý problém nakonec není tak velký, jak se zdá, když je před námi. Nakonec si člověk uvědomí, že na rozhodnutích a věcech, které jsme brali strašně vážně (třeba výběr VŠ, zlomená srdce) vlastně zas tolik z dlouhodobého hlediska nezáleží... s dnešní(de)generací je to jako s každou jinou. Nakonec psal to už Sokrates.
|
|
|
Mám se dobře.
|
|
|
Tak to seš asi stejně, jako já. Pamatuju si tě podle přezdívky, i když na nějaký konkrétní obsah tvých příspěvků ne. Jo, je to jak píšeš - všechno je strašně vážné chvilku, a za chvíli zase něco jiného...
|
|
|
nepsalas mi zhruba před 10 lety na mail nějakou erotickou povidku co se ti v londyně stala?
|
|
|
Ty jsi ta, jak jsem obdivovala její vzhled na fotce v profilu a pak mi někdo řekl, že je to fotka nějaké pornoherečky. :D
|
|
|
Sice tě vůbec neznám ale hlavně ať se daří.
|
|
|
|